Сбогом Hit.bg

От: Сбогом Hit.bg

А при мен защо не се отваря?
 
От: Сбогом Hit.bg

С много рефрешване ми зареди един сайт. И после пак няма никой.
 
От: От: Сбогом Hit.bg

Слагай поне афф линкове, то инак къв е смисъла от тая страница?
Обмискям варианта за слагане на рекламки в сайта, но той си беше направен за ползване от приятели. Вероятно оосещенията се дължат на това че е прост и няма реклами ;)
Дайте идея как да обновя файловете в хит.бг
 
От: Сбогом Hit.bg

Главната страница и при мен не работи, но ако отворя някой сайт става.

вече не става .... ха ха някои си играе в Hit.bg :-o
 
Re: От: Сбогом Hit.bg

Снощи хапвах рибка и си взех лимонов сок. Гледам етикета и чета:

тел: ...........
www.imeto-na-firmata.hit.bg :D

хаха, сега сигурно четеш на етикета Unable to connect, или Not Found. :) Смешки пълни. Аз ви казвам, тия ще си умрат в кожата, но няма да имат никакви намерения да си направят нормални сайтове. Това са пияници. ;) Една моя клиентка още се чуди дали да си плати, за да и се оправи хакнатия сайт и да се ъпдейтне системата зад него. Заеби какви глупаци има на този свят. :)
 
От: Сбогом Hit.bg

Дори не знаех, че са спряли hit.bg но отдавна се чудех защо още работи, след като не се обновява...
Все пак този сайт беше велик. Голям кеф беше преди години да имам сайт в hit.bg и headoff.com (който все още работи) :)
 
От: Сбогом Hit.bg

Hit.bg и headoff.com не бяха ли на един и същи собственик?
 
От: Сбогом Hit.bg

Много съжалявам, че го закриха!
 
От: Сбогом Hit.bg

Там имахме чудесен сайт.:(
 
От: Сбогом Hit.bg

Ако някой някога разбере, може би, все пак.... може да се възстанови нещо?
 
От: Сбогом Hit.bg

... нека ми пише на лични.......
 
Вчера минавайки по улицата видях бакичарка, която още и го държеше уеб адреса на "фирления си сайт". Пълен смех. :) Още ги има глупаците. Представете си какъв шибан карък трябва да си - да имаш сайт на хит.бг и поща в дата.бг. :D
 
От: Сбогом Hit.bg

Вчера видях няколко буса на някаква паркет фирма на които беше изписано поне по 5-6 пъти с големи букви сайтовете им в хит.бг. Как някой ги е излъгал навремето, защото със сигурност някой си ги е излъгал, че така е по-добре за тях.
 
От: Сбогом Hit.bg

Вчера минавайки по улицата видях бакичарка, която още и го държеше уеб адреса на "фирления си сайт". Пълен смех. :) Още ги има глупаците. Представете си какъв шибан карък трябва да си - да имаш сайт на хит.бг и поща в дата.бг. :D

Вчера видях няколко буса на някаква паркет фирма на които беше изписано поне по 5-6 пъти с големи букви сайтовете им в хит.бг. Как някой ги е излъгал навремето, защото със сигурност някой си ги е излъгал, че така е по-добре за тях.

Хората не са виновни. Не може всички да знаят как се прави сайт... хубаво щеше да бъде да им кажете, че хит.бг вече не работи (може да не знаят). :(
 
Re: От: Сбогом Hit.bg

Хората не са виновни. Не може всички да знаят как се прави сайт... хубаво щеше да бъде да им кажете, че хит.бг вече не работи (може да не знаят). :(

То и аз не съм виновен, ама не съм видял сами да си вадят зъб или да си махнат конци след операция. :) Нека си ходят така с мизерийката на колата. Бате, те дори няма да те разберат какво им говориш. А и нека се знаят кои фирми са си някакви керливи и мърляви, и кои са истинските прота.
 
От: Сбогом Hit.bg

Когато ХИТ.БГ беше в апогея си ХТМЛ-ла беше статичен даже още не се ползваше толкова усилено ЦСС
Сега след толкова време нещата се развиха доста в тази насока...

Иначе за сайтовете и фирмите е като при мишките и хората..

Ако фирмата иска най вече някаква презентация на продукцията си, може и на статичен ХТМЛ ако предлага разнообразна продукция с динамични цени, е то просто няма кой да стои и да го ръчка непрестанно този ХТМЛ

А колкото до това как трябва да се прави и как трябва да изглежда един сайт, там няма граница, "скайс ис дъ лимит" ако искам мога да си направя страница само с три думи, щом си плащам мога и празна бяла страница да си направя....

Тава е за тесногръдите и ограничени хора, които се опитват да наложат мнение, как аджеба трябва да изглежда една страница, и колко хипер активна трябвало да била...

Клиента хареса ли, одобри ли, плати ли, какъв е проблема тогава, клиента винаги има право..
 
От: От: Сбогом Hit.bg

Когато ХИТ.БГ беше в апогея си ХТМЛ-ла беше статичен даже още не се ползваше толкова усилено ЦСС
Сега след толкова време нещата се развиха доста в тази насока...

Иначе за сайтовете и фирмите е като при мишките и хората..

Ако фирмата иска най вече някаква презентация на продукцията си, може и на статичен ХТМЛ ако предлага разнообразна продукция с динамични цени, е то просто няма кой да стои и да го ръчка непрестанно този ХТМЛ

А колкото до това как трябва да се прави и как трябва да изглежда един сайт, там няма граница, "скайс ис дъ лимит" ако искам мога да си направя страница само с три думи, щом си плащам мога и празна бяла страница да си направя....

Тава е за тесногръдите и ограничени хора, които се опитват да наложат мнение, как аджеба трябва да изглежда една страница, и колко хипер активна трябвало да била...

Клиента хареса ли, одобри ли, плати ли, какъв е проблема тогава, клиента винаги има право..

Иии па ного готино звучи като рестарт на ретрото,,,какви лозунги имаше на времето еей
%D1%81%D0%BE%D1%86-%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D1%83%D0%BD%D0%B3-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC.jpg
 
Re: От: Сбогом Hit.bg

Клиента хареса ли, одобри ли, плати ли, какъв е проблема тогава, клиента винаги има право..

Не, клиентът никога няма право! Защото клиентът не разбира и иска простотии в 99.9% от случаите. Ако ти просто искаш да му вземеш парите, ок, клиентът има право. Ако обаче искаш да му предложиш работещо решение, което действително ще помогне на бизнеса му, то при една проста консултация обикновено се преобръщат представите му и точно ти в твоята роля трябва да го консултираш и да му обясниш кое, как и защо трябва да стане.
 

Горе