Световна лига по волейбол

niks

New Member
Стига с това световно по футбол там няма Българи(поне на игрището)

Българските волейболисти мачкат в световната лига и са следващия Световен шампион през септември в Италия

Преди това ще вземем лигата след като елиминираме световния шампион Бразилия който е в нашата квалификационна група

Днес се изгаврихме с отбора на Холандия който би трябвало да участва в лигата по художествена гимнастика, но там все още не допускат нежните нидерландски "мъже"

Утре от 16 часа пак ще има холандско чеверме
 
От: Световна лига по волейбол

Нали знаеш, че паднахме 2 мача от Бразилия :)
 
От: Световна лига по волейбол

Нали знаеш, че паднахме 2 мача от Бразилия :)

Гледа ли мачовете с Бразилия?

Ние не паднахме от Бразилия а сами се бихме с многото грешки при начален удар и посрещането.

Днес пак сгрешихме много сервиси но за сметка на това в момента имаме най-добрата блокада в света и остава само да тръгне най-силното наше оръжие-началния удар на Матей и Боян, който в момента не е в отбора защото лекува контузия и тогава няма кой да ни спре, поне на тази планета.

С тава блокада като днес и със сервисите на Матей, Владо и Боян които помним от миналата година направо да пишат името на БЪЛГАРИЯ върху купата на лигата и на световното през септември.
 
От: Световна лига по волейбол

Споко Бате Бразилците не си дават зор срещу нас, никак не сме толкова добри колкото и да ми се иска :) с тази игра един път добре и един път зле не може да победим добрите. Пък и съм забелязъл че дори да сме въе върхова форма се проявава българския синдром Слаба психика в решителни моменти . Но пак сме си добър отбър де златната среда, и накрая идват американиците от нищото и бият всичко и всеки наред, че и брацилците в Бразилия напляскаха преди 2 години.
 
От: Световна лига по волейбол

Това за психиката не е от вчера именно за това взехме жабаря професор Пранди иначе за какво ни е треньор с най-добрия играч в Европа Казийски и най-добрия в света Владо Николов (за мен)

Що се отнася до бразилците гола вода са и въпроса не е в мотивацията а в вече издишащия отвсякъде техен отбор, ще им скрием топката във Варна последните два мача, ако до тогава не сме се класирали вече.

Следващата седмица взимаме две домакински победи над Корея а Бразилия ще загуби най-малко единия мач при гостуването си в Холандия.

После мачкаме отново Холандия във Варна и последните мачове с Бразилия можем само с една победа да се класираме първи или да броим колко точки са ни нужни дори и при две загуби с по три на два
 
От: Световна лига по волейбол

Според мене наще са мелачки и тази година ще станат шампиони,миналата година ги понабиха малко,надявам се да са се стегнали!И всепак ще видим
И аз съм на това мнение. Днес като гледах как българските волейболисти играха и взеха 3 поредни гейма на холандците, направо се накефих. Не че гледам много волейбол, но винаги съм бил с по-добро настроение като виждам нашите да бият. Успехи и дано станем шампиони. :)
 
От: От: Световна лига по волейбол

Споко Бате Бразилците не си дават зор срещу нас, никак не сме толкова добри колкото и да ми се иска :) с тази игра един път добре и един път зле не може да победим добрите. Пък и съм забелязъл че дори да сме въе върхова форма се проявава българския синдром Слаба психика в решителни моменти . Но пак сме си добър отбър де златната среда, и накрая идват американиците от нищото и бият всичко и всеки наред, че и брацилците в Бразилия напляскаха преди 2 години.

Нещо си се объркал много яко. Въобще не сме "един път зле един път добре". То не е само да биеш, колкот' можеш, трябва да си и тактик. Не става да гледаш 2 мача и да се изказваш толкова крайно.
 
От: Световна лига по волейбол

Ооооо...тия дни са 2та мача със Кореа тук в Варна, там съм и ще бъде по-интересно от този футбол :p
 
От: Световна лига по волейбол

Очаквана победа на България над Корея с 3:0, но неочаквана за мен загуба на Холандия от Бразилия с 1:3

Жалко, Холандия водеше с 6 точки в третия гейм при 1:1 гейма и загуби с 24:26, а след това в четвъртия се предадоха рано.

Вече нямат шансове дори и за второта място холандците и утре няма да са мотивирани във втория мач срещу Бразилия, но дано вземат поне една точка за да излезем на първо място след утрешната задължителна победа над Корея
 
От: Световна лига по волейбол

Бразилия загуби поредната си точка в Холандия а нашите пуснаха на корейците едн гейм гювеч за да си повярват че могат да играят волейбол и да са мотивирани следващата седмица срещу Бразилия в Корея.

Вече се изравнихме по точки с Бразилия, независимо че имаме една загуба повече.
 
От: Световна лига по волейбол

Днес от 20:00 и утре от 18:00 часа са дните на истината, една победа над Бразилия само ни трябва за класиране на финалите в Аржентина.

Ако си разменим по една победа, на финалите отиваме и ние и Бразилия като първи и най-добрия втори отбор от всички групи, но трябва да ги изхвъвърлим още сега с две победи за да не ни създават проблеми на финалите.
 
От: Световна лига по волейбол

Нашите отпаднаха напълно заслужено с оглед на бедушната игра вчера и отчасти днес, а също и от участието в този мач на болния Казийски.

Бразилците дадоха всичко то себе си да не им създаваме проблеми на финалите в Аржентина, а Италианските цигани вчера легнаха на Сърбо-цървулската славянска измет за да се класират и двата отбора.

Всичко ще им се върне тъпкано на световното през септември
 

Горе