Световно по футбол 2010

lyust

Member
wc2010logo.png


Хора утре започва световното.
Сигурен съм, че много от вас ги вълнува и ви идва да зарежете част от работата си, за да гледате мачове.
Всеки си има някой различен отбор фаворит, особено когато нашите не играят.
Мания си е. А могат да се направят и добри пари от залагания.

Първият мач е ЮАР - Мексико
 
От: Световно по футбол 2010

Този мач е за Африка. Очаквам да стане изненада, подобна на тази, която се случи на европейското през 2004 и африканците да вземат по-предни позиции.
 
От: Световно по футбол 2010

И аз мисля като колегата @Fozzy, че първият мач е за домакина от ЮАР
 
От: Световно по футбол 2010

Ще се разцъква онлайн :)
Вече пуснах 5 лева на първия мач, в полза на ЮАР.
 
От: Световно по футбол 2010

Равен (X), както подобава за първи мач на световно първенство.
 
От: Световно по футбол 2010

Каква поредна футболна радост....

Църни маймуни Шибат Сърбо-Цървулски славянски свине, а Жълтури онождат Гръцки мангали

О МИГ ПОСПРИ ТИ СИ ТЪЙ ПРЕКРАСЕН !!!!!!!!!!

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

PS

Малко коментари от ТопСпорт:

- Край на славянско-комунисти4еската измет!
Сърбия е мъртва,замина при Слободан !

- Негри погребват комунистите за мъка на славянкста измет!
Ура за Гана!
УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

- КАЗАНО Е ОТ ДРЕВНИ ВРЕМЕНА: ВРАГЪТ НА МОЯ ВРАГ Е МОЙ ПРИЯТЕЛ!
НАШИТЕ БРАТЯ ОТ ПЛЕМЕТО ГАНА ПОБЕЖДАВАТ СЪРБИЯ.
СЛЕДОВАТЕЛНО ВСЕКИ БЪЛГАРИН ТРЯБВА ДА Е ДОВОЛЕН.

- Така им се пада на сръбската скара! курфрий къде си ма кучко, да защитаваш "велика" сръбия ?
Очакваме скоро сърбия да е в една квалификационна група с отборите на Косово и Войводина, а защо не и Българска Крайна

- БЛАГОДАРЯ ТИ ГОСПОДИ
БЛАГОДАРЯ ТИ ГОСПОДИ ЗА МЪКАТА НА СЪРБИТЕ!
СЛАВА ТЕБЕ БОГУ! СЛАВА!

.............
 
Последно редактирано:
От: Световно по футбол 2010

По бездарни съдии от тези на това световно досега не съм виждал

Първо изгониха нигерийски маймун за удар без топка срещу гръцка мангуста който само съдята видя и така Нигерия вместо да бие Етиопските цигани с 3 гола разлика след като водеше с един на нула падна с един на два

Също се случи и на мача днес на братята Арийци срещу Сръбска славянска измет. Съдята Педе...т изгони немски футболист и Цървулите вкараха случаен гол с човек повече, макар че и баварците са си виновни след като изпуснаха дузпа

Така вместо Сърбо Цървулите и Гръко Мангалите вече да си чекират багажа за завръщане в родните кафани и таверни запазват някакви илюзорни шансове да минат групите

Но не мога да не споделя радостта си от вчерашната победа на Ацтеките над Арабския халифат на емира Саркози(потомък на гръцки хазари от Солун) с два безответни парцала.

Така Френските резаци вече си събират багажа за завръщане в арабската столица Париж, жалко че компания в самолета няма да им правят Сръбската и Гръцката измет но и това ще стане другата седмица
 
От: Световно по футбол 2010

Световното взе да става интересно след като Германия падна :D
 
От: Световно по футбол 2010

Мен само Германия ме интересува. Ама те как паднаха . Май няма да са Световни шампиони :(
 
От: Световно по футбол 2010

Всичко се развива по план.

Арабския халифат на Саркози и Етиопските мангали вече пътуват към родните си афро-арабски земи

Само сърбо-цървулския славянски дегенерат извади голям късмет с изгонватето на германски футболист и още са в играта но не за дълго.

Заради Цървулите не мога да си гледам спокойно световното първенство, развалят ми настроението
:twisted::twisted::twisted:
 
От: Световно по футбол 2010

Всичко върви идеално. Франция пътуват към вкъщи, а дай Боже това да стане и с Германия, Англия и Испания. Красота!

Аз винаги съм си викал за Аржентина и сега продължавам.
 
От: Световно по футбол 2010

Аз съм за Бразилия, а за французите още от началото си знаех че така ще стане :)
 
От: Световно по футбол 2010

Всичко си дойде по местата снощи

Аборигените повториха подвига на Ганайските маймуни и отново се изгавриха със Сърбо Чалгарите, който вече пътуват към родната кафана наречена Белград

Така вече спокойно мога да си гледам световното и очаквам с нетърпение осминафиналите Германия-Англия и Аржентина-Мексико.

Макар че като гледам колко са зле всички отбори няма да има изненади на това първенство и Бразилия вече може да ликува

PS

Малко коментари от Топспорт +18

- Гробът на славянска Сърбия бе обилно препикан от двуотробни животни наречени кенгура!

- Да те ебе кенгуро?
Разкажете ни другари сърби,мили чалгари,тъпи славянски мастии,какво е чувството да те шиба кенгуро?

- Србе на врбе,ама няма толкова врбе затова всички цигани в хрватския конетрационен лагер Ясеновац

- Днес Сърбия я закриха, утре вкарват населението от шумадийски свинепаси и турбо фолк курви в газовите камери и връщат земята на истинските собственици

- Да те изнасили кенгуру - това содомия ли е, или обикновена педеращина, или и двете? Сите србе на врбе - Австралия ги изхвърли от световното, а от НАТО ще ги изтрием от картата на Европа. Нека, ще!
 
От: Световно по футбол 2010

Адмирации за народът който крепи европейския съюз и целия континет.

Братята баварци изпратиха аборигенската нация от пирати и колонизатори в родния им кучи остров дето слънце не огрява.

Сега остава Ацтеките да изхвърлят Аржентина за да бъде еуфорията пълна.
 
От: Световно по футбол 2010

Моите фаворити (Аржентина) отпаднаха, сега стискам палци за Германия.
 
От: Световно по футбол 2010

Германия е аут и то напълно заслужено, значи сега ще викам за иберийците срещу хому-нидерланската дружина
 
От: Световно по футбол 2010

ти си някъв много сбъркан човек..
 

Горе