Световно първенство по футбол Катар 2022

Кой отбор ще стане шампион?

  • Бразилия

    Votes: 3 15.8%
  • Испания

    Votes: 3 15.8%
  • Германия

    Votes: 1 5.3%
  • Аржентина

    Votes: 4 21.1%
  • Франция

    Votes: 3 15.8%
  • Англия

    Votes: 3 15.8%
  • Мексико

    Votes: 0 0.0%
  • Уругвай

    Votes: 1 5.3%
  • Португалия

    Votes: 1 5.3%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
  • Poll closed .
Хахаха, ще подгрява Азис. :)
@slavchev искаме прогноза от него, че май не познава :)

П.С. Даваха някакъв "маняк", който се е докарал като... коя беше оная там дето сменя футболистите.
 
Аз още след първия мач на Франция казах, че те ще са световен шампион.
Ама нещо май за Хърватия говореше на финал? :)
 
Хараабиите 100% си избиха парите и си направиха сериозна реклама, направо за без пари.
 
Ама нещо май за Хърватия говореше на финал? :)
Надявах се да се докопат до дузпи и да накажат аржентинския ББ :D
 
Надявах се да се докопат до дузпи и да накажат аржентинския ББ :D
Много им дреме. Имат ВВ Властелина на пръстените. Аржентина са много рандом тим, не знаеш какво да очакваш.
 
Мисля си че Аржентина ще са шампиони, но ще видим. Французите се огънаха под мароканците, но успяха с ранен гол и после при една контра да вкарат и така да се класират. И тъпака Жиру ми прецака фиша с тези негови колосални пропуски. Аржентинците са по-експозивни, но пък ги видяхме как холандците им върнаха 2-та гола. Та ще видим, 60/40 го давам в полза на Гаучосите.
 
Латино парти-то приключва днес.
Game Over.

Ще имаме шампион от трета страна. Жалко за Мароко, но техните по-южни братовчеди са на финал. Интересно, кой ли ще е съдията на мача?
 
Този мач, ще счупи рекорда за гледаемост на спортно събитие. Може и не само спортно. Арабелите счупиха парите, маркетинга и рекламата.

На Джани сигурно вече не му стигат чувалите да крие милиардите. Швейцарски италианец. По-пасващ президент за ФИФА два ли може да има.

Наскоро зададоха един много интересен въпрос в Стани Богат - в коя организация има най-много държави-членки.

Франсетата ги бутат ужасно от доста години. Финала в Русия просто им подариха титлата. Може да се върнем още по-назад до 1998-ма и мистерията с "контузения" Роналдо Назарио де Лима.
 
Този мач, ще счупи рекорда за гледаемост на спортно събитие. Може и не само спортно. Арабелите счупиха парите, маркетинга и рекламата.

На Джани сигурно вече не му стигат чувалите да крие милиардите. Швейцарски италианец. По-пасващ президент за ФИФА два ли може да има.

Наскоро зададоха един много интересен въпрос в Стани Богат - в коя организация има най-много държави-членки.

Франсетата ги бутат ужасно от доста години. Финала в Русия просто им подариха титлата. Може да се върнем още по-назад до 1998-ма и мистерията с "контузения" Роналдо Назарио де Лима.

Признай си, ти ли беше?


Иначе сме за Архентина. :)
 
Признай си, ти ли беше?


Иначе сме за Архентина. :)
Ноке се покрива в последно време.

Аржентина, Господ да ги пази от прогнозите на бай Христо Стоичков.
 
БНТ коментатро, уж най-добрия.

"Кралят Пеле и неговите титли от края на 50-те и началото на 60-те години".

Не знаех, че 1970-та година е от началото на 60-те.
 
Ноке се покрива в последно време.

Аржентина, Господ да ги пази от прогнозите на бай Христо Стоичков.
До тук добре...
 
Малко извън финала, ама още един показател, че отдавна не сме били на световно, нито сме имали добри футболисти.
Преди в чужбина като ме питат откъде съм, винаги възклицаваха "Ооо, Стоичков". Малко по-късно стана.. "Ооо, Бербатов".
И от тая седмица ми е прясно, в Италия... "Оо, Тони Стораро" :))
Ужас. Как така не е Азис? :))
Та така...
 
Е, не... тоя Мбапе да го сменяват вече. Така хубаво си върви мача без негово участие.
 
Случи се.
 
Това серизоно ли се случи?
 
@nandibandi This is но истина. Enjoy witH me.
 

Горе