Световно първенство по футбол Катар 2022

Кой отбор ще стане шампион?

  • Бразилия

    Votes: 3 15.8%
  • Испания

    Votes: 3 15.8%
  • Германия

    Votes: 1 5.3%
  • Аржентина

    Votes: 4 21.1%
  • Франция

    Votes: 3 15.8%
  • Англия

    Votes: 3 15.8%
  • Мексико

    Votes: 0 0.0%
  • Уругвай

    Votes: 1 5.3%
  • Португалия

    Votes: 1 5.3%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
  • Poll closed .
Португалците предният мач като играха без този клун Роналдо играха много по-добре. Време е да го пенсионират!
Финал Аржентина - Мароко ще е прекалено хубаво да бъде истина, но се надявам да се случи.
 
Португалците предният мач като играха без този клун Роналдо играха много по-добре. Време е да го пенсионират!
Финал Аржентина - Мароко ще е прекалено хубаво да бъде истина, но се надявам да се случи.
Аржентина не заслужават нищо с най-грозния си футбол за всички времена. Франция шампион!
 
Точно пък Аржентина надигра наркоманчетата, онези имаха 15 силни минути от 120+ , заслужено си отпаднаха
 
То и Тайсън Фюри е бял :)
Нищо общо. Има 1-2ма метиста, Ди Мария примерно. Нали знаеш, че половин аржентина са немци. Те и Уругвай са долу-горе така, в Европа малко тимове ще са по0бели от тези двата южноамерикански тима.
 
Тайсън фюри си е бял, щото не е циганин в смисъла, който вкарваме ние. При тях циганин означава номад, или такива дето живеят в каравани, т.е долната прослойка на обществото, но те генетично не са по различни, както са мангустите в България.
 
Някой треньори са родени за национални селекционери, други за клубни. Дешан е роден за национален треньор. Ако се не лъжа, Дешан, Зидан и Дюгари излязоха от Бордо и станаха световни шампиони с много уговорки, какво стана с Роналдо тогава.

Но такава постройка в атака аз не съм виждал, не че съм кой знае какъв експерт по футбол. Две от най-бързите и технични крила и двама централни нападателя.
 
Връщам си думите назад, Мароканците съдията ги поряза. И късмета. Засега.
 
Връщам си думите назад, Мароканците съдията ги поряза. И късмета. Засега.
Две греди, особено последната. Това щеше да е гола на първенството. Съдията дава някакви нарушения в полза на Франция, досега, които уж не са много важни, но и това накланя везните. Освен това, дузпа имаше, но даже ВАР не се намеси.
 
@slavchev Мача го пуснах малко късно, но Мароканците просто нямат късмет, като гледам какво е ставало и какво става... към момента почупват Франция.

Аз почти винаги съм за по-слабия и нетитулуван отбор.
Все "ей толкова" не им стига. Засега няма изключения на СП.
 
Накрая казват БРАВО, БРАВИСИМО и толкоз. Мароко си изтърваха шансовете. Сега французите, ще ги приспят с разни футболни хватки. А и след толкова пропуснати възможности, Мароко най-вероятно сами ще се приспят.
 
Знаех си, че ще е Аржентина. Кога е финала, не следя много много. :)
И аз не знаех кога е, но сега гледам на 18-ти в неделя.
 
Знаех си, че ще е Аржентина. Кога е финала, не следя много много. :)
Неделя 17:00 ч. на националния стадион Васил Левски :D
 

Горе