Световно първенство по футбол Катар 2022

Кой отбор ще стане шампион?

  • Бразилия

    Votes: 3 15.8%
  • Испания

    Votes: 3 15.8%
  • Германия

    Votes: 1 5.3%
  • Аржентина

    Votes: 4 21.1%
  • Франция

    Votes: 3 15.8%
  • Англия

    Votes: 3 15.8%
  • Мексико

    Votes: 0 0.0%
  • Уругвай

    Votes: 1 5.3%
  • Португалия

    Votes: 1 5.3%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
  • Poll closed .

Green Bars

Well-Known Member
Почна световното, гледам че няма тема и реших да пусна една.
Във форума има не малко членове, които се занимават със сайтове за залози.

Коментирайте свободно мачовете, кой ще бие, къде залозите са най-добри и тн.

От вчера почнаха с първата издънка, типично по арабски. Предвидени места в зоната за пиене на бира - 40 000, а след мача са там са нахлули 70 000.
Футбола е свързан с пиенето на бира, даже на някои стадиони има биропроводи. Интересно ми е тия корумпета от ФИФА колко кинти са взели, за да направят световното в Катар, където алкохола е забранен?
 
Почна световното, гледам че няма тема и реших да пусна една.
Във форума има не малко членове, които се занимават със сайтове за залози.

Коментирайте свободно мачовете, кой ще бие, къде залозите са най-добри и тн.

От вчера почнаха с първата издънка, типично по арабски. Предвидени места в зоната за пиене на бира - 40 000, а след мача са там са нахлули 70 000.
Футбола е свързан с пиенето на бира, даже на някои стадиони има биропроводи. Интересно ми е тия корумпета от ФИФА колко кинти са взели, за да направят световното в Катар, където алкохола е забранен?
Гледа ли откриването?
 
Не, едва сега започвам да гледам с мача между Уелс и САЩ
 
Последно редактирано:
Алкохолът е катализатор на ексцесии. Според мен трябва винаги да бъде забранен на масови мероприятия. А и изобщо, с изключение на борящника, който много обичам. :)

Относно мачовете: още не са започнали интересните отбори. Засега съм без фаворит. Ще изберем на база на представянето.
 
Не, едва сега започвам да гледам с мача между Англия и САЩ
Май, ще е най-скучния мач досега, най-вече като заряд. Но като гледам "Мексикото" коментира, така че може и да стане нещо интересно като коментари. Може би Уелс, ще бъдат Ирландия.
 
Гледам на лайвскора някакви времена 90+13, 90+9 за голове?
Това заради ВАР ли е, че аз в последните години много рядко гледам футбол?
 
Не, едва сега започвам да гледам с мача между Англия и САЩ
Откриването беше някаква препратка към олимпиадите в Сочи, а може би и Москва'80.
Всички знаем, че ФИФА са корумпета, но досега са странили официално от политиката, придържали са се към правилото, че на първо място е футбола. Лишаването на Русия, и на който и да е по политически причини слажи някаква капка катран в кацата с мед. Иначе, СП за почти целият спортен свят няма аналог. Там страстите стигат връхна точка.
За това, че е в Катар и преди Нова Година ми се струва, че това е по-скоро +

В момента хората искат нещо различно, нещо по-странно.
 
Гледам на лайвскора някакви времена 90+13, 90+9 за голове?
Това заради ВАР ли е, че аз в последните години много рядко гледам футбол?
Ами не, аз днес мача на Англия и Иран не можах да го гледам, но са разбили носа на вратаря на Иран и се е търкалял 20-на минути. И са дали голямо продължение.
 
Коментирайте свободно мачовете, кой ще бие, къде залозите са най-добри и тн.
Единствено мога да кажа, че първите три мача фаворитите "на книга" ги спечелиха по един или друг начин.
 
Мачове почти не гледам, тук-таме, но когато стане въпрос за СП, всичко изтрещява, футбола е превзел света от спортна гледна точка и не само. Футбола превзе и САЩ, където традиционните спортове са други. Превзема и Индия, които са луди на тема крикет.
 
Хм, и в този мач горе долу 10 минути допълнително време. Явно съдиите си имат някакъв инструктаж да пускат по-дълги продължения
 
Цялата схема е, че има идея мачовете да станат по 100 минути и явно сега тестват. Затова са тия мега дълги продължения. Разбирайте - по-дълги мачове/повече рекламно време/повече пари
 
  • Haha
Реакции: Sky
И като се замислиш къв зор беше да набодат 90% от населението с ваксини за да могат спокойно хората топка да ритат. И в същия момент стотици хиляди не ваксинирани фенове ще отидат да разпространяват различни алфа, бета и гама щамове, също и маймунски шарки и все вируси. Подозирам, че победител на световното ще е файзер :D:D:D:D:D
И пак като се замисля, би трябвало преди края на световното да има нова пандемия...
 
Я кажете в кой бетинг сайт дават добри промоции за нов клиент. Не съм залагал от 5-6 години, та сега реших да сложа едни 100лв ей така леко да си цъкам на мачовете, колкото да подържам интерес към първенството. И моля без афф линкове!
 

Горе