Светът наказа Сирия отново.

Та понеже историята не ти е силна страна Павлинчо, да ти обясня, че Втората световна война не я подклажда Хитлер, ами мръсните великобританци начело с долния травестит Чърчил и подлите французи, а измекярите от САЩ ги финансират в тези им действия, защото за тях това е един вид инвестиция. Та, в този ред на мисли, ако имам фобия от някаква нация, това са великобританците, французите и американците. Руснаците не виждам за какво точно да ги мразя. Ти ги мразиш, защото са ни освободили (точно това са направили) от твоите любимци турците, но това си е лично твой анадолски проблем и ми е през оная работа за тебе...
Турците са любими на путиноидни педер@сти, като теб :) Сам го знаеш :)
 
Или другия вариант е да манджиме шисбургерите, ама не си нося хапчета за стомах.
Тва пък не съм си го купувал от години. Чисти л@йня си е. И сила не дава. 6-7 яйца с бекон и кисело мляко, яко салата и натурални сокове. Яко плодове преди това. После ела ме виж на лежанката и боксовия чувал. Истински разрушител. Ръце чукове, снага стомана.
 
Тва пък не съм си го купувал от години. Чисти л@йня си е. И сила не дава. 6-7 яйца с бекон и кисело мляко, яко салата и натурални сокове. Яко плодове преди това. После ела ме виж на лежанката и боксовия чувал. Истински разрушител. Ръце чукове, снага стомана.
Е какво да гледам на лежанката, полуфабрикат ръчка железа, ама балканския боб му излиза отзад. Иначе върти политика, та му пукат ушите.
 
Е какво да гледам на лежанката, полуфабрикат ръчка железа, ама балканския боб му излиза отзад. Иначе върти политика, та му пукат ушите.
И балкански боб и железа. Няма полуфабрикат при мен. Само русофилските пендели гъчите бургери в захлас.
 
И балкански боб и железа. Няма полуфабрикат при мен. Само русофилските пендели гъчите бургери в захлас.
Прав си, в крайна сметка Балканите има няма минат някоя и друга годинка, та викат за помощ Сибирската Мечка, детска им работа.
 
Ти лежанка и боксов чувал на снимка не си виждал бе, кекемен комплексиран! С тоя хранителен режим може да си разрушител, ама само в кенефа, никъде другаде. :)

Тва пък не съм си го купувал от години. Чисти л@йня си е. И сила не дава. 6-7 яйца с бекон и кисело мляко, яко салата и натурални сокове. Яко плодове преди това. После ела ме виж на лежанката и боксовия чувал. Истински разрушител. Ръце чукове, снага стомана.
 
Прав си, в крайна сметка Балканите има няма минат някоя и друга годинка, та викат за помощ Сибирската Мечка, детска им работа.
Който остане ще кеичи за запада. Мечката и сега пърди, ама децата на русофилските кенефи, всичките в Европа и САЩ. ХАХАХАХА.
 
Ти лежанка и боксов чувал на снимка не си виждал бе, кекемен комплексиран! С тоя хранителен режим може да си разрушител, ама само в кенефа, никъде другаде. :)
Имам си цяла стая-зала ве гей путиняшки. В другите стаи гъча жена ти.
 
Който остане ще кеичи за запада. Мечката и сега пърди, ама децата на русофилските кенефи, всичките в Европа и САЩ. ХАХАХАХА.
Тоест, имаме на предвид най-голямата напаст за руснака, която беше - болшевизма или дефолтното заробване на наради по света и у нас с материализъм.
 
Тоест, имаме на предвид най-голямата напаст за руснака, която беше - болшевизма или дефолтното заробване на наради по света и у нас с материализъм.
Материалното благополучие е нужно за оцеляването на популацията. За това тук не оцелява, на запад се развива. За това в Русия измират, а запада се увеличава.
 
Ти лежанка и боксов чувал на снимка не си виждал бе, кекемен комплексиран! С тоя хранителен режим може да си разрушител, ама само в кенефа, никъде другаде. :)
Дефектирали моряци някак си не вървят да дават акъл, ама тва само една гледна точка.
 
Free for all, фактически:) Малко майтапи.
 
Божке какъв ловък анализатор. По-точен портрет никой не ми е правил до момента... И всичко това на база поведение, интелект и снимка???? Гений! :D
Павлинчоу, пий си хапчетата, чедо. Няма нужда да страдат невинни хора, понеже ти си плод на инцест.
Нандито, тя понеже се прижра от Нибуру и сега се прави на голямаа работа.
 
Тя е "ГОЛЯМА СЛАНИНЕСТА РАБОТА". "100 кила" е.
Поради неадекватния ти начин на мислене, ще го пропусна това.
 
То кенефа ти на 200 метро от вас, зала имал, ай бегай, не ме занимавай с фантастиките си... Единствения спорт, който практикуваш е бягането от компютъра до нужника. Кот да е, отиване-връщане си е половин километър, не е малко. Като вземем предвид, че го правиш по 20 пъти на ден, заради уникалния ти хранителен режим , си е доста. Ако предположим, че и бастуна лъскаш пак там, за да не те хване майка ти, която наистина е в другата стая, ако не и в същата :) То излиза че наистина си мега якия спортист, маратонец :)

Имам си цяла стая-зала ве гей путиняшки. В другите стаи гъча жена ти.
 
То кенефа ти на 200 метро от вас, зала имал, ай бегай, не ме занимавай с фантастиките си... Единствения спорт, който практикуваш е бягането от компютъра до нужника. Кот да е, отиване-връщане си е половин километър, не е малко. Като вземем предвид, че го правиш по 20 пъти на ден, заради уникалния ти хранителен режим , си е доста. Ако предположим, че и бастуна лъскаш пак там, за да не те хване майка ти, която наистина е в другата стая, ако не и в същата :) То излиза че наистина си мега якия спортист, маратонец :)
Не съм съгласен, ако примерно кенефа е повече от 200м, то фактически се отива директно в Черно Море, не знам кой е от Черноморието, ама да си внимават, рално погледнато:)
 
То кенефа ти на 200 метро от вас, зала имал, ай бегай, не ме занимавай с фантастиките си... Единствения спорт, който практикуваш е бягането от компютъра до нужника. Кот да е, отиване-връщане си е половин километър, не е малко. Като вземем предвид, че го правиш по 20 пъти на ден, заради уникалния ти хранителен режим , си е доста. Ако предположим, че и бастуна лъскаш пак там, за да не те хване майка ти, която наистина е в другата стая, ако не и в същата :) То излиза че наистина си мега якия спортист, маратонец :)
Съжалявам дето се комплексира сега. Опитай и ти да потренираш. Пак ще си ди същия говнивиз, ама ще се мислиш поне за убавец. Онази еколожка ще те хареса, като види как си тресеш гейския задник по улиците на Варна. :) :) :) :)
 
Не съм съгласен, ако примерно кенефа е повече от 200м, то фактически се отива директно в Черно Море, не знам кой е от Черноморието, ама да си внимават, рално погледнато:)
Тоз е от Варна, ама на 5 километра от морето. Баси и "моряка" :)
 
Интересното е, че като се обади Сибирсккият Мечок и настръхват всичкото люди по света, даже ми става неудобно.
 

Горе