Светът наказа Сирия отново.

За щастите няма нужда да те виждам. :) Анализът н поведение, интелект и снимка (защото дори не знаеш как да прикриеш сланиние си ) говорят задължително, че освен безкрайно тъпа курв@ (когато някой ти върже де) :) си и свръх дебела грозотия, което ртотално те комплексира :) Всички рускини, още след 30 стават прасета, така че не се коси. Носи гордо вонящата си плът :)
Божке какъв ловък анализатор. По-точен портрет никой не ми е правил до момента... И всичко това на база поведение, интелект и снимка???? Гений! :D
Павлинчоу, пий си хапчетата, чедо. Няма нужда да страдат невинни хора, понеже ти си плод на инцест.
 
Божке какъв ловък анализатор. По-точен портрет никой не ми е правил до момента... И всичко това на база поведение, интелект и снимка???? Гений! :D
Павлинчоу, пий си хапчетата, чедо. Няма нужда да страдат невинни хора, понеже ти си плод на инцест.
Абе нямаше как да ти призная, че ми шписаха и ми пратиха твоя снимка :) Не "портрет" скъпа. Направо си за фототапет в музей на ужаса... Показах те на комшийката и още е в потрес. Взела си е "Капките на доктор Бах" от рекламата и всеки път, когато се сети за снимката ти (подсещам я на майтап), удря по една.
 
@nandibandi , наистина не приличаш много на жена. Виж се:
26993596_183025662446327_7433075651598113894_n%2B-%2B%25D0%259A%25D0%25BE%25D0%25BF%25D0%25B8%25D0%25B5.jpg
 
Ааа. нямаш право да ме снимаш без мое съгласие. Ще те съдя в Страсбург.

На тая снимка съм излязла добре. В повечето случаи са по-зле нещата. :(
п.с. Сори за комшийката. Не я тормози жената с мои снимки. Показвай ѝ твоите - нека се посмее...
 
Ааа. нямаш право да ме снимаш без мое съгласие. Ще те съдя в Страсбург.

На тая снимка съм излязла добре. В повечето случаи са по-зле нещата. :(
п.с. Сори за комшийката. Не я тормози жената с мои снимки. Показвай ѝ твоите - нека се посмее...
Не съм те снимал аз :) Иначе определено си добре. Дядо ми, като те видя и си помисли че идва Коледа... Едва го разубедих. все си мислеше, че си коледно прасе.
 
Последно редактирано:
Павлине, нека ти направя един АНАЛиз и аз. Статистически погледнато, повечето русофоби, като тебе, са бойкофили гербераси, което автоматично ги причислява към манафските редици на ердоганофилите ислямисти и неоосманисти. Няма начин да си русофоб и да не споделяш евроГейски ценности, следователно си анално разглезен джендерас... Както и да увърташ, ако не е била Руско-турската война сега щяхме да говорим на турски и жените ни щяха да носят бурки (твоя мъж не знам какво е щял да носи).
 
Павлине, нека ти направя един АНАЛиз и аз. Статистически погледнато, повечето русофоби, като тебе, са бойкофили гербераси, което автоматично ги причислява към манафските редици на ердоганофилите ислямисти и неоосманисти. Няма начин да си русофоб и да не споделяш евроГейски ценности, следователно си анално разглезен джендерас... Както и да увърташ, ако не е била Руско-турската война сега щяхме да говорим на турски и жените ни щяха да носят бурки (твоя мъж не знам какво е щял да носи).
Скучно.Само потвърди истините, че русофилът не може да мисли, както и че ползвш най-малко два профила тук. За хомосексуалните русофили (то няма начин да си русофил и да не си педер@ст) щом не искаш руската педерастия за децата си, значи си русофоб. Обикновено виждаш само това или напълно обратното, само когато си русофил, защото за да си, то няма начин да не използваш съдържимото в анала си за мислене (което обяснява и защо русофилът днес е туркофил. Течностите в ан@ла му често са от турски произход.
Та значи, познавам доста руснаци, които са се омели в България и Европа. В момента Русия се управлява така че да я харесваш в този и вид, означава ти да си русофоб (т.е. в тъпотата си ти си такъв, освен че си изпедр@стял тотално)
Съответно, колкото и да си прост, а и си критично прост, няма начин да не знаеш всеизвестния факт, че най-големите ердогано-педерасти са и най-върли русофили, т.е. ти няма как да не си част от бандата русофилски хомобандити, който втърлува срещу мизерно заплащане по форумите.
Не се бъркай, аз разбирам състоянието ти, макар че не го одобрявам. Баща ти, стария травестит-педофил е виновен за състоянието ти. Хубавото е, че поне даваш наслада на ромските си съседи, предлагайки разпрания си задник за по рубла/две.
Ето, да е насладиш на отразяването на интимните отношения на Путана и "Тайпи".
 
Последно редактирано:
Павлинчо, омразата на общо основание е последното убежище на посредствения човек. ""Фобите", на какъвто и принцип да градят своята омраза, нямат друг начин за себеизява. Какво може да покаже човек, който няма умения, няма таланти? Той може само да мрази...

Ако вложиш същата енергия и ентусиазъм в собственото си развитие, ще откриеш, че животът не е чак толкова гаден и че държави, територии и нации нямат особено значение. Успех.
 
Павлинчо, омразата на общо основание е последното убежище на посредствения човек. ""Фобите", на какъвто и принцип да градят своята омраза, нямат друг начин за себеизява. Какво може да покаже човек, който няма умения, няма таланти? Той може само да мрази...

Ако вложиш същата енергия и ентусиазъм в собственото си развитие, ще откриеш, че животът не е чак толкова гаден и че държави, територии и нации нямат особено значение. Успех.
Моят живот не е гаден :) Проблемът с разбирането при русофилите, като тебм се влияе от няколко фактора. Сигурен съм, че няма как да си забелязала,( въпреки че е се вижда ясно, когато се погледне хронологията), ч не з започвам спора. Винаги първата обида е произнесена от русофил, който задължително е ограничен човек :) От тук нататък задължително влиза правилното да не позволяваме на олигофрени (като теб и останалите русофили) да налагат проостотията си. Ак и да успеят, то трябва да платят ткава цена, че и да не поискат повече да го правят :)
Сигурен съм и в друго. Нямаш и половината капацитет, който е нужен за да осъзнаеш, че българофл не значи русофоб.
Третото в което съм сигурен, че идея си нямаш за факта, че реално русофилите в България успяват да създадат негативното отношение към Русия. Ако нямаше такива, дори аз щях да си мисля че тази страна става за нещо. С постоянното си инфантилно квичене привлякохте вниманието до там, че да се убедим колко голям кенеф е Русия, както и колко е вредна за всеки, който се върже на лъжите на платените и (за щастие безнадеждно некадърни) писачи.
Така че, слад като е напълно безмислено да обяснявам на русофил, който никога не е ходил в Русия и няма намерение да заведе децата си в "светлото руско бъдеще", но не престава да квичи за руската кочина, колко не е прав, то отава само да се забавлявам с вас. Само когато си го изпроситем разбира се. Не мисли че влагам някакв чувства в този спор.
Е, трабва да призная, че няколко от най-сериозните мнения на най-вманиачените русофили ме накараха да вия от смях. Онзи дебил strana, също гони класиране в първата тройка по идиотизъм. :) Поздрави!
 
Павлинчо, самият факт, че наричаш русофили хора, които реално не са такива, само защото не споделят твоето мнение е показателен. За първи път някой ми слага подобен етикет и това адски ме забавлява. Нямаш капацитета да надникнеш отвъд психологическата бариера, така че стой си в блатото и си квичи на воля. Тъпото е, че нито си забавен, нито пък звучиш сериозно, та човек може само да те съжалява.
Проблемът ти не е Русия, Павлинчо. На генетична основа са мисля нещата. :)
 
Павлинчо, самият факт, че наричаш русофили хора, които реално не са такива, само защото не споделят твоето мнение е показателен. За първи път някой ми слага подобен етикет и това адски ме забавлява. Нямаш капацитета да надникнеш отвъд психологическата бариера, така че стой си в блатото и си квичи на воля. Тъпото е, че нито си забавен, нито пък звучиш сериозно, та човек може само да те съжалява.
Проблемът ти не е Русия, Павлинчо. На генетична основа са мисля нещата. :)
Всъщност съм наднкнал доста зад психологическата бариера на тов, което днес се нарича "русофил". Признавам, доса се борих да запазя истинското понякие. Днешната верия обаче унищожи класическия русофил и вече за да е такъв един човек, е достатъчно просто да дава мило и драго за Русия и да мраи вичко западно. Да обича кмунизма и религиозното православие, въпреки отричането на евторото от първото... На генетична онова е заложена твоята глупост, боя се. Като те чета и гледам, май ти си в материалното, освен в интелектуалното и духовно блато :) ( в ниито едното няма да срешнеш мен. Месечният муи доход често надвишава твоя за половин година) Няма как да не си, след като си поклоник на руския кенеф (доказа го сума пъти), но се опитваш да ме убедиш, че не с русофил в новата му форма. :)
Та говорим си с теб за русофилията. ака се запознахме, а ти за друго и на ставаш :) :) :) :) :)
 
Павлинчо, пиши на майчиния си турски език, защото като се опитваш да пишеш на български не ти се разбира нищо от неграмотните брътвежи... Путин е този, който със сдържаната си политика пази света от ядрен апокалипсис, а великобританците и французите са се доказали (в исторически план) като мръсни капути, на които не може да им се има доверие (готови са да продадат и майките си) и които само гледат как да разпалват войни (американците са същите михлюзи)... Само едни малоумни кравари и чекиджии могат да нанасят ракетни удари срещу страна, в която Русия има бази и да се надяват на милостта на Путин да не ги зачеше както той си знае. Но надали нервите на Путин ще издържат още дълго...
 
Павлинке, новата българска история е известна с едно много любопитно нещо. Всеки бесен пешерняк антикомунист, русофоб, трансатлантик, еврогееец е бивш член на БКП или дете на такива. Та дето има един лаф Партията майка ви отгледа,изхрани и изучи и сега сте голямата работа. Проблема е в това, че сте маса некадърници не можещи на вързано куче хляб да дадете и понеже го осъзнавате много ви боли и за това денонощно виете по форуми и социалки.

За протокола в България никога не е имало комунизъм,нито истински комунисти. Както няма демокрация и не може да има в никое днешно общество.
 
Та понеже историята не ти е силна страна Павлинчо, да ти обясня, че Втората световна война не я подклажда Хитлер, ами мръсните великобританци начело с долния травестит Чърчил и подлите французи, а измекярите от САЩ ги финансират в тези им действия, защото за тях това е един вид инвестиция. Та, в този ред на мисли, ако имам фобия от някаква нация, това са великобританците, французите и американците. Руснаците не виждам за какво точно да ги мразя. Ти ги мразиш, защото са ни освободили (точно това са направили) от твоите любимци турците, но това си е лично твой анадолски проблем и ми е през оная работа за тебе...
 
В тази тема се изсипа гюбре за цял колхоз:)
 
Горкичките путиноиди. Мразят всичко с което живеят. Обичат всичко, което никога няма да позволят на децата си. :) :) :) :)
След като си почистили гюбрето, фактически няма вече работа.
 
Или другия вариант е да манджиме шисбургерите, ама не си нося хапчета за стомах.
 

Горе