Светът наказа Сирия отново.

Тоз е от Варна, ама на 5 километра от морето. Баси и "моряка" :)
Ти на морския главок не можеш да му стъших на палкото пръстче, върти си си палачинките, купени с рубли и си трайкай.
 
Интересното е, че като се обади Сибирсккият Мечок и настръхват всичкото люди по света, даже ми става неудобно.
Ами пръдняра му е радиационна. Стеахуват се хората. То тоз мечок е прееб@л половин Азия. Само вреда от него. Като СПИН-а дето го мъкнат руските п@ч@ври. Нищо полезно от там. Я "крокодил", я "Син кит". Само мизерии.
 
Ти на морския главок не можеш да му стъших на палкото пръстче, върти си си палачинките, купени с рубли и си трайкай.
Рубли? Тва не изчезна ли вече? В Москва за долари милиционерите свирки правят, да еб@ и пенделите им. :)
 
Ами пръдняра му е радиационна. Стеахуват се хората. То тоз мечок е прееб@л половин Азия. Само вреда от него. Като СПИН-а дето го мъкнат руските п@ч@ври. Нищо полезно от там. Я "крокодил", я "Син кит". Само мизерии.
Колкото и да въртиш пакачинката, руският бра все диша във врата, простено ти е.
 
Ако не дишаше, я нещо чайче щейме пиеме:)
 
Не на 5 км., на 6 км. от морето и на 3 от езерото, то да не е като при тебе, от табела до табела 500 м. и една главна улица, без светофар :)

Тоз е от Варна, ама на 5 километра от морето. Баси и "моряка" :)

Когато аз съм обикалял по залите, на тебе майка ти все още не е подозирала, че ще те събира от килима някой ден.

Съжалявам дето се комплексира сега. Опитай и ти да потренираш. Пак ще си ди същия говнивиз, ама ще се мислиш поне за убавец. Онази еколожка ще те хареса, като види как си тресеш гейския задник по улиците на Варна. :) :) :) :)
 
Да де, гълта ни праха и ни диша пръднята :)
Умни лапета излезнахме, сами където ептем никой не го оценява това, та така.
 
Не на 5 км., на 6 км. от морето и на 3 от езерото, то да не е като при тебе, от табела до табела 500 м. и една главна улица, без светофар :)



Когато аз съм обикалял по залите, на тебе майка ти все още не е подозирала, че ще те събира от килима някой ден.
Да де, разбрахме, че си вече дърт пендел. За това аз теябва да оправям жена ти. Скачай в езерото, да се не мъчиш.
 
Рано или късно ще клектенете, само въпрос на време. То каквазците клекнаха....па камо ли сополавковницте ЕС..:)
 
Най-бездарния трол си в историята на форума. Едни и същи обиди, само разместваш местата на думите и нищо ново, това е изключително аматьорско! С такъв опонент, човек не може по никакъв начин да разгърне творческия си потенциал. Оставам те за тази вечер, че ми доскуча с тебе. Ебати бездарника....

Да де, разбрахме, че си вече дърт пендел. За това аз теябва да оправям жена ти. Скачай в езерото, да се не мъчиш.
 
Най-бездарния трол си в историята на форума. Едни и същи обиди, само разместваш местата на думите и нищо ново, това е изключително аматьорско! С такъв опонент, човек не може по никакъв начин да разгърне творческия си потенциал. Оставам те за тази вечер, че ми доскуча с тебе. Ебати бездарника....
Аз и не искам да,разгруюъщам гейския задник. Трябва да плащам на варненските м@нг@ли, а си инфектиран шибаняк и не струваш. Шибай се волно. Тъп си, освен русофилски шпендел.
 
Рано или късно ще клектенете, само въпрос на време. То каквазците клекнаха....па камо ли сополавковницте ЕС..:)
"Клекнете" за кого е? Американците ли ще клякат? Или Европа? Света на нациите е на запад. Русофилите искате да си избивате децата ли? Това е то русофилията. Как обсче мислиш че ще стане? :)
 
Бъзикът с Руската Мечка някай си е несъстоятелен, живи здрави всички.
 
Рано или късно ще клектенете, само въпрос на време. То каквазците клекнаха....па камо ли сополавковницте ЕС..:)
Това "ще" е основната простотия на русофилслите педер@сти : ) Чакай децата ти да клякат на пияниците. :)
 
Ето го бездарника, пак същите детинщини! Жалка история...

Аз и не искам да,разгруюъщам гейския задник. Трябва да плащам на варненските м@нг@ли, а си инфектиран шибаняк и не струваш. Шибай се волно. Тъп си, освен русофилски шпендел.
 
Бъзикът с Руската Мечка някай си е несъстоятелен, живи здрави всички.
Умрялата руска мърша не заслужава друго. Може да се хвали само със способността да сее смърт, ама това всеки го може. Мърши. Един хладилник днес не могат да направят сами.
 

Горе