Светът наказа Сирия отново.

Войната е факт http://www.inter-view.info/2018/04/syria-voina.html
Вчера се зачудих, от къде накъде скочи цената на криптовалутите, а то къде бил ключа от бараката. Отново ще се продава оръжие, отново ще се избиват хора.
 
Войната е факт http://www.inter-view.info/2018/04/syria-voina.html
Вчера се зачудих, от къде накъде скочи цената на криптовалутите, а то къде бил ключа от бараката. Отново ще се продава оръжие, отново ще се избиват хора.
Там избиването на хора никога не е спирало.
 
Е тва ли беше, бати слабото
Руснаците ги е страх да потопят някой американски кораб за съжаление, ако беше другаря Сталин вече да няма САЩ, което би било отлично.
 
Е тва ли беше, бати слабото
Руснаците ги е страх да потопят някой американски кораб за съжаление, ако беше другаря Сталин вече да няма САЩ, което би било отлично.
"Другарят Сталин", дето САЩ са го спасявали от бившия му съюзник Хитлер ли? Съмнително. :)
 
Е тва ли беше, бати слабото
Руснаците ги е страх да потопят някой американски кораб за съжаление, ако беше другаря Сталин вече да няма САЩ, което би било отлично.

Клиничната русофилия е болест, която трябва да се лекува, за съжаление - твърде много хора отказват лечение.
 
Та добре че са САЩ, щото и финладците са дънили СССР-то в зимната война ХАХАХАХ
Пич, днес е събота хич не ми се коментират неща с някакви хора. Всеки си има мнение, аз като по-умен, приемам твоето, което изказваш във всяка политическа тема. За мен то не значи нищо и не ме интересува, не ми се конфронтира с никой, ти си супер про-американски настроен, разбрахме.

Аз обаче не съм, щото политиката им е деструктивна за целия свят, но нямам нищо против американците, защото съм бил и в сащ няколко пъти и в русия и във финландия и германия и т.н. и навсякъде хората са си хора. Само в бг хората са глупави, бедни и ограничени като теб и мразят тоя или оня, ама не си виждат насрания гъз ;)
 
Пич, днес е събота хич не ми се коментират неща с някакви хора. Всеки си има мнение, аз като по-умен, приемам твоето, което изказваш във всяка политическа тема. За мен то не значи нищо и не ме интересува, не ми се конфронтира с никой, ти си супер про-американски настроен, разбрахме.

Аз обаче не съм, щото политиката им е деструктивна за целия свят, но нямам нищо против американците, защото съм бил и в сащ няколко пъти и в русия и във финландия и германия и т.н. и навсякъде хората са си хора. Само в бг хората са глупави, бедни и ограничени като теб и мразят тоя или оня, ама не си виждат насрания гъз ;)
Грешна преценка. Не съм особено про-американски настроветн. Не е във всяка тема. Няма и смисъл да се сискутира. Все пак всичко което ползваш сега е плод на западната мисъл, не на руското пиене. Дори нямаше да можеш да дискутираш сега, ако не беше западния Интернет на "лошите западняци" :), дето сам каза, че си беден и ограничен и за това ги мразиш :)
 
Грешна преценка. Не съм особено про-американски настроветн. Не е във всяка тема. Няма и смисъл да се сискутира. Все пак всичко което ползваш сега е плод на западната мисъл, не на руското пиене. Дори нямаше да можеш да дискутираш сега, ако не беше западния Интернет на "лошите западняци". :)
Аз да съм казал нещо за лоши западняци? Имам късмета и възможността да пътувам и след едно пътуване до една страна ми се промениха възгледите за света, страните които са ориентирани към своите си проблеми, а не към "световно господство" живеят много по-добре от сащ или русия. Китай тепърва започва да си го мери с тях, тая година ще отида да видя как е там и какво мислят обикновените китайци, защото хората мислят различно от държавните политики. В момента имам съдружник американец и нещата не са като в туитъра на тръмп. Всички хора мислят, според мен и моя опит, сходно - че търговията и мира са ключа към богатството и че по-добре да правиш бизнес с русия, със сащ или т.н. отколкото да си пращат ракети.
Тва е, конфронтацията с никой не води до нищо както в междуличностните отношения, така и в политиката. Колкото по-малко се интересувам от политика, толкова по-добре ;)
В тоя форум има както във всеки бг форум някакви лагери, левски - цска, русия - сащ, мъже - жени и т.н. и няма никакъв смисъл. Аз от много време не влизам редовно, щото просто няма смисъл да се напрягам, трябва да се живее дружно :D
 
Щом чичко ти Сталин ти е кумир (по-горе) всичко е ясно: -) Китай кефи, но да не си китаец. Бизнес с Русия в момента не може дацсе прави. Не и нормален.
Има разлика между кумир и ирония. Като политик, пичага е Ли Куан Ю. Отиди да разбереш как се прави на дела, а не на думи като тръмп и путин.
 
Прекалено много дезинформация по темата, за да има сериозен анализ и изводи
Дезинформация има, но фактите са достатъчно много, за да стане ясна истината на всеки. Асад е световно признат за законен лидер на Сирия и дългогодишен партньор на ЕС и Запада.
DohFD3U.png

Бойко Борисов е ходил на приятелско посещение в Сирия, а самият Асад е идвал на гости в България. Причина за сегашната ситуация са големите залежи от петрол на Сирия. На САЩ, Англия, Франция и др. не им дреме грам за съдбата на хората в Сирия. Не само не им пука за сирийците, но и животът на собствените им граждани не ги вълнува особено, а с приоритет са амбициите за световно господство. За справка, Ирак го нападнаха с оправданието, че има оръжия за масово унищожение, а когато победиха и прахът се слегна се оказа, че няма такива, а една държава е била на практика срината до основи на базата на фалшиви доказателства. Звучи ли познато? После същото стана с Либия. В момента либийска държава на практика няма. Ако тези факти не са достатъчни прочетете за документите на Пентагона, от които става ясно, че пак на базата на фалшиви доказателства е жертван животът на стотици хиляди американски войници във война, която е било ясно, че няма как да бъде спечелена. Има и актуален филм на Спилбърг по въпроса, който се върти в момента. Факти има колкото искаш. Всъщност качеството на пропагандата и дезинформацията падна много напоследък. Явно социалните мрежи са направили хората толкова глупави и наивни, че вече не се налага да се правят усилия да ги лъжеш.
 

Горе