Светът наказа Сирия отново.

Начело на мюсюлманска държава трябва да има ДИКТАТОР!
Да ги шляпка, обгазява и каквото там се налага за да ги държи изкъсо.

Всеки един удар по властта на въпросния тиранин води до разбягване на хлебарките, с последващо прегрупиране, събиране на боклуците в раницата и потегляне към Европа...
 
Ама това томахоук може ли въобще да лети, много нафта харчи.
 
Ама това томахоук може ли въобще да лети, много нафта харчи.
Руския Томахоук не може. Ама е "безаналогов" и "свръхсекретен". Толкова, че даже и самите руснаци не са го виждали.
 
Последно редактирано:
Руския томахоук не може. Ама е "безаналогов" и "свръхсекретен".. Толкова, че даже и самите руснаци не са го виждали.
Щом експерт като вас го казва, значи гаранция е така.
 
Начело на мюсюлманска държава трябва да има ДИКТАТОР!
Да ги шляпка, обгазява и каквото там се налага за да ги държи изкъсо.

Всеки един удар по властта на въпросния тиранин води до разбягване на хлебарките, с последващо прегрупиране, събиране на боклуците в раницата и потегляне към Европа...
Има резон. Религията им е тотал щета. Но и там има народ, който не ще да е мурша. За това разните там "молли" меазят запада. Той кара хората не щат да си чукат козите, а жените не искат да ходят, като торби с боклук облечени. Арабите винаги са воювали с "друговерците". Много преди да се появи САЩ на картата на света.
 
То го каза. Аз да не споря с теб, че малко ми мязаш на руския патриарх, а от нето и българският Хан Соло (Румен Радев) се поака от страх..
Абе не се е поакал, по скоро ние ще се поакаме, като му знам биографията на г-н Радев.
 
То ти вече си се наакал сериозно де, щом нямаш топки да си пишеш с един акаунт, ама това е друга тема.
 
Надявам се поне да си помниш мейлите, че много акаунти.
 
То ти вече си се наакал сериозно де, щом нямаш топки да си пишеш с един акаунт, ама това е друга тема.
Ко каза ко? Аз нямам повече скаунти. Отгоре на всичкото не се искат топки за да си играеш с няколко безсмислени акаунти. Кой въобще и защо ще си прави няколко акаунта? Не знам дали русофилите биха били толкова тъпи :)
 
И кво му е на Радев? Оня Паткан Росен да не беше по арен?
 
Има резон. Религията им е тотал щета. Но и там има народ, който не ще да е мурша. За това разните там "молли" меазят запада. Той кара хората не щат да си чукат козите, а жените не искат да ходят, като торби с боклук облечени. Арабите винаги са воювали с "друговерците". Много преди да се появи САЩ на картата на света.

Абе, кръпел Афганистан, Либия и сега Сирия ( все още е ) преди намесата на САЩ са светски държави. Сега 2 от тях са шериат. Господарите ти нямат нужда от образовани хора в тези райони. Искат малоумници като теб да продават задниците си за петаци докато съсипват страните им.
Пусти ваксини дето измислиха и преебаха естествения подбор та не мрете това недъгавите навреме
 
  • Like
Реакции: CTAH
Току що сам си свали лейвъла в очите ми : -) Няма нито една причина да си правиш повече от един акаунт тук. Това беше тъпо :) хааахах
Лейвълът си ми падна, още преди години, затова попивам от теб информация с надеждата да си го вдигна пак:)
 
Абе, кръпел Афганистан, Либия и сега Сирия ( все още е ) преди намесата на САЩ са светски държави. Сега 2 от тях са шериат. Господарите ти нямат нужда от образовани хора в тези райони. Искат малоумници като теб да продават задниците си за петаци докато съсипват страните им.
Пусти ваксини дето измислиха и преебаха естествения подбор та не мрете това недъгавите навреме
Да бе , светския Афганистан дето изкла руските шлюхи. Либия, дето се гаври с българските доктори. Ирак, дето още не си е върнал дълговете на България. Толкова светски са били. В акъла на русофила ислямистът е светски човек. Тебе продажен руски педер@ст те е раждал, от баща манг@л, ясно е. ХАХАХАХ
 
Ами защищавайте си позициите, Ирак не ми си върнал дълговете, нема и да ги върне, докато ръфаме макнолдца и изиброзаителното изкуство в кауфланда във вид на храна.
 

Горе