Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Статус
Not open for further replies.
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нищо не изменям. Ето цитат от първото мнение в темата.



Обяснявам, че темата е тъпа и заключенията ти не стоят на основата на здрав разум. В нея са се включили много хора, повечето от които по един или друг начин също казват, че е тъпа. Това не я прави по-смислена.

П.П. Баба ти е възвишена.


Странно защо съм те мислила за малко по-интелигентно момче досега?!

Ти не виждаш ли фразата ''свободен изказ'' в цитата, който си пуснал, бе пиле шарено? И не знаеш ли разликата между ''слово'' и ''изказ'', бе пич? Баси колко ме разочарова...

Иначе: Ок - темата е тъпа, а ти ''умният'' стоиш в нея цяла нощ и наистина я правиш тъпа, като се заяждаш на дребно.
Пак да те светна: темата е в правилния раздел! В този раздел имаме право да обсъждаме всичко, включително и да се съмняваме в обективността на администраторите. Съмненията пораждат въпроси, въпросите намират отговори и всичко се изяснява без да се мишкува.
Мишкувай си, навеждай се, купи си вазелин! Аз никога не съм сервилничила пред авторитети. Когато имам въпроси - питам. Когато нещо не ми харесва си казвам. Администраторите не се обидиха от съмненията ми, доколкото видях, затова не се бутай да играеш ролята на тяхно Его.
Твоето мнение е важно за мен - пак заповядай да го споделиш.:)


@nandibandi, абе и за това какво казваш не те съветвам да се хващаш, защото и там е голяма скръб положението......но всеки допринася с каквото може.

Блинки, това не го разбрах. :) Мисля да те репортна и при второ нарушение - Бан! ;)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

А бе пичове, сайдисвате си жените/гаджетата бе, поне през уикендите, бе, че глейте к'во става тук!
Това сме го забелязали много хора. Колежката има нужда от любов, за това отчаяно я търси тук - при мъжете с акъл, тестостерон и пари :lol:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Без да искам прочетох сиидвайте си жените:-D, а то било сайдисвайте, ако мажо е рефрешнал с нещо по-младо нема как:-D
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Без да искам прочетох сиидвайте си жените:-D, а то било сайдисвайте, ако мажо е рефрешнал с нещо по-младо нема как:-D

То със сийдването идва от seed. :lol:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Много мило, че сте така обсебени от интимния ми живот - поласкана съм.

Мен пък вашият не ме интересува изобщо, чак се чувствам малко виновна. :)

Не знам доколко сте успешни предприемачи, но се показвате, като ограничени балканци с допотопно мислене. Дращят, като луди в темата на някаква смахната в цикъл, ама само нейната свобода в събота вечер забелязват.

Що пренебрегвате жените си, а се занимавате с мене, бре? Комшиите не спят и ще атакуват, пък вие за мен се притеснявайте. :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Що пренебрегвате жените си, а се занимавате с мене, бре? Комшиите не спят и ще атакуват, пък вие за мен се притеснявайте. :)
Аз си имам оправдание :) солидно при това , преди 7 дни станах татко за 2-ри път, и за сега мога да се занимавам със странична дейност:), когато имам време.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Това сме го забелязали много хора. Колежката има нужда от любов, за това отчаяно я търси тук - при мъжете с акъл, тестостерон и пари :lol:

Да разпрати CV, все ще я вземат на "работа".
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Да разпрати CV, все ще я вземат на "работа".

Много мило - от теб точно не очаквах такава загриженост. Имам си работа, благодаря.
Боже, колко грижовни предприемачи! Как да не си общуваш ежедневно с тях с кеф?

OOxenri, точно сега жена ти има нужда от твоята помощ. Вместо да висиш по форумите я отмени в нещо - преповиване, дундуркане, приспиване.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

OOxenri, точно сега жена ти има нужда от твоята помощ. Вместо да висиш по форумите я отмени в нещо - преповиване, дундуркане, приспиване.
Помагам достатъчно , като гледам да не преча :) Ти имаш ли деца?
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Помагам достатъчно , като гледам да не преча :) Ти имаш ли деца?

Нямам, що? Да не предлагаш някое от твоите? :lol:

Захващам се с работа, пичове. Когато мога ще влизам да видя какви сте ги надробили. И все пак, темата е за бластера/фен - не се концентрирайте толкова върху моята личност. И той е интересен субект. ;)
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нямам, що? Да не предлагаш някое от твоите? :lol:
Моите са си мои, ама искам да изкажа подкрепа още от сега на човека, който ще е късметлия да ти направи някой бебок, трябва да е спокоен,сдържан и да не му пука много, защото иначе е възможно да се побърка по някое време, заради експресивният ти начин на изразяване, благия характер и милото отношение, високите морални ценности и желанието винаги правдата да възтържествува.Няма да му е лесно на човека, но трябва да си спокойна, щом е с теб , значи те обича много.:)
И все пак, темата е за бластера/фен
Мисля , че тази тема се изчерпа вече.
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Моите са си мои, ама искам да изкажа подкрепа още от сега на човека, който ще е късметлия да ти направи някой бебок, трябва да е спокоен,сдържан и да не му пука много, защото иначе е възможно да се побърка по някое време, заради експресивният ти начин на изразяване, благия характер и милото отношение, високите морални ценности и желанието винаги правдата да възтържествува.Няма да му е лесно на човека, но трябва да си спокойна, щом е с теб , значи те обича много.:)

Ще му предам подкрепата ти, щом го срещна. Много си мил. :)
Надявам се, че не иронизираш прекрасните черти от характера ми, защото намирам, че си ги схванал перфектно!
Щом спра да попадам на диви балканци, натирящи жената в кухнята, може пък и да се кротна. Дотогава ще се боря за равенство, братство и свобода... и за правото на свободен изказ за Бластера. :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Крайно възмутена от откритието, че приятелят ми Fen е баннат (отново), пускам първата си тема във форума.
Понеже знам, че наказанието му е (както винаги), заради начина му на изразяване/писане, който на мен страшно ми харесва, искам да попитам: Имаме ли право на свободно изразяване в тоя форум? И какво нарушение е всъщност сливането на думи, когато е умишлено и забавно?
Половината от потребителите на форума (включително собствениците - сори) пишат неграмотно и често не се разбира какво искат да кажат. Е, те го правят несъзнателно и това явно ги оправдава.
Един много близък на Блинки потребител се държеше дълго време толкова безобразно, че в една от няколкото анкети по свой адрес събра 80% неодобрение - беше ли баннат поне веднъж? Не разбира се. Даже мненията му не бяха трити при репорт - личен опит!

Възмущението ми е насочено към модеаторите - имаме ли право на свободно изразяване в тоя форум? И към потребителите, които са го репортвали - Really???? Това ли ви е проблема, бе пичове? Толкова ли сте дребнави и злобни, че докладвате забавния изказ на човек, който не е нарушил реално нито едно ваше право.

Искам отмяна на бана на Fen и реабилитация на неговата репутация! Смятам, че отношението към него е несправедливо, а цялата ситуация - потъпкване на правото на свободен изказ, който в случая не нагрубява и не обижда никого.

За да не пускам паралелна анти-тема:
Крайно доволен съм от откритието, че игнорираният от мен мулти-акаунтър бластер/фен е баннат.
Понеже знам, че наказанието му е за лигаво поведение и абсолютно неуважение както към другите, така и към българския език и диалектите.
Такова изразяване може да е забавно за някоя майка спрямо двегодишното ѝ отроче. Но повечето, да не кажа всички, майки са наясно, че това трябва да е временно и да се изкоренява.
Относно неграмотното писане във форума съм размишлявал доста. За мен то е два вида. Единия вид си е тийн неграмотност, класическа. За другия вид са виновни телефоните - те не са подходящи за човешките пръсти.
Аз съм пускал рапорти и за двата профила - за спам. От доста време и двата профила са ми в игнор листата - нямам време да се дразня от лиготене и да се занимавам с рапорти.
Може да съм дребнав и злобен, но тази личност ми нарушава правото да се чувствам комфортно във форума и да водя смислени диалози с други потребители. Един комар е нахален и дразнещ, но той иска да пие кръв, за да създаде и отгледа потомство. Една муха е нахална и дразнеща, но тя иска да се нахрани или стопли. бластер/фен е нахален и дразнещ, но дори не мога да преценя дали просто иска внимание, или си е такъв по генетични причини.
Искам вечен бан за бластер/фен, като смятам, че отношението ми към него е справедливо, а цялата ситуация да бъде забравена и да не се повтаря.

ПП
Някои писаха книги без тирета за пряка реч. Някои писаха книги без препинателни знаци и главни букви. Книгите бяха издадени.
Но нещо такива форми на литература не намериха последователи. Защо ли?
Аз уважавам диалектите. Те са богатство на всеки език.
Но бъбренето на двегодишни деца не поражда диалекти. Защо ли?

ППП
Другата непрекъснато одумвана за поведението си личност също ми е в игнор листа. В годините за доста членове на форума съм изпитвал желание да ги сложа там, но само тези двете личности се пребориха успешно за това.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

И нещо относно вкусовете:
- Пешо, какво ще кажеш за булката ми?
- Виж, тя несъмнено има много плюсове. Един от тях е, че можеш спокойно да я пускаш сама на почивка.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

За да не пускам паралелна анти-тема:
Крайно доволен съм от откритието, че игнорираният от мен мулти-акаунтър бластер/фен е баннат.
Понеже знам, че наказанието му е за лигаво поведение и абсолютно неуважение както към другите, така и към българския език и диалектите.
Такова изразяване може да е забавно за някоя майка спрямо двегодишното ѝ отроче. Но повечето, да не кажа всички, майки са наясно, че това трябва да е временно и да се изкоренява.
Относно неграмотното писане във форума съм размишлявал доста. За мен то е два вида. Единия вид си е тийн неграмотност, класическа. За другия вид са виновни телефоните - те не са подходящи за човешките пръсти.
Аз съм пускал рапорти и за двата профила - за спам. От доста време и двата профила са ми в игнор листата - нямам време да се дразня от лиготене и да се занимавам с рапорти.
Може да съм дребнав и злобен, но тази личност ми нарушава правото да се чувствам комфортно във форума и да водя смислени диалози с други потребители. Един комар е нахален и дразнещ, но той иска да пие кръв, за да създаде и отгледа потомство. Една муха е нахална и дразнеща, но тя иска да се нахрани или стопли. бластер/фен е нахален и дразнещ, но дори не мога да преценя дали просто иска внимание, или си е такъв по генетични причини.
Искам вечен бан за бластер/фен, като смятам, че отношението ми към него е справедливо, а цялата ситуация да бъде забравена и да не се повтаря.

ПП
Някои писаха книги без тирета за пряка реч. Някои писаха книги без препинателни знаци и главни букви. Книгите бяха издадени.
Но нещо такива форми на литература не намериха последователи. Защо ли?
Аз уважавам диалектите. Те са богатство на всеки език.
Но бъбренето на двегодишни деца не поражда диалекти. Защо ли?

ППП
Другата непрекъснато одумвана за поведението си личност също ми е в игнор листа. В годините за доста членове на форума съм изпитвал желание да ги сложа там, но само тези двете личности се пребориха успешно за това.

Чудесно г-н Градинаров. Уважавам правото ви да не харесвате въпросната личност, но не и правото да лишавате от нея тези, които пък я харесват.

Минавам на ''ти''ако не възразяваш. Ти си намерил решението - игнора, тогава защо ти пречи пребиваването на бластер във форума?
На мен пък не ми харесват двата най-масово слушани у нас музикални стила - чалгата и рапа - да поискам да ги забранят ли?
И аз се сблъсквам тук с хора, с които не се харесваме взаимно - не оспорвам правото им да бъдат тук, обаче. Харесвам колоритните личности, независимо дали те ме харесват или не. Поради тази причина казах на ъпхиро да си стои във форума, когато заплашваше да го напусне. Честно казано, предпочитам ярки и открояващи се личности пред семпли и банални, но спазващи правилата хора.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Чудесно г-жо Нандибанди. Уважавам правото ви да се чувствате като в кръчма, но не и правото да лишавате тези, които искат нормален спретнат форум ;)

За стила на писане, изразяване, изказване не мисля че някой има толквоа голям проблем - някой ги кефи, други не. Това че спами, разводнява и обижда вече е проблем.
Все пак това е форум с бизнес насоченост, ако желае да си бози има бгмами, тийн проблеми и т.н и т.н.

Вече почвам да се дразня на това, че от 3 страници на сам се обяснява 1 и също. Разбрахме те, ама ти си повтаряш 1 и също. И блинки ти го обясни - системно нарушаване, не е ей така ;)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Заключвайте темата и едноседмичен бан за нандито, барем през това време си намери мъж :twisted:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Заключвайте темата и едноседмичен бан за нандито, барем през това време си намери мъж :twisted:

Тцъ! Разбрахме се темата да остане отключена и да служи за място, където всеки да може да се оплаче от бластера. Така и така, тук сте все ревльовци, дето не можете да се оправите с един дразнител - да има къде да си поревете.
Банът подлежи на преценка от страна на администраторите - ако се налага, приемам. :)
Дали ще си намеря мъж през това време? Като ви гледам вие какви сте капризни и нежни душици, а минавате за селектирана колекция - направо да взема да обръщам резбата.:cry:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Не че има общо с темата но се сетих за една песен много забавна: 18+
[video=youtube;BjHYPPKABCA]https://www.youtube.com/watch?v=BjHYPPKABCA[/video]
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Чудесно г-н Градинаров. Уважавам правото ви да не харесвате въпросната личност, но не и правото да лишавате от нея тези, които пък я харесват.

Минавам на ''ти''ако не възразяваш. Ти си намерил решението - игнора, тогава защо ти пречи пребиваването на бластер във форума?
Не възразявам.
Че то, в Мрежата, "Ви" е малко обидно обръщение. :lol:
Има ли нужда да обяснявам, че само съм перифразирал твоето мнение. Огледало.
Всеки от двама ни е прав за себе си.

Форумите са обществено място. Всяко обществено място има нужда от чистота. Ще ти е приятно ли, ако някой влезе с теб в трамвая, изходи се, и си слезе?
Отдел "Чистота" на форумите са модератори и администратори. Без заплата, обикновено. Дори хора на заплата не обичат излишната работа.

Имах една подобна личност в моя форум. Пишеше неграмотно и несмислено. Търпях го, защото създаваше съдържание. Предизвикваше дискусии. Макар че, освен броя мнения, не знам дали търсачките захапваха нещо полезно. Постепенно реши, че е най-голям експерт, че само той разбира, и започна, освен да спори, и да обижда.
Нямаше как да продължи с участието си.

В един форум права имат само собствениците. Никой друг.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе