Продава се: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

testkiwi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Привет, предприемачи и предприемачки, след хитовите зимбабвийски миналата година, тази година на ред са севернокорейските! Запасете се преди Ким Чен Ун да удари САЩ и доларЕте да не струват нищо, бъдете подготвени :lol::lol:


88Va5AN.jpg

wFBDqVe.jpg

awKx0Ly.jpg



Цена:
9.99 лв. за 5000 Вон-а
7.99 лв. за 50 Вон-а

София - лично.
Пращам с Еконт извън София

Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Истински са банкнотите, нали? Ако да, искам по една от двете. Утре ще ти пиша на ЛС да се разберем как да си ги взема.
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Да, разбира се :)
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Извинявам се, но като малко не разбрал това цена за 1бр ли е или за една пачка ?
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Само не ми е ясно по какво се разбира, че са актуални и то от северна корея?
но комплекси да избиваме, както е видно - има доста желаещи :)
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Има интернет бе, колега, актуални са. Що да е избиване на комплекси. Събирам банкноти и монети от цял свят. В Северна Корея трудно ще отида, но ето че предприемчив колега ми усигурява възможност да се докосна до тази страна и да обогатя колекцията си.
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Има интернет бе, колега, актуални са. Що да е избиване на комплекси. Събирам банкноти и монети от цял свят. В Северна Корея трудно ще отида, но ето че предприемчив колега ми усигурява възможност да се докосна до тази страна и да обогатя колекцията си.

тези с които ще с емайтапите няма да разберат, че са от с. корея (върху тях не пише на разбираем език)
перфектни за подарък и майтап

иначе аз не съм против предприемчивостта на колегата. Като има пазар, ще има и предлагане и той не е виновен.
 
От: От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

тези с които ще с емайтапите няма да разберат, че са от с. корея (върху тях не пише на разбираем език)


иначе аз не съм против предприемчивостта на колегата. Като има пазар, ще има и предлагане и той не е виновен.

Виж кой е на снимката. Едва ли друга държава печата банкноти с неговия лик. Е, верно майтапа няма да мине с кварталния магазинер или келнер, но на подходящо място би станал. Както и да е. Има и колекционери и се надявам банкнотите да попаднат в такива. Иначе майтапчии комплексари ще има и без банкноти от екзотични страни.
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

По начало изнасянето на валута от там е доста трудно, да не кажа почти невъзможно, имайте предвид. Туристите там не обменят евро в чейнджбюрата, радко въобще им се налага да видят местна валута. Малко повече гаранции за оригиналността на банкнотите няма да навредят.
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

По начало изнасянето на валута от там е доста трудно, да не кажа почти невъзможно, имайте предвид. Туристите там не обменят евро в чейнджбюрата, радко въобще им се налага да видят местна валута. Малко повече гаранции за оригиналността на банкнотите няма да навредят.

То изобщо ходят ли туристи там. Ако да, то ще да е с еднопосочен. :D
 
Последно редактирано:
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Привет,
да, за 1 бр. са цените.

Ами не знам, щом има дядото на Ким Чен Ун, Ким Ир Сен дали са верно от Северна Корея :D:D

Иначе туристи има, дори има екскурзии - http://temadaily.bg/publication/10774-На-почивка-в-Северна-Корея/

ама цената е около 3000 лв.
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Привет,
да, за 1 бр. са цените.

Ами не знам, щом има дядото на Ким Чен Ун, Ким Ир Сен дали са верно от Северна Корея :D:D

Иначе туристи има, дори има екскурзии - http://temadaily.bg/publication/10774-На-почивка-в-Северна-Корея/

ама цената е около 3000 лв.

То не пречи да са 1:1 с оригиналните банкноти на външен вид, но това не значи, че са истински. Мен лично ме притеснява, че един и същ човек миналата година е продавал зимбабвийски, а тази година северно корейски, при положение че сдобиването и с двете валути е доста специфично и различно една от друга. Не те обвинявам, но просто може да дадеш малко повече информация за приозхода на банкнотите за да разсееш съмненията :)
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Аз търся следната банкнота, ако някой я има да каже за колко левчета е готов да я размени :)

8220479S.jpg
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Аз търся следната банкнота, ако някой я има да каже за колко левчета е готов да я размени :)

Колега, това беше миналата година :) Продадох купища, може някой да препродава още, потърси в нета
 
От: От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Колега, това беше миналата година :) Продадох купища, може някой да препродава още, потърси в нета

Купувай само банкноти с МНОГО нули, простаците се кефят на това :)
тези които си взел сега може да представляват интерес само за колекционери... поне да бяха с Ким чен ун

158115_300_225.jpg
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

С ким чен ун няма :)

С нули вече не са на мода. Купуват ги, ама не е като миналата година :(
 
От: От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

Купувай само банкноти с МНОГО нули, простаците се кефят на това :)
тези които си взел сега може да представляват интерес само за колекционери... поне да бяха с Ким чен ун

158115_300_225.jpg

Вожда им освен на Майкъл Джордан май е фен и на Леонардо Дикаприо в младите години. (съдейки по прическата)

Виж файлът 12607
 
От: Севернокорейски банкноти - перфектни за подарък и майтап! Само 9.99 лв.

неделен ъп
 

Горе