Сектата на ковидитите

kamentk, не слагай никой друг в съревнование с нея. Въпреки че биаро обижда напред-назад и повечето си чешем езиците да минава времето, това е прашинка в морето, спрямо простотията, която е успял да сътвори мозъкът ѝ. Още не мога да си представя що за отритнат човек трябва да си, за да си го помислиш дори. Трябва да си някой пропаднал, който не вижда никакъв смисъл и желание да живее. Това е психопатство и като цяло не е за подигравка, а си трябва подходящото лечение...
 
kamentk, не слагай никой друг в съревнование с нея. Въпреки че биаро обижда напред-назад и повечето си чешем езиците да минава времето, това е прашинка в морето, спрямо простотията, която е успял да сътвори мозъкът ѝ. Още не мога да си представя що за отритнат човек трябва да си, за да си го помислиш дори. Трябва да си някой пропаднал, който не вижда никакъв смисъл и желание да живее. Това е психопатство и като цяло не е за подигравка, а си трябва подходящото лечение...
Да, състоянието и не е за пренебрегване. Повечето в темата са хронично прости, но са наред. Има хора - гледат философски на живота, ама нейното не е философия, то е простотия смесена с тежка форма на умопомрачение. Каквото и да напише в темата е излишно вече. И като цяло във форума.

Не мога да допусна и че човек който няма професионален интерес към форума може да стои и да пише в темите денонощно.
 
Нндито, трима на един. Изпуши ли 10 фаса вече? Чакаме те с нетърпение да ни обезглавиш с твоето КОМПЕТЕНТНО мнение. Защо се бавиш?
 
Виждам че ви липсвам, във всеки пост почнахте да ме споменавате, ама днес не мога да ви обърна внимание.

Камене, измери ли масата на вируса? :D
 
Нндито, трима на един. Изпуши ли 10 фаса вече? Чакаме те с нетърпение да ни обезглавиш с твоето КОМПЕТЕНТНО мнение. Защо се бавиш?
Спряха ни тока за час и нещо - зимна обстановка. ;)

Насладих се обаче на вашия огън и жупел. Поласкана съм и от отблокирането ми от дуета сополо-тъпи. ;)

Отново не схванахте какво ви се казва, ама нищо ново под слънцето. Интересно ми е как се вълнувате и възмущавате от нещо, което всъщност не съм казала.

Ох, добре, от мен да мине, ще ви го разтълкувам, понеже сте ментално предизвикани. Идеята е, че колкото и да се боцкаш и тъпчеш превантивно с химикали, един дрогиран на пътя ще обезсмисли цялата операция. Благородното в случая е, че евентуално ще бъдете добри донори. Е, при условие, че безразборното и често ненужно приемане на ваксини не направи някои органи неизползваеми.

Айде седа: Дай!!! :)
 
Това с хепатита ти е пъъъълна глупост! Познавам човек носител без никакви симптоми. Нелепо заразен още от раждането. Недей да говориш глупости, че ставаш за смях повече и от Крумов!
Пак казвам няма инфекциозно заболяване което протича без симптоми. Това с безсимптомния Хепатит С е същото това когато медиите придават човешки черти на болестите. Коварния вирус, зла инфекция, подло заболяване и т.н. Винаги има симптоми забелижими лесно или не. Когато хората неглижират дадено неразположение или болежка, а също липсата на добри диагноститици води такива бръщолевния.

За последните 10 години некъдърни автори с повърхностни знания пренаписват учебниците по медицина. Резултата го виждаме всеки ден.

Когато рязко те заболи зъб и отидеш на зъболекър: Ама нямаше му нищо до преди малко... А мсеците когаот си пил вода или чай и си чувствал дразнене? Безсимптомно развитие на кариес ...
 
И пак стигаме до момента Швеция?
Имаш предвид провалът Швеция?
 
Имаш предвид провалът Швеция?
мАни го краля, гледай данните. Шведите си карат най-обикновен грип с всичките му негативи. Спестиха си обаче дискомфорт, икономическа криза и лишаване на поданиците от елементарни свободи.
 
Пак казвам няма инфекциозно заболяване което протича без симптоми. Това с безсимптомния Хепатит С е същото това когато медиите придават човешки черти на болестите. Коварния вирус, зла инфекция, подло заболяване и т.н. Винаги има симптоми забелижими лесно или не. Когато хората неглижират дадено неразположение или болежка, а също липсата на добри диагноститици води такива бръщолевния.

За последните 10 години некъдърни автори с повърхностни знания пренаписват учебниците по медицина. Резултата го виждаме всеки ден.

Когато рязко те заболи зъб и отидеш на зъболекър: Ама нямаше му нищо до преди малко... А мсеците когаот си пил вода или чай и си чувствал дразнене? Безсимптомно развитие на кариес ...
Абе смешко, има такова! ХЕРАТИТ Б е безсиптомен. Хваща се само на кръвни изследвания. Леле, много си зле, честно! Казваш, че половината около теб имали медицинско образование...Дано не попадам на такива лекари!
 
мАни го краля, гледай данните. Шведите си карат най-обикновен грип с всичките му негативи. Спестиха си обаче дискомфорт, икономическа криза и лишаване на поданиците от елементарни свободи.
Не може да си толкова тъпа, ебаваш се с това изказване, нали? Кажи ми, че да, моля те!
 
Абе смешко, има такова! ХЕРАТИТ Б е безсиптомен. Хваща се само на кръвни изследвания. Леле, много си зле, честно! Казваш, че половината около теб имали медицинско образование...Дано не попадам на такива лекари!
Аз съм потресен, човек. В тая тема за хиляден път някой отрича очевидни факти, нищо че не е компетентен по конкретната тема, не иска да приеме предоставената информация и я отрича с тъпи аргументи.

Такава просотия само в България може да има...
 
Не може да си толкова тъпа,
Ама точно ти недей да използваш подобни квалификации, че с категоричното си нежелание да четеш и да мислиш си сериозен конкурент на Каменчо.

Не, не се ебавам. Това са фактите. Конкретно за Швеция имам точни наблюдения, защото общувам постоянно с хора, живеещи там. Ситуацията е нищо общо с лансираното в масмедиите. Всичко е спокойно. Умират само смъртници на по 80+ години. Такива безсмъртни като вас тримцата, това не ви касае. ;)
 
Като пръцкате, смъквате ли гащите? Копаете към магмата от ден на ден. :D


Колкото котешки лекар разбира от вирусология, толкова и Пенчо от кварталната кръчма.

По-скоро го наречи овчи лекар.


Със сигурност разбира повече от мен, теб и Майтапчииски от вирусология. Той доказа, че няма чума по овцете, които едни мангали избиха по заповед на БАБХ и обезлюдиха цял български район в Странджа.
 
Абе смешко, има такова! ХЕРАТИТ Б е безсиптомен. Хваща се само на кръвни изследвания. Леле, много си зле, честно! Казваш, че половината около теб имали медицинско образование...Дано не попадам на такива лекари!
Ти си тотално малоумен. Едно е да си носител на вируса Хепатит Б или ХИВ тогава симптоми няма. Можеш да заразиш други хора. Същото и е с ковид ако съществува може да си носител, но това не значи да имаш антитела.

Ако си болен от каквато и да е инфекция винаги има симптоми.
 
Аз съм потресен, човек. В тая тема за хиляден път някой отрича очевидни факти, нищо че не е компетентен по конкретната тема, не иска да приеме предоставената информация и я отрича с тъпи аргументи.

Такава просотия само в България може да има...
Потреси се още малко и се научете да правите разлика между носител и болен
 
Ти си тотално малоумен. Едно е да си носител на вируса Хепатит Б или ХИВ тогава симптоми няма. Можеш да заразиш други хора. Същото и е с ковид ако съществува може да си носител, но това не значи да имаш антитела.

Ако си болен от каквато и да е инфекция винаги има симптоми.
Излагацията ти продължава. Ако вирусният товар на хепатит Б е нисък, ти не си заразен. Ако е над определена норма, можеш да заразяваш. Питай си лекарите и ела да коментираш след това.
 
Малко да ви върна в темата, че с тея хепатити пак отидохте у лево.

Хубаво е тоя плоскоземец от малко населено място, проф. д-р Иван Чалъков, дм да го чуем какво казва относно ваксината. Дава и примери от практиката, какво се случва с не добре изпитани и проверени препарати. Сектантите да се съсредоточат върху това кой и какво казва, а не къде го казва. Човека на много прос език обяснява цялата сага с Кови, дори и Камен би трябвало да разбере, ама едва ли....

 
Последно редактирано:
Повечето в темата са хронично прости, но са наред.
Обаче Камен Мозъчето бие всички по тъпотия :D
 
Малко да ви върна в темата, че с тея хепатити пак отидохте у лево.

Хубаво е тоя плоскоземец от малко населено място, проф. д-р Иван Чалъков, дм да го чуем какво казва относно ваксината. Дава и примери от практиката, какво се случва с не добре изпитани и проверени препарати. Сектантите да се съсредоточат върху това кой и какво казва, а не къде го казва. Човека на много прос език обяснява цялата сага с Кови, дори и Камен би трябвало да разбере, ама едва ли....

Само като видя Слави и директен игнор. Прост народ, слаба държава.
 

Горе