Сектата на ковидитите

Ох, местното докторче част от жабешкия хор - голяяяма изненада.
Ваксинира се, въпреки че е карал вируса. Що за лекар е това, щом не знае елементарни, базови медицински факти? И Чорбанов, който се препитава със създаване на ваксини го каза: най-силен и траен имунитет се създава с преболедуване.
Тва наш'то докторче явно просто обича да си се боцка. ;)
 
Съвсем не е сигурно, че съм единственият. Вчера ми се обади приятел. Трябвало е с жена му да дават кръв за операция на негова роднина. Направили са си тестове за антитела и двамата са с положителни, като жената има много повече от него. Даже и не знам в каква стойност се измерва това. Не са имали никакви симптоми. Може и някой от вас да го е изкарал така.

Много ми е важно мнението ти по един важен въпрос и той е за ивермектина.
Тук един лекар твърди, че медикаментът изобщо не е дал желаните резултати, даже е влошавал пневмониите. Сега е моментът да обясниш фразата "Киро действа".:)

Това е материалът - да видят ковидягите, че чета и информация, идваща от казионните медицински източници - Пирог-Off

 
Щом го казва д-р от Пирогов, най-вероятно е така. Киро действа писах, защото Хювефарма на Домусчиев чакаше разрешително за употребата му за края на този месец.
 
Щом го казва д-р от Пирогов, най-вероятно е така. Киро действа писах, защото Хювефарма на Домусчиев чакаше разрешително за употребата му за края на този месец.
Аз останах с впечатление, че си ползвал препарата.
Хм, странно, лекари от САЩ и Израел, както и наши се кълняха в ефективността на ивермектина при ковид...
 
Аз останах с впечатление, че си ползвал препарата.
Хм, странно, лекари от САЩ и Израел, както и наши се кълняха в ефективността на ивермектина при ковид...

Да, така беше. Даже клиничните изследвания бяха минали успешно и трябваше да се пусне по аптеките този месец. Не съм го ползвал.
 
Ей това не мога да го схвана вече... Не става дума за конкретния случай с твой познати. Уж хората имат антитела ама видиш ли карали го безсимптомно. Как пък ни една друга болест на тазя земя не можа да се кара безсимптомно. Ще се окаже най-накрая, че няма никакви корони наистина. Просто тежка и агресивна форма на грип.

Сега моля ковидите, не се мятайте на амбразурите на Ковид Фортрес. Зная света ви се преобръща, страх ви от тъмно, искате да гушнете маската и тихичко да си смъркате и давите в нея, изолирани и спасени от всички...
Толкова тъпо изказване не бях чел. Нямало друга безсимптомна болест. Егати спеца си, Крумов. Давай да ти връчване нобеловата награда и закриваме темата.
 
Един от бившите лидери на САЩ събира половин милион на митинг в Капитолия, а ние тука спорим за глупости :D А и кажете, че е прост :D
 
Един от бившите лидери на САЩ събира половин милион на митинг в Капитолия, а ние тука спорим за глупости :D А и кажете, че е прост :D
Ей, тук сме сектанти, отвори си тема за тъпака убиец Тръмп, моля.
 
Толкова тъпо изказване не бях чел. Нямало друга безсимптомна болест. Егати спеца си, Крумов. Давай да ти връчване нобеловата награда и закриваме темата.
То си маолумен наистина. Поне 5 пъти казах, че половината ми семейство е с медицинко образование. Всяка инфекция има симптоми, абсолютно всяка. При едни симптомите са леки, при други инфекции тежки. Но такъв филм безсимптомно боледуване особено свързно с инфекция няма.
 
То си маолумен наистина. Поне 5 пъти казах, че половината ми семейство е с медицинко образование. Всяка инфекция има симптоми, абсолютно всяка. При едни симптомите са леки, при други инфекции тежки. Но такъв филм безсимптомно боледуване особено свързно с инфекция няма.
Krumov, вече е важно да се вярва на медиите и на никое компетентно мнедие от сферата, то бива подигравано и компрометирано, не ни трябват компетентни хора, трябват ни идиоти :D Безмозъчни същества
 
Всяка инфекция има симптоми, абсолютно всяка.
Опитваш се да пренапишеш медицината, ама трудно ще ти се получи.
 
Опитваш се да пренапишеш медицината, ама трудно ще ти се получи.
Всичко, което е правилно се пише от победителите, защото победителя винаги е правдив ;)
 
Нищо не опитвам. Оборвам ковид мантрите. Вземат медицински алабализми, надгарждат над тях за да ви изглежда сложно и компетентно и ви го мятат в лицата.

Резултатите са страх и малоумие. Човешкото тяло е толкова сложно, че няма и едно косъмче по него коеот да се покаже без симптом за това.

При инфекция от какъвто и да е вид има възпалителен процес дори и минимален. Тоест тая глупост с безсимптомна ковид инфекция е незъвможна. Тоест правят ви на маймуни и то уникално успешно.
 
Нищо не опитвам. Оборвам ковид мантрите. Вземат медицински алабализми, надгарждат над тях за да ви изглежда сложно и компетентно и ви го мятат в лицата.

Резултатите са страх и малоумие. Човешкото тяло е толкова сложно, че няма и едно косъмче по него коеот да се покаже без симптом за това.

При инфекция от какъвто и да е вид има възпалителен процес дори и минимален. Тоест тая глупост с безсимптомна ковид инфекция е незъвможна. Тоест правят ви на маймуни и то уникално успешно.
Опитай, подкрепи Мангъров ;) Силата е в колектива.
 
Оборвам ковид мантрите. Вземат медицински алабализми, надгарждат над тях за да ви изглежда сложно и компетентно и ви го мятат в лицата.
Естествено, че всеки болестен процес предизвиква някаква реакция, симптом. Никой не спори за това.
Какво не можеш да разбереш от това: "Безсимптомно протичане на заболявания: наличие на болестен процес в организма, който не предизвиква видими признаци и симптоми."
Какво не можеш да разбереш?
 
Естествено, че всеки болестен процес предизвиква някаква реакция, симптом. Никой не спори за това.
Добре.
Какво не можеш да разбереш от това: "Безсимптомно протичане на заболявания: наличие на болестен процес в организма, който не предизвиква видими признаци и симптоми."
Какво не можеш да разбереш?
Прочети внимателно двете си твърдения...
 
То си маолумен наистина. Поне 5 пъти казах, че половината ми семейство е с медицинко образование. Всяка инфекция има симптоми, абсолютно всяка. При едни симптомите са леки, при други инфекции тежки. Но такъв филм безсимптомно боледуване особено свързно с инфекция няма.
За хроничен хепатит чувал ли си? 5-10% от населението на България е болно от вид Б или С и голяма част дори не подозира, докато не отиде да дарава кръв. Няма ясно изразени сипмтоми, болните са заразни, а базоляването може да ескалира във всеки един момент.
 

Горе