Сектата на ковидитите

Я, неш интересно.

Добре се е ориентирал към политиката, щом успешно влезе под кожата на бая народ. :confused:
Хехехе, насрахте се от ужасТ.

Може ли да знаем кой е великият автор на тоя платен пасквил и какъв е неговият принос в науката и конкретно в медицината.

Личността на доц. Мангъров винаги е била авторитетна - неслучайно известните и богатите водят единствено при него децата си. Изведнъж му рипнаха, понеже не блее в платения хор на кови-мед-курвите. Що не си е...

Относно спекулациите с политическата кандидатура на Мънги - през 2016г. ку-кунчев санитарката е бил кандидат депутат от листата на ГРОБ. Нещо по въпроса????

Пуснах ви изчерпателно интервю с доцента преди дни - там пише какви постижения в професията си има. Най-малкото е все още истински медик, а не глашатай на "ужасното", на който се плаща, за да всява паника.
 
Е да бе, откак се помниш си миеш ръцете и също откак се помниш си с парцал на муцуната за да си дишаш бактериите по цял ден. Същото е, няма разлика.
Това, че някой е БАВНОРАЗВИВАЩ СЕ и за 1 година не може да се научи, че маската се пере означава, че естественият подбор трябва да го подбере възможно най-бързо.
 
Това, че някой е БАВНОРАЗВИВАЩ СЕ и за 1 година не може да се научи, че маската се пере означава, че естественият подбор трябва да го подбере възможно най-бързо.
Жалко, че евгениката не е на почит. Иначе баща ти нямаше да си сваля презерватива доживотно :D
 
Жалко, че евгениката не е на почит. Иначе баща ти нямаше да си сваля презерватива доживотно :D
Абе, смешко, откакто съм във форума не съм видял ни едно стойностно мнение от теб. Ако не си съгласен с някого, започваш да обиждаш. Ако и на живо си такъв не знам как хората правят бизнес с теб, честно.
 
И нека бройките на ковидясалите започнат да спадат... СЕГА! Може също със задна дата.

 
Абе, смешко, откакто съм във форума не съм видял ни едно стойностно мнение от теб. Ако не си съгласен с някого, започваш да обиждаш. Ако и на живо си такъв не знам как хората правят бизнес с теб, честно.
Къв бизнес, кви 5 лева, виж му темите за програмиране, елементарни работи пита и прави. Срам го е да си покаже гитхъба, големият програмист. Регистрирал се с някакъв мишкарски ник. Крие се яко. Най-вероятно живее в най-затънтеното село и инсталира уърдпрес и опънкарт за по 100 лв и си мисли, че е голям бизнесмен и праграмист. Яка комплексарщина, закривай.
 
За проблем с качеството на антигенни Covid тестове сигнализираха от болници в страната, съобщи БНТ. Те се предоставят безплатно на лечебните заведения от РЗИ и са закупени от Министерството на здравеопазването. От 30 до 50% грешни резултати....

Мухахаха интересно имаше някой дето не ми вярваше за проблем с тестовете в Англия.
 
Къв бизнес, кви 5 лева, виж му темите за програмиране, елементарни работи пита и прави. Срам го е да си покаже гитхъба, големият програмист. Регистрирал се с някакъв мишкарски ник. Крие се яко. Най-вероятно живее в най-затънтеното село и инсталира уърдпрес и опънкарт за по 100 лв и си мисли, че е голям бизнесмен и праграмист. Яка комплексарщина, закривай.
Добре, че си ти да крепиш транснационалните гиганти да не останат без прясно кафе, Иначе офертата все още е валидна. Пиши едно ЛС и се виждаме с документи за доходите. Аааа ти сигурно не издаваш фактури за каненето ....
 
Добре, че си ти да крепиш транснационалните гиганти да не останат без прясно кафе, Иначе офертата все още е валидна. Пиши едно ЛС и се виждаме с документи за доходите. Аааа ти сигурно не издаваш фактури за каненето ....
Странно, готов си да покажеш доходите си на непознат, но не и гитхъба си.
 
Гледам у фейса плъзнало някакво фейк инфо, че МЗ били спрели 1000-те лева за първа линия. И доста инак критични рибоци са налапали кукичката, та чак и нови конспиративни теории разплели от скука. :D
Това за сетен път подсказва колко лесно манипулируеми са фенбойчетата на Менгеле. :D
 
Вижте новата мантра на медиите:

Всеки четвърти преболедувал COVID-19 има постковид синдром
Изкарали коронавируса се връщат в болница заради пост-COVID синдром
Млада, атлетична, а с пост COVID синдром! Какви са симптомите?
Излекуван невинаги означава здрав - проблемът с постковид синдром

Ето защо нашия приятел Камен на предната страница говори за "трайни и необратими увреждания". Вече си има термин - постковид синдром. Всъщност, оказва се че не е нов термин (Какво е пост-Ковид синдром), но сега ми прави впечатление че му е обърнато по-сериозно внимание, та явно му е дошло времето.

За проблем с качеството на антигенни Covid тестове сигнализираха от болници в страната, съобщи БНТ. Те се предоставят безплатно на лечебните заведения от РЗИ и са закупени от Министерството на здравеопазването. От 30 до 50% грешни резултати....

Мухахаха интересно имаше някой дето не ми вярваше за проблем с тестовете в Англия.
Аз даже бях предположил, че по време на големите опашки за тестове може би даже не се занимаха да правят тестовете, ами така на око раздаваха присъдите... за по-лесно. Така че е по-евтино е ясно, ама май ще излезе че би могло да е и по-точно :D
 
Гледам у фейса плъзнало някакво фейк инфо, че МЗ били спрели 1000-те лева за първа линия. И доста инак критични рибоци са налапали кукичката, та чак и нови конспиративни теории разплели от скука. :D
Това за сетен път подсказва колко лесно манипулируеми са фенбойчетата на Менгеле. :D
Много си се накефил нещо. От Министерството на Заразяването бързо са пуснали опровержение и твърдят, че плащанията не са спирани. Окей, някой е пуснал измислена новина, опровергана е, голяма работа. Това не променя кое е истина и кое лъжа. Нали това е идеята - когато има съмнение за нещо нередно, то да се провери и да се докаже. Същото се отнася и за Корона, само че какво се случва - забрана на аутопсии, реки от медийна пропаганда, масова цензура по всички канали (дори президента на САЩ блокираха). Да си изпереш гащите, че се изпусна от кеф.
 
Странно, готов си да покажеш доходите си на непознат, но не и гитхъба си.
Не ми познато това забавление мерене на гитхъбите. Явно е на мода сред джуниърите пред кафеварката. Макар че има логика - като мишкуваш на заплата какво друго да си мерите :D
 
гледам всичко си е по старому тука, каментк и тедката дращят глупости а торбалан ги привиква да си мерят доходите :D
Не на всеки се случва да се докосне до стълб на транснационалните гиганти. Разбира се, че възниква непреодолима необходимост да си свериш часовника с такъв колос :D
 
Не ми познато това забавление мерене на гитхъбите. Явно е на мода сред джуниърите пред кафеварката. Макар че има логика - като мишкуваш на заплата какво друго да си мерите :D
Добре, недей показва гитхъба, покажи си портфолиото с което привличаш клиенти да им инсталираш и настроиш вордпрес или опенкарт за 100 лв. Като независим специалист би трябвало да имаш такова. Иначе как ще привлечеш клиенти. Нали всеки иска да види какво си правил. Тия с уърдпресите за 100 лв едва ли ще те интервюират с въпроси от интервюта на Гугъл и Амазон, щото те ако могат да ти зададат 2-3 въпроса дори за CSS-a, тоя неземна технология, която така те мъчи ще си инсталират уърдпреса сами и няма да си губят времето с балъци като тебе. Защо си криеш портфориото? Нали си голям специалист. Давай, покажи ни. Срази ни с разработките си. Пък може следващия сайт който някой от темата ще реши да прави да го поръча именно на теб и да изкараш още някой “милион”.

Щом си готов да си мерим доходите с документ, значи не трябва да имаш проблем да покажеш нещо далеч не толкова лично, като професионалното си портфолио в каквато и да е форма. ;)

Единствения тука във форума дето тръгна почти от инсталация на уърдпрес и опънкарт и се разрастна и почна да се занимава с истински софтуер всички го знаят кой е и как се казва фирмата му и какво разработва. За съжаление не съм го засичал скоро тука. Другите мишкувате с инсталации и си мислите, че сте превъртели играта. Не става така пичага.

Представям си как идва при тебе клиент и ти казва - покажи си портфолиото и ти му вадиш някакъв лист за който твърдиш, че представя доходите ти. Освен ако не е някаква тежка провинциялна мутра, с фалшив златен ланец и тежки комплекси, няма да остане очарован, а направо ще се шокира.
 
Дращят е готина думичка, Ивчо ;)
Ах, и туловския ъпхиро ли се появил в темата, жалко че го цитира, иначе нямаше да разбера. Игнорирал съм му и трите профила с които оперира във форума.
 
Не на всеки се случва да се докосне до стълб на транснационалните гиганти. Разбира се, че възниква непреодолима необходимост да си свериш часовника с такъв колос :D
Часовникът си от пръчки зрънчо за момиченце няма как да го свериш с ролекс ;)
 
Ваксините на АстраЗенека пристигнаха (дадоха го на живо по телевизора), а вие тука си мерите пишките. Я малко по-сериозно.

Интересен момент тук е пълната липса на възрастови ограничения. Докато в повечето европейски държава са издали забрана с астра-зенека да се бодат хора над 55, у нас - всичко под ножа. Що така??

Друг интересен за мен въпрос: нашите форумни ваксъри ще се ваксинират ли с ваксината на Астра Зенека? Щото до друга няма да се докопат - 4 милиона сме поръчали и някой трябва да яде, че да не се хвърля.
 

Горе