Сектата на ковидитите

професионалното си портфолио в каквато и да е форма.
Има предвид нещо толкова хайтек? Сори не съм дорасъл.

Другите мишкувате с инсталации и си мислите, че сте превъртели играта. Не става така пичага.
Някъде някога да съм предлагал инсталация на каквото и да е? Пичага ...

и ти му вадиш някакъв лист за който твърдиш, че представя доходите ти.
Този лист запознатите го наричат "Отчет за приходи и разходи". В твоя случай разбира се е фишчето за заплатата.

Часовникът си от пръчки зрънчо за момиченце няма как да го свериш с ролекс ;)
Е хайде де, колко време се моля да го видя ролекс.

Общо взето твърденията ти Миши са също толкова подплатени, колкото и останалите глупости, които бълваш :D
 
Не на всеки се случва да се докосне до стълб на транснационалните гиганти. Разбира се, че възниква непреодолима необходимост да си свериш часовника с такъв колос :D
Въобще не те разбрах, явно изоставам с жаргона...
 
Въобще не те разбрах, явно изоставам с жаргона...
Преди време Камен написа, че работи само със световни колоси, не се занимава с мишкарски работи като php и барникане по сайтове.
 
"Човека взе парите и каза чакай малко.."


147498081_1518965044968960_5003727147525694175_o.jpg
 
1612699296398.png
 
Изглежда ковидите тук успяха да открият нов симптом на К-19. Изпаравяне на мозъка и пълна липса на мисловен процес
 
Изглежда ковидите тук успяха да открият нов симптом на К-19. Изпаравяне на мозъка и пълна липса на мисловен процес
Не, при тях си хронично. Много вероятно да е вродено.

Гледам току-що шефката на Мангъров (директор на инфекционна болница). Тя на практика каза това, което казва и той, но маазничко, с усмивка, сякаш следва директивите, ама не баш.

Много важно нещо, което каза тя, беше за антителата. Тия, дето вируса ги "повтарял", били изключение и трябва да се видят причините. Като причина изтъкна имунна недостатъчност или имуносупресиран имунитет. Тези, пък, дето били преболедували, но УЖ нямали антитела, според нея имат, но тестовете не ги улавят, защото всеки организъм изгражда различен тип.

Изобщо, по думите на тая "кака" и на нейния подчинен, доц. Мангъров, пълна лъжа е това, че боледували трябва да се ваксинират. Такива като Балтов и нашия доктор трябва да си скъсат дипломите, да си купят по 3-4 овчици и айде у балкана на чист въздух.
 
Последно редактирано:
Не, при тях си хронично. Много вероятно да е вродено.

Гледам току-що шефката на Мангъров (директор на инфекционна болница). Тя на практика каза това, което казва и той, но маазничко, с усмивка, сякаш следва директивите, ама не баш.

Много важно нещо, което каза тя беше за антителата. Тия, дето вируса ги "повтарял", били изключение и трябва да се видят причините. Като причина изтъкна имунна недостатъчност или имуносупресиран имунитет. Тези, пък, дето били преболедували, но УЖ нямали антитела, според нея имат, но тестовете не ги улавят, защото всеки организъм изгражда различен тип.

Изобщо, по думите на тая "кака" и на нейния подчинен, доц. Мангъров, пълна лъжа е това, че боледували трябва да се ваксинират. Такива като Балтов и нашия доктор трябва да си скъсат дипломите, да си купят по 3-4 овчици и айде у балкана на чист въздух.
Няма нужда да си късат дипломите. Те фактически нямат дипломи за това, за което отговарят. Трябва да се скъса главата, на тоя, който ги сложи да отговарят за неща, от които хал хабер си нямат. Знаем го кой е....
 
От 8 февруари 2021г. УМБАЛ "Александровска" стартира програма "ПостКовид", насочена към пациенти, преболедували коронавирусната инфекция.....

Money, Money...

Няколко ниши удариха коьравото с тази "пандемия"

"" без значение дали инфекцията е преминала без симптоми, ще могат да се възползват от Програмата "" :D :D :D :D :D :D :D
 
Умниците, вие като пиете лекарство, четете ли колко странични ефекти има? Ама лекарят е казал и го пиете, нали? Те всички лекарства са уж супер добре проучени, така ли? Като гледам колко антиваксъри се навъдиха, май ще се боцна като ми дойде редът. Почвам да размислям.
 
Умниците, вие като пиете лекарство, четете ли колко странични ефекти има? Ама лекарят е казал и го пиете, нали? Те всички лекарства са уж супер добре проучени, така ли? Като гледам колко антиваксъри се навъдиха, май ще се боцна като ми дойде редът. Почвам да размислям.
Ние, за разлика от теб и Каменчо зобим само в много краен случай. А, че ще се боцнеш знаем още преди пускането на ваксините.
Ти, ако пуснат ваксина и срещу вода в коляното, пак пръв ще се нагъзиш. Хипохондрик. :)
 

Аз такова безсилие не съм виждала. От сополо контрата аргумент няма да видим. Само мемета и карикатури, по-тъпи от самия него.
 
Айде да съм първа в разпространението на тая новина, та да им е кофти на сополо и на камен, че не са били глашатаите.

 
Последно редактирано:

Горе