Сектата на ковидитите

Айде да съм първа в разпространението на тая новина, та да им е кофти на сополо и на камен, че не са били глашатаите.

"В отговор на отправени от медии въпроси прессекретариатът на държавния глава разпространява следната позиция:


"Синът на президента Румен Радев не е задържан от органи на МВР или отвеждан в РПУ. Неверни са и твърденията, че събирането по повод на рожден ден е било в столично заведение, както и за отказ на родителите му да го придружат до дома след проверка за самоличност.
 
"В отговор на отправени от медии въпроси прессекретариатът на държавния глава разпространява следната позиция:


"Синът на президента Румен Радев не е задържан от органи на МВР или отвеждан в РПУ. Неверни са и твърденията, че събирането по повод на рожден ден е било в столично заведение, както и за отказ на родителите му да го придружат до дома след проверка за самоличност.
Ех, ама бързаш. Исках да видя как ще налапат и ще почнат да бълват помия. :)
 
Ех, ама бързаш. Исках да видя как ще налапат и ще почнат да бълват помия. :)
Остави ги на собствената им умствена мизерия. Излагат се защото тук са горе долу анонимни. Почти съм сигурен, че в реални живот плюят корони, мерки, маски
 
Остави ги на собствената им умствена мизерия. Излагат се защото тук са горе долу анонимни. Почти съм сигурен, че в реални живот плюят корони, мерки, маски
Тцъ, за жалост грешиш. Вярват напълно и искрено в "невижданата в историята ярост" на ковидятото. Предполагам, че в реалния живот ходят със скафандри и забрадки. Здрависват се с лакът и си носят ролетка, за да мерят дистанцията с околните. Вероятно броят хората в затворените помещения и ако надвишават позволения брой, докладват на охраната, настоявайки да се възстанови редът.

Друго мое предположение: вечер, преди да заспят, се молят на ген. Годжи да ги спаси от "ужасното" и целуват снимката му за "лека нощ". Чистотата на липсващия ум!
 
Ех, ама бързаш. Исках да видя как ще налапат и ще почнат да бълват помия. :)
Ти жива ли се още? Нали бяхме сключили брак. От половин година гладен живея, щото те няма да готвиш вкъщи, а цялото си време прекарваш в тая тема. По едно време мислех, че си се споминала, ама викам чакай да отворя и кво да видя... жена ми продължава да пише глупости вместо да гледа къщата.
Утре се развеждаме.
 
"В отговор на отправени от медии въпроси прессекретариатът на държавния глава разпространява следната позиция:


"Синът на президента Румен Радев не е задържан от органи на МВР или отвеждан в РПУ. Неверни са и твърденията, че събирането по повод на рожден ден е било в столично заведение, както и за отказ на родителите му да го придружат до дома след проверка за самоличност.
Президентът посмешище да вземе да се държи като мъж и да си признае грешката като родител, както направиха Буш и Обама когато техните дъщери ги спипваха в незаконни действия преди години. Едната непълнолетна в бар, другата с наркотици. Само че Радев е пълен путьо и предния път направи всичко възможно да се потули случая, сега пак го прави. Цяла София знае що за стока са и синчето, и бащата.
 
а цялото си време прекарваш в тая тема.
Категорично не е цялото ми време. Просто прескачам по-честичко между основните дейности. Както всички останали участници в темата, предполагам.

Разведени ли сме вече? Аз за брак не ставам, щото манталитетът ми (НО не и маниерите) е леко мъжки. Предпочитам да политиканствам в кръчмата с мъжорлята, вместо да вися до печката.
Принципно с готвенето хич ме няма. Това не е занимание за холерици. :)

п.с. А ти защо абдикира от позицията си по тази тема??? Поне направи ли пачки от дезинфектантите? Ренегат! ;)
 
Президентът посмешище да вземе да се държи като мъж и да си признае грешката като родител, както направиха Буш и Обама когато техните дъщери ги спипваха в незаконни действия преди години. Едната непълнолетна в бар, другата с наркотици. Само че Радев е пълен путьо и предния път направи всичко възможно да се потули случая, сега пак го прави. Цяла София знае що за стока са и синчето, и бащата.
Тоя па! Лъчо мозъка призна ли си грешките като родител? Неговият син беше замесен в хиляди престъпления - последно в убийството на Милен Цветков.

И какво да признава президентът, щом реално не е извършено нарушение. Оказа се зле скалъпен опит за компромат. Толкова зле скалъпен, че само дебилите могат да му се вържат.
 
То па една новина. Виж друго си е да се изтъпани някой авторитет и да заяви "случаи на грип не са открити" :D
 
Президентът посмешище да вземе да се държи като мъж и да си признае грешката като родител, както направиха Буш и Обама когато техните дъщери ги спипваха в незаконни действия преди години. Едната непълнолетна в бар, другата с наркотици. Само че Радев е пълен путьо и предния път направи всичко възможно да се потули случая, сега пак го прави. Цяла София знае що за стока са и синчето, и бащата.
Тука вече затъна до шията в лайната. Все едно пак гледам как Никол Станкулова прави анализ на Оливър Стоун. Та така и ти. Седнал си да даваш мнение за военен пилот станал президент.... Не ми дреме ни за БСП, ни за ГЕРБ ама е малко помиярско когато паляци критикуват хора на светлинни години над тях...
 
Последно редактирано:
Тука вече затъна до шията в лайната. Все пак гледам как Никол Станкулова прави анализ на Оливър Стоун. Та така и ти. Седнал си да даваш мнение за военен пилот станал президент.... Не ми дреме ни за БСП, ни за ГЕРБ ама е малко помиярско когато паляци критикуват хора на светлинни години над тях...
Дъното удряш, честно ти казвам. Грозно е да раздаваш квалификации за хора които изобщо не познаваш. Още повече, че си емигрирал да работиш нископлатен труд зад граница.


Ненадминатият военен пилот Радев няма участие в нито една военна мисия. Толковя за качествата му и като летец.
 
Ненадминатият военен пилот Радев няма участие в нито една военна мисия. Толковя за качествата му и като летец.
А ти имаш каква точно квалификация, за да даваш оценка на качествата му като летец? Щото квалифицираните хора отдавна са се изказали по въпроса.

Викаш, тоя по-страшен и от вирусТа? Насрахте се от ужас, тва гербавите калинки.
 
Дъното удряш, честно ти казвам. Грозно е да раздаваш квалификации за хора които изобщо не познаваш. Още повече, че си емигрирал да работиш нископлатен труд зад граница.


Ненадминатият военен пилот Радев няма участие в нито една военна мисия. Толковя за качествата му и като летец.
Абе ти тия не ги ли блокна, аз вече не ги чета. Те са просто едни тролове. Мненията им нямат никакъв смисъл, те не се променят дори с времето. Виж, че още твърдят, че Ковид е грип...
 
Виж, че още твърдят, че Ковид е грип...
А какво е, бе умен? Инфакрт на миокарда или хеморагичен инсулт? Вирусна инфекция е всеки сезонен грип. Мале, колко си тъп, не е истина просто...
 
Дъното удряш, честно ти казвам. Грозно е да раздаваш квалификации за хора които изобщо не познаваш. Още повече, че си емигрирал да работиш нископлатен труд зад граница.


Ненадминатият военен пилот Радев няма участие в нито една военна мисия. Толковя за качествата му и като летец.
Ами държиш се като превъзбудена осмокласничка. Можем да си сравним месечния доход ако искаш (знам, че се срамуваш от твоя и няма да го покажеш). За качествата на всеки пилот било то гражданска авиация или военна може да дава мнение само друг пилот или инструктор.

За да е добър пилот някой спред теб трявба да е ходил на бойни мисии така ли? :D Защото това е поредната неземна глупост която написа.
 
Можем да си сравним месечния доход ако искаш (знам, че се срамуваш от твоя и няма да го покажеш).
Пхахахахаххаах. Не е твоя работа да ми знаеш доходите. Не мога да повярвам, как уж предприемачи и бизнесмени искат да си мерят доходите. Изобщо не ме е срам от дохода ми, напротив, на моите години тука сигурно цялата тема сумарно не е печелила колкото мен, ама вече даже и сред пенсионерите не е на мода да си мерят на кой колко му е голяма пенсията. Така че ще те оставя в жалко неведение за това точно колко и от къде печеля, бъди сигурен, че е предостатъчно.
 
Пхахахахаххаах. Не е твоя работа да ми знаеш доходите. Не мога да повярвам, как уж предприемачи и бизнесмени искат да си мерят доходите. Изобщо не ме е срам от дохода ми, напротив, на моите години тука сигурно цялата тема сумарно не е печелила колкото мен, ама вече даже и сред пенсионерите не е на мода да си мерят на кой колко му е голяма пенсията. Така че ще те оставя в жалко неведение за това точно колко и от къде печеля, бъди сигурен, че е предостатъчно.
На втори човек обясняваш как печелиш повече от него без дори да знаеш точно с какво се занимава и след това разтягаш локуми когато искат да ти докажат обратното. А и не ми е нужно да ми казваш колко печелиш то е ясно като бял ден.
 
На втори човек обясняваш как печелиш повече от него без дори да знаеш точно с какво се занимава и след това разтягаш локуми когато искат да ти докажат обратното. А и не ми е нужно да ми казваш колко печелиш то е ясно като бял ден.
А ти от къде знаеш аз тогава колко печея, без да имаш представа с какво се занимавам? Пишете глупости в момента, пре това огромни. Гледай си там склада и толкоз.
 
Камене, кажи грип ли е ковидя, щом протича с грипоподобни симптоми и по същността си е вирусна инфекция? На Тедката го кажи. Ние си знаем какво е. ;)
 
А ти от къде знаеш аз тогава колко печея, без да имаш представа с какво се занимавам? Пишете глупости в момента, пре това огромни. Гледай си там склада и толкоз.
Е ти си ясен не се занимваш с предриемачество, нямаш собствен бизнес. Ако се занимаваше с нещо значимо и печелеше сериозни пари нямаше да си дежурен по форум 12-16 часа.

Стагнацията е сериозна в България към дадения момент. Големи IT компании затвориха офисите си и разкараха голяма част от служителите си. Хората на свободна практика нямат голям пазар и всичко доходни ниши са заети от утвърдени професионалисти. Нито си топ програмист, нито СЕО експерт или пък хардуерен магьорсник и т.н.

Реално я докарваш хилядарка, я не.
 

Горе