Сектата на ковидитите

Днес няколко души ми обясняваха, че Ковид няма. Всичко било лъжа. Започнах да се съмнявам дали не съм изперкал. А София се пръска в момента, баровете са пълни, все едно, че всичко е по старому.
 
Днес няколко души ми обясняваха, че Ковид няма. Всичко било лъжа. Започнах да се съмнявам дали не съм изперкал. А София се пръска в момента, баровете са пълни, все едно, че всичко е по старому.

Запитай се по-сериозно :)
 
Запитай се по-сериозно :)
Именно. И хората всъщност се запитват, голяма част от тях се съмняват или не вярват в нещата дето им се казват. Толкова много пробойни има в логиката на глобалистите за вируса и ваксините, че за да поддържат някакво ниво на доверие се налага 24/7 да повтарят идеите си по медиите. Още по-неефективно щеше да е ако не цензурираха социалните мрежи. 100% пропаганда:

Пропагандата е вид послание, целящо да въздейства на мнението или поведението на хората във връзка с някаква кауза или позиция, която облагодетелства дадена група или личност. Често вместо безпристрастни и доказани факти, пропагандата може да представи съзнателно манипулирана информация с цел заблуда на обществото. Когато посланието, което трябва да се втълпи на хората, има опасност да не се хареса на обществеността, то трябва да бъде предложено по такъв начин, че да въздейства и да бъде прието.
...
За разлика от рекламата, пропагандата не е ограничена от временни рамки и не е лесно различима. Рекламата въздейства преди всичко на емоциите, докато пропагандата въздейства както на емоциите, така и на интелекта и разума.
 
Запитай се по-сериозно :)
Ами след като видях с очите си няколко човека които го изкараха, не мога да се съглася, че всичко е измислица. Въпросът е, че всеки го кара различно.
 
Откакто ковидясах на 25 януари до сега имам само един работен ден. Върнах се на работа на 1 март , но се оказа че от петък до понеделник 5 човека (от 40 общо) са с положителен тест.
Шефа ни пусна всичките в служебен отпуск от вторник, под формална причина 3 март. А истинската причина са двама колеги, кашлящи и бледи като сенки. Не искат нито болнични, нито отпуска да си вземат, защото Ковид било световна измама.
 
Горките ни сектантчета, още си вярват в приказката за страшния Ковид и как само ако спазваме всички мерки... само още мъничко... само ако се ваксинираме... само тогава ще се спасим.

Не разбират тия хора, че независимо колко е страшен тоя Ковид, политическите решения не променят нещата и не намаляват смъртните случаи. Точно обратното - увеличават ги.

Ако искаха да спасят нежните задници на сектантчетата, щяха поне специализирани болници да направят. Както в Китай, където вдигнаха болница за 2 седмици. Какво, време ли нямаха? Нито една държава по света ли нямаше време и ресурси? Дори САЩ? Една болница поне, е така за разкош. Нали трябваше да правим като китайците. Иначе напечатиха милиарди долари и ги раздадоха на хората, които те от своя страна вкараха право в Robin Hood.

И какво, с ваксините ли ще се оправи положението? Наивници. Имали приятели с температура. Ми и аз чух от мой приятел как ваксинираните му колеги си вземали отпуск заради ефектите на ваксината - температура, треперене. И това при млади хора.

Някой замисля ли се, че ако ваксината предизвиква бурна реакция в тялото на млад и здрав човек, то същата реакция може директно да бутне някой дядка с вече разклатено здраве. Че с какво са по-различни страничните ефекти на ваксината от симптомите на Ковид? То е едно и също нещо - реакция на тялото заради присъствието на нещо вътре в организма.

"Ама не, ваксините са безопасни, така ми казаха по телевизора". Безопасни гъза ми. Пак казвам, ако нещо поваля млад и здрав човек с всичката му сила и защитни механизми, то няма как да не убие някой вече изнемощял и незащитен организъм. Елементарна логика. А по телевизоро казаха ли за някой пукнал заради ваксината? Ми не, нямало такива случаи. Абе умрел някой, ама щото вече си е бил болен човека, нормално било и очаквано, не се брои, ваксината не причинявала смърт.

Баламурници, къде е логиката когато някой вдигне температура и умре, когато им положителен PCR да се води умрял от вирус, а когато e ваксиниран да се води умрял от естествена смърт?

Ето заради такива неща Ковид е световна измама. Защото Ковид не е просто един вирус. Ковид е цялото движение, цялата тази система от неадекватни вярвания, разпоредби и действия. Когато казват например "100 нови жертви на Ковид", само около 10-20 от тях са от вирус, останалите са от движението Ковид (неправилно лечение, неправилно записани и т.н.). Може да се каже, че тези 10-20 са погинали СЪС Ковид, а останалите 80-90 ОТ Ковид. Даже трябва да признаем, че починалите ОТ Ковид са много повече от официално обявените, защото трябва да добавим онези дето си заминаха от страх, нелекуване и самоубийство.
 
Горките ни сектантчета, още си вярват в приказката за страшния Ковид...
Един човек си карал колата и се чудил, какви са тези глупаци объркали пътя и каращи срещу него. После се оказало, че е навлязъл в насрещното...
 
Един човек си карал колата и се чудил, какви са тези глупаци объркали пътя и каращи срещу него. После се оказало, че е навлязъл в насрещното...
Да, и ние всички караме в насрещното, което има 2 платна. По едното насреща е короната, по другото насреща е ваксината. Въпрос на време е да се удариш или в короната, или във ваксината. Както и да маневрираш, все ще се удариш. Можеш да спреш ако искаш, да се затвориш вкъщи, но тогава въобще не се движиш.... и пак някой изпреварващ ще те отнесе :)
 
Ковид съществува - факт. В момента върлува при нас. Малко по-различен е - факт. Адски преекспониран - факт на квадрат. Така наречените мерки НЕ РАБОТЯТ - ФАКТ!

Който не знае, в Южна Дакота тотално са отказали да играят в цирка. Това е щатът с най-малък процент бони и мъртви от кови. Тексас също ги маха. Ще видим дали яко ще умрат или ще си живеят нормално, за разлика от най-затегнатите щати, където наистина измряха като пилци.
 
Ако пък си решила за Хр. Иванов, ген. Атанасов пак по Панорама: Как може да се говори за хората, като за сухи съчки. Най-голямата ценност на демокрацията са здравето и животът на хората, които се съхраняват със мерки. :)
Неколкократно споделих, че за Спондж Боб квадратни гащи няма да гласувам. Не внимаваш. :)
 
Нови 4 смъртни случая на жената на работното място след ваксинация на резиденти + 7 човека с положителни тестове отново след ваксинация. Верно Ша Омрем ....
 
Ковид съществува - факт. В момента върлува при нас. Малко по-различен е - факт. Адски преекспониран - факт на квадрат. Така наречените мерки НЕ РАБОТЯТ - ФАКТ!

Който не знае, в Южна Дакота тотално са отказали да играят в цирка. Това е щатът с най-малък процент бони и мъртви от кови. Тексас също ги маха. Ще видим дали яко ще умрат или ще си живеят нормално, за разлика от най-затегнатите щати, където наистина измряха като пилци.
Южна Дакота е от най-рядко населените щати. Основно индиенци. А те не обичат да се мешат много с останалите. Слочайно?

Нови 4 смъртни случая на жената на работното място след ваксинация на резиденти + 7 човека с положителни тестове отново след ваксинация. Верно Ша Омрем ....
Нали казаха че след ваксина е нормално да даваш положителна проба.
 
Нови 4 смъртни случая на жената на работното място след ваксинация на резиденти + 7 човека с положителни тестове отново след ваксинация. Верно Ша Омрем ....
Добре ли си със здравето?
 
Добре ли си със здравето?
Напълно. Защо?

Иска ви се се мре само то "коварния" ковид? Днес случайно се загледах един епизод на 911 по ТВ .... Няма такава пропаганда, честно да ви кажа вас никак не ви бива за реклама на ковида.
 

Да изкарате малко лесни пари :)
 
Еми изпотяването ми посред нощ беше единственото като симптом (не съм сигурен дали ме е втресло защото съм спал) ... други нямам след това - все едноче не съм си я бил.... Болата в мястото на ваксинация за което незнам точния термин отшумя след няколко дни

Като направя 25 дни от ваксинтата ще си направя тест за антитела (което ще е другата седмица) и ще ви кажа колко имам или нямам и смятах тогава да пиша...

Защото тестовете на ваксините за ефикасност както написах са вятър работа никой не е тествал дали тези на който е бита ваксина имат антитела

Теста както споменах е бият на 5000 истинска ваксина на 5000 плацебо после след време гледат ако от 5000 с плацебо ваксината са се разболели 150 човека а от тези с инстиската ваксина 15 човека казва ваксината е 90% ефикасна - според мен не е сериозно да се тества така продукт от който ще изкараш милярди ... а да не ги хванеш тези 5000 човека и да им направиш един бърз тест на 25 ден и след това на седмия след втората ваксина и да пуснеш разбивка толкова и толкова имат толкоз антитела ...

ПП Астра Зенека е много близка до класическа ваксина ще имаш класическа имунна реакция И заради това може да ти причини същото каквото и класическа ваксина ако има някаква непоносимост към ваксини. Моята логика ви я обясних с пълен комплект ваксини съм + скорошно бита (есента) противогрипна без странични ефектни което доказва че съм толеранс към такива ваксини - нензам как биха ми се отразили някакви нови РНК ваксини но си знам за старите ... Който организма му е не толкова толерантен трябва да рискува с новите при който няма имунна реакция ... Или да не се ваксинира
 
Последно редактирано:
Еми изпотяването ми посред нощ беше единственото като симптом (не съм сигурен дали ме е втресло защото съм спал) ... други нямам след това - все едноче не съм си я бил.... Болата в мястото на ваксинация за което незнам точния термин отшумя след няколко дни

Като направя 25 дни от ваксинтата ще си направя тест за антитела (което ще е другата седмица) и ще ви кажа колко имам или нямам и смятах тогава да пиша...

Защото тестовете на ваксините за ефикасност както написах са вятър работа никой не е тествал дали тези на който е бита ваксина имат антитела

Теста както споменах е бият на 5000 истинска ваксина на 5000 плацебо после след време гледат ако от 5000 с плацебо ваксината са се разболели 150 човека а от тези с инстиската ваксина 15 човека казва ваксината е 90% ефикасна - според мен не е сериозно да се тества така продукт от който ще изкараш милярди ... а да не ги хванеш тези 5000 човека и да им направиш един бърз тест на 25 ден и след това на седмия след втората ваксина и да пуснеш разбивка толкова и толкова имат толкоз антитела ...

ПП Астра Зенека е много близка до класическа ваксина ще имаш класическа имунна реакция И заради това може да ти причини същото каквото и класическа ваксина ако има някаква непоносимост към ваксини. Моята логика ви я обясних с пълен комплект ваксини съм + скорошно бита (есента) противогрипна без странични ефектни което доказва че съм толеранс към такива ваксини - нензам как биха ми се отразили някакви нови РНК ваксини но си знам за старите ... Който организма му е не толкова толерантен трябва да рискува с новите при който няма имунна реакция ... Или да не се ваксинира
Нанди харесала поста. Ха ха ха. Лицемерка от класа!
 
Нанди харесала поста. Ха ха ха. Лицемерка от класа!
Мале, колко тъпо парче си, не е истина, Теди. Сигурно майка ти още ти връзва обувките.

Тагваш човек, питайки дали е жив, как е след ваксината (четем страшни работи)... Той отговаря изчерпателно... Е, как да реагирам? Лайкът в случая изпълнява функцията на "благодаря", а не на "ааа, харесва ми, ще ходя се бъцна и аз".

Смешен си с това детско заяждане вече.
 

Горе