Сектата на ковидитите

Я, каква изненада. В Лондон са се пръкнали реклами по автобусните спирки на които се говори за Universal Basic Income. Не го очаквах :)


Ето и сайта на това нещо, някаква петиция: https://platform.organise.org.uk/campaigns/emergency-basic-income
Но то е просто предложение за 60 лири на седмица, не че ще се случи. Това че е конспиративна теория е просто съвпадение. Безплатни парички все пак, кой няма да се радва на такова нещо :) И каква картинка са нарисували - весели дечица, зелени дръвчета, къщички със слънчеви панели, ветрогенератори... прекрасно, идеален свят :)
 
Защото тестовете на ваксините за ефикасност както написах са вятър работа никой не е тествал дали тези на който е бита ваксина имат антитела
Има хора, които са се тествали след втората и имат стабилен имунен отговор.
 
... прекрасно, идеален свят :)
Тедката и другите двама-трима радетели за комунистически строй трябва най-сетне да проумеят, че към комунизъм може да се премине само при наличието на достатъчно предварително натрупани блага, т.е примерно след капитализъм... :)

Затова западните д-ви като САЩ, Англия, Германия и т.н. спокойно могат да се комунизират и да изкарат така поне едно 30-40 години. Ама при нас тва е неприложимо, щото понеже след 31 години гола демокрация (без функциониращ капитализъм) всичко е опоскано и няма какво да се разпределя :)

Ние или трябва някак да минем към ефективна форма на капитализъм, което е трудна работа на тоя етап вече, или просто ни е дошло времето да станем БАНАНОВА РЕПУБЛИКА!

ПП: Има и 3-ти хептен неприятен вариант.
 
  • Like
Реакции: ROA
Тедката и другите двама-трима радетели за комунистически строй трябва най-сетне да проумеят, че към комунизъм може да се премине само при наличието на достатъчно предварително натрупани блага, т.е примерно след капитализъм... :)

Затова западните д-ви като САЩ, Англия, Германия и т.н. спокойно могат да се комунизират и да изкарат така поне едно 30-40 години. Ама при нас тва е неприложимо, щото понеже след 31 години гола демокрация (без функциониращ капитализъм) всичко е опоскано и няма какво да се разпределя :)

Ние или трябва някак да минем към ефективна форма на капитализъм, което е трудна работа на тоя етап вече, или просто ни е дошло времето да станем БАНАНОВА РЕПУБЛИКА!

ПП: Има и 3-ти хептен неприятен вариант.
Ти защо не си в западна държава, а се мъчиш у нас?
 
Тедката и другите двама-трима радетели за комунистически строй трябва най-сетне да проумеят, че към комунизъм може да се премине само при наличието на достатъчно предварително натрупани блага, т.е примерно след капитализъм... :)

Затова западните д-ви като САЩ, Англия, Германия и т.н. спокойно могат да се комунизират и да изкарат така поне едно 30-40 години. Ама при нас тва е неприложимо, щото понеже след 31 години гола демокрация (без функциониращ капитализъм) всичко е опоскано и няма какво да се разпределя :)

Ние или трябва някак да минем към ефективна форма на капитализъм, което е трудна работа на тоя етап вече, или просто ни е дошло времето да станем БАНАНОВА РЕПУБЛИКА!

ПП: Има и 3-ти хептен неприятен вариант.

Аз мисля че вече сме в процес на преминаване от бананова република към 3-я вариант. Всички фактори са налице. Имаме си вожд на племето, имаме верни поданици, имаме банани, по всички показатели сме малко след останалите бананови републики. Населението е неграмотно, образование и здравни грижи липсват. Какво повече? Предстои да затвърдим статута само след по-малко от месец и да преминем окончателно на следващото ниво :)
 
И баба ми в зората на демокрацията, четейки вестниците казваше, 'Щом е написано черно-на бяло, няма как да не е истина'...
Същото важи и за вас ковидите. Там където пише тези новини са и новините за "пандемията".
 
Аууу ...ваксината на "Астра Зенека" да се поставя само на хора от 18 до 65 години... що ли тка нали уж всичко било за възрастните.

Камене тъпотиите дето си написл из всичките посотве назад няма какво да ги коментирам.
И какво стана сега? Каквото се направи у нас, после се копира в другите европейски страни. И това продължава вече година, когато България първа въведе протоколите за предпазване и лечение след Италия в Европа.

 
Факт е обаче, че в ковид отделенията (поне в провинцията) не влиза лекар - само санитари, които да разхвърлят хаповете и така наречената "храна". Не знам за какви "бойци" на първа линия става въпрос, но грипавите биват третирани като чумавите през средновековието. В същото време на съответните болници се отпуска маса пари за тая дейност. Тотално сбъркана история. Излишно създадена паника доведе до абсолютно неадекватни лекарски реакции. Имам впечатление от първо лице.
 
Факт е обаче, че в ковид отделенията (поне в провинцията) не влиза лекар - само санитари,
Тва в кой фейкнюз сайт го прочете? Или ти лично лежа в ковид отделение и видя?
 
И какво стана сега?
В цял свят се водят разследвания за смъртни случай след ваксинация. Оооо забравих, щом пише европа в източника всичко е чисто като детска сълза....
 
Тва в кой фейкнюз сайт го прочете? Или ти лично лежа в ковид отделение и видя?
В Дания е така. Колежка на жената е мед. сестра там. В ковид отделение давали им лекарствата през прозорци до леглата и само санитари влизали да има дават вода, да сменят спалното бельо и подлогите...
 
Същото важи и за вас ковидите. Там където пише тези новини са и новините за "пандемията".

За новините се информирам от 'първо лице'. :) Предния четвъртък писах, че на работа имаме 5 ковидясали (от 40 човека). Вчера още 7 не дойдоха на работа. Най-доброто, че само един е в болница с кислородна маска, ама той е 60 годишна съчка.
 
За новините се информирам от 'първо лице'. :) Предния четвъртък писах, че на работа имаме 5 ковидясали (от 40 човека). Вчера още 7 не дойдоха на работа. Най-доброто, че само един е в болница с кислородна маска, ама той е 60 годишна съчка.
Аз също.
11 починали резиденти на жената на работа след ваксинация. Отделно положиелните и отрицателните тестове са на напълно случаен принцип тук.
 
Тва в кой фейкнюз сайт го прочете?
А това е света истина нали: 2995 са новите случаи на зараза с коронавируса в България за последното денонощие, показват данните от Единия информационен портал.
 
А това е света истина нали: 2995 са новите случаи на зараза с коронавируса в България за последното денонощие, показват данните от Единия информационен портал.
Реално са много-много отгоре. Късметлиите, които го карат леко не ходят да си правят тестове, по съветите във фейсбук. По-добре да изгориш няколко сухи съчки, отколкото да те карантинират за 14 дни.
 
Тва в кой фейкнюз сайт го прочете? Или ти лично лежа в ковид отделение и видя?
Това е факт. Поинтересувай се малко. Така е в Свогенската болница (кови-отделение), така е на повечето места. Знам го от познати, които са лежали там.

Личният ми опит с неадекватен медик също не е особено приятен.

Както вече казах, с двустранна бронхопневмония и отрицателен тест за ковид съм.

Личната отказа да ме прегледа без тест, така че отидох в частен медицински център в Своге, където нормален лекар (с обикновена лекарска униформа и обикновена маска) ме прегледа. Направиха ми тест, кръвни изследвания и рентгенова снимка - напълно безплатно. На база резултатите лекарката ми назначи антибиотик за 7 дни, след които трябваше личната да ме чуе.

Е, личната се държа като пълен дебил от вашата секта. Преди да ме пусне в кабинета отиде в някаква стаичка, за да си облече "костюма". Излезе увита в найлони като Тутанкамон. Думите ѝ бяха "това, че тестът ти е бил отрицателен не значи, че не е бил положителен" - желязна логика. Вярваме само на положителните тестове, ясно.
Овцата ми изписа още два антибиотика, единият от които Азитромицин - от протокола за лечние на ковид + задължително аспирин протект. Лечение за ковид отвсякъде при отрицателен тест, добро общо състояние и само наличие на пневмония.

Добре, че ме изпрати на пулмолог, та отново получих нормална медицинска помощ. Да, удължиха ми антибиотика с още 10 дни, но никакъв Азитромицин. Отново поведението на лекаря беше нормално. Дори не ме пита за тест. Отношението беше като към човек с пневмония.
Точно срещу това ненормално поведение на медиците е Мангъров. Срещу него сме и ние. На вас не мога да се сърдя, че сте напълнили гащите, но на медик, от който се очаква да лекува вирусни инфекции, такова поведение не е простено.
 
Реално са много-много отгоре. Късметлиите, които го карат леко не ходят да си правят тестове, по съветите във фейсбук. По-добре да изгориш няколко сухи съчки, отколкото да те карантинират за 14 дни.
За съжаление графиката пак е нагоре....

1615283442081.png
 

Горе