Сектата на ковидитите

Знаеш ли какво може до стоне с хора, които са току що оперирани, а и често на имунопотискаща терапия, заради операцията, ако ги набара тоя вирус... Това е и причината да се отменят въпросните операции...
А ти знаеш ли какво може да стане с хора, чиито тумори не са извадени навреме? Па дори и за възпален жлъчен мехур и спукана язва ако говорим. Това са все планови операции, драги. Планови са и някои ортопедични операции, които при безкрайно отлагане причиняват ужасни мъки на болните.

И ако една болница не може да осигури чиста среда за пациентите си, за какво ограничаване на вирусна инфекция говорим тогава? Дебилщината е пълна, но хаосът е умишлено създаден. В такава среда се ловят наивни дечурлига, дето си мислят, че много ги разбират нещата и старци-хипохондрици, дето си мислят, че светът ще свърши без тях.
 
Влизат със скафандрите точно 3 пъти на ден, за да подхвърлят малко храна и хапове на болните
Не вярва той на тези неща. В главата му се е оформила картинка как на всеки пациент с ковид се падат 3ма лекари 5 сестри и 2 санитарки. За това здравната система се е задъхала...
 
Това е пълно олицетворение на обществото ни и защо сме на този хал. Всеки невежа разбира от политика, футбол и медицина.

Застреля се и в другия крак.... Не ти ли омръзна?
 
Гледайте какви неща раздават платени промоутърки из Варна, все едно раздават флаери в мола. Убеждават как ще спасим града, колко е смъртоносен кови и тн.

кови (2).jpg

кови (1).jpg
 
Гледайте какви неща раздават платени промоутърки из Варна, все едно раздават флаери в мола. Убеждават как ще спасим града, колко е смъртоносен кови и тн.

Виж файлът 21075

Виж файлът 21076

Опитайте с електронно ваксиниране. По-лесно и по-безопасно е. :)
 
А ти знаеш ли какво може да стане с хора, чиито тумори не са извадени навреме? Па дори и за възпален жлъчен мехур и спукана язва ако говорим. Това са все планови операции, драги.
Смайваш ме. Жалка пропаганда.
Това, че се насрочва час за една операция, не я прави планова.
 
Извода е, че над 70% от леглата са били ненужно заети от сополивци, на които мястото им не е било там. Заради прекомерния фокус върху вируса в болниците са били настанени едни общо взето здрави хора, което е причинило смъртта на същото количество болни.
Ама така ще бъде, докато всички не започнат да лекуват пневмониите с парацетамолчета, както ти го правиш.
 
Гледайте какви неща раздават платени промоутърки из Варна, все едно раздават флаери в мола. Убеждават как ще спасим града, колко е смъртоносен кови и тн.
Това който го е снимал му е крайно време да си вземе нов телефон с много по-добра камера :)

Но който си мисли за това "да си върнем стария живот" и че мерките и ваксинациите се правят с такава цел, явно е прпуснал да се запознае с творчеството и намеренията на баш диригента на това шоу, Klaus Shwab:


In his book Covid-19: The Great Reset, World Economic Forum globalist Klaus Schwab asserts that the world will “never” return to normal
Schwab has continually pushed for COVID to be exploited to push for a new world order, claiming, “Now is the historical moment of time not only to fight the… virus but to shape the system… for the post-corona era.”
“Many of us are pondering when things will return to normal,” writes Schwab. “The short response is: never
“Unlike certain past epidemics, COVID-19 doesn’t pose a new existential threat,” he writes.
 
Причината е, че лекарите са се насрали и така им е по-удобно. Да си вземат парички и да се скатават. Я ми кажи как мислиш, че преминава 1 ден в ковид-отделение? Влизат със скафандрите точно 3 пъти на ден, за да подхвърлят малко храна и хапове на болните, а през другото време не правим нищо. Да си лекар не е професия, а призвание. Затова хората на времето са казвали, че най-важни са даскала, доктора и попа. Сега тези отсъстват.
Не си влизал в такова отделение и не ти го пожелавам. Не можеш да говориш така за хората, от които понякога ти зависи живота. Не говоря само за Ковида, има и други болести, травми, катастрофи... И за учителите като чуя, че нищо не правели, направо побеснявам. Ами вие дори не знаете, че те имат и извънкласна работа и трябва да си подготвят уроците. И тази заплата им е ниска даже. Както и на лекарите и сестрите. А това, че има боклуци между тях е ясно, то навсякъде ги има, независимо от професията.
 
След скандалните случаи в пловдивската болница „Свети Георги“ оплакване дойде и срещу болницата в Търговище

Симона Стефанова споделя злощастния си опит в МБАЛ – Търговище и възмущението си от работата на медицинските специалисти. Ето какво пише тя във Фейсбук (без редакторска намеса):

Значи втори ден съм в болницата, да от днес съм що годе по-добре, но как минава деня. В 9 часа влизат две сестри екипирани от до, за 1 час се слагат системи, антибиотици и всичко каквото трябва, защото следващото обличане на двете сестри е в 13-13.30 часа. Дотогава всеки да се спасява, защото никой не влиза, а не дай се боже като днес на жената до мен и сложиха система на бавна капка за да тече от 9 до 13, за да не влизат да се обличат пак.

Та днес доведоха още една жена излязла от ритъм с пулс 175. Влезе при нас в стаята в 10. Пуснаха я на монитор и сложиха система в 13 часа и така до 19.20 жената седя вързана без да дойде никой. Задача ми дадоха да следя монитора, че съм до нея, все пак те ще се облекат в 21 часа за дойдат да ни видят. В 19 часа системата свърши и машината пищи, излизам и чукам на вратата някой да се покаже и да кажа. Излизат две сестри, нямат табела, че да спомена и имената им и им казвам машината пищи, а едната ми вика ами изключи МАШИНАТА ОТ КОПЧЕТО.

Викам моля, аз от къде да знам кое копче, а ѝ жената си маха лепенките от монитора иска да стане вече е сумати време на легло, разгеле едната сестра се прекара да се облече пак и да влезе, а и ме пита тя няма ли подлога (кой щеше да я сложи и махне, като никой не влиза). Та часа е 20.30 същата болна отива до тоалетната да си махне предвидливо сложения от нея памперс и до там сили няма вече и лежи наполовина облечена не може да си сложи новия памперс. Другата болна отива и тя до вратата и чука да извика санитарка да ѝ помогне. Отговора - то не може да се чука така постоянно, ще чака часа в който се облечем, пък да сме помогнели ние, болната и казва ние също сме болни, а и не е наша работа, отговора да лежи гола и да чака както се е съблякла така да се облече.

Съжалявам няма как да направя снимка, на болната която стои наполовина облечена и чака търпеливо да се облекат и дойдат, а е вече 21.05

Та работния им ден е 3 часа облечени в защитно облекло в 9, 13 и 21 часа. През останалото време няма никой, та кое ви идва в повече на работата. Това е в детско отделение. Възмутена съм от дъното на душата си.

Е няма как скъпи медицински работници да ви съчувствам, защото не може пациенти влезнали обезводнени и на края на силите си да вършат вашата работа, защото вие влизате в 9. 13 и 21 часа — Мбал-Търговище.
 
Това който го е снимал му е крайно време да си вземе нов телефон с много по-добра камера :)

Но който си мисли за това "да си върнем стария живот" и че мерките и ваксинациите се правят с такава цел, явно е прпуснал да се запознае с творчеството и намеренията на баш диригента на това шоу, Klaus Shwab:


Не съм фен на скъпи телефони, че ги губя и чупя на всеки три месеца, ама не е толкова зле - 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF. От гланца на флаера е и от осветлението.
 
След скандалните случаи в пловдивската болница „Свети Георги“ оплакване дойде и срещу болницата в Търговище

Симона Стефанова споделя злощастния си опит в МБАЛ – Търговище и възмущението си от работата на медицинските специалисти. Ето какво пише тя във Фейсбук (без редакторска намеса):

Значи втори ден съм в болницата, да от днес съм що годе по-добре, но как минава деня. В 9 часа влизат две сестри екипирани от до, за 1 час се слагат системи, антибиотици и всичко каквото трябва, защото следващото обличане на двете сестри е в 13-13.30 часа. Дотогава всеки да се спасява, защото никой не влиза, а не дай се боже като днес на жената до мен и сложиха система на бавна капка за да тече от 9 до 13, за да не влизат да се обличат пак.

Та днес доведоха още една жена излязла от ритъм с пулс 175. Влезе при нас в стаята в 10. Пуснаха я на монитор и сложиха система в 13 часа и така до 19.20 жената седя вързана без да дойде никой. Задача ми дадоха да следя монитора, че съм до нея, все пак те ще се облекат в 21 часа за дойдат да ни видят. В 19 часа системата свърши и машината пищи, излизам и чукам на вратата някой да се покаже и да кажа. Излизат две сестри, нямат табела, че да спомена и имената им и им казвам машината пищи, а едната ми вика ами изключи МАШИНАТА ОТ КОПЧЕТО.

Викам моля, аз от къде да знам кое копче, а ѝ жената си маха лепенките от монитора иска да стане вече е сумати време на легло, разгеле едната сестра се прекара да се облече пак и да влезе, а и ме пита тя няма ли подлога (кой щеше да я сложи и махне, като никой не влиза). Та часа е 20.30 същата болна отива до тоалетната да си махне предвидливо сложения от нея памперс и до там сили няма вече и лежи наполовина облечена не може да си сложи новия памперс. Другата болна отива и тя до вратата и чука да извика санитарка да ѝ помогне. Отговора - то не може да се чука така постоянно, ще чака часа в който се облечем, пък да сме помогнели ние, болната и казва ние също сме болни, а и не е наша работа, отговора да лежи гола и да чака както се е съблякла така да се облече.

Съжалявам няма как да направя снимка, на болната която стои наполовина облечена и чака търпеливо да се облекат и дойдат, а е вече 21.05

Та работния им ден е 3 часа облечени в защитно облекло в 9, 13 и 21 часа. През останалото време няма никой, та кое ви идва в повече на работата. Това е в детско отделение. Възмутена съм от дъното на душата си.

Е няма как скъпи медицински работници да ви съчувствам, защото не може пациенти влезнали обезводнени и на края на силите си да вършат вашата работа, защото вие влизате в 9. 13 и 21 часа — Мбал-Търговище.
Утре и аз може да напиша нещо подобно. Ти познаваш ли я Симона Стефанова??? Или една жета каза от фейса...Е затова говоря и сме на тоя хал! Една жена каза...
 
Утре и аз може да напиша нещо подобно. Ти познаваш ли я Симона Стефанова??? Или една жета каза от фейса...Е затова говоря и сме на тоя хал! Една жена каза...
Ти официално водиш на Камен по точки. Толкова си тъп, че чак си вдлъбнат. Искрено ти пожелавам да ковидясаш и да влезеш в болница в такова отделение. После ще се похваалиш от отличните медицински грижи.
 
Та работния им ден е 3 часа облечени в защитно облекло в 9, 13 и 21 часа. През останалото време няма никой, та кое ви идва в повече на работата.
През останалото време репетират нови танцови стъпки, затова е пълно с видеа на танцуващи мед. сестри
 
Ти официално водиш на Камен по точки. Толкова си тъп, че чак си вдлъбнат. Искрено ти пожелавам да ковидясаш и да влезеш в болница в такова отделение. После ще се похваалиш от отличните медицински грижи.
Наври си го отзад, ваксиниран съм. И с такива пожелания ще ти дойда на гости и ще ти сложа ваксинирания си кур.
 
Наври си го отзад, ваксиниран съм. И с такива пожелания ще ти дойда на гости и ще ти сложа ваксинирания си кур.
Ама как? Нали в ръката поставяха ваксините? :eek::eek::eek:
 
Ама как? Нали в ръката поставяха ваксините? :eek::eek::eek:
Ей, тъпа лелко грозна недоклатена, никога не пожелавай зло на другия, свързано със здраве. Това е най-гадното нещо от всичко. Ти си много зле, честна дума. Какво правиш в тоя форум??? Кълнеш хората ли? Админът, така ли ще си говорим тук?
 
Пий си хапчетата, Теди и си лягай. Конски транквилант ти трябва на тебе, не ваксина в... Комбинацията от дебилизъм и истерия е винаги изключително неприятна. Особено за някой, който твърди, че е мъж.
 

Горе