Сектата на ковидитите

Отговорът ти е без абсолютно никаква връзка с написаното. Типично за ментално предизвикан човек. :)

Това, което ти казвам в поста си, е да не си мислиш, че можеш ти да мислиш колко ще живееш - НЕ МОЖЕШ!!! Умира се в катастрофи, от токови удари, от удавяне, от насилствена смърт и от други болести. Ако си мислиш, ча ти набухали елексира на безсмъртието, грешиш. Вкарали са ти просто някаква субстанция, която в най-добрия случай е просто безполезна.
Не е безполезна, Нанди, НЕ е! Сляпа ли си, глуха ли си? Миро от Биг Брадър умря на 40 години. Втори инсулт след Ковид. Позната е със смазана щитовидна жлеза. След Ковид. Ама нищо де, няма полза от ваксините.
 
Не е безполезна, Нанди, НЕ е! Сляпа ли си, глуха ли си? Миро от Биг Брадър умря на 40 години. Втори инсулт след Ковид. Позната е със смазана щитовидна жлеза. След Ковид. Ама нищо де, няма полза от ваксините.
О.к. дано е така. Дано от ваксините наистина има само ползи и никакви нежелани действия след време. Като вкарат руската и ако има нова епидемия, ш'са боцна и аз. ;)
 
Тедка, ми то и Христо Мутафчиев имаше инсулт през 2011, тогава е бил на 42. Ти тогава психясваше ли се че можеш да умреш от плюнка? Трябва да ходиш да ти леят куршум вече, параноята те е завладяла отвсякъде.
 
Ама ти верно нямаш спирка на писането на абсолютни глупости и непотвърдени по никакъв нячин факти.... Една жена каза. 25 умрели от ваксина знаел, 2000 души ги познаваш в склада лично сигурно и знаеш всеки ден кой как се чувства. Изобщо, това българина като емигрира и си мисли, че като почне да приказва небивалици и някой му вярва...

Чакам и да изкараш “компромати” срещу мен. В която тема и да те хвана ще ти го напомням това, защото си нагъл лъжец.
Знам, че имаш умствени проблеми затова ще повторя.

Да, познавам ги около 80 % лично. Няма как ограниченото ти съзнание да възприеме какво представлява това място. Като малко село. един да кихне се знае след 2 мин.

Да, 25 починали в старческия дом където работи жена ми след ваксинация в размките на 3 месеца.

Не се тревожи прибера ли се в България ще ти лъсне задника.
 
Чакам и да изкараш “компромати” срещу мен. В която тема и да те хвана ще ти го напомням това, защото си нагъл лъжец.
То и аз тръпна в очакване да видим фишчето, ама Миши се покри :D
 
Знам, че имаш умствени проблеми затова ще повторя.

Да, познавам ги около 80 % лично. Няма как ограниченото ти съзнание да възприеме какво представлява това място. Като малко село. един да кихне се знае след 2 мин.

Да, 25 починали в старческия дом където работи жена ми след ваксинация в размките на 3 месеца.

Не се тревожи прибера ли се в България ще ти лъсне задника.
Хахахахахахахаххаха, в старческия дом....Хората не умират ли вече и от старост?
 
О.к. дано е така. Дано от ваксините наистина има само ползи и никакви нежелани действия след време. Като вкарат руската и ако има нова епидемия, ш'са боцна и аз. ;)
Ето защо са се паникьосали младежите: Американски лекари допускат, че новият коронавирус ограничава мъжката потентност и това е още един аргумент в подкрепа на имунизирането срещу Ковид-19, съобщи електронното издание "МедикълЕкспрес"
 
Ето защо са се паникьосали младежите
Само не разбрах как нов коронавирус им е причинил това еректилно злощастие, след като са го изкарали преди 6-8 месеца :D Но сигурно Тедката и Каменчо ще намерят обяснение за себе си :)
 
Знам, че имаш умствени проблеми затова ще повторя.

Да, познавам ги около 80 % лично. Няма как ограниченото ти съзнание да възприеме какво представлява това място. Като малко село. един да кихне се знае след 2 мин.

Да, 25 починали в старческия дом където работи жена ми след ваксинация в размките на 3 месеца.
Някакви доказателства за думите ти?

Сигурен съм, че някоя медия ще е гръмнала по темата с 25-те умрели бабички на които жина ти сменя подлогите. Само че да не се окаже, че и преди ваксината са били на преклонна възраст и на умирачка.

Що се относя до склада, познавал бил 80%. Че то сигурно текучеството е по-голямо. Днеска дошъл един негър да хамалува и чести, утре мястото му заел някой закъсал студент от Източна Европа. А те си един прост контрактор, който най-вероятно не го осведомяват за нищо освен за промените в сиктора с бирите, който чистиш.


Не се тревожи прибера ли се в България ще ти лъсне задника.
Чакам с нетърпение. До тогава гледай да усвоиш фотошопа добре ;)

То и аз тръпна в очакване да видим фишчето, ама Миши се покри :D
Явно си много тъпо парче, щом очакваш, че някой ще си предостави лична информация на някакъв анонимен смешник във някакъв форум.
 
ПореднияТ се пише, неграмотнико.
Той не е неграмотен, той е забравил българския, след 2-3 години в склада в Англия ;) Както всички пренадъхани емигранти, които си мислят, че изкарват някакви бесни пари, пък те мизерстват някъде около прага при който местните изплащат социални помощи за бедност.
 
Явно си много тъпо парче, щом очакваш, че някой ще си предостави лична информация на някакъв анонимен смешник във някакъв форум.
Анонимните смешници, дето го вадят голям по форумите би трябвало да си траят. Лична среща с документи и имаш златен шанс в близките 10 години да се самоутвърждаваш за моя сметка :D
 
Анонимните смешници, дето го вадят голям по форумите би трябвало да си траят. Лична среща с документи и имаш златен шанс в близките 10 години да се самоутвърждаваш за моя сметка :D
Каза човекът с прякор "ТОРБАЛАН ТРОЛСКИ". ХАХАХАХАХХАХАХА!
 
Анонимните смешници, дето го вадят голям по форумите би трябвало да си траят. Лична среща с документи и имаш златен шанс в близките 10 години да се самоутвърждаваш за моя сметка :D
Ами предпочитам, ако ще трябва “да си ги меря”, да е с наистина авторитетни хора, а не с някакъв анонимен форумен смешник. След като не искаш да кажеш с какво се занимаваш, как да ти повярвам, че си “голямата работа”?

За теб не знаем абсолютно нищо, освен, че изпитваш затруднения със css-a. Които значи, че не си особено добър web-aджия. А повечето web-aджии са потресаващо слаби програмисти всъщност. От там насетне, шанса ти да се бориш с мен е да си добър бизнесмен, ама щом се криеш, едва ли е точно така.
 
Само не разбрах как нов коронавирус им е причинил това еректилно злощастие, след като са го изкарали преди 6-8 месеца :D Но сигурно Тедката и Каменчо ще намерят обяснение за себе си :)
Ти за моята потентност не се притеснявай, гледай си твоят змей в гащите да не сдаде багажа.
 

Горе