Сектата на ковидитите

Новият министър определено работи против колективния имунитет с махането на зелените коридори. Сега очаквам да го защитите и да си сложите главата на релсите заради него.
 
Новият министър определено работи против колективния имунитет с махането на зелените коридори. Сега очаквам да го защитите и да си сложите главата на релсите заради него.
Тъпотиите трябва да се махат незабавно, да!
 
Новият министър определено работи против колективния имунитет с махането на зелените коридори. Сега очаквам да го защитите и да си сложите главата на релсите заради него.
Що бе, те си харесват много червените, лоша дума няма да кажат за тях..
 
Що бе, те си харесват много червените, лоша дума няма да кажат за тях..
Ние харесваме достойните политици и добрата политика, па вие си ги оцветявайте като книжки за забавачката.

Няма да останете без втора доза, стига сте ревали. Ще има за всички желаещи, просто такива като вас вече няма да пререждат бабичките. :)
 
Ние харесваме достойните политици и добрата политика, па вие си ги оцветявайте като книжки за забавачката.

Няма да останете без втора доза, стига сте ревали. Ще има за всички желаещи, просто такива като вас вече няма да пререждат бабичките. :)
Аз имам две дози, спокойно. Дреме ми на шапката за бабичките. Не знам кой кого предрежда, след като пунктовете за ваксинация са празни. По този начин единствено ще се забави ваксинацията за някой желаещ, било то пенсионер който иска да се ваксинира в петък, било то млад, който иса да се ваксинира във вторник...
 
Здравния министър на любимият ви кандидат-президент каза да бягате да се ваксинирате. Незнам какво чакате още:

"Знам, че мнозина от вас се съмняват в безопасността на ваксините. Аз също съм имал своите резерви, най-вече заради краткия срок и обхват на клиничните изпитвания. Факт е обаче, че ваксините са приложени на стотици милиони души от целия свят и регистрираните нежелани реакции са изключително малко. Видимо е и за неспециалистите, че ползата надвишава риска. Вече платихме достатъчно висока цена - само за последните 6 месеца умряха с 26 000 души - повече отколкото са умирали за същия период на годината през всяка една от последните 5 години. Това е два пъти повече от жертвите, които България е дала през Втората световна война", казва Кацаров.
 
Здравния министър на любимият ви кандидат-президент каза да бягате да се ваксинирате. Незнам какво чакате още:

"Знам, че мнозина от вас се съмняват в безопасността на ваксините. Аз също съм имал своите резерви, най-вече заради краткия срок и обхват на клиничните изпитвания. Факт е обаче, че ваксините са приложени на стотици милиони души от целия свят и регистрираните нежелани реакции са изключително малко. Видимо е и за неспециалистите, че ползата надвишава риска. Вече платихме достатъчно висока цена - само за последните 6 месеца умряха с 26 000 души - повече отколкото са умирали за същия период на годината през всяка една от последните 5 години. Това е два пъти повече от жертвите, които България е дала през Втората световна война", казва Кацаров.
Какво прозрение! Кацаров е гений!!!
 
Ние харесваме достойните политици и добрата политика, па вие си ги оцветявайте като книжки за забавачката.

Няма да останете без втора доза, стига сте ревали. Ще има за всички желаещи, просто такива като вас вече няма да пререждат бабичките. :)
Трета доза вече искат хората. Индийския щам е мн опасен и не го лови ваксината...
 
В интерес на истината, и аз да чаках 10 милиарда помощи за Кови, и аз щях да пея в хора, ако ме разбирате :) Тея пари ни трябват страшно много, поне малко да компенсират кражбите на гроб, шиши и компания. Тъй че вероятно ще играем играта, няма как.
 
Много просто момче, ей, много. На село е така, вярвам до края на двора си.
Вярвай си колкото искаш и се боцкай като наркоман. Хич не ме вълнува какво си мислиш за мен, хорското мнение ми е през...
 
Вярвай си колкото искаш и се боцкай като наркоман. Хич не ме вълнува какво си мислиш за мен, хорското мнение ми е през...
Кат ти е през, какво се напъваш да пишеш. Мълчи си и поне не се излагай. А това какви ям, пия и боцкам си е мой проблем наистина. Що се впечатляваш?
 
Аз имам две дози, спокойно. Дреме ми на шапката за бабичките.
В един идеален случай ако вируса, ваксината и желанието да се спасят уязвимите бяха истински, такива лицемери като теб нямаше да имат достъп до ваксина за доста дълго време - докато с висок приоритет достатъчно количество възрастни бъдат имунизирани. В една истинска ситуация на опасна зараза няма никаква файда да се защитават вече доказано защитени от имунитета си бъзльовци. Какво печелиш ти - 0.01% повече сигурност. За сметка на това някой предреден възрастен или болен получава примерно 20% по-голяма вероятност за фатален край.

Ако имаш ограничено количество ваксини и трябва да ги раздадеш за най-кратко време, кое е по-правилно да се направи?

- Да се дадат на най-уязвимите за да се предпазят, които за късмет са по-малък процент от населението. Няма нужда дори да се правят ваксини за останалите, защото имунитетите им така или иначе ще се справят със заразата.

- Да се дадат ваксините на Сульо и Пульо... вероятно за да спасят те някоя бабичка, на която първоначално трябваше да се даде ваксината. В общи линии разхищение. Може ли някой да познае кому е нужно такова разхищение?

Не знам кой кого предрежда, след като пунктовете за ваксинация са празни.
Кажи си го. Ей затова се правят зелените коридори, за да си пласират дрогата на зомбираните млади, понеже зомбираните баби и дядовци са твърде малко. Ваксините може да не са нужни на хората, но хора са нужни за да се продават ваксините. За пред камерите също трябват хора, иначе как ще напишат "Дълги опашки се извиха днес...".
 
^^ Ти си неспасяем случай
Опровергай ме :)

Така, ето от последните новини:
Европейската агенция по лекарствата одобри по-дългото съхраняване на ваксината на Файзер в обикновен хладилник.

Така препоръчителният срок се увеличава от 5 на 31 дни. Промяната обаче важи само за неотворени флакони.
Ето и по-подробно:

Какво облекчение за центровете където се съхраняват дозите. Докато се чудят от къде да намират нови наивници за все по-нежеланите дози, ще спестят много ток като изключат турбо фризерите.
 
Оказва се, че "Зелените коридори" отказват да изпълнят забраната за ваксиниране под 65г. четри дни в седмицата и са отворени за всички желаещи.
 
Оказва се, че "Зелените коридори" отказват да изпълнят забраната за ваксиниране под 65г. четри дни в седмицата и са отворени за всички желаещи.
Ваксини има, но не искат да ги дават. Хахахахах
 
Оказва се, че "Зелените коридори" отказват да изпълнят забраната за ваксиниране под 65г. четри дни в седмицата и са отворени за всички желаещи.
Божкее, аз мислех, че "зелените коридори" е мероприятие, пък то се оказа организация. Звучи като терористична такава - "сивите вълци", "червените кхмери" и "зелените коридори". Бах маа му! :)
 

Горе