Сектата на ковидитите

Доказа за пореден път какваи двуличници сте ковидите. Върни темата и ми покажи къде точно съм изпадал в паника. През цялото време ти и тедката ревяхте колко е страшно.
Пукаше ми за хората, когато нямаше начин за предпазване. Сега ваксина може да си сложи всеки и да се предпази. Както съм го направил аз. Сега ми е жал единствено за хората които поради алергии, автоимунни заболявания и т.н не могат да си сложат ваксина, а разни страхливи тъпанари не се ваксинират, защото ги е страх да се боднат.
 
Сега ваксина може да си сложи всеки и да се предпази.
Пази на някого д..вия. Самите производители на тези ваксини казаха, че не предпазват от нищо. Евентуално може да прекараш някакво заболяване по-леко. Никой и никъде не дава гаранция.

Уж, защитени обаче все плачете как неваксинираните са проблем за вас?

Хора с ваксини на плажа, в колата, в магазина или ресторанта с маски!?! В ресторантите през една маса с маски пак васкинирани!?! Е,как точно си живеете живота?

Маска не съм слагал от февруари, ходя където си искам в Англия и нито вендъж никой не пита за ваксини и сертификати.
 
Пукаше ми за хората, когато нямаше начин за предпазване.
Какви лицемери сте само и двамата с Тедун. Никога, ама никога не ви е пукало за нищо друго, освен за собствените ви задници. Когато хората фалираха и умираха от глад, ти високомерно им препоръчваше да минават онлайн, независимо дали са фризьори или сервитьори. Не се правете на алтруисти, защото егоизмът ви и страха ви личат от километри.

Поздрав за боднатите:

 
Са след неколко месеца кат почнат да им се спаружват топките на ваксинираните, ще ги питам колко са били смели ахахаа
На тебе май вече са ти се спаружили и без ваксина, че от 2-3 седмици само глупости дрънкаш в която тема те заваря. Няма друго обяснение за подобно поведение.
 
Ще разбереш, чак когато топнеш чушката най-накрая :) До тогава, ще се пънеш да се харесваш в постовете си..ма поне в края сметка няма как да стане това, щото си пълна пародия, ще предлагаш харесвания от фейса.. :p там дет сте се събрали една торба виртуални ебач.. опа играчи :D
 
Ще разбереш, чак когато топнеш чушката най-накрая :) До тогава, ще се пънеш да се харесваш в постовете си..ма поне в края сметка няма как да стане това, щото си пълна пародия, ще предлагаш харесвания от фейса.. :p там дет сте се събрали една торба виртуални ебач.. опа играчи :D
Кой го знае къде маа с лопатата и той по цял ден ама тук се прави на Вълка от Долно Нанагорнище...
 
Е тоя е най-големия вук анимационен.. същия пуберитет си е още кат се регна и питаше как да влиза в порнетки, без техните да го хванат ахахаха Не е мръднал и един метър..ама то нормално, кат кисне 24h у фейса и се лайкват яката там.. Кофтито е, че ще си остане посредствен комплексар и след 30-така, и па нема да фане ни една кака :D
 
Е тоя е най-големия вук анимационен.. същия пуберитет си е още кат се регна и питаше как да влиза в порнетки, без техните да го хванат ахахаха Не е мръднал и един метър..ама то нормално, кат кисне 24h у фейса и се лайкват яката там.. Кофтито е, че ще си остане посредствен комплексар и след 30-така, и па нема да фане ни една кака :D
Ти може да си го пропуснал тоя момент, че те нямаше по него време. Тоя се хвалеше, че в университета, другите докато се наливали с алкохол и шибали кучките, той решавал задачи скрит тихичко в ъгъла, затова станал толкова умен :D
 
Повечето време съм бил тук, с леки пропуски по няколко месеца. Но ползвам различни акаунти, да не ставам досаден.. дори аз имам мярка :)

Такива ученички, които са "по-различни" от другите, обикновено са игнорирани от останалите, защото ги смятат за кухари/дървета/сухари. За това версията, че са "по-умни" обикновено е лансирана първа като причина за игнора ;)
Тези хора обикновено стават или зли гении, или си остават кухарите за които са смятани.
В нашия случай, определено е второто, чисто и просто защото злите гении рядко комуникират, още повече да бълват грандомански и комплексарски постове, най-често в своя защита - точно същата ситуация от училището :)
 
Така.. и аз да споделя малко по темата. Изкарах ковид преди повече от 3 месеца. Ковида само температура и то не висока, но пост-Ковид до днес не мога да се оправя и не знам кога ще стане въобще. Ковид не е шега работа казвам го като знам хора, които са го изкарали тежко. Относно ваксините - преди да се заразя бях твърдо против, сега искам да се ваксинирам, но направих малко проучване за страничните ефекти - не от статистики и медии, а от хора. Намерих поне 50 човека със странични ефекти като иглички, изтръпване, шум в ушите, виене на свят и др. Преди това са ги нямали и са нямали други заболявания. Получават ги няколко часа до ден след ваксината. При някой отминават след 3-4 дена, при други след 1-2 месеца след прием на лекарства, а при някой са 3-4-ти месец и след лекарства не се оправят. Същите симптоми ги имат, обаче и хора след като боледуват Ковид, а не от ваксина.
И сега се чудя, ако се заразя е опасно (наистина е опасен и че е обикновен грип е пълна глупост за хора, които не си отварят очите), ако се ваксинираш може да си от тези със страничните ефекти. Други казват, че при някой ваксини като свински грип страничните ефекти са се проявили след 3-5 години (не съм го проверявал все оше), така че тези които споменавам са сегашните, а след време дали ще има никой не знае. От друга страна лекарите казват, че това е една обикновена ваксина, с която се инжектира например умрял вирус и нищо кой знае какво от всички останали ваксини и няма какво да предизвика странични ефекти.
Ако някой има нещо да каже по темата ще се радвам.
 
Последно редактирано:
Кой го знае къде маа с лопатата и той по цял ден ама тук се прави на Вълка от Долно Нанагорнище...
Абе май е обратното. Ти чистиш разлятите бири в склада в някое английско долно уйно и се мислиш за Елън Мъск. Аз си работя моята работа, ако реша на климатик в офиса с гледка към витоша или от нас, пак на климатик, или от морето на някой all inclusive и съм си много добре.

същия пуберитет си е още кат се регна и питаше как да влиза в порнетки, без техните да го хванат
Я цитирай къде съм писал подобни неща бе балък нещастен. Ще цитираш ти. Колкото и оня крумов изкара, че съм му се молел за нещо. Клеветници жалки. Преди 10 години се регистрирах се във форума, за да прочета как да си оптимизирам сайта който имах тогава и да го монетизирам в пазара продавайки линкове. Тука само лъжци и псевдо играчи. Еби му майката. Уж били предприемачи. Жалка гледка. После мърморите що сериозните хора били изчезнали от форума. Щото хората наистина се занимават с уеб бизнес и са наясно, че с такива като вас нищо не може да се свърши.
 
Така.. и аз да споделя малко по темата. Изкарах ковид преди повече от 3 месеца. Ковида само температура и то не висока, но пост-Ковид до днес не мога да се оправя и не знам кога ще стане въобще. Ковид не е шега работа казвам го като знам хора, които са го изкарали тежко. Относно ваксините - преди да се заразя бях твърдо против, сега искам да се ваксинирам, но направих малко проучване за страничните ефекти - не от статистики и медии, а от хора. Намерих поне 50 човека със странични ефекти като иглички, изтръпване, шум в ушите, виене на свят и др. Преди това са ги нямали и са нямали други заболявания. Получават ги няколко часа до ден след ваксината. При някой отминават след 3-4 дена, при други след 1-2 месеца след прием на лекарства, а при някой са 3-4-ти месец и след лекарства не се оправят. Същите симптоми ги имат, обаче и хора след като боледуват Ковид, а не от ваксина.
И сега се чудя, ако се заразя е опасно (наистина е опасен и че е обикновен грип е пълна глупост за хора, които не си отварят очите), ако се ваксинираш може да си от тези със страничните ефекти. Други казват, че при някой ваксини като свински грип страничните ефекти са се проявили след 3-5 години (не съм го проверявал все оше), така че тези които споменавам са сегашните, а след време дали ще има никой не знае. От друга страна лекарите казват, че това е една обикновена ваксина, с която се инжектира например умрял вирус и нищо кой знае какво от всички останали ваксини и няма какво да предизвика странични ефекти.
Ако някой има нещо да каже по темата ще се радвам.
Аз лично се ваксинирам против грип всяка година от 2010 насам. Нямам никакви оплаквания. Преди това се ваксинирах спорадично, но изкарах много тежък свински грип, над 1 месец на антибиотик, отказвах писмено хоспитализция тогава. Цялото нещо заради ненавременно лечение на грипната инфекция. Ако бях пил противовирусно средство, нищо нямаше да ми има. Ама беше в зората на епидемията това и още нямаше ясен протокол за лечение. Човекът от който съм се заразил, хем е син на лекарка, също пострада подобно. Тези които се заразиха една няколко дни по-късно си пиха тамифлу и бяха здрави за 3 дни.

Има два видя ваксини против ковид. Едните симулират вируса на ковид, като чрез безопасен вирус(аденовирус 5, 26 и т.н) който е генно модифициран ти вкарват конкретни гени от ковид вируса, като това “новото вирусче” не може да те инфектира напълно и организмът се справя с него и започва да създава имунитет срещу него, който имунитет разпознава и ковид и го атакува веднага. Това са ваксините на Астра и Джонсън, както и руската.

Ваксините на Пфайзър, Модерна ти инжектират синтетична РНК молекула, която наподобява РНК молекула отделяна от клетката на човешкия организам след като пребори молекулата на вируса. По този начин всъщност, в организъмът, след като дадена клетка се пребори с вируса се разпространява информацията за това и се изгражда имунитета. Така ваксината реално казва на тялото ти, че вече си се преборил с вируса и се образуват съответните антитела.

Грипната ваксина, която се разпространява в България съдържа химически деактивиран вирус, който не може да се репликира. По този начин твоят организъм го атакува и неутрализира бързо. По подобен начин работи китайската ваксина, индийската ваксина и още някоя от руските.

Механиката на Ковид ваксините е малко по-различна от грипната, но няма повод за притеснение. Достатъчно хора са се ваксинирали вече. Ако имаше нещо, щеше да започне да си личи. Данни за сериозни отклонения няма. Аз лично познавам един единствен човек който го удари малко по-сериозно mRNA ваксината, но вече му няма нищо. Всички останали от 18г до 100г са добре. Познавам няколко души, които си заминаха от КОВИД - здрави и прави до преди заразата. Познавам и няколко с тежък постковид, нямат енергия, кръвното им играе, трудно дишат и т.н.

Що се отнася до твоя случай - мисля, че ти е рано за ваксина, защото си боледувал скоро. Разбира се, при подобна ситуация аз бих се координирал с личния си лекар, след направен тест за антитела.

П.С. Не съм медицинско лице и това не са здравни съвети, а любителска трактовка на ситуацията. За повече детайли следва да се обърнете към лекар.
 
Така.. и аз да споделя малко по темата. Изкарах ковид преди повече от 3 месеца. Ковида само температура и то не висока, но пост-Ковид до днес не мога да се оправя и не знам кога ще стане въобще. Ковид не е шега работа казвам го като знам хора, които са го изкарали тежко. Относно ваксините - преди да се заразя бях твърдо против, сега искам да се ваксинирам, но направих малко проучване за страничните ефекти - не от статистики и медии, а от хора. Намерих поне 50 човека със странични ефекти като иглички, изтръпване, шум в ушите, виене на свят и др. Преди това са ги нямали и са нямали други заболявания. Получават ги няколко часа до ден след ваксината. При някой отминават след 3-4 дена, при други след 1-2 месеца след прием на лекарства, а при някой са 3-4-ти месец и след лекарства не се оправят. Същите симптоми ги имат, обаче и хора след като боледуват Ковид, а не от ваксина.
И сега се чудя, ако се заразя е опасно (наистина е опасен и че е обикновен грип е пълна глупост за хора, които не си отварят очите), ако се ваксинираш може да си от тези със страничните ефекти. Други казват, че при някой ваксини като свински грип страничните ефекти са се проявили след 3-5 години (не съм го проверявал все оше), така че тези които споменавам са сегашните, а след време дали ще има никой не знае. От друга страна лекарите казват, че това е една обикновена ваксина, с която се инжектира например умрял вирус и нищо кой знае какво от всички останали ваксини и няма какво да предизвика странични ефекти.
Ако някой има нещо да каже по темата ще се радвам.

Не ти е нужна ваксина, щом си преболедувал. Имунитетът ти е по-силен от този на боцканите мишоци. Мога да ти препоръчам да си направиш имунотерапия с бронховаксом. Това ми беше назначено от лекуващ пулмолог след лечението на двустранна бронхопневмония.

п.с. не знам дали карах ковид или класическия грип. Тестът ми беше отрицателен, но пък и беше направен на 6-тия ден от появата на симптоми, когато вирусът вече беше слязъл в дробовете. Не съм правила контролна снимка след края на лечението - не ме накараха. Консултирай се с добър лекар преди да предприемеш каквото и да е. И под "добър'' имам предвид нормален медик, а не насран паникьор като нашите моми тука. Личната ми беше така. Не бих отишла при нея повече. Никога в живота си не съм се чувствала толкова неловко. Пазеше се от мен, въпреки отрицателния тест, все едно съм с доказана ебола. Тъпа овца. :)
 
Мале, мале. Колко простотия само за 1 ден... Не знам ваксинираните какво ще правят през следващия локдаун, който се очертава за края на септември. Сигурно ще се почувствате двойно нагласени, ама пък и явно ви харесва :D :D :D

Хем си послушен, хем пак те затварят
Много си зле. Аз се ваксинирах, за да не ми слезе в гърдите ако ме докопа. И се чувствам перфектно. Ми да заключват, като има такива невярващи като тебе.
 
Аз се ваксинирах, за да не ми слезе в гърдите ако ме докопа.
Е, нали баш ти ни разказа как дробчетата на твой близък са се оказали сериозно поразени, въпреки ваксината. То идеята на ковид-ваксината явно е да служи като упойка. Вирусът ти гризе дробовете, ма ти не усещаш - баси кефа. Иначе ще трябва да ходиш по доктори да се тъпчеш с антибиотик... По-добре да не знаеш... :)
 
Не ти е нужна ваксина, щом си преболедувал. Имунитетът ти е по-силен от този на боцканите мишоци. Мога да ти препоръчам да си направиш имунотерапия с бронховаксом. Това ми беше назначено от лекуващ пулмолог след лечението на двустранна бронхопневмония.

п.с. не знам дали карах ковид или класическия грип. Тестът ми беше отрицателен, но пък и беше направен на 6-тия ден от появата на симптоми, когато вирусът вече беше слязъл в дробовете. Не съм правила контролна снимка след края на лечението - не ме накараха. Консултирай се с добър лекар преди да предприемеш каквото и да е. И под "добър'' имам предвид нормален медик, а не насран паникьор като нашите моми тука. Личната ми беше така. Не бих отишла при нея повече. Никога в живота си не съм се чувствала толкова неловко. Пазеше се от мен, въпреки отрицателния тест, все едно съм с доказана ебола. Тъпа овца. :)
Не е вярно, че след боледуване имунитетът е по-силен. Индивидуално е ! Виждам съм го от резултати. Важно е колко анти тела и клетъчен имунитет имам, а не кога съм го боледувал, може 3 месеца да съм защитен, може и 6 месеца. Имуностимуланти от всякакъв вид мисля, че е много опасно да се пият без консултация от добър имунолог. Не че нещо, но разбирането от типа подсили си имунната система е много грешно. Само след изследвания и консултация със специалист може да знаеш кое е правилното. В някой случаи това може да ти навреди повече. Не слуашайте инфекционисти, лични лекари и всякакви други те не разбират от тези неща. Сега всеки ще каже ама то чай, ама то еди си какво разбират повече от лекари всичките, то и при вас като им правите сайтовете на хората сигурно разбират повече от вас ама сложи туй тука, то това лесно става
Мисля, че не си била болна от Ковид вируса се дели 14 дена, ако не се лъжа, така че щом на 6-тия е отрицателен значи нямаш. (това съм го чел някъде, не знам как е)
 
Последно редактирано:
Не е вярно, че след боледуване имунитетът е по-силен. Индивидуално е ! Виждам съм го от резултати. Важно е колко анти тела и клетъчен имунитет имам, а не кога съм го боледувал, може 3 месеца да съм защитен, може и 6 месеца. Имуностимуланти от всякакъв вид мисля, че е много опасно да се пият без консултация от добър имунолог. Не че нещо, но разбирането от типа подсили си имунната система е много грешно. Само след изследвания и консултация със специалист може да знаеш кое е правилното. В някой случаи това може да ти навреди повече. Не слуашайте инфекционисти, лични лекари и всякакви други те не разбират от тези неща.
Мисля, че не си била болна от Ковид вируса се дели 14 дена, ако не се лъжа, така че щом на 6-тия е отрицателен значи нямаш. (това съм го чел някъде, не знам как е)
Това, което аз приемах и в началото на есента ще направя нов курс (по препоръка на пулмолог), не е имуностимулант, а препарат по-близък до ваксина като принцип на действие.

Какво съдържа БРОНХО - ВАКСОМ за възрастни

Активното вещество е: 1 твърда капсула БРОНХО - ВАКСОМ за възрастни съдържа 7 mg стандартизиран лиофилизат от бактериални лизати на следните видове: Haemophilus influenzae, Streptococcus (Diplococcus) pneumoniae, Klebsiella pneumoniae ssp. pneumoniae и ssp. ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes и sanguinis (viridans), Moraxella (Branhamella/Neisseria) catarrhalis.

И не знам кой те е излъгал, че след боледуване имунитетът не е по-силен от този след ваксина. Нямам идея какви резултати си виждал, но явно не си гледал на правилното място. В момента масово боледуват набодените, докато аз не познавам преболедувал, който се е заразил повторно. Изнесените от пропагандата случаи са или лъжа, или един от двата теста при двете боледувания е дал фалшиво положителен резултат.
 

Горе