Сектата на ковидитите

Ваксината не знам дали се кара като тежък Ковид с пневмонии не съм чувал, но температура и такива неща може да има, а много хора след ваксината 100% имат 1:1 пост-Ковид - иглички, изтръпване, виене на свят и всички останали
Ако не е проблем да споделиш какво му е имало след ваксината ? Аз съм говорил с много хора мога да ти кажа дали е често срещано и знам някой хора какво са им изписвали и тнт.

Отпадналост, температура, дисконфорт, една седмица е лежал в къщи. Сега има нещо като задух, виене на свят и тн. но си работи. Аз си мисля, че са някакви паник атаки от стреса. Докторите казват, че ваксината няма общо :)
 
Мен лично много ме е страх от ваксините, но и ковида е опасен и не знам какво да правя.
Чак страх, не знам. Ако нямаш сериозни хронични или генетични заболявания (примерно рак) няма много от какво да те е страх. Не те агитирам да се ваксинираш, ама на практика шанса да се разболееш от канцерогените във въздуха, буклуците в храните и (ако пиеш) алкохола е много по-реален. Ако си спазваш ходенето на пълни профилактични прегледни всяка година няма как да те изненада нищо, с или без ваксина.

ПП. Аз не съм имал никакви симптоми след ваксината, освен че ме боля рамото малко.
 
Последно редактирано:
Дамаджаната като е пълна, :D винаги е весело, наздраве.
Ми да, не е тъжно, очаквай твоя антиваксърски министър Кацарката да те заключи. А това дали е пълна или празна ама хич не ти влиза в работата :))))
 
Изродщина, масова психоза, пълна простотия. Втори път ходя в Сливен тази седмица - сущата лайнярщина. Хората масово са ходещи зомбита. Зомбайовци.
omega.jpg
 
Последно редактирано:
Изродщина, масова психоза, пълна простотия. Втори път ходя в Сливен тази седмица - сущата лайнярщина. Хората масово са ходещи зомбита. Зомбайовци.
От някое сливнишко село ли си, та ти се налага да ходиш толкова често.
 
От някое сливнишко село ли си, та ти се налага да ходиш толкова често.
Правиш ли разлика между Сливен и Сливница. В случая е редно да се пише "сливенско" село. :)

И понеже съм набрала инерция, да те поправя и за думата "изчагърквам", която използва вчера. Няма такава, баце. :) Има "изчегъртвам" - използва се за кал и лайна по обувките и за мутри от политиката. ;)
 
Правиш ли разлика между Сливен и Сливница. В случая е редно да се пише "сливенско" село. :)

И понеже съм набрала инерция, да те поправя и за думата "изчагърквам", която използва вчера. Няма такава, баце. :) Има "изчегъртвам" - използва се за кал и лайна по обувките и за мутри от политиката. ;)
В момента съм им дал почти тотал игнор на такива и изобщо да не ме занимават.
 
Правиш ли разлика между Сливен и Сливница. В случая е редно да се пише "сливенско" село. :)

И понеже съм набрала инерция, да те поправя и за думата "изчагърквам", която използва вчера. Няма такава, баце. :) Има "изчегъртвам" - използва се за кал и лайна по обувките и за мутри от политиката. ;)
Тая дума е толкова тъпа вече, че даже не е изтъркана. И след изчегъртването твоят живот рязко се промени, нали? Дай примери, нали победи Бацето.
 
Мен лично много ме е страх от ваксините, но и ковида е опасен и не знам какво да правя.
Година и половина мина и ковида нищо не ти е причинил. Вирусните работи не са вечни и по природните закони най-страшното е свършило... и то за потърпевшите. А ти ако си здрав, дори не си от потърпевшите. Наистина ли очакваш след цялото това време апокалипсиса тепърва да ти се стовари?

Докато така наречените "ваксини" са man-made. Обикновено човешките изделия в ранния си вариант в най-добрия случай не вършат добра работа и са безполезни, а в по-лошия случай може да са смъртоносни. Например елемента Радий - голям хайп, след което черна страница в историята.
 
Специално за @tipin, който многократно се опитва да прави внушения, че Президентът е сектант или безпринципен:

Ваксинационната кампания трябва да протича изключително на доброволен принцип, а не на принуда.

 
Специално за @tipin, който многократно се опитва да прави внушения, че Президентът е сектант или безпринципен:



Ако не пишеше 'Румен Радев' на профила, щях да си помисля, че всичките тези неща ги е наговорил някой Кандидат-президент, а не действащ такъв.
И как един летец знае, че кризата се е управлявала хаотично, след като целия Свят се учеше и вземаше решение ден за ден. За справка - Швеция, която по тежкия начин забрави за стадния имунитет.
 
Ако не пишеше 'Румен Радев' на профила, щях да си помисля, че всичките тези неща ги е наговорил някой Кандидат-президент, а не действащ такъв.
И как един летец знае, че кризата се е управлявала хаотично, след като целия Свят се учеше и вземаше решение ден за ден. За справка - Швеция, която по тежкия начин забрави за стадния имунитет.

Много те е яд, че имаме адекватен, разумен и сериозен човек за президент, нали?
 
Много те е яд, че имаме адекватен, разумен и сериозен човек за президент, нали?
То не е до яд при тях е проблем с нивото. Всеки, не тъп и подлагащ на съмнение ковидо не става. Не им е от чергата и е подозрителен. Това е и една от причините навремето тълпата да е изгаряла жени нанесени за вещици и учени. И видимо светът отива към нови тъмни векове.
 
Швеция, която по тежкия начин забрави за стадния имунитет.
Не знам за какво говориш. По смъртност на милион Швеция е на далечното 39 място, докато например ние сме на 6 място. Многократно вече е доказано, че мерките водят само и единствено до проблеми, а на медицинския проблем не му влияят дори на милиметър. Само пълен глупак не може да разбере, че целта на мерките е разделение и икономическо преразпределение.
 
Не знам за какво говориш. По смъртност на милион Швеция е на далечното 39 място, докато например ние сме на 6 място. Многократно вече е доказано, че мерките водят само и единствено до проблеми, а на медицинския проблем не му влияят дори на милиметър. Само пълен глупак не може да разбере, че целта на мерките е разделение и икономическо преразпределение.
Много ще се мре, много. Прав си беше Майтапчийски.
 
По интересното е, че не пускат лекарство ;) Дали щото не могат, или щото с ваксините им е далавера :) Друго си е да се боцкаш три пъти в годината, ебаси кефа :D
 
По интересното е, че не пускат лекарство ;) Дали щото не могат, или щото с ваксините им е далавера :) Друго си е да се боцкаш три пъти в годината, ебаси кефа :D
Теб от иглата ли те е страх??? То много боли, ужасна раздираща болка те разтърсва.
 
ахахаха герберски хрантутник и труженик :D лягал съм 5-6 пъти на операционна маса..наеш само как ме плашат игличките, тях ги хапвам на закуска и то с голямо удоволствие и апетит ахахах А "на живо" са ми извършвали манипулации от които герберското ти дупе ще се посере чак до ушите и ще овикаш целата ви централа там, дет сте се събрали една торба философи и големоустници :p
 
ахахаха герберски хрантутник и труженик :D лягал съм 5-6 пъти на операционна маса..наеш само как ме плашат игличките, тях ги хапвам на закуска и то с голямо удоволствие и апетит ахахах А "на живо" са ми извършвали манипулации от които герберското ти дупе ще се посере чак до ушите и ще овикаш целата ви централа там, дет сте се събрали една торба философи и големоустници :p
Ааааа, то това повод за гордост ли е, че си лежал по болници. Майко мила...много си зле, братле, честно. И кво общо има ГЕРБ с това??? Тотално пощуряхте с тоя ГЕРБ.
 

Горе