Сектата на ковидитите

Ааааа, то това повод за гордост ли е, че си лежал по болници. Майко мила...много си зле, братле, честно. И кво общо има ГЕРБ с това??? Тотално пощуряхте с тоя ГЕРБ.

Как да няма общо бе Теди? Обвиняваш човека, че го е страх от игли, а той с игли закусва, що за простотия. Ти и мен обвиняваш, въпреки, че съм ти разправял, че нямам част на тялото здрава от кариерата ми на моторист. Като са те боли сутрин, обет и вечер по 10 пъти и са те рязали и шили като прасе и си замязал на чудовището на Франкенщайн, мислиш ли, че ти пука за боцкане? Това е общото, герберастите сте лъжливи, неадекватни копелета. Викате на черното бяло, без никакъв свян.
 
Абе май е обратното. Ти чистиш разлятите бири в склада в някое английско долно уйно и се мислиш за Елън Мъск. Аз си работя моята работа, ако реша на климатик в офиса с гледка към витоша или от нас, пак на климатик, или от морето на някой all inclusive и съм си много добре.

Че кога продаде нивите по ямболско, та реши да се звериш на Витоша... Да те светна - цяла София се радва на гледка към Витоша, без изключение :) ама не всички са си продали нивите и селските имоти за да го постигнат ахахахах
 
Как да няма общо бе Теди? Обвиняваш човека, че го е страх от игли, а той с игли закусва, що за простотия. Ти и мен обвиняваш, въпреки, че съм ти разправял, че нямам част на тялото здрава от кариерата ми на моторист. Като са те боли сутрин, обет и вечер по 10 пъти и са те рязали и шили като прасе и си замязал на чудовището на Франкенщайн, мислиш ли, че ти пука за боцкане? Това е общото, герберастите сте лъжливи, неадекватни копелета. Викате на черното бяло, без никакъв свян.
Ми аз не карам мотор, не карам с 240 по магистралата и не рискувам излишно. Жив и здрав, Биарка.
 
Че кога продаде нивите по ямболско, та реши да се звериш на Витоша... Да те светна - цяла София се радва на гледка към Витоша, без изключение :) ама не всички са си продали нивите и селските имоти за да го постигнат ахахахах
Ти колко тежко си комплексиран не е истина. Преди 2 месеца се жалваше как му хванали в кауфланда с грешен код хлебчето, някоя леля се объркала, сега го играе голям тежкар тука в темата. Само такива в темата. Пълна скръб….
 
Ми аз не карам мотор, не карам с 240 по магистралата и не рискувам излишно. Жив и здрав, Биарка.

Начи е време да минеш на TRT.
 
Споко бре, още не съм включил турбото даже :) На макс 20% съм в момента :p

А ти що, обиждаш се от произходът си ли?? А кога стана големия гъзар.. А тук може да се праиш на мъж, а сега не може?? Що така, да не разви вече някакви софийски комплекси :D:D
 
Споко бре, още не съм включил турбото даже :) На макс 20% съм в момента :p

А ти що, обиждаш се от произходът си ли?? А кога стана големия гъзар.. А тук може да се праиш на мъж, а сега не може?? Що така, да не разви вече някакви софийски комплекси :D:D
Човека просто е виден представител на подчовешкия вид Ърбан селопитек. Срамува се от произхода си, спечелил някой лев, мисли си, че е хванал Моисей за кайсиите и вече раздава съвети и мнения на кило. Като в същото време страдайки от редица комплекси подронващи самочувствието му се опитва чрез обиди и сложни думички намерени в Гугъл и фейса да подчини опонентите си в спор извън нивото му на компетенция...
 
Как Камен, Тедката и eflame си представят хората, които не желеят да участват в клиничното изпитание на опасен медикамент.

 
Година и половина мина и ковида нищо не ти е причинил. Вирусните работи не са вечни и по природните закони най-страшното е свършило... и то за потърпевшите. А ти ако си здрав, дори не си от потърпевшите. Наистина ли очакваш след цялото това време апокалипсиса тепърва да ти се стовари?

Докато така наречените "ваксини" са man-made. Обикновено човешките изделия в ранния си вариант в най-добрия случай не вършат добра работа и са безполезни, а в по-лошия случай може да са смъртоносни. Например елемента Радий - голям хайп, след което черна страница в историята.
Причини ми доста неща коронавируса. Затова казах и не е шега работа. Работих с клиенти 10 месеца без маска и не се заразих. Накрая с един бяхме кола и не му беше добре и на другия ден се оказа болест от Ковид и аз 3 дена по-късно вече бях. Леко го изкарах 37-38 градуса температура за 3-4 дни, но после такива последствия има, че вече над 6 месеца не мога да се оправя. Гледах толкова статистики от хора, не от компании, медии и тнт от хора, които си споделят лично преживяното и си дават съвети кое как. Много по време на ковида или малко след него са получили автоимунни заболявания (според някой ковида е васкулитно заболяване, а не толкова вирусно да действа, което кара имунната система да реагира свръх активно), тромби, белодробни увреждания и какви ли още не усложнения след Ковид. Имам и познати починали от Ковид, както и такива като мене дето 5-6 месеца не могат да се оправят.
Само да спомена, че през този период от 10 месеца с клиенти ежедневна работа без маска по време на много заболели си мислех даа бе коронавирус имало, то до сега шях да се разболея и повечето го изкарват без да умрат, е да ама после се оказа, че много го изкарват без да умрат, но имат след това такива усложнения, че не е истина.
 
Теб от иглата ли те е страх??? То много боли, ужасна раздираща болка те разтърсва.
Ще пускат лекарство, но действа май пак на базата на антитела. Обаче казват, че докато при ваксината се създава имунитет (антитела) от организма, то при лекарството се вкарват изкуствени такива, които тялото може да сметне за чужди и от там на татък вече според мен става голям проблем.
 
Лекарствата не са на база антитела. Те борят симптомите. Ово е стандарт за вирусни инфекции. И е по-добре така. Преболедуваш си го естествно, но в по-лека форма. Организма пак си създава сам антителата.
Тва нещо като хювемекса, дет беше 5.20лв, а след като се разбра, че помага, стана 80лв и дори го няма ;) А той е за паразити принципно.. явно някоя съставка убива не само паразити, а и вируса или може би просто намалява симптомите.., не е ясно, но според много - действа.
 
Апокалиптичният вариант е насреща. В Америка, е открит Ламбда вариант, който избягва ваксините. Сега този вариант ще е поредният, с който ще плашат хората. Трета, четвърта, пета игла. Боцкай се до живот. До кога мислите, че ще избегнете страничните ефекти?
fe-covid-doomsday-cover.webp
 
Последно редактирано:
Апокалиптичният вариант е насреща. В Америка, е открит Ламбда вариант, който избягва ваксините. Сега този вариант ще е поредният, с който ще плашат хората. Трета, четвърта, пета игла. Боцкай се до живот. До кога мислите, че ще избегнете страничните ефекти?
fe-covid-doomsday-cover.webp
Много ме кефят хора, които продължават да отричат това заболяване. Тук 10 човека го минаха, някои леко, други по-тежко, но въпреки това се намира някой да каже, че всичко е измислица. Тази тема е за закриване вече, от нея няма полза.
 
Много ме кефят хора, които продължават да отричат това заболяване.
И мен много ме кефят хората, които продължават да гледат на това заболяване като най-страшното заболяване от всички заболявания от векове насам, заради което си заслужава да се заключим вкъщи и да чакаме или да ни сполети от някъде, или да ни кажат някой ден че можем най-сетне да излизаме, когато вече толкова сме свикнали да си седим затворени че дори не ни се излиза. Черната смърт пасти да яде. Нищо на света не е по-страшно от апокалиптичната Корона.
 
 
Ти колко тежко си комплексиран не е истина. Преди 2 месеца се жалваше как му хванали в кауфланда с грешен код хлебчето, някоя леля се объркала, сега го играе голям тежкар тука в темата. Само такива в темата. Пълна скръб….
Написа най-голямата скръб дето яде просрочените боклуци по олинкузивите ...
 
Ти хептен вече несвързани нещя говориш.
Явно плиткото ти мозъче не е с по-голям капацитет от това на една златна рибка. И понеже съм добра душа ще ти помогна да направиш връзката :D
Аз си работя моята работа, ако реша на климатик в офиса с гледка към витоша или от нас, пак на климатик, или от морето на някой all inclusive и съм си много добре.
Големи приказки за палячо, който си брои стотинките изкарани с покани във фейса пред дюнерджийницата ...
 
Последно редактирано:
Явно плиткото ти мозъче не е с по-голям капацитет от това на една златна рибка. И понеже съм добра душа ще ти помогна да направиш връзката :D

Големи приказки за палячо, който си брои стотинките изкарани с покани във фейса пред дюнерджийницата ...
Абе льольо, продължаваш да пишеш несвързани глупости. Какво общо имат почивките с ваксинацията?

Що се отнася до почивките, няма как да знаеш каквото и да било, като не си излизал от си тролската си панелна дупка в последните 15 години. Още те чакам да си дадеш гитхъба, да видим колко умел програмист си. Ама нещо се криеш. Явно css-a така и не си го научил, какво остава за по-напредналите технологии.

Сметни колко нямаш живот, че да търсиш и помниш кой какво писал преди време. Пълна трагедия… Като ти се троли, ходи се запиши в някоя партия, поне да тролиш платено и да събереш за един плаж след 3 години. Айде изчезвай.
 
В 10 часа "Нови ограничителни мерки влизат в сила в София от утре, обяви пред bTV директорът на РЗИ-София Данчо Пенчев."

Няколко часа по-късно:

:rolleyes:
 

Горе