Сектата на ковидитите

място няма да могат да си намерят. че една тиква ги управлява.
Извинявай, че имаме минимални изисквания към този, който ще управлява държавата. Завиждам ти. Без никакви критерии и с масова медийна психоза явно се живее по-спокойно. :)

Както е казал мъдрият азиатски народ: Невежите са щастливи. ;)
 
Извинявай, че имаме минимални изисквания към този, който ще управлява държавата. Завиждам ти. Без никакви критерии и с масова медийна психоза явно се живее по-спокойно. :)

Както е казал мъдрият азиатски народ: Невежите са щастливи. ;)
Ти понеже имаш много критерии не отиде веднъж на протеста. Чакаш друг да свърши работата
 
Ти понеже имаш много критерии не отиде веднъж на протеста. Чакаш друг да свърши работата
Приемам критиката като основателна. :)
 
Сектантите май се изчерпаха... Аре малко по креативно. Повторихте всички мантри по 30 пъти, не може на едни и същи тъпотии да се отговаря. Почна да затъпява...
 
Това е от днес от фейсбука на мой приятел:
Преди малко пред Кауфланд!
Възрастен човек с патерици не беше допуснат от охраната да пазарува въпреки молбите му, че муе сложно да се върне и да идва пак, хвърли патериците падна и каза, че какво като се зарази на него и без това не му остава много! Извикаха и полиция заради,, престъпника"!
Е така умират хората, а не от ковид!
ЗА ВСИЧКИ КОИТО НЕ СА РАЗБРАЛИ, НА ЧОВЕКА МУ БЕШЕ ПРЕДЛОЖЕНО ДА МУ НАПАЗАРУВАТ НО ТОЙ КАЗА, ЧЕ ИСКА САМ ДА РАЗГЛЕДА И ДА СИ ИЗБЕРЕ, И Е ПРАВ, В ТАКЪВ ГОЛЯМ МАГАЗИН ТРЯБВА ДА ПАЗАРУВАШ ЛИЧНО!
 

Прикачени файлове

  • 124969822_2854474518129315_2007570383100072402_n.jpg
    124969822_2854474518129315_2007570383100072402_n.jpg
    49.7 KB · Преглеждания: 11
  • 125097988_2854474588129308_1965364290857508553_n.jpg
    125097988_2854474588129308_1965364290857508553_n.jpg
    48.7 KB · Преглеждания: 10
Това е от днес от фейсбука на мой приятел:
Преди малко пред Кауфланд!
Възрастен човек с патерици не беше допуснат от охраната да пазарува въпреки молбите му, че муе сложно да се върне и да идва пак, хвърли патериците падна и каза, че какво като се зарази на него и без това не му остава много! Извикаха и полиция заради,, престъпника"!
Е така умират хората, а не от ковид!
ЗА ВСИЧКИ КОИТО НЕ СА РАЗБРАЛИ, НА ЧОВЕКА МУ БЕШЕ ПРЕДЛОЖЕНО ДА МУ НАПАЗАРУВАТ НО ТОЙ КАЗА, ЧЕ ИСКА САМ ДА РАЗГЛЕДА И ДА СИ ИЗБЕРЕ, И Е ПРАВ, В ТАКЪВ ГОЛЯМ МАГАЗИН ТРЯБВА ДА ПАЗАРУВАШ ЛИЧНО!
Имаше и клип с репортаж за инвалид, пребит от охраната на друг хипермаркет. Охраната счупила протезата (крак) на човека, и защо??? Защото бил без маска. Лудница. Човекът отива в болница да си вади медицинско, за да ги съди, от там го пращат към полицията. Държава ли е, чудо ли е. Блазе му на Бърни, че си му харесва. На мен - тцъ!

Гледах президента преди малко... разговор за другата тема. ;)
 
Имаше и клип с репортаж за инвалид, пребит от охраната на друг хипермаркет. Охраната счупила протезата (крак) на човека, и защо??? Защото бил без маска. Лудница. Човекът отива в болница да си вади медицинско, за да ги съди, от там го пращат към полицията. Държава ли е, чудо ли е. Блазе му на Бърни, че си му харесва. На мен - тцъ!

Гледах президента преди малко... разговор за другата тема. ;)
Нали си наясно, че зад поведението на Бърни и компания могат да се крият само две причини. Едната е тотално малоумие, другата е пари. Много съм раздвоен коя е вярната. Все пак съм склонен да заложа на парите, като основна причина за глупостите написани в темата.
 
Веднага адекватна реакция - 2 зелени коридора за пенсионерите.

За маските няма хлабово - щом ти е проблем да сложиш маска, няма пазаруваш в магазина. Тия мерки са за да се спазват.
 
Нали си наясно, че зад поведението на Бърни и компания могат да се крият само две причини. Едната е тотално малоумие, другата е пари. Много съм раздвоен коя е вярната. Все пак съм склонен да заложа на парите, като основна причина за глупостите написани в темата.
Многооооо пари , мнооооогоооо.
 
Веднага адекватна реакция - 2 зелени коридора за пенсионерите.

125261225_3441721515905106_1946317687872311588_o.jpg
 
Нали си наясно, че зад поведението на Бърни и компания могат да се крият само две причини. Едната е тотално малоумие, другата е пари. Много съм раздвоен коя е вярната. Все пак съм склонен да заложа на парите, като основна причина за глупостите написани в темата.
Бърни е от друга галактика. Той наблюдава съвсем други събития, и просто ни ги разказва, включвайки се в нашите разговори, щото си е комуникативен.
Близки срещи от третия вид - нещо от сорта.;)
 
Като гледам Теслите, тва за Марс не ми е много оферта.
 
Всеки момент очаквам някой сектант да пусне някое меме с плоската земя или нещо за 5G.

Не чаках много...

Стана ли време? Колко е часът? :)

Като кукувички са - на всеки кръгъл час се подават и сигнализират: 5G!... ПЛОСКА ЗЕМЯ! Чипиране! Защо Мангъров сложи маска?... Ку-ку!
 
Стана ли време? Колко е часът? :)

Като кукувички са - на всеки кръгъл час се подават и сигнализират: 5G!... ПЛОСКА ЗЕМЯ! Чипиране! Защо Мангъров сложи маска?... Ку-ку!
Ей сега като се наспят почват, все пак вчера до късно са седяли пред БНТ да чакат Радев :)
 
Сам си пишеш , сам се цитираш и сам си отговаряш. Сектата на антимаските не прощава ....
Ми да, до там ме докарахте, обичам да си говоря с интелигентни, мислещи хора.
 
Ей сега като се наспят почват, все пак вчера до късно са седяли пред БНТ да чакат Радев :)
Е, чакането този път поне си е заслужавало. В тая изгнила държава най-после има политик, когото си заслужава да видиш на живо. Рядък екземпляр. Размля мазния гъзолизец-мисирко-водещ като нахална муха, каквато той беше.

Бърни, вече ще спазвам стриктно мерките, защото Президентът ме призова да го направя. ;)

И да ти кажа нещо много важно: Знаеш в кои държави хората бяха най-стриктни с мерките и се чувстваха защитени? В тези, в които правителството се ползваше с пълно доверие от страна на народа.

 

Горе