Сектата на ковидитите

Абе, глупендер, да му се бях изкихал в лицето тогава. Смотаняк скапан.

Абе, глупендер, да му се бях изкихал в лицето тогава. Смотаняк скапан.
Пич, успокой се. В последните ти постове само истерия и обиди... В отношенията с възрастните хора работи само уважението и съпричастност към проблема им. Радвай се, че аптеката не е била моя. Да съм те изритал като мръсно коте навън.
 
Пич, успокой се. В последните ти постове само истерия и обиди... В отношенията с възрастните хора работи само уважението и съпричастност към проблема им. Радвай се, че аптеката не е била моя. Да съм те изритал като мръсно коте навън.
Ха ха ха, ще ме изриташ, ей, голям си бизнесмен си - така ли риташ по клиентите?!? Жалък си!
 
Ха ха ха, ще ме изриташ, ей, голям си бизнесмен си - така ли риташ по клиентите?!? Жалък си!
Още веднъж потвърждаваш защо сме на тоя хал в България. Това, че си клиент някъде не ти дава право да правиш каквото си искаш или да се държиш дебилски. Имаш право да си платиш и да получиш услугата за която си там. Всеки бизнес би имал повече загуба отколкото печалба от истеричен клиент.
 
  • Like
Реакции: Ril
Намерил кой да го каже - жената, която се кефи на Мангъров и гласува за БКП. И тази, която каза, че било някакво си грипче. И такива като теб,с твоето изкривено мислене, дето докараха тоя ад над България - човек не смее да се разболее, щото няма да го приемат в болница.

О, извинявайте, че докарах тоя ад над България. Без да искам.

Човек не смее да се разболее сега, когато нормално всяка година се разболяваме, защото, когато наистина се касаеше за грипче, масивно и целенасочено се всяваше паника. Докторите се уплашиха, а обикновените хора още повече.

Ти сериозно ли не схващащ, че на инфекция, която няма как да бъде спряна не се противодейства с недоебани марки, а с подготовка на здравната система. Къде са парите от ЕС, отпуснати за целта??? Къде беше цяло лято оня с чувалите и пико и адо? По горите. Сега аз съм виновна, защото вярвам на единствения лекар, който звучи като такъв. Плашещо тъп, си, Тедка, но ти прощавам, защото очевидно имаш сериозен личен проблем в момента.

Искрено се надявам да имаш благоприятна развръзка. :)
 
  • Like
Реакции: Ril
Сега аз съм виновна, защото вярвам на единствения лекар, който звучи като такъв.
И кога по-точно му вярваш?
-когато казва да се тестват възможно най-много хора?
или
- когато казва, че тестването е безсмислено?
или
- когато казва, че вирусът е вече весел спомен?
или
- когато казва, че шведския модел е решението?

Прочети внимателно тази статия на Доче веле, които както знаеш са символ на свободната журналистика.
 
Прочети внимателно тази статия на Доче веле, които както знаеш са символ на свободната журналистика.
Няма такова нещо. Не знам на какво са били символ, но сега са очевидна пропагандна машина, повече от Нова и другите там. Виж им статиите за короната, толкова са едностранчиви. По-добре да се прекръстят на CW - Corona Welle. Ние тук в тази тема правим повече свободна журналистика, малко гарнирана със закачки в стил детската градина.
 
b0akz0.jpg
 
Баси мамата. Сектата изгуби всякаква представа за логика и последователна мисъл. Да не е станало нещо с Боцинката и аз да съм пропуснал?

Исках да викна полиция, но се отказах, защото много бързах.
А после се чудим защо сме на тоя хал. И все властта виновна...

Нанди, преди да си написала още някоя глупост ще ти кажа, че бях в пряк контакт 10 мин преди това с болен от Ковид.

Чакай, чакай. Че ти си престъпник и убиец. Ти си КОНТАКТЕН, следователно е престъпление да ходиш да заразяваш хората по обществените места. Я грабвай един чувал и марш да се карантинираш на детската площадка.

Вместо да направят реални мерки, правят бутафория,
И това го казва човек, който с месеци се кълне, че няма друг бог освен баце, а мерките са най-адекватните и проводник на божията воля по таз измъчена земя.
 
И това го казва човек, който с месеци се кълне, че няма друг бог освен баце, а мерките са най-адекватните и проводник на божията воля по таз измъчена земя.
Хайде цитирай ми къде пиша нещо подобно. Излагаш се жестоко с последните си мнения...

Когато няма аргументи вече почнахте да си измисляте. Айде у лево...
 
Още веднъж потвърждаваш защо сме на тоя хал в България. Това, че си клиент някъде не ти дава право да правиш каквото си искаш или да се държиш дебилски. Имаш право да си платиш и да получиш услугата за която си там. Всеки бизнес би имал повече загуба отколкото печалба от истеричен клиент.
Точно с това мислене познавам хора, които се самофалираха. Вездесъщите, великите. Ако не си ти, друг ще дойде. Те така и в Банско си мислеха, че чужденците винаги ще им пълнят гушките. И миналата зима преди вируса още спад наполовина. Защото ги бяха оплюли по форумите. Не си ли чувал, че недоволен клиент ще се оплаче на поне трима приятели? Айде остави я тая пандемия, ама да кажеш, че клиентът няма права е смехотворно. И какво като ти е повишил тон? Всеки човек има право на емоция и мнение. Като те гледам как ми отговаряш, означава, че се впрягаш и обиждаш. Е така няма как да не спечелиш отново. А и не само мен.
 
Хайде цитирай ми къде пиша нещо подобно. Излагаш се жестоко с последните си мнения...

Когато няма аргументи вече почнахте да си измисляте. Айде у лево...
Откажи се, те станаха повече от нас. Победиха ни с мнения. Велики са, ние сме малцинство. Блинки направо да затваря темата. Ама няма да го направи, че нали му наливаме съдържание...
 
Точно с това мислене познавам хора, които се самофалираха. Вездесъщите, великите. Ако не си ти, друг ще дойде. Те така и в Банско си мислеха, че чужденците винаги ще им пълнят гушките. И миналата зима преди вируса още спад наполовина. Защото ги бяха оплюли по форумите. Не си ли чувал, че недоволен клиент ще се оплаче на поне трима приятели? Айде остави я тая пандемия, ама да кажеш, че клиентът няма права е смехотворно. И какво като ти е повишил тон? Всеки човек има право на емоция и мнение. Като те гледам как ми отговаряш, означава, че се впрягаш и обиждаш. Е така няма как да не спечелиш отново. А и не само мен.
На бизнес ме е учил, човек който от над 20 години се занимава със заведения. И в момента едни от най-обортните в София с негови. Тоя филм с клиента винаги е прав в Лидл и Кауфланд. Собственик държащ на себе си и бизнеса си не му трябват с истерични келеши.
 
  • Like
Реакции: Ril
За някой човечец в селската кръчма това са много пари, ама за човек имащ 5 милиарда евро на нощното шкафче в кюлчета не са стимул за тези главоболия.
 
На бизнес ме е учил, човек който от над 20 години се занимава със заведения. И в момента едни от най-обортните в София с негови. Тоя филм с клиента винаги е прав в Лидл и Кауфланд. Собственик държащ на себе си и бизнеса си не му трябват с истерични келеши.
Аз пък се съобразявам с келешите, защото точно те започват след това да те уважават. Пък ти си ги гони. И нещо много се изнерви, да не ти прееба бизнеса пандемийката?
 
Хубаво беше, като ви поставих няколко елементарни въпроса и се покрихте вдън земя за два дни, изчаквайки някой да се включи и да се хванете за неговите думи, извъртайки го в ad-hominem спор. :(
Тейлър, ли как се пишеше там, най-добре постъпи, че се покри, след като бе хванат по бели гащи с фейк нюз-а, който пропагандираше за "средната възраст на починалите". ;)

Днес за вас си направих труда да филтрирам "младите съчки" ("щото сухите са ни ненужни" - д-р. Менгеле; да не си помислите, че са мои думи):
Между 15 и 20 човека под 60 години за последното денонощие, за които не е известно да имат придружаващи заболявания. Това са между 5 до 10 процента от общата дневна смъртност (преди ковид).

И като се има предвид, че България е страната на ПЪРВО място по сърдечно-съдови заболявания в Европа, имаме една много "благоприятна" картинка.

Преди някой да намеси управлението - трудно нещо би могло да се промени кардинално от днес за утре, особено когато то е бъркано с години. Трябва да се действа с наличното, а впоследствие тези, които са докарали системата дотук, да носят отговорност. И пак напомням, че нападки по партийна линия от хора, които протестират единствено пред мониторите, не са сериозни. Политиците да си се интересуват от политика, мен не ми е интересна особено.
 
Последно редактирано:
Хубаво беше, като ви поставих няколко елементарни въпроса и се покрихте вдън земя за два дни, изчаквайки някой да се включи и да се хванете за неговите думи, извъртайки го в ad-hominem спор. :(
Тейлър, ли как се пишеше там, най-добре постъпи, че се покри, след като бе хванат по бели гащи с фейк нюз-а, който пропагандираше за "средната възраст на починалите". ;)

Днес за вас си направих труда да филтрирам "младите съчки" ("щото сухите са ни ненужни" - д-р. Менгеле; да не си помислите, че са мои думи):
Между 15 и 20 човека под 60 години за последното денонощие, за които не е известно да имат придружаващи заболявания. Това са между 5 до 10 процента от общата дневна смъртност (преди ковид).

И като се има предвид, че България е страната на ПЪРВО място по сърдечно-съдови заболявания в Европа, имаме една много "благоприятна" картинка.

Преди някой да намеси управлението - трудно нещо би могло да се промени кардинално от днес за утре, особено когато то е бъркано с години. Трябва да се действа с наличното, а впоследствие тези, които са докарали системата дотук, да носят отговорност. И пак напомням, че нападки по партийна линия от хора, които протестират единствено пред мониторите, не са сериозни. Политиците да си се интересуват от политика, мен не ми е интересна особено.
Ко каза, ко? Уж следя темата, ама изобщо не разбрах за какво говориш? Я си повтори въпросите, аз да пробвам да ти отговоря....
 
Е, ти нали каза, че били тъпи за теб... :rolleyes: Може да си ги припомниш на 34-та страница. Малко по-надолу са и тези към Тейлър, ако те случайно ти се сторят по-сложни. Ако не - ще ти изпратя някой въпрос от изпит по висша математика, надявам се, че ще е по-труден.
 
Аз пък се съобразявам с келешите, защото точно те започват след това да те уважават. Пък ти си ги гони. И нещо много се изнерви, да не ти прееба бизнеса пандемийката?
Поне ползвай твой лафове. Това с което се занимавам процъфтява в момента. Може да се преебе само когато вируса изтреби всички, но явно няма да стане.
 
Поне ползвай твой лафове. Това с което се занимавам процъфтява в момента. Може да се преебе само когато вируса изтреби всички, но явно няма да стане.
Твой лафове? Ти си бил и неграмотен. Като си процъфтяващ, кво се палиш толкова? Процъфтявай си. От такива процъфтители сме на този хал. Пази Боже!
 

Горе