Сектата на ковидитите

Вие възприемате вируса като държавна институция. Ще действаме хаотично, така че тя да се обърка в мелето и да започне да действа по-бавно. По-голяма глупост ... остави!
Няма вирус, стига гледа тоя телевизор. С маската се опитват да ти запушат устата. Кажи да на свободата!
 
И понеже много те е страх, полезен съвет от мен - аспирин. Аз поне два пъти (може и повече) се спасявам с него, щото слушам Мангъров. Включително днес за пореден път тествах метода - работи! При първите грипоподобни симптоми, едно аспиринче и си пушка. Мангъров каза от 100мг, но аз пия от 500, щото такъв имам. Действа.

Спокойно, всички ще умрем - някои на 90 като Шон Конъри.
Доктор Нанди Лечителката - а тия будали в болниците интубират , мъчат се .... а то грипчето с аспирин се спирал... щом и Мангъра го е казал - къде ще спорим ние със светила....
 
Да не би да е заради грипчето ? Аз минали години грипчета си ги карах у нас с чайчета....
Жокер: заради изкуствено създадената истерия е. И аз минали години се лекувах вкъщи, но сега няма кой да ме прегледа и назначи лечение. Личната се е наакала до ушите от страх и няма да ме приеме. Как да се лекувам? Остава ми да чакам да приумирам, за да ме подкарат по болниците - както всички останали.
Това го дъвкахме толкова пъти, че чак ми е обидно. Имаш проблеми с краткосрочната памет или толкова си можеш? :)
 
Няма вирус, стига гледа тоя телевизор. С маската се опитват да ти запушат устата. Кажи да на свободата!
Това беше тъпо и предишните 984 пъти. Дай пак, може пък да схвана шегата. :)

Доктор Нанди Лечителката - а тия будали в болниците интубират , мъчат се .... а то грипчето с аспирин се спирал... щом и Мангъра го е казал - къде ще спорим ние със светила....
Ясно, не правиш разлика между превенция и лечение, каквото интубацията се оказа, че не е. Очевидно предпочиташ да те интубират - успех. :)
 
Жокер: заради изкуствено създадената истерия е. И аз минали години се лекувах вкъщи, но сега няма кой да ме прегледа и назначи лечение. Личната се е наакала до ушите от страх и няма да ме приеме. Как да се лекувам? Остава ми да чакам да приумирам, за да ме подкарат по болниците - както всички останали.
Това го дъвкахме толкова пъти, че чак ми е обидно. Имаш проблеми с краткосрочната памет или толкова си можеш? :)
Няма такова нещо , за какво да те преглеждат след като аспирина спасява - от 500 мл ? Мангъра го е казал. Той между другото също каза че втора вълна зимата не се очаква. Евала на тоя специалист - как ги познава ей.....
 
Цифрите говорят:
D_W1-46_2015_2020_W46_bul.png

D_W1-46_2019_2020_W46_bul.png



Къде са папагалите от Март месец, които говореха че всичко е пропаганда и е в главите на хората?
 
Нека си припомним нанди как предлагаше да борим грипчето преди няколко месеца :
И това ще мине, Тедка. Вирус, дето умира от сапун, няма да ни затрие. Дето се вика, сапун ще ядем и ще издишаме балончета, ама ще оцелеем. ;) За европейското ме е яд, честно. А питаш ли домакините и организаторите...
Нанди ако ти или близките ти имате симптоми - не търси лекар, яж сапун и издишай балончета :hankey:
 
Цифрите говорят:
D_W1-46_2015_2020_W46_bul.png

D_W1-46_2019_2020_W46_bul.png



Къде са папагалите от Март месец, които говореха че всичко е пропаганда и е в главите на хората?
Няколко страници назад се установи, е тези данни са ала бала. Сега се чака смъртните случай да се натаманят по графиката. Обаче ковидите опрелено почвате да помните като маймуните 10 мин или 3-4 страници.... Сори Блинки за сравнението, но вече ми идва повече хора на средна възраст 30 да се държат като инфантилни тийнове или по-лошото като заболели от алцхаймер столетници...
 
Нека си припомним нанди как предлагаше да борим грипчето преди няколко месеца :

Нанди ако ти или близките ти имате симптоми - не търси лекар, яж сапун и издишай балончета :hankey:
Тръмп от нея е взел идеята да се пие дезинфиктант...
 
Тръмп от нея е взел идеята да се пие дезинфиктант...
Аз подобни съвети не съм давала, ама в импотенцията си интелектуална, можете да спекулирате на воля. Никой нормален не ви приема насериозно.
 
Да не би да е заради грипчето ? Аз минали години грипчета си ги карах у нас с чайчета....
Днес говорих с един приятел, който е карал свински грип. Лежал е един месец в болница, кедето е чакал с дни да го приемат и са го приели едва след като е почнал да кашля кръв. Нямало е места. Лекуващия доктор ми е казал, че от това се умира. Болницата е била пълна с деца и млади хора, като починалите са били огромен брой, само за времето, в което той е бил там - 30 дни. Е, ти спомняш ли си нещо такова, щото аз не....
 
Днес говорих с един приятел, който е карал свински грип. Лежал е един месец в болница, кедето е чакал с дни да го приемат и са го приели едва след като е почнал да кашля кръв. Нямало е места. Лекуващия доктор ми е казал, че от това се умира. Болницата е била пълна с деца и млади хора, като починалите са били огромен брой, само за времето, в което той е бил там - 30 дни. Е, ти спомняш ли си нещо такова, щото аз не....
Той не помни две страници назад, ти го връщаш преди 5 години. Паниката от кови явно действа поразяващо на паметта и мисловните процеси.
 
Аз подобни съвети не съм давала, ама в импотенцията си интелектуална, можете да спекулирате на воля. Никой нормален не ви приема насериозно.
деменция ?
И това ще мине, Тедка. Вирус, дето умира от сапун, няма да ни затрие. Дето се вика, сапун ще ядем и ще издишаме балончета, ама ще оцелеем. ;) За европейското ме е яд, честно. А питаш ли домакините и организаторите...
 
Няколко страници назад се установи, е тези данни са ала бала. Сега се чака смъртните случай да се натаманят по графиката. Обаче ковидите опрелено почвате да помните като маймуните 10 мин или 3-4 страници.... Сори Блинки за сравнението, но вече ми идва повече хора на средна възраст 30 да се държат като инфантилни тийнове или по-лошото като заболели от алцхаймер столетници...

Нищо такова не се е установявало. Нищо нямам към теб, ама ако няма да четеш, недей да пишеш.
 
Ей, разбрахте ли за новия Moronavirus? Идва от английската дума "moron" - много глупав човек. Той всъщност не е нов, винаги го е имало, защото постоянно мутира. Най-новият щам на Moronavirus се появява в началото на годината и съвпада със съобщението, че на престола на Кралство Епидемия застава новата Кралица Корона. Не бе ясно какво се бе случило с дотогаващния владетел Крал Грип, управлявал кралството цели 100 години. Мнозина си мислеха, че двамата ще управляват заедно, но по-късно се разбра, че е починал. Най-вероятно от белодробна недостатъчност.

За Кралица Корона не се знае много. Според първоначалните сведения тя е родена и израстнала в Китай, град Ухан. Нали е нов престолонаследник, всички имаха големи надежди за нея и доста я възхваляваха. Толкова, че много хора които помнеха първите години от управлението на Крал Грип се задъхаха от вълнение и починаха. Всички бяха вперили очи в Кралица Корона. Е, не точно. Новата кралица се оказа доста срамежлива и никой не я бе виждал. Така е и до ден днешен. Нейните най-верни последователи я идолизираха до такава степен, че бързо приеха нейната срамежливост и създадоха много икони с нейния лик. Така, както си я представяха че изглежда. Идеално закръглена.

Но както казах, заедно с встъпването на Кралица Корона на власт се появи една коварна болест, вирус наречен Moronavirus. Той се разпространяваше по медиен път. От екрана на телевизорите, от говорителя на радиото, от малките мобилни телефончета влизаше през очите и ушите на хората и се настаняваше в мозъците им. Първата вълна беше повсеместна - всеки човек на планетата за момент бе изпаднал в шок. Полека някои засегнати започнаха да се отърсват и да изграждат имунитет. Сега много хора са с имунитет, но и много останаха в плен на действието на Moronavirus-а.

Moronavirus-а има някои интересни проявления. Например, кара заразение да слушат новини по цял ден. Повечето реагират на това панически. Други сякаш изпитват задоволство, но успешно го прикриват. Най-сериозното и коварно от всички проявления обаче е загубата на логическа мисъл. Заразените с Moronavirus загубват напълно логическото си и критическо мислене и започват да повтарят мантри като "Маски, маски, маски...", "Мерки, мерки, мерки...", "Д, Д, Д", "Затваряне, карантина, локдаун..." и други. Все още няма ваксина срещу Moronavirus, но придобилите имунитет се кълнат, че много добре въздейства откъсването от медиите.
 
Нищо такова не се е установявало. Нищо нямам към теб, ама ако няма да четеш, недей да пишеш.
Ами чета аз. Ама не се връзва четеното с реалността. Последно кое към кое ще нагласяме: статистика към умрелите или умрели към статистиката. Добре, че към дадения момента няма още някаква болест. Защото сметките тогава съвсем ще са едно към кесим...
 
Последно редактирано:

Горе