Сектата на ковидитите

Ма как за толкова време не еволюирахте поне малко. Толкова ли е трудно да се информирате. Само вие с бърни не разбрахте, че няма закономерност. Старите умират от основните си заболявания, които остават неглижирани, заради уж по-страшния ковид. Младите умират, защото ги няма личните лекари, които да назначат адекватно лечение още в началото. На мен ми омръзна да повтарям едно и също нещо.

Да, има вирус СЕГА. Да, хора умират. Докато не умре поне един от заразените политици обаче, няма да приема, че е смъртносен. Явно с адекватни медицински грижи се лекува. И системата е натоварена само за нас. В правителствена си джиткат много спокойно.
Политиците имат тайни запаси от сапун, който ядат и затова преборват грипчето ? Логично , логично нанди - само ти им хващаш спатиите на тия злодеи....
 
За нанди ли говориш ? Че тя е от твоя отбор....
Иначе темата и без това е изчерпана - поне да погледаме сеир как лаете безсилно срещу локдауна.
На мен можеш и сам да се сетиш през кое ми е за локдауна, маски и коридори. Нито съм зесгнат от локдаун, нито нося маска. Задавам си върпоси на които след размисъл и търсене на информация лесно намирам отговори. Не разбирам само защо толкова много хора позволявате да ви правят на маймуни.
 
Левски много падна нивото на темата , стягай се. Повеждай народа към свобода от маската!
Ми падна. как няма да падне, ама не е заради мен, а заради теб. С възраста си станал по-зле, вместо да е обратното. Преди не си спорил по подобен ... как да го кажа .... тъп начин ... С тая тъпата ирония дето се опитвате да си служите и тримата сектанти прецакахте хубавата тема.... То поне да беше нещо разнообразно, то едни и същи глупости..... Изгубих интерес аз. С толкова слаби опоненти не става.....
 
То и ти си един от тях. Това, че си на години, в които би изкарал такъв вирус като настинка не означава, че другите ще го изкарат като теб.
Човек, моля те не се излагай до степен да те помисля за някой с дислексия.... На 43 години съм в потенцилано "опасна" възраст.

А относно съвсем възрастните да споделя нещо. Жената работи като мед. сестра в Care Home. Средната възраст там е 70. Половината им персонал е 60+. От началото на цирка дори не им позвляваха да слагат маски и ръкавици. Тестове зпонаха да си правят от първия ден. За тези месеци нямат нито един от персонала с положителен тест и само двама от резидентите без симптоми. Нито един починал резидент от К-19
 
Логично , логично
Най-после видя логика, но я видя на погрешното място.

Иронията действа до време, бърни. Почне ли да преобладава във всеки пост, без дори наченки на аргументация, става ясно на каква логика се базира мнението ти.
Да, страхът в момента е основателен, и не заради страшната ярост на грипа, а заради страшната ярост, с която лекарите отказват да ни лекуват, както са го правили досега.
 
  • Like
Реакции: Ril
Най-после видя логика, но я видя на погрешното място.

Иронията действа до време, бърни. Почне ли да преобладава във всеки пост, без дори наченки на аргументация, става ясно на каква логика се базира мнението ти.
Да, страхът в момента е основателен, и не заради страшната ярост на грипа, а заради страшната ярост, с която лекарите отказват да ни лекуват, както са го правили досега.
Абе престани с глупостите вече! Няма достатъчно лекари. И в Европа няма!
 
Човек, моля те не се излагай до степен да те помисля за някой с дислексия.... На 43 години съм в потенцилано "опасна" възраст.

А относно съвсем възрастните да споделя нещо. Жената работи като мед. сестра в Care Home. Средната възраст там е 70. Половината им персонал е 60+. От началото на цирка дори не им позвляваха да слагат маски и ръкавици. Тестове зпонаха да си правят от първия ден. За тези месеци нямат нито един от персонала с положителен тест и само двама от резидентите без симптоми. Нито един починал резидент от К-19
Да, да, то така беше и тук лятото. И след това почнаха да капят един по един.
 
Абе престани с глупостите вече! Няма достатъчно лекари. И в Европа няма!
Лекари има, просто има прекалено много идиоти като вас, които са се насрали от страх и заемат мястото в болниците на хората, които наистина се нуждаят от тях. Но после в статистиката ги пишат излекувани - днес имаме рекорд по излекувани. А пациентите без ковид си умират сами от други, много по-опасни болести. Ама нали сега се тръби ковида...
 
Нямало лекари? Според статистиките сме 19-ти в света по доктори на глава от населението! Същото с полицаите. Файда.
Има хора с дипломи на лекари, но не са квалифицирани и не стават за нищо. Нивото на образование е плачевно. Интересното е, че тук се сбъсках директно с този проблеми. Пакистанци GP-та с дипломи от Пловдив.... Методите на диагностика с уникални. В таблици на компютъра въвеждат симптомите които им казваш и след натискане на ''Enter'' на екрана се показва от какво си болен и какви лекарства да ти предпишат....Та така се дигагностицира и К-19
 
Последно редактирано:
Лекари има, просто има прекалено много идиоти като вас, които са се насрали от страх...
Вероятно родителите ти са пълни селяни, щом не са те научили на елементарно възпитание и уважение към опонента.
 
Вероятно родителите ти са пълни селяни, щом не са те научили на елементарно възпитание и уважение към опонента.
Само мрън-мрън и нищо по темата - точно както Бърнито, който от 5 страници всяко мнение му е опит за иронизиране на нанди, но иронизира само себе си. Като нямате никакви аргументи може вече да заключваме темата, нали знаеш поговорката - акъл не може да се набие, за разлика от други неща.
 
Ми падна. как няма да падне, ама не е заради мен, а заради теб. С възраста си станал по-зле, вместо да е обратното. Преди не си спорил по подобен ... как да го кажа .... тъп начин ... С тая тъпата ирония дето се опитвате да си служите и тримата сектанти прецакахте хубавата тема.... То поне да беше нещо разнообразно, то едни и същи глупости..... Изгубих интерес аз. С толкова слаби опоненти не става.....
Преди като спорих с теб бях прав, сега е същото. Цял живот няма се научиш и винаги избираш грешната страна. Само като се замислиш че кокошката нанди ти партнира във възгледите и трябва да те е срам ;)
Оня складовия работник от ЮК да продължава да работи там и да дава акъл.
Всички овце дружно виката аргументи , аргументи - кви аргументи като вие се изчерпвате със заплеснатия Мангъров и с това че грипчето ще го победим със сапун ? С такива индивиди не се води дискусия , нито се оборват с аргументи - те не разбират , не приемат.
Tyler и той не знам от къде се пръкна , нещо щял да набива и той. Е хващтай нанди и тя за набиване говореше предните страници и си го набивайте както си ви харесва. С маски , без - само после не ревете като ощипани моми - ауу болниците не могат да лекуват болните, щото тоя аргумент за претъпкани болници , ако помните ви го казвахме няколко човека , вие се подигравахте че грипчето е измислица. Сега пищите - е не става така да си менкате мненията както ви изнася според ситуацията. Като кажеш нещо - стой си зад думите. Иначе яжте сапун.
 
Да, има вирус СЕГА. Да, хора умират. Докато не умре поне един от заразените политици обаче, няма да приема, че е смъртносен.
А мен политиците не ме интересуват. По-важни са ми лекарите, от които всеки ден има по някой починал.
 
Преди като спорих с теб бях прав, сега е същото. Цял живот няма се научиш и винаги избираш грешната страна. Само като се замислиш че кокошката нанди ти партнира във възгледите и трябва да те е срам ;)
Оня складовия работник от ЮК да продължава да работи там и да дава акъл.
Всички овце дружно виката аргументи , аргументи - кви аргументи като вие се изчерпвате със заплеснатия Мангъров и с това че грипчето ще го победим със сапун ? С такива индивиди не се води дискусия , нито се оборват с аргументи - те не разбират , не приемат.
Tyler и той не знам от къде се пръкна , нещо щял да набива и той. Е хващтай нанди и тя за набиване говореше предните страници и си го набивайте както си ви харесва. С маски , без - само после не ревете като ощипани моми - ауу болниците не могат да лекуват болните, щото тоя аргумент за претъпкани болници , ако помните ви го казвахме няколко човека , вие се подигравахте че грипчето е измислица. Сега пищите - е не става така да си менкате мненията както ви изнася според ситуацията. Като кажеш нещо - стой си зад думите. Иначе яжте сапун.
Бате, ти си с много сериозни ментални проблеми. Мангъров току що за пръв път го споменавам. Дадох ти примери за мерките в друга държава на които съм свидетел, дадох ти пример за отношението на хората, дадох ти пример за реалната картинка на заразяване сред живи хора а не сред цифри в таблица.

Единствените дето опищяха орталъка сте ти и тедката. Прав си с такива кръпели като вас двамата не може да се води дискусия. Мога да ви сложа в една група с цесекарите и седесарите само те имат същото ниво на дебилност...
 
Последно редактирано:
Мангъров току що за пръв път го споменавам.
Аз не знам дали въобше съм го споменавал, но Бърни наистина супер много се е зуумнал (да не кажа зуумбирал) в него и нещата от най-ниско ниво. Погледа му обхваща не дървото от гората, а едно малко клонче. Колкото и да се подканя да се издигне малко да види гората, отказва на инат и продължава да си пее неговата песен. Ефектите на Moronavirus :)

А мен политиците не ме интересуват. По-важни са ми лекарите, от които всеки ден има по някой починал.
Важно е да знаем как са опитвали да ги лекуват тия починалите лекари, защото това говори много. Заразените с Moronavirus не си задават подобни въпроси, те автоматично приемат че е приложено най-доброто лечение и човека е умрял само заради жестокия Ковид. Дали е така или не, не може да се каже... аутопсиите са забранени. Можем само да гадаем.
 
Преди като спорих с теб бях прав, сега е същото. Цял живот няма се научиш и винаги избираш грешната страна. Само като се замислиш че кокошката нанди ти партнира във възгледите и трябва да те е срам ;)
Оня складовия работник от ЮК да продължава да работи там и да дава акъл.
Всички овце дружно виката аргументи , аргументи - кви аргументи като вие се изчерпвате със заплеснатия Мангъров и с това че грипчето ще го победим със сапун ? С такива индивиди не се води дискусия , нито се оборват с аргументи - те не разбират , не приемат.
Tyler и той не знам от къде се пръкна , нещо щял да набива и той. Е хващтай нанди и тя за набиване говореше предните страници и си го набивайте както си ви харесва. С маски , без - само после не ревете като ощипани моми - ауу болниците не могат да лекуват болните, щото тоя аргумент за претъпкани болници , ако помните ви го казвахме няколко човека , вие се подигравахте че грипчето е измислица. Сега пищите - е не става така да си менкате мненията както ви изнася според ситуацията. Като кажеш нещо - стой си зад думите. Иначе яжте сапун.
Как не те досрамя да я напишеш тая глупост!? 10 години по късно тоя боклук оставя държава в руини, бил прав...
 
Бате, ти си с много сериозни ментални проблеми. Мангъров току що за пръв път го споменавам. Дадох ти примери за мерките в друга държава на които съм свидетел, дадох ти пример за отношението на хората, дадох ти пример за реалната картинка на заразяване сред живи хора а не сред цифри в таблица.

Единствените дето опищяха орталъка сте ти и тедката. Прав си с такива кръпели като вас двамата не може да се води дискусия. Мога да ви сложа в една група с цесекарите и седесарите само те имат същото ниво на дебилност...
Не съм ти бате..... Аз когато съм живял и работил в Англия и в още 10тина държави дето ти не си стъпвал, сигурно още не си излизал от България. И аз давах статия с мерките в Япония и колко изпълнителна и отговорна нация са - затова там резултатите от мерките са различни от нашите.
Как не те досрамя да я напишеш тая глупост!? 10 години по късно тоя боклук оставя държава в руини, бил прав...
Фен на Волен беше , сега си фен на Мангъров - винаги си фен на грешния герой. Бойчо ли измисли грипчето и го пусна по света ? А мерките в БГ са едни от най-леките в Европа, вече писахме назад как в Германия карат и първолаците да са с маски , а в Франция пишат бележки за да излизат навън.
 

Горе