Сектата на ковидитите

Лепиларо пак бродира с интелекта си. :hankey:
"Ковисектата" се радва, че опорките на пропагандата, че "niama takav viros tva e grip4e" издишат по-стабилно, отколкото примерът "Швеция". Така най-накрая ще има някакъв смисъл от всичко и на някой може да му дойде акъл.

Не знам на малоумни ли се правите, но главната цел бе вирусът да преминава ПОЕТАПНО и КОНТРОЛИРУЕМО през населението. Защото, когато се изпусне тази нишка, то става като сега - невъзможност болниците да приемат, както корона, така и другите болести.

Мaнгърoв все за нещо ще е прав, защото и спрял часовник показва два пъти в денонощието точно време. Та той се гъне като червей в гледните си точки и си противоречи, че после ситуацията е "Мaнгърoв е нападнат! Да спaсим Мaнгърoв!" :D

Та той веднъж казва, че когато 70% го изкарат, то вирусът ще си отиде сам, а в следващия момент казва, че втора зимна вълна няма да има и всичко ще утихне?!! :D

Иначе готЕн вирус, вЕрно. Минава си навсякъде, няма физика за него и въобще нещо, което да го забави. Не са виновни конспираторите, които ръсят зараза, само щото "могат да говорят", ами е вирусът, който не признава физиката. Някой път и сами не си вярвате, като пишете небивалици. :D
 
Последно редактирано:
Вируса да премине контролирано .... Тука ме загуби. :D Върви да контролираш вятъра, сигурен съм, че ще успееш!
 
Типично по лепилаарски! Хваща се за една думичка и за другото ни вопъл, ни стон. :D
Иначе, нали сте конспиратори, как не знаете, че и вятърът може да се контролира? Нима не си чел конспиративните теории за HAARP? За утре за домашно...
 
Какво има да коментират, половин България вече е натръшкана.
Deja Vu. От великден чакам чувалите по детските площадки ...
 
Типично по лепилаарски! Хваща се за една думичка и за другото ни вопъл, ни стон. :D
Иначе, нали сте конспиратори, как не знаете, че и вятърът може да се контролира? Нима не си чел конспиративните теории за HAARP? За утре за домашно...
Айде и аз да ти дам едно домашно - Затваряш се вкъщи, маската плътно, да закрива носа и устата, никакво излизане, никакъв контакт с хора, може да те заразят и да станеш преносител на смъртоносна зараза. Сядаш на дивана, пускаш Сетльо Иванов и предването му Мангъров срещу Мангъров, завиваш се през глава и започваш да се страхуваш от смъртната опасност. По този начин ще спасиш хиляди хора от мъчителна смърт и ще се превърнеш в герой, отделно ще си отговорен. По желание, може да си сложиш тенджера на главата, за по-сигурно. Задължително условие е, под одеялото да превърташ Пик и Блиц на телефона за актуални новини, новозаразени, новоумрели, нови безсимптомноболни и тн. важни неща. И последно, само като препоръка, не е задължително - Картина на стената, във вид на икона с лика на доцентдокторполковникгенерал Мутафчийски предпазва всички хора от всички видове вируси в радиус 1 км. Така ще предпазиш не само себе си, но и целия квартал....
 
И лепилааро, що трябва всичко да е черно или бяло, толко ли ти е капацитетът?

Не може ли просто да си ходя в магазина с маска и да не конспирирам, че някой ми пречи на свободата, ще ни чипират и тн. глупости от вашата секта? Малоумните ви съждения играят само и единствено срещу вас, но за щастие окапват 1 по 1 и от ден на ден сте по-малка, заличаваща се с времеро, секта
 
И лепилааро, що трябва всичко да е черно или бяло, толко ли ти е капацитетът?

Не може ли просто да си ходя в магазина с маска и да не конспирирам, че някой ми пречи на свободата, ще ни чипират и тн. глупости от вашата секта? Малоумните ви съждения играят само и единствено срещу вас, но за щастие окапват 1 по 1 и от ден на ден сте по-малка, заличаваща се с времеро, секта
Интересно ми е бълхаря и чакрата с какво образование са. Дали изобщо са завършили и гимназия. Подозирам, че не. То по всяка тема по която са се изказали са показали тотално непознаване на нещата. По прости хора можеш да намериш само в ма’алата. Потресаваща некомпетентност във всечки сфери на живота. Такива хора мишкуват цял живот, гледат да извисяват простотията си, с надеждата някой да ги забележи и да им обърне някакво внимание.
 
Deja Vu. От великден чакам чувалите по детските площадки ...
63 умрели на ден малко ли е? Имай предвид, че това са жертви на регистрираните преди 2-3 седмици. След 2-3 седмици ще станат още повече. Като минем 300 на ден само от ковид ще си говорим, дали това са само хора които са били пътници попринцип...
 
Неска не ме занимавайте с глупости че има избори и ми е напрегнато.
 
Ако имаш критично мислене и поставяш под съмнение всичко, спуснато от официалните власти те прави тъп, то значи съм тъп. Вие, безрезрвоно вярващите в телевизора, Тиквата и тн. утопии сте най-умните, добре, така е....

Най озадачаващото е, че червенитечервенотиквеничковчета постоянно наричат другите необразовани и тъпи, а те самите са фенове на най-тъпото нещо във вселената.

Зомбитата на Борисов най-върли Кови сектанти :) СлучАеност, едва ли.... Прозрачни сте като тоалетна хартия.... :D
 
Тука се помпат некви мускули от дебилните тикволизачи. Предложение - направо се гръмнете, за да не товарите системата, която стопанина ви унищожава яростно последните 10 години.
И спрете да споменавате Швеция - тоя довод не работи във ваша, а в наша полза.

п.с. Набавете си чували, че системата се задъхва - нема, бате.

Хубав ден на всички. #бъдетездрави!
 
Виждам че ковисектата много се радва на новини за умрели и постъпили в болница, което е нормално, за това живеят....

Да ви върна малко на основните неща, че виждам доста сте се превъзбудили от вълнение.

Мангъров като ви разправя, че вируса ще мине с или без мерки къде бляхте!? Айде остави ни нас, ние сме недисциплинирани. Ама вируса си минава през всички, навсякъде по света и не му пука от мерките, маските, локдауните и всичките ви сектански тъпотии.

И все пак Мангъров беше прав, колкото и да си лалате тъпотиите!

И да, удобно забравихте защо беше блокажа март-април, нали трябваше болниците да се подготвят? Е тиквата така се подготви, че цялата здравна система е в колапс, пълен блокаж, хаос....
Чак не знам вярваш ли си на глупостите дето ръсиш или просто си държиш на мнението до последно. Нали знаеш от къде тръгна вируса и какъв локдаун има в Китай от началото до сега. Провери колко смъртни случаи има сега в Китай и колко заразени с тия мерки и провери САЩ дето почнаха с "вирус няма, не слагайте маски" и преминаха през пиене на дезинфектанти. Та определено с мерки (сериозни и спазвани от всички) има огромна разлика в крайния резултат.
 
Чак не знам вярваш ли си на глупостите дето ръсиш или просто си държиш на мнението до последно. Нали знаеш от къде тръгна вируса и какъв локдаун има в Китай от началото до сега. Провери колко смъртни случаи има сега в Китай и колко заразени с тия мерки и провери САЩ дето почнаха с "вирус няма, не слагайте маски" и преминаха през пиене на дезинфектанти. Та определено с мерки (сериозни и спазвани от всички) има огромна разлика в крайния резултат.

Би ли споделил кой град е блокиран в Китай в момента?
 
Интересно ми е бълхаря и чакрата с какво образование са. Дали изобщо са завършили и гимназия. Подозирам, че не. То по всяка тема по която са се изказали са показали тотално непознаване на нещата. По прости хора можеш да намериш само в ма’алата. Потресаваща некомпетентност във всечки сфери на живота. Такива хора мишкуват цял живот, гледат да извисяват простотията си, с надеждата някой да ги забележи и да им обърне някакво внимание.
Тука се помпат некви мускули от дебилните тикволизачи. Предложение - направо се гръмнете, за да не товарите системата, която стопанина ви унищожава яростно последните 10 години.
Чак не знам вярваш ли си на глупостите дето ръсиш или просто си държиш на мнението до последно.
Възможно ли е да води разговор без обиди? Това е като заразата. Наплюеш някой с обида, той се зарази, включват му се защитните реакции и почва и той само на инат да вади доводи от г... си. Аз лично предпочитам интелигентна дискусия, а вече съм блокирал половината дето пишат по тая тема заради такива изказвания :(
 
63 умрели на ден малко ли е? ... Като минем 300 на ден само от ковид ще си говорим...
Така. За широката публика това са числа. Ти приемаш, че всички тия 63 щяха да са живи ако я нямаше короната, че са мъртви само заради пустата корона. Не се ли питаш така от любопитство, дали пък може би 1, 2 или 3-ма не са отишли в болницата с инсулт. Ами тези дето нямали заболявания никакви, тях как ли са ги лекували? А дали не е възможно при целия тоя хаос от болниците или министерството просто да обявят фалшиви числа. Или не, всичко дето казват е пълната истина! Но възможно ли е да се провери? Докажи, че наистина 63 човека са умряли, че безжизнените им тела лежат там някъде в няколко морги. И после докажи, че короната е причина за тяхната смърт... без аутопсия, че са забранени.
 
Така. За широката публика това са числа. Ти приемаш, че всички тия 63 щяха да са живи ако я нямаше короната, че са мъртви само заради пустата корона. Не се ли питаш така от любопитство, дали пък може би 1, 2 или 3-ма не са отишли в болницата с инсулт. Ами тези дето нямали заболявания никакви, тях как ли са ги лекували? А дали не е възможно при целия тоя хаос от болниците или министерството просто да обявят фалшиви числа. Или не, всичко дето казват е пълната истина! Но възможно ли е да се провери? Докажи, че наистина 63 човека са умряли, че безжизнените им тела лежат там някъде в няколко морги. И после докажи, че короната е причина за тяхната смърт... без аутопсия, че са забранени.
Аз съм го написал - кагато минем дневната смъртност от 300 на ден само от ковид, без хора уврели от старост или други болести, щото другите чолести не спират, която е нормалната за страната от години, довода, че всички тези хора са били пътници ще приключи. веднъж завинаги. Дано не се стига до това, ама предвид ситуацията която се задава - колапс на здравната система, все повече заразени, все повече недостиг на средства, медици и т.н.

А за фалшивите данни - не ми се коментира. Цял свят ли са се наговорили да изнасят фалшиви данни, как става това бе? Дори и воюващи страни са се съюзили на този фронт ли? И Русия и САЩ и Китай и ЕС, така и не се намери някой да изкара РЕАЛНИ доказателства, че всичко е конспирация и не се намери някой да изкара реални доказателства как болниците предлагат по 1800 лв за да напишат, че някой е болен от КОВИД. Само “Една Жена Каза”.

Не ми се пише повече в темата, въздържах се, днеска се поотпуснах, но няма да го правя пак. На мен ми се обсъждат идеи за мерки за справяне с кризата, лечение на болни и т.н. Това ми е интересно. Управленската гледна точка. Не това че баба гана чула, че на баба пена, на сина и му дали 1800 лв за да каже, че е болен... Същите дето сега водят конспирации, че нямало болен от коронавирус, вадеха и доводи, преди да обявят първия случай, че в еди си кой град имало Х болни, ама ги криели и т.н. Когато мислиш, че цял живот някой те лъже, така става...
 
Виждам че ковисектата много се радва на новини за умрели и постъпили в болница, което е нормално, за това живеят....

Да ви върна малко на основните неща, че виждам доста сте се превъзбудили от вълнение.

Мангъров като ви разправя, че вируса ще мине с или без мерки къде бляхте!? Айде остави ни нас, ние сме недисциплинирани. Ама вируса си минава през всички, навсякъде по света и не му пука от мерките, маските, локдауните и всичките ви сектански тъпотии.

И все пак Мангъров беше прав, колкото и да си лалате тъпотиите!

И да, удобно забравихте защо беше блокажа март-април, нали трябваше болниците да се подготвят? Е тиквата така се подготви, че цялата здравна система е в колапс, пълен блокаж, хаос....
Хаос е заради такива като теб, дето не вярваха. И заради Радев, дето в началото пискаше, че имало много мерки, а сега къде били мерките. Лошото е, че заради такива хора като теб ще удвояваме бройките.
 
Хаос е заради такива като теб, дето не вярваха. И заради Радев, дето в началото пискаше, че имало много мерки, а сега къде били мерките. Лошото е, че заради такива хора като теб ще удвояваме бройките.
Бройките ще се удвоят и утрорят с маски или без, пари трябва да се усвояват.
 
Абе не ме занимавайте с глупости бе, няма да си губя времето с вас. Как пък един дето не е фен на тиквата не е ковисектант. Айде обяснявайте на някой друг, че не сте политически мотивирани в позицията си за вируса.... Всичките герберасти - ковиманяци, ебати....
 

Горе