Сектата на ковидитите

Не съм ти бате..... Аз когато съм живял и работил в Англия и в още 10тина държави дето ти не си стъпвал, сигурно още не си излизал от България. И аз давах статия с мерките в Япония и колко изпълнителна и отговорна нация са - затова там резултатите от мерките са различни от нашите.

Фен на Волен беше , сега си фен на Мангъров - винаги си фен на грешния герой. Бойчо ли измисли грипчето и го пусна по света ? А мерките в БГ са едни от най-леките в Европа, вече писахме назад как в Германия карат и първолаците да са с маски , а в Франция пишат бележки за да излизат навън.
Не съм бил фен на когото и да било и ти много добре го знаеш. Но ти си беше фен на тиквата и все още си. Това казва достатъчно... В началото добре, ама сега.... За толкова години не си мръднал в правилната посока и сантиметър! Същия наивник си, какъвто беше...
 
Не съм бил фен на когото и да било и ти много добре го знаеш. Но ти си беше фен на тиквата и все още си. Това казва достатъчно... В началото добре, ама сега.... За толкова години не си мръднал в правилната посока и сантиметър! Същия наивник си, какъвто беше...
Какво е виновен тиквата за ковида? Какво толкова неправилно направи спрямо другите държави ? Имахме мерки , не ги спазвахме - сега си берем плодовете. Бойко ли да дойде да ти сложи маска или да те изолира като имаш симптоми. Не мога да разбера за какво се оплакваш. Искахте стаден имунитет - ето ви го. Мрат си хората , болниците пълни - нанди какво беше писала преди време - естествен подбор. Едни ще оцелеят , други не.
А дали начело ще е Бойко , Радев или Нинова общо взето за мен е все едно - мрънкачите никога няма да се реализират щото все друг им е виновен. Никога не търсят грешките в себе си. Все едно ако дойде БСП на власт нанди ще стане топ бизнес дама и ще натрупа милиони - ми не пак ще ди гледа котките и кокошките и ще се оплаква от жалкия си животец.
 
Не съм ти бате..... Аз когато съм живял и работил в Англия и в още 10тина държави дето ти не си стъпвал, сигурно още не си излизал от България. И аз давах статия с мерките в Япония и колко изпълнителна и отговорна нация са - затова там резултатите от мерките са различни от нашите.

Фен на Волен беше , сега си фен на Мангъров - винаги си фен на грешния герой. Бойчо ли измисли грипчето и го пусна по света ? А мерките в БГ са едни от най-леките в Европа, вече писахме назад как в Германия карат и първолаците да са с маски , а в Франция пишат бележки за да излизат навън.
Това, че си по-по-най го разбрахме. Определно обаче нищо не си научил, без значение и 20 държави да си обиколил. Келешлъка не те напуснал което значи, че още лапаш мухите и от постовете ти освен безсилието ти друго не се може да се разбере
 
Това, че си по-по-най го разбрахме. Определно обаче нищо не си научил, без значение и 20 държави да си обиколил. Келешлъка не те напуснал което значи, че още лапаш мухите и от постовете ти освен безсилието ти друго не се може да се разбере
И какво ми е безсилието - че ви дразня в форума като ви казвам истината. КАто искаш вярвай във вредите от 5Г и че вирус няма , а е измислен. Всеки може да вярва в каквото си поиска. Аз и моите близки ще си пазим дистанция и ще си носим маски - ти ако искаш се целувай с индийците в градския за да изградиш по бързо стаден имунитет.
 
И какво ми е безсилието - че ви дразня в форума като ви казвам истината. КАто искаш вярвай във вредите от 5Г и че вирус няма , а е измислен. Всеки може да вярва в каквото си поиска. Аз и моите близки ще си пазим дистанция и ще си носим маски - ти ако искаш се целувай с индийците в градския за да изградиш по бързо стаден имунитет.
Ходи ако искаш и с маска на гъза. Не схвана кой какво казва вече 50 страници.
 
Какво е виновен тиквата за ковида? Какво толкова неправилно направи спрямо другите държави ? Имахме мерки , не ги спазвахме - сега си берем плодовете. Бойко ли да дойде да ти сложи маска или да те изолира като имаш симптоми. Не мога да разбера за какво се оплакваш. Искахте стаден имунитет - ето ви го. Мрат си хората , болниците пълни - нанди какво беше писала преди време - естествен подбор. Едни ще оцелеят , други не.
А дали начело ще е Бойко , Радев или Нинова общо взето за мен е все едно - мрънкачите никога няма да се реализират щото все друг им е виновен. Никога не търсят грешките в себе си. Все едно ако дойде БСП на власт нанди ще стане топ бизнес дама и ще натрупа милиони - ми не пак ще ди гледа котките и кокошките и ще се оплаква от жалкия си животец.
Как какво е виновна, ти сериозно ли? Тая психоза да не я докарах аз? Кажи в коя друга държава имаше такава простотия, каквато имаше тук? Трябва ли да ти припомням за невижданата ярост, чувалите с трупове, детските ръчички, дето се подаваха от вратата на хладилника и тн. Къде имаше такава шизофрения, къде? Това всичкото го направи гроб и лидера ти тиквата, за да се закрепи още малко на власт, че да краде и мародерства.

Който и да беше на негово място, нещата нямаше да са толкова зле. На тоя хал сме заради такива като теб, дето се задоволяват с малкото, щото да не стане по-лошо. Вервай че Борисов е спасителя на нацията, като толкова ти е акъла....
 
Как какво е виновна, ти сериозно ли? Тая психоза да не я докарах аз? Кажи в коя друга държава имаше такава простотия, каквато имаше тук? Трябва ли да ти припомням за невижданата ярост, чувалите с трупове, детските ръчички, дето се подаваха от вратата на хладилника и тн. Къде имаше такава шизофрения, къде? Това всичкото го направи гроб и лидера ти тиквата, за да се закрепи още малко на власт, че да краде и мародерства.

Който и да беше на негово място, нещата нямаше да са толкова зле. На тоя хал сме заради такива като теб, дето се задоволяват с малкото, щото да не стане по-лошо. Вервай че Борисов е спасителя на нацията, като толкова ти е акъла....
Ти добре ли си човек ? В Италия, Испания и Франция затвориха всичко .... какви простотии е имало в БГ? И в момента сме с най лек режим... нямаш реална представа над ситуацията.
 
Айде да почнем да слушаме науката, а! Изгледай цялото интервю, пък белким нещо схванеш....


"Броят позитивни случаи далеч не е добър, защото има много хора, на които са правени многократно тестове, но стана ясно, че системата не ги отчита като многократно тестване на човек кога ще излезе от позитивизма, да кажем като резултат, а се отчита всеки път като нов човек, което на практика прави фалшиво по-голям брой тествани хора, на практика те са по-малко", каза той.

Професорът не смята, че ще се постигне минимизиране на щетите с новите мерки, защото разпространението е много широко, но се надява, че много скоро потенциалните вирусоносители ще намалеят, защото повечето хора са се срещнали с вируса.

 
Мога да ви сложа в една група с цесекарите
Сакън! Само цесекарите няма да обиждаш. :)

Само като се замислиш че кокошката нанди ти партнира във възгледите и трябва да те е срам
И това го казва човекът, който вярва, че вирусите могат да бъдат спирани, забавяни и разсейвани с маски и дистанция от 1.5м. А, и със затваряне на определени бизнес обекти, докато други с по-масова посещаемост биват оставяни да работят. ;)

Бърни - люлинското кисело дупе, дето все е бил на повече места, все имал най-якото домашно кино, ама все не може да развие аналитичен апарат. :)
При избора да бъдеш или да имаш, Бърни се е отнесъл като плеймейтка с напомпани джуки. :)
 
Още 2 цитата от проф. Чорбанов, които много ми харесаха.

"На вируса се приписват различни качества - като коварен, подъл и т.н. Това е парче молекула, недейте да й вменявате такива човешки качества. Когато говорим за пандемия, не трябва да се подхожда емпирично - например с един калкулатор да се пресмятат проценти на населението, което далеч не е обективно заради неравномерното тестване и чисто нематематическия подход", коментира професорът.

"Моята версия е, че малките деца и учениците, младите хора трябва да преминат максимално бързо през вируса на този етап, когато разпространението е много голямо, а няма как да бъдем предпазени по друг начин. Преминавайки вируса през тази много мобилна популация, ще даде възможност да няма кой да го пренася на рисковите групи", каза още проф. Чорбанов.

Това, глупаци е гласът на науката, аз чувам само него!
 
Сакън! Само цесекарите няма да обиждаш. :)


И това го казва човекът, който вярва, че вирусите могат да бъдат спирани, забавяни и разсейвани с маски и дистанция от 1.5м. А, и със затваряне на определени бизнес обекти, докато други с по-масова посещаемост биват оставяни да работят. ;)

Бърни - люлинското кисело дупе, дето все е бил на повече места, все имал най-якото домашно кино, ама все не може да развие аналитичен апарат. :)
При избора да бъдеш или да имаш, Бърни се е отнесъл като плеймейтка с напомпани джуки. :)
Друго си е да имаш самочувствието на професор и да предлагаш да ядем сапун срещу вируса. Аналитичния ти апарат първо анализира коронавируса като грипче, след това като нещо сериозно. А вируса един и същ.
За разлика от теб аз имам и образованието и домашното кино. Ти имаш кокошките и котките и много слабо нагънато мозъче. Напъните ти да се изяваваш като последна инстанция на най-знаеща от всички е гавра с човешкия интелект. В крайна сметка ти не си виновна и не мога да се сърдя - тъпака никога няма да осъзнае колко е тъп.
 
Още 2 цитата от проф. Чорбанов, които много ми харесаха.

"На вируса се приписват различни качества - като коварен, подъл и т.н. Това е парче молекула, недейте да й вменявате такива човешки качества. Когато говорим за пандемия, не трябва да се подхожда емпирично - например с един калкулатор да се пресмятат проценти на населението, което далеч не е обективно заради неравномерното тестване и чисто нематематическия подход", коментира професорът.

"Моята версия е, че малките деца и учениците, младите хора трябва да преминат максимално бързо през вируса на този етап, когато разпространението е много голямо, а няма как да бъдем предпазени по друг начин. Преминавайки вируса през тази много мобилна популация, ще даде възможност да няма кой да го пренася на рисковите групи", каза още проф. Чорбанов.

Това, глупаци е гласът на науката, аз чувам само него!
Айде пак идиотизмите за стаден имунитет.... Преминавайки вируса през мобилната популация ще вземе всички рискови групо по пътя си - защото всеки се вижда с баба, дядо и тн.... демек повече жертви. Науката куца яко щото в Япония и Китай имат малко по умни професори от Чорбанов и не тръгнаха да изграждат стаден имунитет , ами спряха заразата. Глупаци.
 
За разлика от теб аз имам и образованието и домашното кино.
Не знам какво образование имаш, но за разлика от мен и ти, и Камен сте крайно неграмотни. Умишлено не изтъквам образование, защото на мен не ми е нужна диплома, за да имам самочувствието на мислещ човек. Остава ти домашното кино. Поне не си капо. ;)

И ако искаш да създадеш илюзията, че си мислещ човек, излез от коловоза "нанди това, нанди-онова". Всеки твой пост е посветен на мен, което нямаше да се случва, ако наистина ме смяташе за толкова незначителна. ;)
 
Айде пак идиотизмите за стаден имунитет.... Преминавайки вируса през мобилната популация ще вземе всички рискови групо по пътя си - защото всеки се вижда с баба, дядо и тн.... демек повече жертви. Науката куца яко щото в Япония и Китай имат малко по умни професори от Чорбанов и не тръгнаха да изграждат стаден имунитет , ами спряха заразата. Глупаци.

В Япония никой не брои заразените, сам пусна статията, където се казва това. Какви заразени да има, като никой не ги търси. Кога ще разбереш, че вируса не се спира с никакви мерки, само се забавя.... Това и котките на НаНдито го разбраха вече, само ти и Камен тъпото се пънете....
 
Последно редактирано:
Диагнозата за нандито и бълхаро - https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Ефект_на_Дънинг-Крюгер
Не, не си оригинален, тъп си както винаги.
Написано от мен за теб и другите като теб на 13-ти Август 2020 г.

Психологическия феномен илюзорно превъзходство е идентифициран в проучването на Дънинг и Крюгер през 1999 "Неспособни и неосъзнаващи го: Как трудностите в разпознаването на собствените слабости води до повишена самооценка"[3] Установяването произхожда от криминалния случай на МкАртър Уиилър, който ограбил банка като покрил лицето си със сок от лимон и вярвал, че това ще го направи невидим за камерите. Той бил напълно изненадан като видял записите от камерата и не можел да разбере къде е сгрешил. Смятал че щом лимоновият сок се използва за направата на невидимо мастило, то той ще го направи невидим

Почна ли да ти си изяснява, защо си мислиш, че си прав?
 
Това и котките на НаНдито го разбраха вече, само ти и Камен тъпото се пънете....
Въвеждам такса "котешка храна" при всяко споменаване на котанките ми вече. ;)

Ще дам адрес на ЛС, къде да изпращате консервите, заедно с инструкции кои марки да купувате.

За разлика от ковидягите, котките ми не са всеядни. :)
 
Лекари има, просто има прекалено много идиоти като вас, които са се насрали от страх и заемат мястото в болниците на хората, които наистина се нуждаят от тях. Но после в статистиката ги пишат излекувани - днес имаме рекорд по излекувани. А пациентите без ковид си умират сами от други, много по-опасни болести. Ама нали сега се тръби ковида...
Глупендер, ако нямаше пандемия за пневмония те взимат от РАЗ в болницата! Много си зле, честно!
 

Горе