Сектата на ковидитите

То не беше точно страх, а лека депресия
Да, чувалите за трупове, фризерите и детските площадки, осеяни с мъртви хора така действат. Гарантирано от ГРОБ. :)
 
Да, точно такъв съм, ти си гений! След 20 мнения ме опозна!!!
Когато някой почне да ми разтяга локуми колко е загрижен за другите единственото за което се сещам е: конкурс на малоумни плеймейтки, дрънкащи за световен мир и борбата със СПИН...
 
Ако се спази правилото ваксина да се бие на здрав човек, ми се ще да запитам:
Някой разбра ли дали за безплатна доброволна ваксинка ще се изисква платено доброволно писуарче? За един прЕАтел-вносител питам.
 
Как са изпаткали хората не е истина просто. Един познат на 25 години вдигна малко температура, леко задуха, изчезна му обонянието и направо се побърка, не мога да го успокоя. Реве като магаре, души като трюфелно прасе каквото намери с надеждата да подуши нещо, тотално е откачил. Абсолютно е убеден, че ще умре. Едвам го изтраях, щях да го шамаросам, ебати откачената история. Същевременно не иска да чува за лекар, щото е убеден, че ще го приемат в болница, а там ще го убият с кортикостероиди и експериментални лекарства. Мале, мале, ужас.... 4 дена не е спал, защото си мисли, че заспи ли край, няма да се събуди.
 
Как са изпаткали хората не е истина просто. Един познат на 25 години вдигна малко температура, леко задуха, изчезна му обонянието и направо се побърка, не мога да го успокоя. Реве като магаре, души като трюфелно прасе каквото намери с надеждата да подуши нещо, тотално е откачил. Абсолютно е убеден, че ще умре. Едвам го изтраях, щях да го шамаросам, ебати откачената история. Същевременно не иска да чува за лекар, щото е убеден, че ще го приемат в болница, а там ще го убият с кортикостероиди и експериментални лекарства. Мале, мале, ужас.... 4 дена не е спал, защото си мисли, че заспи ли край, няма да се събуди.
Дано да си го изкара само със страх. Че има хора като него млади и здрави дето си отиват. При мен съсед вече мина 14 дни карантина , доста тежко го изкарал и каза че сега има някакви проблеми с дробовете дето ще си продължат с месеци.
 
Дано да си го изкара само със страх. Че има хора като него млади и здрави дето си отиват. При мен съсед вече мина 14 дни карантина , доста тежко го изкарал и каза че сега има някакви проблеми с дробовете дето ще си продължат с месеци.

Аз не бях виждал толкова откачил човек, а не беше лабилен преди това. Ако се фърли от прозореца в пристъп на лудост, какво правим? Пишем го жертва на Кови ли?
 
Как са изпаткали хората не е истина просто. Един познат на 25 години вдигна малко температура, леко задуха, изчезна му обонянието и направо се побърка, не мога да го успокоя. Реве като магаре, души като трюфелно прасе каквото намери с надеждата да подуши нещо, тотално е откачил. Абсолютно е убеден, че ще умре. Едвам го изтраях, щях да го шамаросам, ебати откачената история. Същевременно не иска да чува за лекар, щото е убеден, че ще го приемат в болница, а там ще го убият с кортикостероиди и експериментални лекарства. Мале, мале, ужас.... 4 дена не е спал, защото си мисли, че заспи ли край, няма да се събуди.
Ех, Биарка, Биарка, колко пъти да обяснявам, че изперкването е част от болестта. Паник атаки, страх от смъртта са нормалните неща като си коронясал. След 10 дни изчезват. Просто симптом. Та недей да му обясняваш нищо, ще му мине. Или му кажи, че е нормално за Ковид да се чувства така.
 
Ех, Биарка, Биарка, колко пъти да обяснявам, че изперкването е част от болестта. Паник атаки, страх от смъртта са нормалните неща като си коронясал. След 10 дни изчезват. Просто симптом. Та недей да му обясняваш нищо, ще му мине. Или му кажи, че е нормално за Ковид да се чувства така.

Някакво изследване в подкрепа на това твърдение има ли?

Моята теория е друга. Това са мамини детенца, дето не са виждали никаква сериозна трудност в жалките си животи. Цял живот някой им обяснява, че са уникални човешки същества, че вселената се нуждае от тях и едва ли не те самите са цяла вселена, както някой се беше изцепил тука. Акъла им не може да възприеме, че са застрашени и може да се случи нещо лошо на вселената, която са. Последва тежък емоционален срив, депресия, паник атаки и тн. Кови няма нищо общо. Това са едни лигльовци с объркани възприятия за живота, нямащи представа как работи света. Това е моето мнение..... Обратното на това са тези на моята възраст, дето са ни възпитава ли в духа на "какво тук значи някаква си личност...."
 
Последно редактирано:
Да бе, Биарка, имам 10 души, дето бяха луди 5 дни минимум, стига ли ти като доказателство? Или земята си е плоска? А това със снега е супер яко!
 
Да бе, Биарка, имам 10 души, дето бяха луди 5 дни минимум, стига ли ти като доказателство? Или земята си е плоска? А това със снега е супер яко!

Много на сериозно се вземаш. Твоята дума да е доказателството.... айде по-сериозно :)

Твърдиш пълна глупост в момента, не се ли усещаш?
 
Много на сериозно се вземаш. Твоята дума да е доказателството.... айде по-сериозно :)

Твърдиш пълна глупост в момента, не се ли усещаш?
Абе кое е глупост бе, невернико! Какво искаш, да ти дам телефоните им ли? Аз ти казвам нещо, което се е случило, ти пак спориш! Айде у лево!
 
Да бе, Биарка, имам 10 души, дето бяха луди 5 дни минимум, стига ли ти като доказателство? Или земята си е плоска? А това със снега е супер яко!

Аз имах същите неврологични проблеми от един сироп за кашлица, мисля, че се казваше Бромхексин. Тва нещо ме побърка буквално - трепериш, не можеш да спиш и си толкова нервен, че можеш да убиеш бебе-сукалче с голи ръце. Да не съм им давали тая гадост на твоите хора?

п.с. тва със снега е супер тъпо, наистина. Никой не се съмнява в това, което вижда, може да пипне, и на което може да се подхлъзне. :)
 
Посочи ми поне един човек който да е споменал нещо за чипове в темата.
Мен визира със сигурност. Ако сте забелязали, Бърни си общува основно с мен - нека ви е яд. ;)
 

Горе