Сектата на ковидитите

Дексаметазон е основната съставка на хапчето. Не мисля да се лишавам от имунната ми система. Умората от пневмония не минава лесно. Дано да е правилно лечението. За пожеланията благодаря! :)
 
Дексаметазон е основната съставка на хапчето. Не мисля да се лишавам от имунната ми система. Умората от пневмония не минава лесно. Дано да е правилно лечението. За пожеланията благодаря! :)
Пневмония (независимо от какво е предизвикана) се лекува сериозно и отговорно. Без антибиотик не става. Не си играй.
 
Не се различаваме вече от мангасарите за съжаление, всички у тая теретория станахме цигани
Особено бизнесмените. Онзи ден даваха някакъв ресторантьор от Русе, дарявал по 100 порции на лекарите - обедно меню, всеки ден. Не чух да се оплаква - каза: “Всеки трябва да прави каквото може”. Това е достойно поведение. А не постоянното мрънкане за помощи, за субсидии, намаляне на данъци и т.н.
 
Особено бизнесмените. Онзи ден даваха някакъв ресторантьор от Русе, дарявал по 100 порции на лекарите - обедно меню, всеки ден. Не чух да се оплаква - каза: “Всеки трябва да прави каквото може”. Това е достойно поведение. А не постоянното мрънкане за помощи, за субсидии, намаляне на данъци и т.н.
Знам и за друг абсурд, някаква църква помолила за помощ от един ресторантьор финансово, но поради скромните му възможности, които дарявал, тя се отказала от помощите му :D
 
Знам и за друг абсурд, някаква църква помолила за помощ от един ресторантьор финансово, но поради скромните му възможности, който дарявал, тя се отказала от помощите му :D
Нека не забравяме, че най-големия дарител на БПЦ за възстановяване на храмовете все още е един просещ столетник.... Това ни е отношението към всичко, за съжаление...
 
Мрън, мрън, мрън...

В развитите страни държавата компенсира хората, останали без доходи, заради локдаун-а - нарича ги помощи. Идеята е да се стимулира потреблението, а по този начин и икономиката на съответната страна. У нас помощи за нуждаещите се реално няма - те са само хвърлени в медийното пространство думи.

И да - редно е да се намалят задълженията на собствениците на бизнес, който заради идиотските "мерки" не функционира.

А БПЦ е институцията, която най-малко има нужда от дарения. Нейният принос към икономиката е никакъв. Всички приходи остават вътре. Освободени са от данъци. Институцията притежава имоти за милиони. Могат сами да си възстановят грозните и подтискащи бомбоубежища, които наричат "храмове".
 
От следващата седмица верятно започват ваксинирането в ОК. С приоритет ще са хората в Care Home и тези над 80 години. Очаквам до месец миним увеличение на смъртните случай х10....
 
От следващата седмица верятно започват ваксинирането в ОК. С приоритет ще са хората в Care Home и тези над 80 години. Очаквам до месец миним увеличение на смъртните случай х10....
Ние имаме по-добър вариант за имунизационен календар:

 
Ние имаме по-добър вариант за имунизационен календар:

Този същия го гледах по Евроком в началото на март, като каза: 'Дори и чума да има, цяла България трябва да се качи на Шипка да почете подвига на братският съветски народ'.
 
Този същия го гледах по Евроком в началото на март, като каза: 'Дори и чума да има, цяла България трябва да се качи на Шипка да почете подвига на братският съветски народ'.
Интересно е и каква е обосновката да се ваксинират преболедували хора, но това е друга тема...
 
Интересно е и каква е обосновката да се ваксинират преболедували хора, но това е друга тема...

Не, не е друга тема, същата тема е. Радвам се, че най-после и ти регистрира някакъв парадокс, от изобилието от такива в последно време. Има надежда за теб... Малка, но има....

Я кажи ти ще се ваксинираш ли?
 
Защо си мислите, че ваксини ще има за всички. Тези за грип се изчерпаха на мига, само за роднините на аптекарите имаше и по джипитата за възрастните.
 
От следващата седмица верятно започват ваксинирането в ОК. С приоритет ще са хората в Care Home и тези над 80 години. Очаквам до месец миним увеличение на смъртните случай х10....
Какво е случаЙ? Такава дума няма в речника... Има, ама в единствено число. Аз пък очаквам да изчезне вируса...Макар че с такива кратуни като теб, дето няма да се ваксинират...може и да не изчезне.
 
Какво е случаЙ? Такава дума няма в речника... Има, ама в единствено число. Аз пък очаквам да изчезне вируса...Макар че с такива кратуни като теб, дето няма да се ваксинират...може и да не изчезне.
Й е най-страшното на к-19. Очаквай трупове навсякъде след ваксината
 
Този същия го гледах по Евроком в началото на март, като каза: 'Дори и чума да има, цяла България трябва да се качи на Шипка да почете подвига на братският съветски народ'.
И това, че го е казал е много лошо, защото???
На фона на премиер, който блещи къде по-големи идиотщини ежедневно, всеки друг коментатор звучи разумно, логично и възпитано. ;)

Този поне не се опитва да създава дипломатически проблеми, бутайки КГБ в шкафчето с насраните си гащи.

Макар че с такива кратуни като теб, дето няма да се ваксинират...може и да не изчезне.
Е толкова пък чак наивен не може да си?

Никога не съм се ваксинирала срещу грип, както и болшинството хора в България. Грипът в различните му щамове се самоограничава вследствие масовото преболедуване. Демек - изчезнал е.

Относно ваксината за кОви - няма да си инжектирам нещо правено "в пристъп на лудост по време на буря". Ваксини, създавани много по-прецизно са спирани от масова употреба, заради кофти съотношение полза - вреда, а тук дори липсват клинични изпитания върху бременни и хора с хронични заболявания. Тествани са само на клинично здрави доброволци срещу заплащане. ;)

Освен това, за къв ... ни е да си слагаме ваксини, след като заразяването в момента е масово и повечето хора ще са запознали имунната си система с вирусчето Кови? :)

Аз лично лабораторна мишка няма да ставам. Ако ще се мре - да се мре.
 

Горе