Сектата на ковидитите

Не е очно така, но ще те оставя да правиш свободни интерпретации.

Цирка почва: Хора със сериозни алергични реакции не бива да се ваксинират с препарата на "Пфайзер" и "Бионтех", заяви британската агенция за лекарства и здравни продукти.
ЦиркЪТ почва, поне пиши грамотно. Тоя ЦИРК го използвате за всичко. Всичко е цирк. А циркът още не е започнал. Той предстои като дойде гологлавият на власт у нас. Гответе се за нови хубави данъци.
 
Царят на генерализацията е шарлатандито, то и затова ми се гърчи в блок лист-а още от пролетта.
Хем съм му в блок листа, хем знае какво е участието ми в темата - сополо сам срещу логиката. :)

Докато търсих информация за свинския грип, който не само според Biaaro, но и според експертите е бил много по-опасен вирус от кови, намерих нещо много интересно. Цитирам:

In January 2010, Wolfgang Wodarg, a German deputy who trained as a physician and now chairs the health committee at the Council of Europe, claimed major firms had organized a "campaign of panic" to put pressure on the World Health Organization (WHO) to declare a "false pandemic" to sell vaccines. Wodarg said the WHO's "false pandemic" flu campaign is "one of the greatest medicine scandals of the century". He said that the "false pandemic" campaign began in May 2009 in Mexico City, when a hundred or so "normal" reported influenza cases were declared to be the beginning of a threatening new pandemic, although he said there was little scientific evidence for it. Nevertheless, he argued that the WHO, "in cooperation with some big pharmaceutical companies and their scientists, re-defined pandemics," removing the statement that "an enormous amount of people have contracted the illness or died" from its existing definition and replacing it by stating simply that there has to be a virus, spreading beyond borders and to which people have no immunity.

Иначе, на който му се чете целия текст, ей го на:

 
Извънредно включване, за да се усъмним в поредните дълги постове на Асенчо таксито. Ей сега си викам "чакай пък да видя в3рно за тази женица"...
Дясната картинка за ковида не знам от къде си я получил, аз не намирам такава новина. Има доста неверни такива картинки и сред средите на "конспираторите". Ето например каква гледах днес из фейса:

Виж файлът 20511
Едва ли не бабката е платена актриса и същите кадри са използвани още преди седмици за други репортажи. Не че не се случват такива заменки, но в случая това не е вярно и тези конспираторски твърдения са лъжа. Има даже още няколко подобни колажа пак с нейно участие. Информацията трябва да се проверява, независимо от кой и с какво намерение идва.
Хубаво, търся двете заглавия и при второто всичко е точно - излиза си статията, makak taka са сложили същата женица и на 102 години? Търся нея статия по заглавието и ми излиза това: 1607590712424.png

Ми викам "хубаво, сигурно са сменили снимката, след като са ги разкрили фейсбук нинжите". Влизам в архива да проверя как стоят нещата, при самото качване на статията и да.. снапшот от 24 минути след публикуването на статията, със същата снимка. Няма и помен от "същия модел", който конспираторите са се опитали да пропагандират. :rolleyes:
1607590839521.png
 
Последно редактирано:
ЦиркЪТ почва, поне пиши грамотно. Тоя ЦИРК го използвате за всичко. Всичко е цирк. А циркът още не е започнал. Той предстои като дойде гологлавият на власт у нас. Гответе се за нови хубави данъци.
Не съм забелязъл да сме в кръжок по български и литература. Не се вълнувам от правописа на хората или моя, не се гордея с кирилицата и не сметям булгар, булгар за нещо по-по-най от тъпите макета.

Цирка или циркът е започнал много отдавна. И то от хора като теб.
 
Не съм забелязъл да сме в кръжок по български и литература. Не се вълнувам от правописа на хората или моя, не се гордея с кирилицата и не сметям булгар, булгар за нещо по-по-най от тъпите макета.

Цирка или циркът е започнал много отдавна. И то от хора като теб.
Що като мен, ти познаваш ли ме? Егати кухата лейка, честно.
 
Я пак!
Току-що оглави класацията за най-тъпо изказване в целият predpriemach.com за всички времена.
Що ти гордееш ли се кирилицата? Нали уж всички пропагандирате глобализъм? Той е над личните и държавните постижения. Трябва да се гордея с Пулев, кирилицата, чушкопека, гайдите и т.н за да се чувствам значим ли?

Прекалено много хора сте си заврели главите в нечии задник, а още повече в собствения. За това и сте плявата която лесно се контролира и лесно се разпилява...
 
Ами смени форума, кой те кара да четеш?
Що гониш ли ме? Нещо не разбра какво написах. Ще ти го обясня като на малоумен. Няма нужда те познавам, достатъчно е да ти чета простотиите за да ми стане ясен капацитета ти
 
Що ти гордееш ли се кирилицата? Нали уж всички пропагандирате глобализъм? Той е над личните и държавните постижения. Трябва да се гордея с Пулев, кирилицата, чушкопека, гайдите и т.н за да се чувствам значим ли?

Прекалено много хора сте си заврели главите в нечии задник, а още повече в собствения. За това и сте плявата която лесно се контролира и лесно се разпилява...
Продължавай, само толкова ли можеш. Ти си ми фаворитът.
Нека хората да видят, какво представлява средностатистическият избирател на Румен Радев, антиваксър и не вярваш в съществуването на Ковид.
Хайде, напиши още нещо!
 
Нека хората да видят, какво представлява средностатистическият избирател на Румен Радев, антиваксър и не вярваш в съществуването на Ковид.
Е, тва изказване определено е в пъти по-тъпо. Печели приза глупост на форума, напълно заслужено. Дано те види оня галфон сополо контра тути, за да си отбележи, че не съм аз човекът, който най-много генерализира.

П.с. Крумов никъде не е заявил симпатии към президента Радев. Дори си измиляш доводи, ама що ли се учудвам - вие само на измислици вярвате. ;)
 
Е, тва изказване определено е в пъти по-тъпо. Печели приза глупост на форума, напълно заслужено. Дано те види оня галфон сополо контра тути, за да си отбележи, че не съм аз човекът, който най-много генерализира.

П.с. Крумов никъде не е заявил симпатии към президента Радев. Дори си измиляш доводи, ама що ли се учудвам - вие само на измислици вярвате. ;)
Да бе, забравихме, че Румбата си е само твой!
 
Да бе, забравихме, че Румбата си е само твой!
Това едно на ръка, ама все пак нека не генерализираме по тоя елементарен начин. :)

Опитвайте отвреме-навреме да се придържате към фактите. ;)
 
Това едно на ръка, ама все пак нека не генерализираме по тоя елементарен начин. :)

Опитвайте отвреме-навреме да се придържате към фактите. ;)
Фактите са едни и същи. Частни тайни партита, тайни занимални, тайни купони и разсрастваща се пандемия. И едни невярващи овце. Кратко и ясно.
 
Фактите са едни и същи. Частни тайни партита, тайни занимални, тайни купони и разсрастваща се пандемия. И едни невярващи овце. Кратко и ясно.
Забрави да посочиш персонално нас с Биаро и ония, дето гориха маските.

Човек, просто не знам с тая детска наивност как си оцелял извън утробата на майка си толкова време?

Още един скочил от шестия етаж , тоя път от Пирогов.
Сега пък да не би ти да си сложил Асенчо в игнора? :)

Паника му е майката, пък може и лечението да е било такова, че човекът да е решил сам да ускори нещата.
 
Забрави да посочиш персонално нас с Биаро и ония, дето гориха маските.

Човек, просто не знам с тая детска наивност как си оцелял извън утробата на майка си толкова време?


Сега пък да не би ти да си сложил Асенчо в игнора? :)

Паника му е майката, пък може и лечението да е било такова, че човекът да е решил сам да ускори нещата.
:) Не, аз никога не съм слагал хора в игнора. Като има откачалки, бием се с тях, не се крием :) Чак сега видях, че е писал....
 

Горе