Сектата на ковидитите

Още един скочил от шестия етаж , тоя път от Пирогов.
Значи по вашия калкулатор - 0.000015% от населението на България. Прашинка. Защо ни стресирате тук с тази новина? Дано Асенчо се включи, поствайки реалния брой на скочилите от високо хора и че има такива и преди ковид-а, за да разсее съмненията. Само, че този път дано не е фейк нюз, като снимките с бабата. :)
 
Значи по вашия калкулатор - 0.000015% от населението на България. Прашинка. Защо ни стресирате тук с тази новина? Дано Асенчо се включи, поствайки реалния брой на скочилите от високо хора и че има такива и преди ковид-а, за да разсее съмненията. Само, че този път дано не е фейк нюз, като снимките с бабата. :)
Стресира ме ви, защото ти лично и останалите плашила, имате вина за това, да си знаете, какво ви тежи на съвестта.... Хората скачат заради вас!
 
Това да използваш чуждата смърт, като оправдание на абсурдните ти тези, е меко казано потресаващо. Предполагах, че ще се усетиш по-рано, ама явно простотията ти явно не познава граници.

Иначе генерализацията е отново налице. Знаеш ли какво се е случило на човека, дали при влизането му в болница и пускането на изследвания, не е получил друга лоша новина, която да го е подтикнала? Знаеш ли, дали нещо не се е случило друго в семейството, което да го е подтикнало? Първият случай ли е на скочил човек от болницата в историята и ако не, то преди да ги имаше "плашилата" (март месец), кой обвинявахте? Въобще да се упражнявате по тоя дебилен начин върху човешки живот и решения, за които и грам нямате представа как и защо са взети, е безумно.
 
Продължавай, само толкова ли можеш. Ти си ми фаворитът.
Нека хората да видят, какво представлява средностатистическият избирател на Румен Радев, антиваксър и не вярваш в съществуването на Ковид.
Хайде, напиши още нещо!
1. Не гласувам за БГ политици ( особено за марионетки получаващи заповедите си от Козяк 16 като Борисов и Радев )
2. Имам поставени толкова ваксини през живота си, че ти едва ли ще си поставиш и 1/10 някога.
3. Преименувани форми на грипа е имало, има и ще има винаги. Да и всички ще Омрем
 
1. Не гласувам за БГ политици ( особено за марионетки получаващи заповедите си от Козяк 16 като Борисов и Радев )
2. Имам поставени толкова ваксини през живота си, че ти едва ли ще си поставиш и 1/10 някога.
3. Преименувани форми на грипа е имало, има и ще има винаги. Да и всички ще Омрем
И тая ще си я сложиш, не се притеснявай.
 
Това да използваш чуждата смърт, като оправдание на абсурдните ти тези, е меко казано потресаващо. Предполагах, че ще се усетиш по-рано, ама явно простотията ти явно не познава граници.
Е, чакай малко. До сега ти и компанията ковиди използвахте смъртта на хората катo оправдание за паникьорските изпълнения и неефективните мерки. Обаче когато някой друг си позволи да използва подобен аргумент веднага е потресващо, неморално, нечовешко, антиджендърско. На момента се сезират ЛГТБ, БНТ, БЗНС, НСО, Прокоратура, Горско стопанство,Пожарна, Полиция, бърза помощ отпада системата е BUSY....
 
И тая ще си я сложиш, не се притеснявай.
Не съм се притеснил. Ваксина се поставя ако ти е необходима. При липса на такава необходимост не го правиш. Всички сте различни, всички сте уникални и като ви се каже ХОП скачате според тоягата :)
 
Откакто ти казах, че се бориш за приза за тъпотия, но си все още далеч, започна по-агресивна борба, но да те успокоя, че все още си далеч.
Засега държиш златото по неграмотност, но по-лошото е, че не го намираш за проблемно.
 
Да бе, забравихме, че Румбата си е само твой!
Аз се радвам, че избирателите на Радев не се пазят. Така естественият подбор ги прибира бързо бързо и има шанс да се спасим от това посмешище. Че той Митьо Пищова щеше да се справи по-достойно от льотчика...

1. Не гласувам за БГ политици ( особено за марионетки получаващи заповедите си от Козяк 16 като Борисов и Радев )
2. Имам поставени толкова ваксини през живота си, че ти едва ли ще си поставиш и 1/10 някога.
3. Преименувани форми на грипа е имало, има и ще има винаги. Да и всички ще Омрем
много ще ми е интиресно да видим като изваксинират бабичките на албиона, дали ще спадне заболеваемостта там и британците ще натрият носа на целия свят. Стискам палци ваксината да сработи и да заживеем нормално.
 
Не съм се притеснил. Ваксина се поставя ако ти е необходима. При липса на такава необходимост не го правиш. Всички сте различни, всички сте уникални и като ви се каже ХОП скачате според тоягата :)
И да не ти е необходима, ще си я сложиш, пак ще си говорим след 6 месеца.
 

Вчера в USA:
Виж файлът 20522

Стадния имунитет върви добре явно там. Скоро ще го направят. Мангъров президент.
При малко под 5 процента от населението им преболедували са умрели 300к души.

За стаден имунитет трябват минимум 70%. Ще оставя на математикът на форума чл.-кор. д.м.н. Бълхаров да довърши сметката и да каже какъв ще е абсолютният брой на умрелите и съответно какъв процент от населението на САЩ ще бъде това.
 
Аз се радвам, че избирателите на Радев не се пазят. Така естественият подбор ги прибира бързо бързо и има шанс да се спасим от това посмешище. Че той Митьо Пищова щеше да се справи по-достойно от льотчика...


много ще ми е интиресно да видим като изваксинират бабичките на албиона, дали ще спадне заболеваемостта там и британците ще натрият носа на целия свят. Стискам палци ваксината да сработи и да заживеем нормално.
То всичко това добре, ама като спряха на децата всичко заради тях побеснявам. Дано на 21.12. ги пуснат отново да спортуват.
 
И да не ти е необходима, ще си я сложиш, пак ще си говорим след 6 месеца.
Като го задължат в Англията, където май не се очертава да е така своеволно като тук в БГ, за да може да работи с хора, за да ползва здравни грижи и т.н, ще се ваксинира и хоро ще играе, ама сега се пъне.
 
То всичко това добре, ама като спряха на децата всичко заради тях побеснявам. Дано на 21.12. ги пуснат отново да спортуват.
Ще устискаш Тедка, по-добре да са здрави. Знам, че спортуваш активно, вярвам, ме искаш същото за децата, ама в крайна сметка е за доброто на всички.
 
Дано Асенчо се включи, поствайки реалния брой на скочилите от високо хора и че има такива и преди ковид-а, за да разсее съмненията. Само, че този път дано не е фейк нюз, като снимките с бабата. :)
Като напишеш "hospital jump suicide" в Google излизат много резултати. Има една удобна функция като отидеш на Tools да промениш Any time, за да можеш да видиш резултати да кажем преди 2020 или след 2020.

Да, имало е случаи на скочили и преди. Хората скачат от всякакви сгради и много добре знаеш, че такива сцени често са част от сценариите на доста филми. Въпросът не е дали някой е скачал преди. Въпроса е колко повече хора скачат сега, в сравнение с преди.

Според мен през 2020 са се хвърлили много повече хора от етажите на болниците по света. Мен ме мързи да ровя данни и за това, така че оставям теб да събереш данни за да докажеш обратното. И ако не успееш, значи признаваш че аз съм прав и повече хора са се хвърлили от болници през 2020 отколкото през 2019 да речем.
 
много ще ми е интиресно да видим като изваксинират бабичките на албиона, дали ще спадне заболеваемостта там и британците ще натрият носа на целия свят. Стискам палци ваксината да сработи и да заживеем нормално.
При всяка ваксинация на възрастни тук смъртността скача. Тук идеята им не да пазят възрастните а да ги разкарат бързо, че много тежат на бюджета.

Задължителната ваксинация е по-вероятно да се приеме в Булгаристан отколкото тук. Джонсън вече го каза в парламента, че това няма как да се случи защото противоречи изцяло на принците на държавността в Англия.
 
При малко под 5 процента от населението им преболедували са умрели 300к души.

За стаден имунитет трябват минимум 70%. Ще оставя на математикът на форума чл.-кор. д.м.н. Бълхаров да довърши сметката и да каже какъв ще е абсолютният брой на умрелите и съответно какъв процент от населението на САЩ ще бъде това.
Камен тъпото пак се изцепки :) Звездите ли ти сведоха тия под 5%?
 

Горе