Сектата на ковидитите

Чакай, има време. Те докато стигнат до мен...ще има за кого да се молиш. Аз се виждам наесен евентуално. Че както никой не иска, сега ще станат тежки опашки. Типично по български.
То, по-лошото е, че типично по български няма да има повече ваксини. Един транш и тва е, бате -"Човека взе парите и каза "ще видим.." " :)
 
То, по-лошото е, че типично по български няма да има повече ваксини. Един транш и тва е, бате -"Човека взе парите и каза "ще видим.." " :)
Е, не вярвам да си изпуснат милиончетата, ще дойдат, имай търпение.
 
Д-р Менгеле е казал пред Евроком, че ваксината била хубава и си струвало човек да си я направи. o_O
Просто поредните ти нищо незначещи пръдни.


 
 
 
"Хората, които не са изкарали, особено хората, които са на възраст и имат едно или няколко придружаващи заболявания, бих препоръчал да се ваксинират", заяви за БНТ доц. Атанас Мангъров.
Той заяви, че винаги е препоръчвал ваксините. "Ако не бях изкарал болестта, щях да се ваксинирам, но имам антитела", допълни доц. Мангъров.

Идола на нанди я предаде за ваксините.... все пак е специалист с опит - слушайте го. Нанти ти ще послушаш ли гурото да се боцнеш ?

 
Нанти ти ще послушаш ли гурото да се боцнеш ?
Тцъ!!! Предпочитам "дивия" имунитет пред "рекламирания" от Big Pharma. :)

Не знам как да си обясня завоя на Мънги от последните дни, но това категорично не е неговото искрено компетентно мнение. Или са го сплашили, или са го купили. Ще видим. Все пак за него е типично леко да се направи на послушен, след което пак да си подкара по неговия начин.


133818070_116249580330578_1288084134437312910_n.jpg
 
133950532_3555781377832452_7292083619993878467_n.jpg
 
Няма никакъв завой, просто си завоалира тезите, че скоро ще остане само на помощи, както са я под карали с него. Ето го цялото изказване, дето му вадят отделни реплики от контекста.

Нищо ново не казва, които има малко акъл в главата ще разбере точно какво казва.

 
Наесен ще се бутате за ваксинката, след като осъзнаете, че са безвредни. Сега се правите на ощипани моми, ама всички ще минете под ножа. Кака Корни ще ви каже, че е безопасно, Радев също и накрая Слави. И те така, а пък ако комунягите дойдат на власт, сто про задължителни. Гответе се! Хахахахахаха...
 
Наесен ще се бутате за ваксинката, след като осъзнаете, че са безвредни. Сега се правите на ощипани моми, ама всички ще минете под ножа. Кака Корни ще ви каже, че е безопасно, Радев също и накрая Слави. И те така, а пък ако комунягите дойдат на власт, сто про задължителни. Гответе се! Хахахахахаха...

И така да е, умните пингвини скачат последни. Твоя бог го каза, не Манъгра ха ха ха :)

Комунистите са на власт в момента!
 
Наесен ще се бутате за ваксинката, след като осъзнаете, че са безвредни. Сега се правите на ощипани моми, ама всички ще минете под ножа. Кака Корни ще ви каже, че е безопасно, Радев също и накрая Слави. И те така, а пък ако комунягите дойдат на власт, сто про задължителни. Гответе се! Хахахахахаха...
А дали ще се окажат наистина безвредни?? Ключов въпрос!

В момента се провежда трета фаза на клинично изпитване, така че, ако не съвсем скоро, то до няколко години ще им се види хубостта на ваксините.

По-любопитното е, че масово ваксиниране (за овчеглавите) започва през март. До тогава всички ще имаме естествен имунитет, така че за какъв ... да се ваксинираме? Най-голямата глупост е да се ваксинираш, когато вече си изкарал вируса, но... всеки има право да се самоубие по какъвто начин иска. :)
 
Днес Мангъров казва: "Препоръчвам хората да се ваксинират срещу Covid-19. Ако нямах антитела, щях да се ваксинирам. Трябва по един от двата начина да се изгради имунитет. Единият е дивият, а другият е цивилизованият - чрез ваксина. Винаги съм подкрепял ваксинацията".

Припомняме, че на 10 декември пред сайта Дебати.бг детският инфекционист разкри, че има сериозни резерви към ваксините срещу COVID и не се е включил към желаещите да се ваксинират.
Някой друг да постави диагнозата на поредната пала.. пардон мангърочинка. :hankey:

Също казал, че го е изкарал безсимптомно и това е потвърдено. И въпреки това се е изследвал, след като на 14 октомври е казал, че е безсмислено да се изследват хора без симптоматика.
 
Последно редактирано:
И така да е, умните пингвини скачат последни. Твоя бог го каза, не Манъгра ха ха ха :)

Комунистите са на власт в момента!
Хахахах, ти не отричаш, че ще се боцнеш...Хахахахах...егати овцата си от мъжки пол. Честно, залагах мааалко повечко на теб.
 
Тцъ!!! Предпочитам "дивия" имунитет пред "рекламирания" от Big Pharma. :)

Не знам как да си обясня завоя на Мънги от последните дни, но това категорично не е неговото искрено компетентно мнение. Или са го сплашили, или са го купили. Ще видим. Все пак за него е типично леко да се направи на послушен, след което пак да си подкара по неговия начин.
Е нали вярваше на думите на Мангъров. Бил специалист, бил опитен с такива вируси , пандемии... и кво стана - човека ти каза в прав текст боцкай се - ти се дърпаш. Явно когато ти изнася го смяташ за авторитет и колко страници се кълнеше в него, даваше му думите и тезите за пример и се съгласяваше с тях. Сега обърна палачинката - точно като гурото ти. Големи специалисти имаме в тая държавица.....
 

Горе