Сектата на ковидитите

ка моли
Ма не използвайте тая дума, щом не можете да се научите как се пише, бе. Коментирахме я вече - не се научихте.

За другите малоумщини какво да кажа? Каменчо - това е достатъчно.

Пред всяка морга има надпис на латински, който гласи: "това е място, на което смъртта помага на живота" - каза го професор Чалъков при гостуването си при Слави. Ако не бяхте толкова ограничени, щяхте да чуете какво мислят медиците, а не да се излагате, драскайки глупости, изхождайки от мърлявата панелка, която обитавате. Светът е голям и не всяка държава има само 8 (пълна глупост) патоанатома.
 
Пускай гитхъба да те видим, колко си програмист, че от форума не личи, мишко.
Драги ми Смехурко ти се бараш супер профито - я ти пускай гитхъба. А пардон, покажи най-голямата група у фейсО дето си направил за международните гиганти :D

Относно мишките и хората - няколко поста преди това има оферта към теб, която включва даже и питие да черпя, след като си забършеш сополките.

Ти обаче си много си запознат с кафетата, може би ти си от тия джуниърчета, дето нямат качества, ама ходят да правят кафета и да се подмазват на синиърите, че да не ги изпъдят? Имах една такава в предния ми екип, тъжна гледка.
Всъщност, ако ще използваме терминологията моята позиция е CEO and founder. И заплатите на мишлетата ги раздавам аз.

Пени си се на воля по форумите, но за живот си обречен да си деветата дупка на кавала. Да живее офисния планктон, най-безполезния планктон на планетата !!!
 
Всъщност, ако ще използваме терминологията моята позиция е CEO and founder.
Тя и леля Пена, дето държи и мие тоалетната на гарата е СЕО и Founder, ама това не прави работата и престижна. Тъй че бягай У лево.

Като си голямо шефче, що си се скрил зад такъв въшкарски ник, ами не излезеш да си презентираш бизнеса, който нямаш във форума и да си намериш още клиенти? Повечето хора сме с явна самоличност, само най-големите - бълхаро и трола са се скрили зад никовете си, що ли?

Давай гитхъба, аз работя за корпорации, опънсорс не пиша, ама ти като оправяш css за по 20 лв, трябва отнякъде да накараш клиентите да ти се доверят и да представиш портфолио.
 
Освен това съм в групата на по-малко рисковите, защото съм жена + това пушач. Нали казаха, че жените и пушачите ги подминава ковидятото. ;)
Има такова нещо между другото - Жените и особено лютите жени ги подминава оти не сака да се забърква в неприятности;), а пък пушачите с атрофирали дробове ясно що ги подминава оти то те и така ше си умрат скоро, а и нема дека а се зафане вирусут оти дробове йок.
Ако си ем люта жена ем дърт пушач мое а се не плашиш, че ше те гътне ковидут, друго ше е със сигурност, но то не пречи да те пишат, че си ковидясъл и от това си пуклясъл.

Шегата си е шега, но не ви ли омръзна да дъвчете тая тема, викам си, да се поразсея малко, влизам и гледам пак тая тема на пръво место.

Никой не обсъжда Хмериканския Президент, нито трилъра с Навални в Братская Русия.

Аз спрях да гледам новини зареди тоя вирус сега остава да ме откажете и от интернетут:)
 
аз имам доста успешни проекти зад гърба си за световни софтуерни гиганти, които само можеш да сънуваш, че ще работиш някога с или за тях.
Кодер в кюбикъл, бачкащ по строга спецификация, на н-то ниво в йерархията... Това го правех допреди 13 години. Минус кюбикъла, пък и по него време вече еднолично земах архитектурните решения.

Голяма скука беше, ама то си има хора за всичко.
 
Да, друго си е да инсталираш WP и OpenCart за по 200 лв и да качвам продукти и статии вътре, страдам, че не мога да се наредя в тоя гениален бизнес, разкри ме.
 
Никой не обсъжда Хмериканския Президент
Бай Дън ще ни влачи с вируса още 10 години. Да не забравяме, че снощи (наше време) Сорос официално пое властта. Не с маски, ами и с пиратски превръзки на едното око ще трябва да ходим.

Дневалний - не разбирам човек, който се връща в държавата, която опитва да го трепе по всякакви начини, но все не успява. Абе, представяте ли си тоя да го е страх от кови, щом е консумирал Новичок? :)
 
Никой не обсъжда Хмериканския Президент, нито трилъра с Навални в Братская Русия.

Аз спрях да гледам новини зареди тоя вирус сега остава да ме откажете и от интернетут:)

Най-смешният американски президент досега.

Русия не е интересна.
 
Да, друго си е да инсталираш WP и OpenCart за по 200 лв и да качвам продукти и статии вътре, страдам, че не мога да се наредя в тоя гениален бизнес, разкри ме.
Ми трудна работа си е - требват мениджърски умения.
 
Тя и леля Пена, дето държи и мие тоалетната на гарата е СЕО и Founder, ама това не прави работата и престижна. Тъй че бягай У лево.
Нещо те жегна май а? Взе да си показваш истинското аз, което както отдавна знаем е на неудовлетворен и комплексиран тийн изживяващ се като последна инстанция по форумите. Е така е, боли си истината :D

Само да ти кажа, няма как да ме засегнеш. И вместо да се излагаш иди се оплачи на мама, че всъщност нейното гардже се оказа далеч не толкова умно и красиво.

Като си голямо шефче, що си се скрил зад такъв въшкарски ник, ами не излезеш да си презентираш бизнеса, който нямаш във форума и да си намериш още клиенти? Повечето хора сме с явна самоличност, само най-големите - бълхаро и трола са се скрили зад никовете си, що ли?
И твоята е ... ааа чакай сетих се - Камен Тъпия Каферкаджия. Добре!!! Вече официално си повишен в кафеваркаджия ТРЕТА СТЕПЕН. Може да се надуваш пред тези с четвърта и надолу.

Давай гитхъба, аз работя за корпорации, опънсорс не пиша, ама ти като оправяш css за по 20 лв, трябва отнякъде да накараш клиентите да ти се доверят и да представиш портфолио.
За разлика от теб аз не търся отчаяно начин да изкарам някоя стотинка по социалките.
 
Никой не обсъжда Хмериканския Президент, нито трилъра с Навални в Братская Русия.
Да прибавим и ситуацията около българския футбол и постовете директно може да се препращат към някоя страница тип "Класически българин". :/
 
Нещо те жегна май а? Взе да си показваш истинското аз, което както отдавна знаем е на неудовлетворен и комплексиран тийн изживяващ се като последна инстанция по форумите. Е така е, боли си истината :D

Само да ти кажа, няма как да ме засегнеш. И вместо да се излагаш иди се оплачи на мама, че всъщност нейното гардже се оказа далеч не толкова умно и красиво.


И твоята е ... ааа чакай сетих се - Камен Тъпия Каферкаджия. Добре!!! Вече официално си повишен в кафеваркаджия ТРЕТА СТЕПЕН. Може да се надуваш пред тези с четвърта и надолу.


За разлика от теб аз не търся отчаяно начин да изкарам някоя стотинка по социалките.
Хахахахахахха мишок, знам, че съм трън в очите на всички като тебе, не е нужно да ни го показваш. Живей си мишия живот в кирливата панелка, крий се по форумите с фалшиви имена, профили и истории, с различни никове и си представай реалността такава, каквато никога няма да бъде за теб. Аз нямам намерение повече да ти отговарям. Пиши каквото си искаш. Форумен анонимник не може да ме жегне, особено толкова жалък, като теб :) Аде чао, в игнора, при бълхарката, нандито и ъпхиро. Пък ти пожелавам днеска да имаш да фикснеш 1 цсс, че да изкараш 5 лв да се почерпиш.
 
Аде чао, в игнора, при бълхарката, нандито и ъпхиро.

Нежна душа... Не знае от какво се лишава.

Тва милениълите са интересни птици - ще иде да скача с бънджи, за да си произведе малко адреналин, ама два-три словесни (и то виртуални) шамара не може да понесе.
 
Най-смешният американски президент досега.

Русия не е интересна.
Бай Дън ще ни влачи с вируса още 10 години. Да не забравяме, че снощи (наше време) Сорос официално пое властта. Не с маски, ами и с пиратски превръзки на едното око ще трябва да ходим.

Дневалний - не разбирам човек, който се връща в държавата, която опитва да го трепе по всякакви начини, но все не успява. Абе, представяте ли си тоя да го е страх от кови, щом е консумирал Новичок? :)
За Байдънчо съм съгласен, особено, като му чух приоритетите един от които е спирането на строежа на стената с Мексико, следващата му стъпка ще е сигурно узаконяването на твърдата дрога и педофилията.

Случая с Навални е интересен понеже зад разкриването на отровителите му стои Българина Христо Грозев , оказва се, че не само за атентати ставаме:)
И изобщо като цяло рядко виждаме истински патриоти, мисля, че този Навални е някаква рядка порода изискват се наистина големи топки да си завреш главата в устата на питбула, особено след като се опитал де те довърши само няколко месеца преди това.
Явно разчита на народа си да не допусне тази несправедливост, ще видим на 23-ти колко са им големи топките да излезнат при -20 по улиците.
 
Хахахахахахха мишок, знам, че съм трън в очите на всички като тебе, не е нужно да ни го показваш. Живей си мишия живот в кирливата панелка, крий се по форумите с фалшиви имена, профили и истории, с различни никове и си представай реалността такава, каквато никога няма да бъде за теб. Аз нямам намерение повече да ти отговарям. Пиши каквото си искаш. Форумен анонимник не може да ме жегне, особено толкова жалък, като теб :) Аде чао, в игнора, при бълхарката, нандито и ъпхиро. Пък ти пожелавам днеска да имаш да фикснеш 1 цсс, че да изкараш 5 лв да се почерпиш.

Къв трън си ти бе, трън бил. Как изобщо си помисли, че на някой му пука изобщо за теб? Форумния палячо се помисли за някой и тръгна да се прави на мъж на всички. Абе цървул, ти не знаеш даже къде се намираш. Ние сме във форум, ако не си разбрал, тук се борави с никове.

Наистина ли не си даваш сметка, че си в ролята на форумния клоун? Който те хване ти набива виртуалните тупаници в кухата кратуна и един шут в задника на изпроводяк, а ти си мислиш, че се най-якото в квартала. Идиот ли си? Дори собствените ти съотборници, така да ги нарека, понякога ги усещам, че не се чувстват ок с такъв малоумник в отбора.
 
Къв трън си ти бе, трън бил. Как изобщо си помисли, че на някой му пука изобщо за теб? Форумния палячо се помисли за някой и тръгна да се прави на мъж на всички. Абе цървул, ти не знаеш даже къде се намираш. Ние сме във форум, ако не си разбрал, тук се борави с никове.

Наистина ли не си даваш сметка, че си в ролята на форумния клоун? Който те хване ти набива виртуалните тупаници в кухата кратуна и един шут в задника на изпроводяк, а ти си мислиш, че се най-якото в квартала. Идиот ли си? Дори собствените ти съотборници, така да ги нарека, понякога ги усещам, че не се чувстват ок с такъв малоумник в отбора.
Ти кой беше?

Кви отбори, кви пет лева, боже, боже. Много си се филмирал нещо, чичка, тая тема е за разтуха, само такива като тебе я приемат насериозно.
 
Според новото управление в САЩ, в момента приоритет е справянето със следните най-опасни врази:
  1. Тръмп (нищо че вече не е президент)
  2. Всички, които са гласували за Тръмп
  3. Белите мъже
  4. Ковид
 
Ти кой беше?

Кви отбори, кви пет лева, боже, боже. Много си се филмирал нещо, чичка, тая тема е за разтуха, само такива като тебе я приемат насериозно.

Да бе, сигурно аз писах километрични фермани, щото темата ми е за разтуха. Сигурно аз избягах няколко пъти от темата в истерия, след няколко по силни виртуални шамара....

С това чичка си мислиш, че ме обиждаш ли? Въпреки че имаме почти 20 години разлика, сигурен съм, че и духом и телом съм по-млад от теб.
 

Горе