Сектата на ковидитите

Като някой каже колко зле е в България:

От днес в Румъния: От ваксинираните няма да се изисква да носят маски на плажа и в планините.
https://www.dnes.bg/eu/2021/05/05/vaksiniranite-v-rumyniia-mogat-da-hodiat-na-chastni-partita.489182
Нямам никакви съмнения, че има и такива, които носят маски и там. Всеки случай съм виждал хора с маски в парк сред дървета, свеж въздух и 5 човека на декар.
 
А бе, интересно ми е как така, от както ги няма тиквун и измисления му щаб, ковида взе да си заминава. Голямо съвпадение ще да е :D :D :D

Иначе не е проблем да си носите маските в морето, то и в кенефа у вас сте с тях...
 
А бе, интересно ми е как така, от както ги няма тиквун и измисления му щаб, ковида взе да си заминава. Голямо съвпадение ще да е :D :D :D

Иначе не е проблем да си носите маските в морето, то и в кенефа у вас сте с тях...
В грешка си, днес си имаше брифинг на щаба. На теб ти се иска да ги няма, ама ги има. Греда!
 
В грешка си, днес си имаше брифинг на щаба. На теб ти се иска да ги няма, ама ги има. Греда!
Грижат се хората за твоето и Камен-мозъчето психическо здраве. Че то, ако няма брифинг няма да можете да се възбудите достатъчно ...
 
А бе, интересно ми е как така, от както ги няма тиквун и измисления му щаб, ковида взе да си заминава. Голямо съвпадение ще да е :D :D :D
Мозък ли нямаш, та да преписваш статуси от фейса.
И 'тиквун' все още управлява и 'измисления му щаб' също.
 
Грижат се хората за твоето и Камен-мозъчето психическо здраве. Че то, ако няма брифинг няма да можете да се възбудите достатъчно ...
Много ще ми е забавно, когато новите партии ти направят един пълен локдаун и да излизаш със СМС.
 
Много ще ми е забавно, когато новите партии ти направят един пълен локдаун и да излизаш със СМС.
Вътрешна информация ли имаш или пак си прекалил с радио Банкя?
 
Чака се индийски щам, готви се за погром! Без щаб няма спасение...
Поне доказа бързои лесно, че с каменката сте платени мишоци. Поне да се бяхте срещнали с някой реален ковид фен. От преиграване ссамо се изложихте и разкрихте. И помнете какви ги пишете, че после се оплитате яко.
 
Поне доказа бързои лесно, че с каменката сте платени мишоци. Поне да се бяхте срещнали с някой реален ковид фен. От преиграване ссамо се изложихте и разкрихте. И помнете какви ги пишете, че после се оплитате яко.
С Камен скоро ще пием бира и ще те ебаваме грозно и на живо. Ти нас не ни мисли, гледай си складчето ;)
 
Поне доказа бързои лесно, че с каменката сте платени мишоци. Поне да се бяхте срещнали с някой реален ковид фен. От преиграване ссамо се изложихте и разкрихте. И помнете какви ги пишете, че после се оплитате яко.
Да разбирам, че няма бира за чистене, та ти е останало малко време да дойдеш да си избиеш комплексите от мизерното съществуване в мизерното обединено кралство в темата?

Понеделник съм на втора доза и купона започва.

Ей сега срещнах една съседка и ми се жалва как дъщеря ѝ, около 30 годишна изкарала ковид, уж леко, ама свалила 10-15 килограма, станала кожа и кости и продължавала да не може да се храни нормално. Питам я ти ваксинира ли се, отговаря ми “ааа не, аз да не съм луда” и почна да ми чете лекции против ваксините и как били супер опасни и не знам си какво. Хем боли, хем сърби, луда работа.
 
Да разбирам, че няма бира за чистене, та ти е останало малко време да дойдеш да си избиеш комплексите от мизерното съществуване в мизерното обединено кралство в темата?

Понеделник съм на втора доза и купона започва.

Ей сега срещнах една съседка и ми се жалва как дъщеря ѝ, около 30 годишна изкарала ковид, уж леко, ама свалила 10-15 килограма, станала кожа и кости и продължавала да не може да се храни нормално. Питам я ти ваксинира ли се, отговаря ми “ааа не, аз да не съм луда” и почна да ми чете лекции против ваксините и как били супер опасни и не знам си какво. Хем боли, хем сърби, луда работа.
Тия хора са абсолютно неадекватни. Една съседка, със сто придружаващи ми каза, че тая "химия" не би си я сложила, чакала да мине пандемията. Съответно всеки ден е с маска навън и се крие като види хора... А не е луда, нормална е...
 
Понеделник съм на втора доза и купона започва.
Хахаха, робска душо. Чакаш си дозата за да живееш...

Знаех си, че мишите ви сърчица няма да устоят да се похвалят как прясно ваксинирани ще се "радвате" на живота
 
Хахаха, робска душо. Чакаш си дозата за да живееш...

Знаех си, че мишите ви сърчица няма да устоят да се похвалят как прясно ваксинирани ще се "радвате" на живота
Караш в насрещното. Само за днес има 40 хил. ваксинирани.
А цял следобед мнозинството в Парламента ядоха ГЕРБ, че няма достатъчно ваксини и сме на последно място по ваксинация в ЕС. :)
 
Питам я ти ваксинира ли се, отговаря ми “ааа не, аз да не съм луда”
И за чих буй й е твоята ваксина? Може би за да не хване Кромид от някой заразен? Ама чакай малко... тя е била в досег с такъв в продължение на седмици и нищо й няма o_O Е, пак да попитам - за чих буй й е тая ваксина сега, да я пази от Караконджула ли?

Хахаха, робска душо. Чакаш си дозата за да живееш...

Знаех си, че мишите ви сърчица няма да устоят да се похвалят как прясно ваксинирани ще се "радвате" на живота
Трябва да са се затворили вкъщи от миналата година и да не са излизали навън за да видят, че нещата са на 95% същите като преди пландемията. Тук-там се надигат маски като дрескод в някой продажен магазин или мол, и то само като мярка против глоба, защото има камери и глупости. Хората си живеят, не са се затворили вкъщи очаквайки генната терапия да ги спаси.
 
И за чих буй й е твоята ваксина? Може би за да не хване Кромид от някой заразен? Ама чакай малко... тя е била в досег с такъв в продължение на седмици и нищо й няма o_O Е, пак да попитам - за чих буй й е тая ваксина сега, да я пази от Караконджула ли?


Трябва да са се затворили вкъщи от миналата година и да не са излизали навън за да видят, че нещата са на 95% същите като преди пландемията. Тук-там се надигат маски като дрескод в някой продажен магазин или мол, и то само като мярка против глоба, защото има камери и глупости. Хората си живеят, не са се затворили вкъщи очаквайки генната терапия да ги спаси.
Много си прост и такъм ще си останеш. Това със затварянето е само в твоята куха лейка, пардон глава. Аз от първия ден не съм се затварял, ама ти сигурно тогава си пълнил гащите от страх. И после си "прозрял", че всичко е една измама. НАли имам такива приятели, дето в началото ме съветваха и в колата да не излизам, че влизал от климатика. А днес с гордост ми обясняват, как нямало вирус. Е, ти си същият случай.
 
Хахаха, робска душо. Чакаш си дозата за да живееш...

Знаех си, че мишите ви сърчица няма да устоят да се похвалят как прясно ваксинирани ще се "радвате" на живота
Не знам кой е робската душа, ама ми звучи като да е тоя, който се праска, че е голям бизнесмен, но работи като чистач за подизпълнител в склад на някаква корпорация.
 
тя е била в досег с такъв в продължение на седмици и нищо й няма
Къде пише подобно нещо бе... Ти си шампион по функционална неграмотност.

Трябва да са се затворили вкъщи от миналата година и да не са излизали навън за да видят, че нещата са на 95% същите като преди пландемията.
Привидно може да са същите, но не са.

Близо 17 000 българи измряха. Представи си, че град с размерите на Несебър се е заличил. Много е хубаво, няма що.
 

Горе