Сектата на ковидитите

След втората ваксика шанса да се заразиш е 5%. Ако се заразиш минаваш КОВИД като обикновен грип водещ до дискомфорт, не до хоспитализация.
И какво ако аз предпочитам да си го мина като обикновен грип? Ще кажеш "Ама ваксината не е задължителна". Но какъв е тоя момент в който ваксината не е задължителна, обаче от всички медии постоянно се мъчат да склоняват хората да се ваксинират? И защо да може по всички медии да говорят постоянно за ваксини, а ние тук е трябвало преди 300 страници да замълчим? Защо медиите не спряха да говорят за ваксини преди 3 месеца, а ние е трябвало да спираме? Не знам дали разбираш, че тукашните 300 страници са капчица в морето в сравнение с цялата пропаганда по медиите.

В общи линии се появяваш тук от нищото с идеята, че е най-добре всички дружно и мълчаливо да заголим рамо, и да позволим да ни вкарват в тялото каквото там са решили, само защото на теб така ти изнася. Сякаш не сме ги слушали многократно такива предложения от всички медии.
 
ваксините са зло.
дъвки с антивакса
Основната ти опорна точка е тотално невярна.Никой от нас не твърди, че ваксините са зло. Дори съм убеден, че имаме повече ваксини в телата си отколкото ти някога ще имаш.

Разговора е за ваксини за конкретно заболяване. Ваксини с неустановени резултатност и странични ефекти. Ваксини създадени за манупулация и контрол и разбира се печалба.
 

Само гледайте как ще го бъде. Овчелението се подготвя за глобална централизирана криптовалута. А какво общо има с Ковид не мисля да казвам. The Economist не предричат. Публикуват послания.
 
Ако се заразиш минаваш КОВИД като обикновен грип водещ до дискомфорт, не до хоспитализация.
Познавам доста неваксинирани, които го изкараха точно така. Според официалната статистика 80% са го изкарали така. Тогава какво ни рекламираш? Дъвка с косъм? Яж си я. Такива като теб ги четохме, та ни писна. Ти си този, който връща разговора 200 страници назад. Ние тоя етап го минахме - карай без нас.
Между другото, потребителят Leverage е от единиците в темата, които изкараха ковид и то не съвсем леко. Прави ли ти впечатление, че е от нашия лагер, този на не-сектантите? Това означава, че е способен да мисли самостоятелно, а не да танцува по свирката на мейнстрийм медията.

Чакаме да пуснеш мемета за плоската земя и 5G. Ние вярваме във ваксините, произведени съобразно добрата клинична практика. Това, че си опитна мишка не те отличава по никакъв начин от обикновената мишка. :)
 
Е, хубаво де, ама новият здравен министър на Радев, който е от вашия лагер казва, че не мерки, а ваксини трябват....
 
Тука имаме трима здравни министъра поне, които се оповават на интуиция си, за да разберат кога правителството ги лъже, за да направи пачките от тях.

Защото те точно така печелят правителствата, като раздават безплатни ваксини и държат хората вкъщи, за да не могат да допринасят към БВП.

Аз повече в темата няма да пиша, излишно е да се коментира, излишно е и да ме цитирате. Явно е, че Бил Гейст е новият световен властелин, на който няма да му мине номерът в този форум, защото правителствата и докторите лъжат, но в offnewws пише, че ваксините имат странични ефекти.

Илюминатите този път наистина добре си оплетоха кошниците с тази скалъпена световна пандемия и лъжливите ваксини.
 
Е, хубаво де, ама новият здравен министър на Радев, който е от вашия лагер казва, че не мерки, а ваксини трябват....
Е, да, ама новият здравен министър е яко против ваксинационните паспорти и привилегиите/санкциите за тези, които се бодат с експериментални бъркочи, и тези, които не се.

Не бързай да ни сочиш дефектите на новата (временна) власт. Дай им време сами да го направят. :)
Аз повече в темата няма да пиша
Темата с нищо няма да изгуби, защото такива импотентни опити да се иронизира нашата позиция сме ги чели 300 страници назад. Успех, бъди здрав.
 
за да направи пачките от тях
Не може да си сериозен? Докато си играеш на предриемач в тематичен форум никак не е трудно да провериш печалбите за 2020 на основните играчи предлагащи ваксините.

Разбирам, че е по лесно да се дрънкат глупости....
 
Не бързай да ни сочиш дефектите на новата (временна) власт. Дай им време сами да го направят. :)
И ти не бързай да им търсиш позитивите, дай им време да се провалят в очакванията ти :)
 

Поредното ОГРОМНО доказателство, че болшинството българи са ЕГАТИ ТЪПАЦИТЕ без никакво извинение! То и форумът го показа. Една жена от блока до нас каза... и ние я слушаме зорко! Или пък вярваме на ФБ щуротиите глупави. И ще ви кажа - ако има 3,4, и 5-та имунизация - задължително ще си ги сложа. Мисля да поживея по-дълго от останалите. Аз само минавам, за да го споделя. А сега ме хейтвайте, че франсетата и ирланците са самоубийци.
 
Последно редактирано:
Мисля да поживея по-дълго от останалите.
Всеки, който си мисли така, рита камбаната без време - не го прави повече. Не дърпай дявола за опашката. Не е в наша власт да опрделяме кой колко ще поживее. Умира се и от други неща, освен от ковид. Умира се и с ваксина. Сложи си 15 наведнъж и си гледай кефа. Не давай оценки за интелекта на другите. Не ти отива. :)
 
Всеки, който си мисли така, рита камбаната без време - не го прави повече. Не дърпай дявола за опашката. Не е в наша власт да опрделяме кой колко ще поживее. Умира се и от други неща, освен от ковид. Умира се и с ваксина. Сложи си 15 наведнъж и си гледай кефа. Не давай оценки за интелекта на другите. Не ти отива. :)
Каза човекът, за когото Ковид беше само грип. Амин!!!
 

Поредното ОГРОМНО доказателство, че болшинството българи са ЕГАТИ ТЪПАЦИТЕ без никакво извинение! То и форумът го показа. Една жена от блока до нас каза... и ние я слушаме зорко! Или пък вярваме на ФБ щуротиите глупави. И ще ви кажа - ако има 3,4, и 5-та имунизация - задължително ще си ги сложа. Мисля да поживея по-дълго от останалите. Аз само минавам, за да го споделя. А сега ме хейтвайте, че франсетата и ирланците са самоубийци.

Потресващато е как с един пост изтри 1 година писане и сигурно 1000 страници мнения във всички теми. Само сектата ползваше - по телевизора казаха, някой каза и тн. Ние сме ползвали мнения на учени и информация, която имаше за корона вирусите от преди това. Че то самия ти министър, оня травестит, каза че Кови не е особено опасна инфекция.

Би ли обяснил, как така слушаме зорко? :) Знам че сме събота и половината дамаджана вече е в историята, ама все пак....
 
Тедка, вариантите при теб са два. Или си хипохондрик, или си прекалено наивен. Дали си едното или другото зависи от отношението ти към другите болести. Ако се пазиш от всичко и всеки ден си мериш кръвното, значи си хипохондрик. И предполагам е нормално за един хипохондрик да се притеснява и от короната. Ако се пазиш само от короната, значи си супер наивен, та чак чак параноичен. Защото има много други по-верояни причини да се гътнеш, на които вероятно не обръщаш никакво внимания. Среден вариант няма при теб. Среден вариант подхожда на човек, който може да направи преценка и да види, че короната далеч не е серизна заплаха.
 
Потресващато е как с един пост изтри 1 година писане и сигурно 1000 страници мнения във всички теми. Само сектата ползваше - по телевизора казаха, някой каза и тн. Ние сме ползвали мнения на учени и информация, която имаше за корона вирусите от преди това. Че то самия ти министър, оня травестит, каза че Кови не е особено опасна инфекция.

Би ли обяснил, как така слушаме зорко? :) Знам че сме събота и половината дамаджана вече е в историята, ама все пак....
Ти вместо да се радваш, че грипчето намалява, отново се изака неподготвен. И тролчетата си те лайкват послушно. Тия "учени" да си хвърлят дипломата в кошчето. Сляп ли си? Тъпите британци скоро махат маските. А умните българи изчакват да видят дали не са ги прекарали с тия ваксини. Все за нещо са ни прекарали, все за нещо ни лъжат. Ама то какво ли се чудя, като комунизма си се върна. Чернобил няма, Ковид няма, класика.
 
Тъпите британци скоро махат маските.
Слагат и махат маски когато каже Джонсъна. От 2000 колеги още няма нито един разболял се или починал от ковида. Имаше 20-30 позитивни теста.

Виж за смъртни случай след вакиснация знам за поне 25.

Продълважай да вярваш на статистиките от СМИ-та...
 
Слагат и махат маски когато каже Джонсъна. От 2000 колеги още няма нито един разболял се или починал от ковида. Имаше 20-30 позитивни теста.

Виж за смъртни случай след вакиснация знам за поне 25.

Продълважай да вярваш на статистиките от СМИ-та...
Ама ти верно нямаш спирка на писането на абсолютни глупости и непотвърдени по никакъв нячин факти.... Една жена каза. 25 умрели от ваксина знаел, 2000 души ги познаваш в склада лично сигурно и знаеш всеки ден кой как се чувства. Изобщо, това българина като емигрира и си мисли, че като почне да приказва небивалици и някой му вярва...

Чакам и да изкараш “компромати” срещу мен. В която тема и да те хвана ще ти го напомням това, защото си нагъл лъжец.
 
Ама ти верно нямаш спирка на писането на абсолютни глупости и непотвърдени по никакъв нячин факти.... Една жена каза. 25 умрели от ваксина знаел, 2000 души ги познаваш в склада лично сигурно и знаеш всеки ден кой как се чувства. Изобщо, това българина като емигрира и си мисли, че като почне да приказва небивалици и някой му вярва...

Чакам и да изкараш “компромати” срещу мен. В която тема и да те хвана ще ти го напомням това, защото си нагъл лъжец.
Аз пък защо не познавам човек, починал от ваксината? Камене, тоя погледа му е само в склада. Дали изобщо излиза навън?
 
Каза човекът, за когото Ковид беше само грип. Амин!!!
Отговорът ти е без абсолютно никаква връзка с написаното. Типично за ментално предизвикан човек. :)

Това, което ти казвам в поста си, е да не си мислиш, че можеш ти да мислиш колко ще живееш - НЕ МОЖЕШ!!! Умира се в катастрофи, от токови удари, от удавяне, от насилствена смърт и от други болести. Ако си мислиш, ча ти набухали елексира на безсмъртието, грешиш. Вкарали са ти просто някаква субстанция, която в най-добрия случай е просто безполезна.
 

Горе