Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Tzahariev

Active Member
Здравейте колеги,

Елате на семинара "Как да печелим повече от своя уебсайт?" в Интерпред 9:00ч. на 21.02.2013.

Изявени имена от онлайн маркетинга ще говорят за Google adsense, affiliate и различни начини за реклама.
Най-важното има гост лектор от екипа на Google AdSense - Alex Badinici.

Можете да се регистрирате за семинара тук - http://interactive-seminars.com/регистрация/

С промоционален код TEO2013 и да спестите 40ЛВ.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

айде няма нужда
който се интересува от такива простотии ще знае за семинара
чак пък и спамене по форумите

я кажи колко печелиш от твоя сайт?
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Е аз на това не му викам спамене, а информиране. И не съм съгласен с това. Тези хора които се интересуват то онлайн маркетинг и реклама са много по-навътре в нещата. това е семинар подходящ за собственици на малки и средни бизнеси.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

ок, а реклама ще си купите ли тук?

и какво значи това:

garanciq.png


aко дойда и не започна да печеля повече - ще ми възстановите ли парите?
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

От този семинар единственото сигурно е, че ще спечелят авторите на семинара.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Taкива помии са много разпространени в светлинно по-"развитата" - САЩ.

И там лъжат хората яко, направо ми става смешно като видя някакъв тръгнал да обикаля страната за да разказва "тайната на успеха", "как забогатях, а бях прост чиновник", сигурно има и фондови играчи,.

И тия тук ще ме учат как да печеля повече - нито казват колко повече, нито те колко са спечелили та опират до това да правят някакви смешни семинари, искат да прилъжат хората с този Alex Badinici - все едно ще ви каже нещо по-различно
fuckyeah.png


Очаквам скоро и такива попове

http://www.youtube.com/watch?v=Vnrar0R2TRY

или като този
http://www.youtube.com/watch?v=7fuyHP7B-6w

a всичко написано изразено с една картинка, изглежда така:

cereal-guy-cereal-guy-spitting.png
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Ако знаех, кои хора от бизнеса ще присъстват на този семинар, бих проявил интерес. Не за да чуя лекторите, а за да се срещна с хора, които искат да рекламират онлайн. Както и да чуя какви са нагласите им и предпочитанията.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Колеги, настроени сте много негативно и за това никога няма да разберете как да печелите повече от своя уебсайт :lol:
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Точно Google Adsense не е начинът да печелим повече от своя уебсайт. Наличието на лектор от там показва, че целта не е увеличаване на нашата печалба, а по-скоро маркетингов трик. За сериозно представяне на семинар е нужно изброяване на темите и лекторите. Ако темите са бозави, а лекторите неизвестни/неуважавани, просто няма смисъл от занимаване.

П.П.:
Като поразгледах сайта им мисля, че може и да не се окажат чак такъв SCAM, което се изписа по-горе. Най-вероятно няма да ти кажат нищо ново, а просто директори и собственици на големите в България онлайн медии ще се изпъчат за чужда сметка.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Кво не ви харесва на лекторите, при положение, че са създатели на едни от най-големите сайтове в БГ ?
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Кво не ви харесва на лекторите, при положение, че са създатели на едни от най-големите сайтове в БГ ?
Липсата на изброяването им в тази тема.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Местата са ограничени!

Побързайте! :lol: колко са местата?

като онази тема в Пазара - промоция - 60% отстъпка, но не се знае каква е цената :D


За кого е предназначен семинара:

- Всички
:mrgreen:

Не чакайте последния момент. Местата са ограничени!
втори път ми го казват и то все в червено
още малко ще ме хипнотизират :oops:


13:10 – 14:50 – Лекция на Камен Янкулов

Цялостно планиране и изграждане на стратегии за монетизиране на уебсайт. Примери от Prodavalnik.com

Който има парите с които разполага фирмата (която мисля, че не е българска) дали няма да знае как да купи реклама по телевизията, да ползва платформи за реклама или направо да си плати на фирма която да се грижи за рекламата?
според мен този които има пари за рекламна кампания като тази на продавалник би загубил много ако дойде да си губи време да го учат кое как да прави.

Липсата на изброяването им в тази тема.

Това пък какъв проблем е?
ако те интересува ще ги видиш в сайта
тук е изплют само един линк, казано ти е , че ще има бог от Гоогле, и че ще СПЕСТИШ ЦЕЛИ 40 лв :shock:
какво повече искаш, не мога да разбера???
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Така, много глупости и ненужни постове се изписаха. Който смята, че може да научи нещо от лекторите да заповяда. Ваше право е да коментирате. Аз смятам че ще науча много. До тук не чух едно мнение, което казва, че от лекторите няма какво да се научи. Сами си правете изводите. Нека всеобщия хейт на всезнаещите продължи.
stoineff съгласен съм с теб. Познанството с хората е най-голямото богатство.
Колкото до организаторите, не мисля че те не са инвестирли пари за да създадат това събитие. Това е начина им да изкарват пари. И моля не сръвнявайте тези методи с измама. 100% за ефективност на семинара означава, че ще ви бъде дадена насока как да си изкарвате пари от сайта, а не акаунт в адсенс. Безплатен хляб няма. Ще следя реакциите след семинара и ако по-голямата част са отрицателни, то всички хеййтъри в тази тема, ще са прави. Хмм надали :)
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

А бе не бъдете такива хейтъри. Момчето просто предлага услуга, както правят много колеги тук :) Който иска ще се възползва, който не иска здраве :)
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Те попринцип (80% от случаите) на семинари ходят начинаещи, така че те винаги научават нещо ново (именно защото са начинаещи). Съответно от там идват добрите отзиви за семинарите на някои хора.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Ще следя реакциите след семинара и ако по-голямата част са отрицателни, то всички хеййтъри в тази тема, ще са прави.

Айде да видим колко реакции ще има.
Повечето ще са неутрални или положителни от любезност.

Те попринцип (80% от случаите) на семинари ходят начинаещи, така че те винаги научават нещо ново (именно защото са начинаещи). Съответно от там идват добрите отзиви за семинарите на някои хора.

Така е.
Неща които са безплатни и може да се научат и без да им даваш 150 лв.

какво се получава:
от гоогле ти искаш пари за да ти кажат как да си подредиш рекламите за да печелиш повече?
но кой всъщност печели още повече? тогава не би ли било правилно тези семинари да са безплатни?
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Е то попринцип много малко хора си признават, че са се вханали на капана и са платили. Така, че или остават неутрални или, както каза колегата положителни поради налагане.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Така, много глупости и ненужни постове се изписаха. Който смята, че може да научи нещо от лекторите да заповяда. Ваше право е да коментирате. Аз смятам че ще науча много. До тук не чух едно мнение, което казва, че от лекторите няма какво да се научи. Сами си правете изводите. Нека всеобщия хейт на всезнаещите продължи.
stoineff съгласен съм с теб. Познанството с хората е най-голямото богатство.
Колкото до организаторите, не мисля че те не са инвестирли пари за да създадат това събитие. Това е начина им да изкарват пари. И моля не сръвнявайте тези методи с измама. 100% за ефективност на семинара означава, че ще ви бъде дадена насока как да си изкарвате пари от сайта, а не акаунт в адсенс. Безплатен хляб няма. Ще следя реакциите след семинара и ако по-голямата част са отрицателни, то всички хеййтъри в тази тема, ще са прави. Хмм надали :)

За мен думата "пари" не е мръсна. Важното е да ги инвестираме в активи. Знанието е най - големия актив. В случая хора печелят докато споделят знанията си. В голяма част от провалените ми проекти съм се провалял именно поради липса на информация и контакти. Затова вече се старая повече.
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Сео семинарите в България са за създаване на контакти, а не че може да се научи нещо ново. Общо взето ще се предъвкват нещата . И да, има полза от тези семинари. Примерно на сео конференцията през март ще има лектори, които не ползват title таг на официалния си блог:), но това не означава, че подобни семинари са ''набутване'' с пари. Който може ще извлече дивиденти от това, който не може - амин:)
 
От: Семинар "Как да печелим повече от своя уебсайт?"

Сео семинарите в България са за създаване на контакти, а не че може да се научи нещо ново. Общо взето ще се предъвкват нещата . И да, има полза от тези семинари. Примерно на сео конференцията през март ще има лектори, които не ползват title таг на официалния си блог:), но това не означава, че подобни семинари са ''набутване'' с пари. Който може ще извлече дивиденти от това, който не може - амин:)

Споделям 100% мнението! Контактите са най - важното в бизнеса! Който не го е разбрал - амин! :)
 

Горе