Сео оптимизация

ПРОМОЦИЯ!!!

Първа страница в google.bg само за 30лв.!!!
Ако имате уеб сайт и искате да сте на първа страница можете да се възполвате от тази услуга!
Заплащане само след получен резултат(1-ва страница)!
Нека всички желаещи пишат на л.с. сайтът(страницата), която искат да бъде оптимизирана на 1-ва страница!

*запазвам си правото да отказвам сайтове(страници)
 
От: Сео оптимизация

С ключови думи "промоцията", "промоция", "promociq", "обяви" сайта ти не излиза на 1-ва страница.
Покажи някакви резултати. Нещо копи?
 
От: Сео оптимизация

Що за несериозна обява! 30 лв. първа страница!? На тея времена даже и за фраза с много малко търсения е възможно да не излезеш скоро. Струва ми се че не си преценил правилно възможностите си.

ПРОМОЦИЯ!!!

Първа страница в google.bg само за 30лв.!!!
Ако имате уеб сайт и искате да сте на първа страница можете да се възполвате от тази услуга!
Заплащане само след получен резултат(1-ва страница)!
Нека всички желаещи пишат на л.с. сайтът(страницата), която искат да бъде оптимизирана на 1-ва страница!

*запазвам си правото да отказвам сайтове(страници)
 
Последно редактирано:
От: Сео оптимизация

Колега, по-добре смени текста на обявата, че толкова храна ще изядеш не ми се мисли. Няма да споменавам конкретни неща, сети се сам.
 
От: Сео оптимизация

На първа страница можеш да излезеш и в рекламния блок, не е задължително да си в органичното търсене. А 30 лв са си 120 лв с последните промоции дето ги изтърсиха от Adwords, трябва ти само Google Engaged акаунт или там както се казваше (Adwords MCC). Ето аз без грам да разбирам от SEO или SEM нарисувах плана за 2 мин :D
 
От: От: Сео оптимизация

С ключови думи "промоцията", "промоция", "promociq", "обяви" сайта ти не излиза на 1-ва страница.
Покажи някакви резултати. Нещо копи?

Сайта преди беше сайт за безплатни талони, като беше на 2-ро място по тази ключова дума, но отскоро го промених на сайт за обяви и публикувам
разни новини,клюки... и тем подобни от други сайтове(със тяхни разрешение), които да публикувам във facebook страници и да правя трафик.
Ако се интересувам повече за мои оптимизирани сайтове можеш да провериш друг мой сайт : izpolvai.com. Сайта прави по 2000 посещения
само от гуглето. Провери на ключови думи като : мъдри мисли,мисли,фрази,пожелания за рожден ден,пожелания за имен ден,матура по география,
матура по история,матура по биология и т.н.(имама разни тестове), iq тест и още много други.
 
От: Сео оптимизация

Що за несериозна обява! 30 лв. първа страница!? На тея времена даже и за фраза с много малко търсения е възможно да не излезеш скоро. Струва ми се че не си преценил правилно възможностите си.

Чети внимателно!!!
"Заплащане само след получен резултат(1-ва страница)!"
Който иска да пробва и нищо не губи само аз мога да съм губещия ако не излезна на първа страница!
Спрете да спамите ле хора! Научете се че това не е форум само за наливане! Ако нямате интерес не пишете!
 
От: Сео оптимизация

На първа страница можеш да излезеш и в рекламния блок, не е задължително да си в органичното търсене. А 30 лв са си 120 лв с последните промоции дето ги изтърсиха от Adwords, трябва ти само Google Engaged акаунт или там както се казваше (Adwords MCC). Ето аз без грам да разбирам от SEO или SEM нарисувах плана за 2 мин :D

Мисля че това е доста сериозно!!! Едва ли има хора, които да не знаят че оранжевите полета са на adwords! Ако има такива могат да прочетат този пост и да се пазят от хора, които се опитват да ги набутат по този начин! Аз определено не съм от тях! :)
 
От: Сео оптимизация

Чети внимателно!!!
"Заплащане само след получен резултат(1-ва страница)!"
Който иска да пробва и нищо не губи само аз мога да съм губещия ако не излезна на първа страница!
Спрете да спамите ле хора! Научете се че това не е форум само за наливане! Ако нямате интерес не пишете!


В този форум няма спам в офертите. Това че не ти харесва написаното си е твой проблем. Тука услугата се доказва пред всички.

Някой да ти поръча оптимизация за 30 лв и ти в опитите си да го изкараш на първа страница да го закопаеш мъжката. Тука не става така!:)
 
От: Сео оптимизация

Мисля че това е доста сериозно!!! Едва ли има хора, които да не знаят че оранжевите полета са на adwords! Ако има такива могат да прочетат този пост и да се пазят от хора, които се опитват да ги набутат по този начин! Аз определено не съм от тях! :)

Спокойно бе градски, не съм казал, че това е схемата. Но историята познава и такива случаи. Нямаш си и на идея колко собственици на малък бизнес в България не правят разлика между adwords block-а и serp-а .
 
От: Сео оптимизация

Ако конкуренцията е ниска може ли по-в горната част на 1-ва страница да обещаеш.
Защото така предложено мисля да си поръчвам да ми правят сайт за виагра насочена към USA на първа страница да излизам...
 
От: Сео оптимизация

Ако конкуренцията е ниска може ли по-в горната част на 1-ва страница да обещаеш.
Защото така предложено мисля да си поръчвам да ми правят сайт за виагра насочена към USA на първа страница да излизам...

"*запазвам си правото да отказвам сайтове(страници) "

Хора моля ви се четете по внимателно и не се правете на остроумни!!! Естествено че силните ключови думи няма как за 30 лв. да излезнат на 1-ва страница.
То ако беше толкова лесно досега да съм милионер! Кажи ми как се изкарва дума като : ресторант,хотел,имоти,недвижими имоти и т.н. на първа страница.
Едва ли точно ти ще знаеш де, но все пак!!! Имам предвид че мога да изкарам на първа страници на средни ключови думи, като : водопроводчик,електротехник,
вик услуги, ел услуги, дърводелски услуги и разни такива. Ако имате клиенти, но не можете да им оптимизирате сайта кажете им по висока цена и ако се
навият моят дял е 30 кинта!!! Аз ли тряа ви обяснявам тука неща за молоумници моля ви се не се правете на луди!!! Малко по сериозно!!! Писах че ако
не се интресувате да не пишете!!! Аз от одеве тука написах 4 поста за глупости и един сериозен!!!
 
От: Сео оптимизация

Кажи ми че не се сещам!!!

Ами те ти казаха по-горе. Хората които наистина се интересуват, ще получат отговор:

"*запазвам си правото да отказвам сайтове(страници) "

Защо ли? Защото, ако думата им е слабо конкурентна, може би ще се класират и без твоята помощ. Не си обявил поне приблизителен срок. Значи няма гаранция, че ще мине някое гугъл животно, ще бутне конкуренцията и сайта ще се класира сам.

Пускаш обявата в грешния форум. Тук всеки ще прочете малко (като теб) и ще направи същото сам.

Пусни обявата в форум за:

водопроводчик,електротехник, вик услуги, ел услуги, дърводелски услуги и разни такива....

може и да захапе някой.
 
От: Сео оптимизация

водопроводчик,електротехник, вик услуги, ел услуги, дърводелски услуги

Какви изисквания имаш за сайта?
нов става ли? ако да - кажи какъв да направя за някои от горните тематики и да почваш :)
 
От: От: Сео оптимизация

Какви изисквания имаш за сайта?
нов става ли? ако да - кажи какъв да направя за някои от горните тематики и да почваш :)

Той пича даже не си е направил труда да направи елементарен анализ на нишите, в които смята с лекота да изкарва сайтове на първа страница:)


Пример: вик услуги
 
От: От: Сео оптимизация

Ами те ти казаха по-горе. Хората които наистина се интересуват, ще получат отговор:



Защо ли? Защото, ако думата им е слабо конкурентна, може би ще се класират и без твоята помощ. Не си обявил поне приблизителен срок. Значи няма гаранция, че ще мине някое гугъл животно, ще бутне конкуренцията и сайта ще се класира сам.

Пускаш обявата в грешния форум. Тук всеки ще прочете малко (като теб) и ще направи същото сам.

Пусни обявата в форум за:



може и да захапе някой.

Пич нали затова се пише лично и всичко се договаря!!! Аз досега не съм имал клиент, на който не съм казал предварителен срок! Ти представяш ли си да ти кажа еми пич като излезе на 1-ва страници ми даваш кинтите и след 6 месеца излиза и аз те търся за пари!!! Отново говориш малко глупости! Стегни се малко и спри да остроумничиш!
 

Горе