Сео оптимизация

От: От: Сео оптимизация

Той пича даже не си е направил труда да направи елементарен анализ на нишите, в които смята с лекота да изкарва сайтове на първа страница:)


Пример: вик услуги

няма нищо :)
нали пари предварително не ми иска :) а и 30 лв е смешна цена за това.

Става прави и да почвам!!! :)
Срок 2 седмици!!! :)

ок
 
От: Сео оптимизация

Стегни се малко и спри да остроумничиш!

Остроумнича, за да те предпазя да не се излагаш като кифладжия. Не ме слушаш. Сега ще има още 8 страници с подигравки и нито един клиент. Под клиент имам в предвид такъв, който ще е доволен и ще ти плати.
Както и да е.... спирам да пиша тука.
 
От: Сео оптимизация

Остро реагираш... аз не се заяждах. Просто питам защото имам едно сайтче съвсем новичко на което не е правено никакво SEO и е на 4 страница просто защото нишата е страшно слабо конкурентна. Та мисълта ми е че ако предлагаш средно конкурентен сайт да е на 15 позиция в резултатите за 30 лв. то моя трябва да излиза поне на 5-та позиция за тези същите 30 лв.
 
От: Сео оптимизация

Айде аз ше те тествам :) Имаш 50лв ако докараш сайта на 1ва и после ако след 6 месеца е пак там ти давам още 50лв...ей така за интригата :) Можеш да си правиш сякакви галимации, баш ми дреме ако стане фалцетка :wink:
 
От: Сео оптимизация

Кво стана бре...шубето май голем страх излезе. Ама нема да пускате детски теми кат не сте наясно нито със себе си, нито с тинейджърските си пориви и вълнения. Запускали ми теми една през друга от куци по-прости! Това да не ви е пясъчника пред блока - айде у лево заминавай да си бършеш жълтото!
Егати форума! Обърнахте го на детска градина...кой кво се сетил да пише - написал, такава лигавщина и в бг-мамма нема.
Ама ако ходиш да пуснеш тема при "експертите"....помощ да търсиш..... чакай от умрел писмо!
Форума е на път да отиде у ряката. Аз специално от тук нататък няма да напиша и един нормален ред в прав текст. Дреме ми на гъзо вече. Само гавра и олигофрения - май това е разковничето :twisted:
 
От: Сео оптимизация

Але ей мухъ* нещасте* ти си много прос* уе!!! Кво очакваш от мене като направи предния пост да ти пиша моля ти се кажи ми кой е тоя сайт!!! Писал съм, който се интересува да пише на л.с. ле паляк!!! Бахти тъпит*е хора има тука ле направо съм много разочерова!!! Въобще няма се занимавам вече да правя промоции на хората на ниски цени да оптимизирам!!! Нова цена за оптимизация : 1 000лв. първа страница!!! Сигурен съм че заинтересованите ще са повече! Остана ми малко свободно време и реших да се позабавлявам, обаче ебахт* забавлението, то само молумниц*!!!
 
От: Сео оптимизация

Това ви е другата отличителна черта на аматьорите и некадърниците! Като ви захапе някой и веднага му изтървате края. Хич не ви издържат нервничите ей. Ще копаш с лопата до края на живота си ми се струва, с тоя начин на работа.
 
От: Сео оптимизация

Спри да обиждаш колегите от форума и седни да научиш малко български език.
Така и така каза, че го правиш за забавление.. Явно имаш свободно време.

Поздрави
 
От: Сео оптимизация

Кво стана бре...шубето май голем страх излезе. Ама нема да пускате детски теми кат не сте наясно нито със себе си, нито с тинейджърските си пориви и вълнения. Запускали ми теми една през друга от куци по-прости! Това да не ви е пясъчника пред блока - айде у лево заминавай да си бършеш жълтото!
Егати форума! Обърнахте го на детска градина...кой кво се сетил да пише - написал, такава лигавщина и в бг-мамма нема.
Ама ако ходиш да пуснеш тема при "експертите"....помощ да търсиш..... чакай от умрел писмо!
Форума е на път да отиде у ряката. Аз специално от тук нататък няма да напиша и един нормален ред в прав текст. Дреме ми на гъзо вече. Само гавра и олигофрения - май това е разковничето :twisted:


Много ме кефи тъпане как си от 1 месец във форума и обясняваш, че форума загива и ти си над неговото ниво. Същия си като тея дето описваш. И понеже не съм злобар няма да ти набивам ряпа, но съм сигурен, че другите ще те изгърмят.
 
От: Сео оптимизация

Много ме кефи тъпане как си от 1 месец във форума и обясняваш, че форума загива и ти си над неговото ниво. Същия си като тея дето описваш. И понеже не съм злобар няма да ти набивам ряпа, но съм сигурен, че другите ще те изгърмят.

Това е дърта невестулка, която си смени ника наскоро:) Ич не е новобранец.
 
От: Сео оптимизация

@Примоция, га ти давах съвети да си оправиш темата щото ще те хранят не ме послуша и се направи на тарикат.
Сега с тоя мръсен език, ще си намериш работа тука... някой друг път.

Направо сменяй ника, няма да си първия :).
 
От: Сео оптимизация

Може и в мен да е грешката, мислех че трябва да одобриш един вид офертата ми...чаках нещо от сорта на "става", почти в същият стил, както е и самото предложение - несериозно. За това исках и аз да подходя почти несериозно - тоест със сайт дето ще го закараш у първа кога пръдне гугутката... :) Ама както и да е. Извинявам се че избухнах.

Колкото до форума - наистина е заприличал на детска градина, тестова писта за секакви галимации..а качеството и полезността с всеки ден стават все по-трагични. Редовно гледам полезните форуми/въпросите които се задават и помоща, която се търси. Или всеки се прави на пръднал в рейса (кашира качествено инфо) или просто си незнаеме...ама въпросите все по-рядко намират отговори. Самият аз съм пускал поне 20 теми в търсене на помощ и едва в 1-2 съм получавал действително такава, всичко останало като постове/отговори си е чисто и просто пълнеж - колкото някой да надраска нещо. Вече си търся инфо в чуждите форуми! Явно там хората нямат бг-скрупулите и не смятат, че издават чак толкова ценна информация, колкото бг-"специалистите" си мислят.
Напълно съм наясно, че админите нито имат времето да се занимават с това качество (така да го нареча), нито пък имат знанията да отговарят на всеки, но в крайна сметка един форум може да бъде качествен само при тези условия - иначе се получава лудницата, която е в момента. Решение винаги има! Обаче админите не могат да се престрашат да го вземат :wink: То е елементарно - просто трябва да си намерят доброволци-модератори за съответните раздели. А такива има. Веднага мога да посоча поне 3ма, които имат и знанията и желанието да модерират.
 
От: Сео оптимизация

@Примоция, га ти давах съвети да си оправиш темата щото ще те хранят не ме послуша и се направи на тарикат.
Сега с тоя мръсен език, ще си намериш работа тука... някой друг път.

Направо сменяй ника, няма да си първия :).

Да ти кажа наистина сутринта си поизпуснах нервите, но определено не мога да кажа за всички във форума че са молоумниц*! Даже има много хора, които са доста интелигентни, но те не спамят по на хората темите, защото имат работа и не е коректно да отиваш и да плюеш някой без да го познаваш и без да знаеш способностите му!
Относно работата във форума аз съм се отказал отдавна тук да си търся работа, защото ако работиш на нормални цени ти викат много скъпо, ако работиш на ниски цени виждаш какво става!!! Така или иначе аз си имам друг работа, от която да се издържам, защото ако трябваше от форума да се издържам досега да съм умрял от глад!
Ника няма да го сменям, защото не ме интресува мнението на другите!!! Аз смятам че досега винаги съм бил коректен към всеки, с който съм работил и така и ще продължавам да работя! Който мисли че съм го прецакал с нещо да ми дава червена репутация или да ме налива, но едва ли ще има такива хора! Тук хората го правят за удоволствие просто, което e досто тъжно!
 
От: Сео оптимизация

Някак си не мога да приема темата ти на сериозно. Нищо лично. Занимавам се със СЕО от 1 година, не твърдя, че съм експерт, но както аз, то така и доста от колегите тук си имат понятие от нещата с оптимизирането на търсачките. Всички знаем колко време, усилия и посвещаване коства това... За 30 лв. , без никаква конкретизация за ниши, конкуренция и т.н.... и с този "тон" няма как да не те нахранят.... Пак ти казвам - нищо лично:) Покажи ми поне някои твои проекти, или такива, по които работиш.

Поздрави!:)
 

Горе