Сериозно За Белене

От: Сериозно За Белене

Всъщност вече се убедих, че си един напълно откачен лумпен, повтарящ думите на кумира си като папагал и невиждащ нищо друго.

Пред Станишев и математиката е безсилна!

Жалко че си под 70 годишен с такава плам защитаваш майката партия. Мислех, че комунягите ще измрат с последния член на БКП, ама на.. свежи сили има.

Гледай си там червените (като БКП) репутации, и се пени. Аз повече с тебе няма да разговарям.
 
От: Сериозно За Белене

Ами нека не се намаля цената

Това вече е друго.
Ама защо розовата пропаганда лъже, че щяла да падне цената? А?
И другия момент: Да си видял държавен проект да не е натъпкан с анекси? Независимо коя партия е на власт.
Май само новия лъч на метрото в София се размина без анекси.
 
От: Сериозно За Белене

Станишката дето пише с главни букви, може ли да коментира сеизмичната карта на България, ако въобще е виждал такава?
 
От: Сериозно За Белене

не ви ли хрумна , че като се дигне оборота в държавата ще се дигнат и заплатите и всичко останало, не ви ли хрумна че след време може и отнас да купуват ток съседни държави? Бих казал че Аец Белене може да спаси икономиката на страната докато се строи.
 
От: Сериозно За Белене

Съседните държави купуват от нас ток от години в големи количества и още не сме забогатели.

И не се лъжете, че АЕЦ Белене я плащат руснаците.

Руснаците най-много да дадат ЗАЕМ, който ще изплащаме ние през цената на тока и ще се трупат лихви 20-30 години.
 
От: Сериозно За Белене

не ви ли хрумна , че като се дигне оборота в държавата ще се дигнат и заплатите и всичко останало, не ви ли хрумна че след време може и отнас да купуват ток съседни държави? Бих казал че Аец Белене може да спаси икономиката на страната докато се строи.
Не, не ми хрумна

images


да ви кажа кое ми омръзна и кое трябва да трая още два дни (и дано да няма повече рефендуми)
омръзна ми от лобистките изказвания окупирали всички медии
омръзна ми и от това постоянно да чета или слушам да ми казват как да гласувам (по интерент медиите е пълно, дори рекламни площи са окупирани, по радиото пускат две реклами (реклами :shock:) които като ги чуя как говорят ми се повдига).

Вече съм имал правоо на глас :shock: вече съм имал право на избор, гласувай с да, гласувай с не

и може би най-отвратителното - ако не сикаш да внасяме ток, гласувай с да

що ви не е** майката, не искам да внасят и хранителни стоки и да свалят по 100 кожи от нашите производители - но проклетниците те, за тока ще ми говорят.

То икономиката не работи - те тока, та тока
не разбирам за какво ни е този ток

като има площадка мисля, че за 5-6 години ще се направи
айде когато почувстваме, че има нужда - тогава да се почне

като население намаляваме, не произвеждаме елементарни продукти (земя плодородна колкото искаш - ние внасяме отвън хранителни стоки :shock:) - и тази тенденция е постоянна и отрицателна.
как ще се увеличи потреблението, акто мисля, че ще се намали едва ли не?

айде да променим това и тогава да почнем аеца защото тогава наистина няма да стига тока?
 
От: Сериозно За Белене

Това правителство за сетен път доказа че ни прави на маймуни:

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5466571

И какво излиза от тази статия?!? Бойковото правителство лично подписва нещо, и веднага след това забравя :clap:
Кви 20млрд кви пет лева... айде да идват изборите и да ги пратим там дето им е мястото.
 
От: Сериозно За Белене

Ми айде :)
Голям базик, червените ги балмират всеки ден, днес пък още нови неща излизат никой не знай какво е подписал, но цената всеки ден расте :D
В крайна сметка ще стигнем до заветните 10-11 милярда евра търпение майка! На политик вяра да нямаш! Но пък бламираната маса гласува за нови АЕЦи, иди го разбери :)
 
От: Сериозно За Белене

Абе като държавата трябва да извади пари, дали ги вади от джоба си?
Та като няма достатъчно, как ще ги намери? Ще вдигне данъците.

На мен сметката за ток ми е 50ина лв. Ако и двойна да стане и тройна- са 150 лв. ако ми вдигнат данъците - не ми се мисли.........

Ще трябва да се занимавам да мисля как да ги лъжа, да ги крия.

Да не говорим, че след 15 години ще сме сигурно 5 милиона. Ако от тях 1 милион са мангали т, и намерим начин да не им пускаме токм за какво ни е още една АЕЦ?
 
От: Сериозно За Белене

Естествено, че руснаците настояват за ниската цена. Нали са продавачите на реакторите и оборудването. Това са простички магазинерски трикове.

Сега викат, че много евтина била, като подпишем ще кажат - а сега платете си горивото, хайде и постройте електропреносната мрежа, хайде сега плащайте неустойки за дето има забавяне на проекта по ваша вина, после ще им го изплащаме 30-50 години.

БСП са такива огромни експерти в енергетиката, че по техни сметки от преди 5-6 години днес трябваше да има режим на тока, а то не само че няма, но има и рекорден износ и неизползвани мощности.
 
От: Сериозно За Белене

За какво да ти се извинявам бе хитрец? Виждам, че си го копирал от тук ама нищо не си разбрал. Ще ти направя извадка..

http://www.investor.bg/ikonomika-i-...-na-iujen-potok-shte-byde-100-chastno,142701/



Та за какъв кредит за южен поток говореше последно?



МИ ТО И АЕЦ БЕЛЕНЕ Е ЧАСТНО ПО ТАЯ ЛОГИКА - ВИЖ ЧЕ СЕ ФИНАНСИРА ОТ СЪЩАТА ФИРМА ОТ БЪЛГАРСКА СТРАНА - БЪЛГАРСКИ ЕНЕРГИЕН ХОЛДИНГ - МНОГО СИ ПРОСТ
 
От: Сериозно За Белене

Ако строим белене щели сме да имаме 60 000 работни места??? Не съм компетентен но толкова места ли трябват за да работи един аец? И 60 000 х средно 1000лв заплата на месец - въпреки, че високо квалифицирани специалисти на дали... ама да го приемем, че става въпрос и за работници та така..... Та 60 000 х 1000 = 60 милиона на месец х 12 месеца = 720 милиона на година х еди колко си години...... И това без други разходи
Та не, че нещо ама или грешката е в моя телевизор или ....
Щели сме да сме независими????? Компютрите дето сега ги ползвате от Правец ли са? Да не изброявам стотици други неща от къде са. Малка страна като България няма как да е независима. Голяма страна като САЩ или Русия също няма как.
Всичко е политическа манипулация за да се хапне поредната комисиона.
Щели сме да купуваме ток от Турция - е и кво? Тока от там ще ти го продават на по-висока цена от пазарната ли? Еми отиваш и купуваш от друг като ти е скъп. Да не би нашия ток от аеца да го продаваме на по-висока цена от този на някой друг конкурент?
Просто си задавайте някои въпроси преди да говорите глупости.
 
От: Сериозно За Белене

Тъй като Станишката ми отговори с репутация : "Тема: Сериозно За Белене
МНОГО СИ ПРОСТ ЗНАЕШ ЛИ КОЗЛОДУЙ НА КОЛКО КМ Е ОТ БЕЛЕНЕ НАЛИ АКО ТРЯСНЕ ТАМ ЩЕ ТРЯСНЕ И В КОЗЛОДУЙ -ДА ЗАТВОРИМ И КОЗЛОДУЙ ПО ТАЯ ЛОГИКА БЕ УНИВЕРСАЛЕН БОКЛУК ТАКЪВ"

Боклуците са такива като теб и като кумира ти!
Ще прикача сеизмичната карта на България. Аз по ограничен човек не бях виждал.
karta_na_seizmichnoto_raionirane.jpg
 
От: Сериозно За Белене

Не си единствен, дал ми някаква ряпа комуниста скапан, и пак така нарежда обидни думи.

Държавата нямало да извади лев ми писал, абе смешко, оня ден Делян Добрев, кво каза, че към края на февруари трябва нов транш от няколко стотин милиона.

Комунистите са най-гадното племе в БГ, ако те искат нещо, нормалния човек требва винаги да подкрепя обратното.
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: Сериозно За Белене

Все едно да си вземеш апартамент с кредит и да кажеш, че не го финансираш ти а банката го плаща ама после ти се разкатава играта.
И трябва да си голям идиот за да искаш АЕЦ в зона с 8-ма степен на сеизмична активност.....
Да не говорим, че от Вранча Свищов е най-засегнатия град с жертви и разрушени сгради....
Нека целува гъза на кумира си, то си личи колко е ограничен и прост човек.
 
От: Сериозно За Белене

По делата ще ги познаете. Давал на някой червени репи :)
Няма да се оправят някои хора трябва поне още 20-30-40 години и то без заразяване.
Иначе света върви към социализиране, ама не такова тип някой си тук баш майстор на майсторите социалист.
 
От: Сериозно За Белене

Все едно да си вземеш апартамент с кредит и да кажеш, че не го финансираш ти а банката го плаща ама после ти се разкатава играта.
И трябва да си голям идиот за да искаш АЕЦ в зона с 8-ма степен на сеизмична активност.....
Да не говорим, че от Вранча Свищов е най-засегнатия град с жертви и разрушени сгради....
Нека целува гъза на кумира си, то си личи колко е ограничен и прост човек.

ххаха верно ли, явно станишката е дал на всички разписали се в тая тема червено.

пп алане утре ще ти отговря до тогава си помисли добре има ли кредит или няма за южен поток, защото при 3те издънка в тая тема щта изгонят от партията
 
От: Сериозно За Белене

Тъй като Станишката ми отговори с репутация : "Тема: Сериозно За Белене
МНОГО СИ ПРОСТ ЗНАЕШ ЛИ КОЗЛОДУЙ НА КОЛКО КМ Е ОТ БЕЛЕНЕ НАЛИ АКО ТРЯСНЕ ТАМ ЩЕ ТРЯСНЕ И В КОЗЛОДУЙ -ДА ЗАТВОРИМ И КОЗЛОДУЙ ПО ТАЯ ЛОГИКА БЕ УНИВЕРСАЛЕН БОКЛУК ТАКЪВ"

Боклуците са такива като теб и като кумира ти!
Ще прикача сеизмичната карта на България. Аз по ограничен човек не бях виждал.
Виж файлът 5543

И тук прозира яка логика в думите му, едва ли не ако имаме една потенциална ядрена бомба, що да немаме и две.
 
От: Сериозно За Белене

Ех, боклуците мръсни ако не съсипят някоя тема няма да са те - абе правете си ваши теми да пишете глупости бе, боклуци мръсни! Тема съм си направил и доста зелени репутации получих за нея, хванете се омитайте от тука, а за репутациите - нова тема направете, да се оплаквате на арменския поп, че съм ви дал червено.
Откъде се появиха такива прости боклуци, все ще съсипят някоя тема - абе имате си 3 теми с глупости за белене бе, идиоти - пишете си в тях.
 

Горе