Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Нека печелят, докато не попаднат на някоя комисия или по-отракан да ги нацепи отзад. На мен също ми звъняха тия селяци. Пълна скъб са. Да са им живи и здрави глупавите клиенти. Гледай какви педали недоклатени. Няма да инвестират в някаква реклама във фейса или гугъл, ама ще ги дадат на първия измамник, който ми го оцвети така както една овца би захапала. Жалка работа. Аз съм супер много против тъпизма на хората, отколкото, че една овча глава е решил да прави пари от този тъпизъм. Айде да чукне 1 милион, пък каквото такова. ;-)

Да го лапат простите, както се вика. Ние нали си развиваме бизнеса.
 
От: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Догодина ще подновят сертификата на повечето фирми/като им дадат 10 лв отстъпка най-вероятно, за да си гарантират подновяване/ + ще зарибят още нови. Екстра са го измислили :D

Така де.. ама те само еднократно ти ги искали парите:) Не сме били задължени да плащаме повече:)
Тормозът продължава. След като им отказах да получа "сертификата", днес ми се обадиха два пъти до 10:00 часа. Много са ранобудни! Лапането е взаимно -едни лапат кинти, а други въдиците :D
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Добре бе хора, не мога да ви разбера. Значи като използват наивността на хората да им издават сертификат, заблуждавайки ги, че той има някаква стойност не е престъпление. Обаче ако някой се опита да те изцели от черна магия, веднага всички скачате, че това е измама. Което е супер нелогично, защото това с магията е измама в много по-малък мащаб. Получава се точно като отнемането на един живот е убийство, а на хиляди статистика. За мен този човек не е никакъв предприемач, а е един много добър измамник! И много се дразня от факта, че толкова много хора разбират за какво става дума, дори са се опитали да измамят и тях. Поплюват си малко и им минава. След това си седят и си траят, вместо да предприемат нужните действия и да сигнализират където трябва и може. Толкова страници изписахте, ама не можахте да напишете 2 реда на компетентните органи. За това сме на това дередже. Плюйте си, псувайте си, после си мечтайте за Германия, САЩ, UK и другите ви там чудни дестинации и се чудете защо тук е дивия запад и пак псувайте и си обяснявайте как няма да се оправим.

Ако тези се бяха свързали с мен, още на момента щях да сигнализирам където трябва. Обаче в случая аз нищо не мога да направя!

Здравей колега!
И къде точно ще сигнализираш? Те имат наглостта да се хвалят, че са им правени всякакви проверки от всякакви органи и било установено, че били абсолютно изправни...Само не ми е ясно що не си издадат такъв "сертификат" на себе си? Според проучванията в интернет има доста негативни мнения за тях:). Трябва да сигнализирам за тормоз (но те звънят от различни телефони), голямо звънене падна за два дни. И като им отказах най-културно, продължават....
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

hahahahh dokato gi ima takiwa katiwa kato was winagi shte Ni ima i NAS ;) palqcheta jalkichki i drebni dyshici ste celiq ni narod e takav i wii ste smeshni mishleta sednali zad komputrite i rastqgat lokumi koi kvi pari kakvi oboroti ma kvi pechalbi ha ha ha ae eiiiii WII STE MNOO LEKI EEEEE SHTO NE BROITE VASHTE MANGIZI MI HORSKITE nqqte akul za dve stinki v mozucite sednali chujdata smetka da praqt hahhh e twa e im hora koito se valnuwat edinstveno i samo ot chujdite jivoti i chyjdite uspehi a ne gledat tehnite sobstveni.HAHAHA AMA NISHTO DOKATO PRODALAJAVATE TAKA NQMA DA VI OSTANE VREME DA JIVEETE I SHTE SE SAMOIZQDETE OT QD NA CHUJDITE USPEHI NA HORATA NQMA BEZPLATEN OBQD ZATOWA IMA I UMNI HORA KOITO DO KAKVOTO SE DOKOSNAT ZNAQT KAK DA GO PRODADAT I DA NAPRAWQT PARI PISHETE SI KOLKO ISKATE SMESHNITE SI GLYPOSTI VIE I DA SI GOVORITE NITO SHTE SPRETE NQKOI DA SI PRAWI TOWA W KOETO E NA DOBYR NITO MOJETE DA NA BARNETE AREEEEE V LQVO CYRKAITE SI SAMO MISHCHICI ;):beer: POZDRAWI ... :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

hahahahh dokato gi ima takiwa katiwa kato was winagi shte Ni ima i NAS ;) palqcheta jalkichki i drebni dyshici ste celiq ni narod e takav i wii ste smeshni mishleta sednali zad komputrite i rastqgat lokumi koi kvi pari kakvi oboroti ma kvi pechalbi ha ha ha ae eiiiii WII STE MNOO LEKI EEEEE SHTO NE BROITE VASHTE MANGIZI MI HORSKITE nqqte akul za dve stinki v mozucite sednali chujdata smetka da praqt hahhh e twa e im hora koito se valnuwat edinstveno i samo ot chujdite jivoti i chyjdite uspehi a ne gledat tehnite sobstveni.HAHAHA AMA NISHTO DOKATO PRODALAJAVATE TAKA NQMA DA VI OSTANE VREME DA JIVEETE I SHTE SE SAMOIZQDETE OT QD NA CHUJDITE USPEHI NA HORATA NQMA BEZPLATEN OBQD ZATOWA IMA I UMNI HORA KOITO DO KAKVOTO SE DOKOSNAT ZNAQT KAK DA GO PRODADAT I DA NAPRAWQT PARI PISHETE SI KOLKO ISKATE SMESHNITE SI GLYPOSTI VIE I DA SI GOVORITE NITO SHTE SPRETE NQKOI DA SI PRAWI TOWA W KOETO E NA DOBYR NITO MOJETE DA NA BARNETE AREEEEE V LQVO CYRKAITE SI SAMO MISHCHICI ;):beer: POZDRAWI ... :)
То бива да си тъп ама....
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Тъп, тъп колко да е тъп при положение, че е кандидат българин.
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

hahahahh dokato gi ima takiwa katiwa kato was winagi shte Ni ima i NAS ;) palqcheta jalkichki i drebni dyshici ste celiq ni narod e takav i wii ste smeshni mishleta sednali zad komputrite i rastqgat lokumi koi kvi pari kakvi oboroti ma kvi pechalbi ha ha ha ae eiiiii WII STE MNOO LEKI EEEEE SHTO NE BROITE VASHTE MANGIZI MI HORSKITE nqqte akul za dve stinki v mozucite sednali chujdata smetka da praqt hahhh e twa e im hora koito se valnuwat edinstveno i samo ot chujdite jivoti i chyjdite uspehi a ne gledat tehnite sobstveni.HAHAHA AMA NISHTO DOKATO PRODALAJAVATE TAKA NQMA DA VI OSTANE VREME DA JIVEETE I SHTE SE SAMOIZQDETE OT QD NA CHUJDITE USPEHI NA HORATA NQMA BEZPLATEN OBQD ZATOWA IMA I UMNI HORA KOITO DO KAKVOTO SE DOKOSNAT ZNAQT KAK DA GO PRODADAT I DA NAPRAWQT PARI PISHETE SI KOLKO ISKATE SMESHNITE SI GLYPOSTI VIE I DA SI GOVORITE NITO SHTE SPRETE NQKOI DA SI PRAWI TOWA W KOETO E NA DOBYR NITO MOJETE DA NA BARNETE AREEEEE V LQVO CYRKAITE SI SAMO MISHCHICI ;):beer: POZDRAWI ... :)

Бахти селяка смотан.

Глупако, не ни интересуват схемите ви, нещастие. Печелете ако искате и като си продавате собствените фекали. Но когато това засяга нашите клиети, които ни звънят на нас да правим проучвания какви мишки се опитват пак да им вземат парите, тогава започва да ни касае и се бъркаме.

Сега след това ти изсиране тук се надявам да те видят какъв си олигофрен, аджеба клиентите подобия на теб да се ударят в главата с нещо тежко и да загреят за какво олигофрения иде реч. В кое си най-добър бе, да лъжеш и тормозиш хората ли? Затвор ти пожелавам искрено и там да видиш как едни яки момчета се бъркат в едни други работи. Може да си купите и вие един сертификат, че сте коректни. Да го навиете на руло и да си го наврете отзад, запалвайки другия край.

Дано админите не му изтрията мнението, за да го види света какъв боклук и паплач прави "бизнес". Чак ме е гнус от такива.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Бахти селяка смотан.

Глупако, не ни интересуват схемите ви, нещастие. Печелете ако искате и като си продавате собствените фекали. Но когато това засяга нашите клиети, които ни звънят на нас да правим проучвания какви мишки се опитват пак да им вземат парите, тогава започва да ни касае и се бъркаме.

Сега след това ти изсиране тук се надявам да те видят какъв си олигофрен, аджеба клиентите подобия на теб да се ударят в главата с нещо тежко и да загреят за какво олигофрения иде реч. В кое си най-добър бе тъпак, да лъжеш и тормозиш хората ли? Затвор ти пожелавам искрено и там да видиш как едни яки момчета се бъркат в едни други работи. Ама верно е ниско нивото на фирмата. Може да си купите и вие един сертификат, че сте коректни. Да го навиете на руло и да си го наврете отзад, запалвайки другия край.

Дано админите не му изтрията мнението, за да го види света какъв боклук и паплач прави "бизнес". Чак ме е гнус от такива.

Не е гаранция че е от сертификата, всеки втори може да си направи потребител и да драсне каквото си иска.
 
Re: От: Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Не е гаранция че е от сертификата, всеки втори може да си направи потребител и да драсне каквото си иска.

Да, имаш право, но ми понамерисва на точно от там. Всичко друго си е заслужил, щом подкрепя такъв модел за печелене. ;)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

hahahahh dokato gi ima takiwa katiwa kato was winagi shte Ni ima i NAS ;) palqcheta jalkichki i drebni dyshici ste celiq ni narod e takav i wii ste smeshni mishleta sednali zad komputrite i rastqgat lokumi koi kvi pari kakvi oboroti ma kvi pechalbi ha ha ha ae eiiiii WII STE MNOO LEKI EEEEE SHTO NE BROITE VASHTE MANGIZI MI HORSKITE nqqte akul za dve stinki v mozucite sednali chujdata smetka da praqt hahhh e twa e im hora koito se valnuwat edinstveno i samo ot chujdite jivoti i chyjdite uspehi a ne gledat tehnite sobstveni.HAHAHA AMA NISHTO DOKATO PRODALAJAVATE TAKA NQMA DA VI OSTANE VREME DA JIVEETE I SHTE SE SAMOIZQDETE OT QD NA CHUJDITE USPEHI NA HORATA NQMA BEZPLATEN OBQD ZATOWA IMA I UMNI HORA KOITO DO KAKVOTO SE DOKOSNAT ZNAQT KAK DA GO PRODADAT I DA NAPRAWQT PARI PISHETE SI KOLKO ISKATE SMESHNITE SI GLYPOSTI VIE I DA SI GOVORITE NITO SHTE SPRETE NQKOI DA SI PRAWI TOWA W KOETO E NA DOBYR NITO MOJETE DA NA BARNETE AREEEEE V LQVO CYRKAITE SI SAMO MISHCHICI ;):beer: POZDRAWI ... :)
Аз, честно казано си мисля, че това е изказване на някой провокатор от форума, който за целта се е рагнал с друго име. Админите ще кажат, спрямо IP-то... ;)
Ако беше някой от тях, щеше да се опита 1-во да пиша грамотно, на кирилица и 2-ро да защити "сертификата" по-тактически обосновано. Блинки, Куул, IP ?... :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Изказа и лафовете са типично бургазлийски, за това шанса да е някой от тази група е голям.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Момчета, като за хора управляващи фирми, пишете доста неграмотно :shock: Да не говорим, че щом имате толкова свободно време да оправяте чуждите сметки, явно вашият бизнес нещо не върви както трябва :( Я, вземете свършете нещо полезно, вместо да гледате в чуждата паница :) Бай Ганьовци :rolleyes:
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Колега, ако беше прочел щеше да видиш, че "коректните" притесняват наши клиенти, което ни е работа ;)
 
Да, не ми пука лично и на мен, ако ще да продават и фризери на северния форум. Но малко е куцо да ти звъннат 2-3ма клиента, които са меко казано притеснени от някой, който ще ги сертифицира. Все едно на твои клиект / и да те се случи. Не мисля, че ще а много щастлив от факта. Ако ще си, значи си изключение. Така че, моля четете от какво хората не са ок, за да видите двете страни. Някак така по-обективно мнение може да се изкаже. ;)
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Момчета, като за хора управляващи фирми, пишете доста неграмотно :shock: Да не говорим, че щом имате толкова свободно време да оправяте чуждите сметки, явно вашият бизнес нещо не върви както трябва :( Я, вземете свършете нещо полезно, вместо да гледате в чуждата паница :) Бай Ганьовци :rolleyes:

Менсън, Монрон ли си....нашия бизнес си върви много добре, лошото е, че се спъва от такъв като този в темата. Разбираш ли на къде бием? И си запази "уникалното" определение за някой на нивото ти. И Паница е с Б. ;) Честит ти 24ти май. :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Момчета, като за хора управляващи фирми, пишете доста неграмотно :shock: Да не говорим, че щом имате толкова свободно време да оправяте чуждите сметки, явно вашият бизнес нещо не върви както трябва :( Я, вземете свършете нещо полезно, вместо да гледате в чуждата паница :) Бай Ганьовци :rolleyes:

Това е и наша работа ;) Защото нашите клиенти страдат от такива. Но явно нямаш толкова мозък, че да прочетеш още малко от темата за да схванеш. ;)

Ти също може да свършиш нещо полезно, да си ходиш ;)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

мноооо са обяснявате смешнициии докато има коректни фирми ще има и сертификати а вие само тук ще си пишете палячовциииииииииииииииииииииииииии лапайте малкия пораснал и не се бъркайте в работата на хората
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

мноооо са обяснявате смешнициии докато има коректни фирми ще има и сертификати а вие само тук ще си пишете палячовциииииииииииииииииииииииииии лапайте малкия пораснал и не се бъркайте в работата на хората

Шибан олигофрен.....дано те сертифицират сексуално от там. Ние освен, че си пишем си правим и пари, глупако смотан. Айде ходи да си правиш "бизнеса", нещастие господно.

Коректната фирма и техния боклук, който продават са еквивален за кофти бизнес, който взима едни пари за една хартийка, която е повече от съмнително какво покритие има, ако въобще са се старали да има такова. ;)

И докато си кретенясваш тук сам може да прецениш каква преспиктива има това чудо на бизнес логиката. Според мен, докато си дрънкаме тук за тази шитня, която е загубила време на повечето от нас тук, собствениците й вече мислят следващата схема, с която да цаката хората. Няма какво да им пожеля освен бързо да им спре крането бързо, а на клиентите им - там е обречена историята щом са стгнали да дават пари за глупости - явно грам не си използват мозъка както трябва. За разлика от собственика на тази шитава бизнес система.

Не ни разбирай криво, драми ми пресмехурко, ни сме бизнес мислещи хора, но някак не е Ок този шит (което не ни интересува много, защото печелятот простите хора), но притесняват вече изградени бизнеси с доверие от клиентите им, които ние сме направили или сме допринесли с нещо. За това ходи си го сложи там с шефа на тази фирма и се кротнете и двамата. :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

С такъв плам и жар, обикновено се изказват лично засегнатите... май на някой не му върви особено добре бизнесът с шарани.
 

Горе