Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

И при мене така !
Звъняли са ми за какви ли не щуротии ....едни са представители на Гугъл за България , други искат да хакват сайтове на конкуренти , и какво ли още не . Но поне са любезни! На тия момичета обаче или им плащат малко , или работата им идва в повече.

Както викаше един познат...."Няма угодия....или и е дошло...или не и идва..." :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Е не, тея са супер смешници.
Писали "коретка фирма" на "Пешо 93" в село Горни Нанадолни и какви ли не, дето може да нямат дейност.
После искат да ти пращат стикерчетата си и да им правиш един вид реклама и на тях, че и с линк.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Ние имаме сертификат и абсурда е че звънят да ни предлагат отново. :)
Няма такава простотия.
 
Супер. Да ъпселнат с още един сертификат. Представете си колко сте коректни с още един сертификат, два на витрината. :)

Нищо, след 3 месеца идва 2016 година, ще е весело с новите сертификати, за новата година. Защото сега са коректна фирма само за тази година.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Нищо общо няма коректността на фирмата с придобития срещу заплащане стикер за "Коректна фирма". Коректна за кого? За клиентите си, за доставчиците ли си, или лоялна към служителите си? Щом такава фирма нае работници и съкрати последните наети като някои дори не изкараха месец на поста си, що за коректност говорим? Няма да конкретизирам, но моля - ПАЗЕТЕ СЕ от тази ИЗМАМА и не си давайте ПАРИТЕ на вятъра!
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Шиси фалшифицтирам един стикер дане изоставам отмодата, ма паре не девам
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Получава се следния парадокс: Измамниците си продават стикерите, бизнесмените си ги лепят и смятат, че са направили добра инвестиция, а повечето хора, като видят "коректна фирма" на вратата вярват.
В крайна сметка измамници и бизнесмени са доволни, повечето хора вярват, че фирмата е коректна, само една шепа хора е наясно с това за какво наглост става въпрос да продаваш стикерчета "коректна фирма".
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

na moda idva

супер коретна фирма
коректните не са коректни:lol:

Май ще направя един конкурсдизайнерски за стикер на супер коректна фирма, благодаря за идейята
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Хипер коректна фирма :lol:
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Следващата стъпка (ако четат форума собствениците на "коректна фирма" и вземат идеята, да платят на "Предприемач" лиценз за идеята) е на автоджамбазите да приготвят стикери, по-малки, колкото да се лепят на стъклото и там написано "коректен автоджамбазин", а най-добре в тон с модата и думата, която използват тези търговци "Уникален търговец" (щото нали всички коли са им уникални)
 
@E.Ivanov, "Коректен автоджамбаз" означава да ти открадне радиото, без да го изкормва, а да го разкачаи културно, без демиджи по таблото и скъсани кабели. Или примерно да ти вземе навигацията, но да ти остави картичка с линк към някоя фри клауд услуга, от където да си дръпнеш картите, за които си платил. :) Хахаха..... :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Токуда, копеле. Токуда е пълна с тия стикери.
 
Re: От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Токуда, копеле. Токуда е пълна с тия стикери.

Да, плъзнали са навсякъде. Мен ми звъняха отново....големи играчи. Света се сдуха яко що такива стикери са плъзнали така и хората им се кефят. :)
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

да яко са плъзнали, но може да големите фирми да са ги подарили, че по малките да се зарибят

иначе яко на сертификата пише 2015, а от 2016 започват да звънят на всички и им казват искате да си подновите сертификата за 2016 година и т.н


абе като имат пари хората да дават, ама не е така и сега ще ви кажа защо

фирмата няма 2 лв да почерпи по едно кафе подчинените си или да им направи допълнителна застраховка за 10 лв, а наредила сертификат коректна фирма - български фирми помияри това ще кажа аз
 
За една година са ми звъннали 2 пъти, като има само една регистрирана фирма на мое име, което е малко множко. Мислех, че повторения се правят на година по веднъж. А и да ми продадеш края на годината (защото се случи преди 3-4 дни) сертификат носещ в името си "...за 2015 година" е малко тъпо, според мен. ;)

Много фирми се лъжат. Може би таргета им както си мисля малки бизнеси далеч от сферите на рекламата и маректинга, дори и технологиите. Например малки цехове, гаражи, Джи Пита (пак отчасти собствен бизнес), малки магазинчета и прочие.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Нова година, нова възможност за бизнеса.

8590538c.jpg


Грабете народе, че не останаха.... :)

Из Фейсбук:

8590541X.jpg


И още няколко коректни фирми видях да си имат вече добре разпознаваемия стикер. :D
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Нова година - нови балъци.
 
От: Сертификат "Коректна фирма"?! Поредната измама?

Нова година - нови балъци.

Бате, недей така. Много са си добре: http://www.vbox7.com/play:70e82c3cd1

Виж, дори са наградили ТЕОДОР, което за мен е доста сериозна фирма в България. :) Баси, 5000 фирми, според репортажа. Това не е зле никак.
 

Горе