Системните администратори в европа не могат да конфигурират ФТП

coolice

Owner
мдам оствам с това впечатление ползвам трети европриски хостинг един в ук един в холандия и един в германия си ъплоудвам сайтовете с ебаси мизерията .....

като взех холандския си мислех че админите са им са преклили с пушенето на леки наркотици. при немския реших че е съпадение , ама вече и с укския е така просто стигам до извода че са неграмотни.....
 
От: Системните администратори в европа не могат да конфигурират ФТП

скоро качвах сайт в UnitedКвобеше.UK
1 час 50 файлчета

според мен обаче тва е май заради връзката ни оттука до там, а не че немогат да конфигурират нещо си.
 
От: Системните администратори в европа не могат да конфигурират ФТП

Не знам от какво е, но ние го научихме по трудният начин. Да се знае - ето инфо, което няма да се намери за този вид хостинги. Все пак претендират да са конкурентноспособни, не виждам с тази скорост и фтп мениджмънт да стъпят на канадските или американските хостинг компании. А аз искам да спомена (в този ред намисли), че не само имат този проблем, но и много се карат с блог платформите на Wp. Знам от опит, това да си нагласиш определени неща по блога от вътрешният панел, качен на Евро хостинг, си е таковало майката.:) Но за сайтояве са Ок - тук оплаквания никакви. :)

А някой има ли идея защо е такъв кънекшъна, след като са по-близки теритриално и са правени да обслужват този пазар? Не ми се вижда логично точно от тук да е тегаво уплодването през ФТП-то.:)
 
@ radev бате точно преди да почна този сайт ъплоудвах друг с 52 к до сащ не е от скороста :( Тук тръгва добре и после после забавя и почва да цикли... тествах с всевъзможни насторики на фтп клиента за да направя нещо и за близо час бях под половината и тогава постнах малко емоционално пуснах тези тема (нямам си личен блог иначещях да блогна ;)) до сащ (и канада) със дефултни настроики всичко е перфектно....
 
От: Системните администратори в европа не могат да конфигурират ФТП

мдам оствам с това впечатление ползвам трети европриски хостинг един в ук един в холандия и един в германия си ъплоудвам сайтовете с ебаси мизерията .....


може ли да дадеш името на немския, че тия дни се налага да взема такъв и да не се натреса на твоя точно :)
 
От: Системните администратори в европа не могат да конфигурират ФТП

може би са направили някакво ограничение 1 юсър пър ип а фтп клиента да се опитва да се логва примерно с 3 и така става голяма бъгня...
 
icakis
пропуснал съм го този пост много работа ps-webhosting.de

Sobieski ами имено ако си го бяха настроили правилно нямаше да им смърдя не може в сащ да са нстроиени а тези в европа не ...
 

Горе