Скайп въпрос

От: Скайп въпрос

или си седнал на чужд компютър ?

това въобще не е правилно което искаш... а това яе ти изневерява(ако е истина) търси вината в теб...а не да четеш хронологии и глупости ...
 
От: Скайп въпрос

nortrant пожелавам ти никога да не ти идват на главата тези неща който на мен дойдоха. Да ти казват, че приятелката ти ходи да духа на този и онзи и не от едно и две места, а аз да съм олигофрена който нищо не знае. И доколкото ми е ясно май не си човека ти да казва кое е правилно и кое не, във войната и в любовта няма забранени неща. Ако някой ми влезе в положението нека помогне, ако ли не здраве да е скайп фишери колкото искаш в нета въпроса е, че не ми се губи време понеже навремето съм ползвал и точно това което търся една програмка беше която показваше всички ползвани user и pass на компа ми.
И предварително извинявай, ако съм те обидил с нещо nortrant
 
От: Скайп въпрос

Не мога да ти помогна, не ми се е налагало да правя подобно нещо. Ама нали се сещаш, че на твоя компютър може да прочетеш само това, което си е писала от него. А не вярвам да е толкова тъпа и нагла коза, че да си уговаря свирки от твоето пц.
 
От: Скайп въпрос

Не братле аз друго имах наум просто да и имам данните понеже рано или късно пак ще се изтърве нещо, а аз просто ще се логна в скайпа и едновременно с нея ще си уговори среща с някой и ще ги посрещна подобаващо. Една от бившите ми точно така я хванах.
 
От: Скайп въпрос

Няма проблем! Просто ти казах как аз бих се почуствал ако някой ми рови в личното просттранство..

п.п. щом ти е толкова важно, според мен най-добре плати на някой да ти помогне, разбира се сумата ще е доста солена но и това което искаш никой няма да ти го каже ей така ... бъди сигурен...!

Успех.
 
От: Скайп въпрос

Не ти трябва програма, трябва ти шут с голяма засилка. :wink:

Ако не намериш програма може да пробваш като дойде във вас с: "Айде сега отвори си скайпа и изчезни за 5 мин." . Ако се дърпа ползваш варианта с шута. :wink:
 
От: Скайп въпрос

ЩОМ НЕ И ВЯРВАШ ЗАРЕЖИ Я БЕ ДЕВА...
Аз ако имам и най-малко съмнения няма да си тровя нервите изобщо.

Нямате ли си доверие рано или късно ще се разделите.
На ламята не съм и поглеждал ни телефон ни скайп
 
От: Скайп въпрос

Според написаното разбирам че и предишната ти приятелка е кръшкала... или потърси наистина както каза колегата вината в теб или смени типа момичета защото има някой каквото и да правиш са си плитички...
 
От: Скайп въпрос

Слагай един Keylogger и след това кажи какво е станало и дали сме ти помогнали :)
 
От: Скайп въпрос

Прав е АМОУН! Ако толкова те гложди инстални някой кей логгер както са ти казали по-рано. Ако излезе нещо , което да доказва съмненията ти махай я веднага, ако не - забрави просто. Проверката е висша форма на доверие така, че си струва ако имаш съмнения, обаче ако излезе нещо никакви заигравки с обяснявания и други глупости - директно аут. Ако не - ще си спокоен, че си опровергал съмненията си и ще си живееш спокойно и щастливо с приятелката.
 
От: Скайп въпрос

аз не вярвам паролата и да е много сложна да ти кажа...
замисли се все пак сте гаджета?
телефон, дата, име ? куче, коте, певец, артист?
 

Горе