Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Мама миа хора. Еба ни се майката. Няма комунизъм, иде див тоталитаризъм. Само дето с тия структури дето ги оглавява да видим как ще се организират протести.

Просто не мога да проумея, искат да си ни затрият и тва е. Все едно Бони и Клайд шефчета на ФБР или Осама Бен Ладен на ЦРУ и прочие и прочие.

Ако още довечера не започнат протести, значи наистина сме... вие довършете съфорумци.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

[video=youtube;BjqdkM3msIQ]http://www.youtube.com/watch?v=BjqdkM3msIQ[/video]


Да видим... циркът е пълен.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Тео, Аватарът ти е точно на мястото за темата ......

Тук вече с по няколко к фена за час : https://www.facebook.com/events/475048025915600/
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Аз лично отивам на протест довечера .... може да съм 1 но отивам :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

значи затова събраха гдбоп и данс? за да може да ги контролира един човек?
решено е пеевски да бъде на този пост още преди няколко месеца
това е абсолютно сигурно

някои пак да каже, че по-добре БСП+ДПС отколкото ГЕРБ

тези не разбират от дума - от протести файда няма да има
те ще си правят каквото са си решили...

могат само да хвърлят прах в очите с популистки методи
хокате Борисов но той говори това което мисли
а ГЕЯ не казва какво мисли а направо действа, без да пита, без да се интересува от общественото мнение
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

значи затова събраха гдбоп и данс? за да може да ги контролира един човек?
решено е пеевски да бъде на този пост още преди няколко месеца
това е абсолютно сигурно

някои пак да каже, че по-добре БСП+ДПС отколкото ГЕРБ

ами имаше 2 много активни фигури до преди няколко седмици някъв уни и алан фарт, странно къде се покриха?
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

ами имаше 2 много активни фигури до преди няколко седмици някъв уни и алан фарт, странно къде се покриха?

харчат комисионните :)

Майтапът настрана, искам да чуя и мнение за кандидатурата...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

харчат комисионните :)

Майтапът настрана, искам да чуя и мнение за кандидатурата...

Сега алъна се крие като мишок, както предвидих и се чуди дали да не "обърне резбата" отново, и да почне да плюе по тия, или да продължи да се крие... :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

И на мен ми чудно какво ще кажат на младежкото БСП, да знаят и те какво да говорят. Както ми е чудно и фенчетата на Болен как приемат факта, че индиректно пак подкрепят - щото Болен никога не подкрепя с ДА, той е вечният коректив. Леле те по голям цирк и от ББ!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Сега алъна се крие като мишок, както предвидих и се чуди дали да не "обърне резбата" отново, и да почне да плюе по тия, или да продължи да се крие... :)

мишка...(не мишок!) - значи по-лесно е да се крие :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Виете ли на умрело герберастчета мамини - Вийте тамън повече кеф ми правите

Народа има една готина поговорка - На зла круша - зъл прът

Вие какво очаквахте да ви сложат за шеф на ДАНС - Митко Каратиста ли или някой с меки китки като бившия прокурор

Оная вечер даваха Недосегаемите там Шон Конъри много добре обясни на Костнър как трябва да се работи с мафията която беше се срастнала с държавата.

Пеевски със сигурност не е света вода ненапита и лично аз не го харесвам и то не от вчера а от поне 11-години но колко хора имат смелостта да скочат на цвинокио???????

Така че придържайте се към библията а там да ви подсетя пише - По делата им ще ги познате - нека да видим какви ще ги свърши Пеевски и тогава ревете - Да не стане като дето залудо ревахте за плоският данък.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

А верно тоя жалък емигрант дето чисти тоалетни в англия забрвих да го сложа с списъка с малоумниците по-горе ама ето той сам напомни за неприятното си присъствие, което добре, че е само виртуално.

По темата:

През август 2005 г. Делян Пеевски получава поста заместник-министър на държавната политика при бедствия и аварии в правителството на Сергей Станишев. Там той наблюдава Държавния резерв. Член е и на междуведомствената комисия, която издава лицензите за търговия с оръжие. През 2007 г. срещу него се води дело за изнудване и той е уволнен от поста зам.-министър от премиера Сергей Станишев.

Значи уволнен заради корупция и сега назначен да се бори с корупцията, интересна теза :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ох, трябва да се спре с шибаната политика. Който и да е на власт, не може отявлен бандит да е на такъв пост. Да бяха сложили някоя пионка и да ни мажат очите. Ама не - те направо си слагат Д П. С това само показват КОЛКО НЕ ИМ ПУКА. Има няма месец след изборите. Ужас.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Българите са предатели. http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2050452 - така е било и така ще бъде.

Не ми говорете кой е напечатал бюлетините, кой предивика новината, по коя телевизия я дадоха, какво последва.... ДПС този път не просто имат власт, те я имат цялата.

Сега остана малка част за изпънение от плана ран-ът, циганите нека се многат в новите законни гета, турците си имат език в училище, българите се топят (малко се раждат и много емигрират).

Нека ви кажа нещо, още през 80-90 години турция изготви програма за завладяване на България. И всичко върви по планм, както е видно. Една врачка, за която Ванга казваше, че е по-високо ниво от нея самата, предсакза преди доста години, че на БГ управниците ще им дойде акъла едва когато част от югоизточна България стане турска територия. И това ще стане скоро. Едва тогава ще има положителна промяна. Бокмаркнете си този мой първи и последен пост на тази тема, и един ден си го прочетете.

И най-лошото е че ако някой си мисли че може да промени нещата със протести, нека пак прочете линка горе, българите сме предатели... в протестите винаги ще има платени играчи на главни роли.

Тъжно ми е много. Страшно много...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Биоз ще не ревахте когато се оказа че цвинокио има 6 апартамента - или и те са придобити по честен начин

Що не ревахте когато се доказа че има незаконно подслушване - или щом го прави ГРОБ е законно

Що не ревахте като се разбра че сте назначили Митко Каратиста за представител на държавата в Енергото

Ревете сега щото тепърва ще излезнат още много такива калинки за вашите вождове - Някой по нагоре написа по добре да бяха сложили някоя пионка - Е да ама не този път ударихте гредата - Цвинокио е водеща фигура на букмейкърите за първият осъден БГ политик от висок калибър.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Виете ли на умрело герберастчета мамини - Вийте тамън повече кеф ми правите

Народа има една готина поговорка - На зла круша - зъл прът

Вие какво очаквахте да ви сложат за шеф на ДАНС - Митко Каратиста ли или някой с меки китки като бившия прокурор

Оная вечер даваха Недосегаемите там Шон Конъри много добре обясни на Костнър как трябва да се работи с мафията която беше се срастнала с държавата.

Пеевски със сигурност не е света вода ненапита и лично аз не го харесвам и то не от вчера а от поне 11-години но колко хора имат смелостта да скочат на цвинокио???????

Така че придържайте се към библията а там да ви подсетя пише - По делата им ще ги познате - нека да видим какви ще ги свърши Пеевски и тогава ревете - Да не стане като дето залудо ревахте за плоският данък.

Избора говори за едно, прочистване на държавата от ДС аз лично не харесвам Пеевски, но щом е жив след прецаканата изборна манипулация значи има властта да изрита потомствените кадри от там. Ще има стачки разбира се защото тези структури не се спират пред нищо, но се надявам България да тръгне най после в правилната посока.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Тези се оляха ... Къде е онзи с аватарчето на Станишев да ми коментира сега?
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Закъснях с емигрирането. Притеснявам се, че догодина ще е късно.
 

Горе