Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Герберите са ми ясни, много се радвам като ги гледам как се гърчат.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Герберите са ми ясни, много се радвам като ги гледам как се гърчат.
Сега, след като шефа ти се осра само това можеш да пишеш. Няма от къде да копираш вече цитати ли?

Казах ли ти че ще се насерат? А? Преди 4 месеца някъде.Верно не очаквах да е толкова скоро.
Айде казвай си мантрите за герберите и си слагай аватара.
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

10 000 платени боклуци по 20 лева - не са много пари за герб, то толкова може да събира бойко, само малумници и простаци по площадите, пиещи бира и незнаещи нищо.
Пък и е нужно да платят на 1000, те другите са овце - тръгват по тях простаците.

Ти си толкова прост, че нямам думи! Ходи се гушкай с сергея и не ни занимавай с глуповатото ти мнение!
Сега дадоха, че и малък Тошко е на протеста :lol:

1004566_469133883181636_1212868880_n.jpg
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Много добре финансово ми се отразяват протестите. Трябва нов, изненадващ ход на правителството: Маргините да станат главен секретар на МВР и шеф на ДАНС, а Румен Вълка и Пашата да ги назначат като ресорни министри на правосъдието ...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Герберите са ми ясни, много се радвам като ги гледам как се гърчат.

много си заблуден ако мислиш, че се гърчим
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Незнам но бизнеса много страда от тази несигурност и непрестанни протести...
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Незнам но бизнеса много страда от тази несигурност и непрестанни протести...
Зависи от бизнеса, ако продаваш новини, или хоТ дог пред народното събрание :) не е така .. може и бира на "Орлов мост"
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ти нали беше Атакист?

според ReminD съм Гробар :lol:
викам да му угодя..дано се почувства поне малко по-щастлив
като малко дете е
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Преди малко се прибрах от протест... освен многото гербери, които ме издразниха, заради, което си тръгнах имаше и доста читав народ... да не повярваш... Освен протестиращите и полицията е различна (поздрави, за което) ... щото и на предишните протести бях ...
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

според ReminD съм Гробар :lol:
викам да му угодя..дано се почувства поне малко по-щастлив
като малко дете е

Малките деца разбират от приказка ... Ама не иска да каже защо махна аватара на СерГЕЯ :) ...
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

според ReminD съм Гробар :lol:
викам да му угодя..дано се почувства поне малко по-щастлив
като малко дете е

Братле, смях се с глас!
И да добавя " котооооо коооооотки са " :lol:
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Преди малко се прибрах от протест... освен многото гербери, които ме издразниха, заради, което си тръгнах имаше и доста читав народ... да не повярваш... Освен протестиращите и полицията е различна (поздрави, за което) ... щото и на предишните протести бях ...

по какво си личи един човек, че е гербер - на челото ли му е написано?
естествено, че ще има и такива...ти бесепари ли сикаш да има?
хахахахах
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Този протест да не е някаква спортна проява, защото реално не виждам какви са му целите? От няколко дни е ясно, че дебелият няма да е шеф на ДАНС, а протестите продължават. Ако става въпрос за сваляне на правителство, това е безкрайно тъпа цел. Цв. Цв. и компания ли трябва да се върнат на власт? Защото това е алтернативата. Още повече, че това правителство още не е започнало реално да управлява, което прави искането за свалянето му още по-тъпо. Не знам народът ли окончателно изпростя или просто такива са събралите се протестиращи. Преди месец имаше избори и който иска можеше да гласува.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

@stoineff
чудя се какъв си

колебая се между:

а) платен боклук
б) оФца
в) простак
г) малоумник

Определение за хората ot днешните протести е дадено от един много уважаван съфоумец :) да, да..всички го познаваме - Remind (лично аз му се въхищавам..не знам за вас. затова го цитирам..мисля го за голям УМ)

10 000 платени боклуци по 20 лева - не са много пари за герб, то толкова може да събира бойко, само малумници и простаци по площадите, пиещи бира и незнаещи нищо.
Пък и е нужно да платят на 1000, те другите са овце - тръгват по тях простаците.

авторски права: Remind
 
От: От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

по какво си личи един човек, че е гербер - на челото ли му е написано?
естествено, че ще има и такива...ти бесепари ли сикаш да има?
хахахахах

Герберите се личат по непрестанните опити да ме убеждават, че Тиквата е пич и, че е направил супер мега гига много магистрали. За мен Пеевски = Тикватата.. даже бяха ръка за ръка. Мога да им направя съпоставка и на Двамата --- БКБ - Бай Тошо с Б.Б = Илия Павлов и Д.П; Сакскобургатски - Б.Б = Сакскобурготски - Д.П; КТБ - ТВ7 - Доган - Бареков - Борисов - Пеевски ... за свободата на словото също им поставям знак за равенство. Кой е по - голяма мутра и кой, къде е бушон в схемата не се наемам да коментирам, но от километри си личи, че са "медийни звезди" и "пионки" без реална власт.. сигурен съм, че има и още но не се сещам.. така, че... правете си изводите..
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

stoineff е от пиещите бира и незнаещи нищо. :D
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

на протестите от 3 дни насам има много хора не симпатизанти на герб, които нямат проблем с парите и за 20лв не си мърдат пръстчето...

защо са протестите - прочетете тази статия. за мен тя е най-точното описание на случващото се - http://blog.bozho.net/?p=1170
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

stoineff е от пиещите бира и незнаещи нищо. :D

добре де, но
"простак - пиещ бира и незнаещ нищо"
или
"малоумник - пиещ бира и незнаещ нищо"

не че има голяма разлика...
всички са еднакво престижни! :-o
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

добре де, но
"простак - пиещ бира и незнаещ нищо"
или
"малоумник - пиещ бира и незнаещ нищо"

не че има голяма разлика...
всички са еднакво престижни! :-o

Ти пък все гледаш да направиш титлата дълга като на някой раджа.
Той просто е неблагодарник, пиещ бира и незнаещ нищо - отишъл да изкара 20 лева от ГЕРБ, пък се сърди, че имало и други гербери.
 

Горе